Büyük Kongresi Haberleri

Büyük Kongresi haber, Büyük Kongresi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Büyük Kongresi - 02.06.2021
HÜDA PAR Genel Başkanlığına Zekeriya Yapıcıoğlu seçildi
HÜDA PAR'ın 4. Olağan Büyük Kongresi'nde Zekeriya Yapıcıoğlu, yeni genel başkan seçildi.
Büyük Kongresi - 02.06.2021
HÜDA PAR 4. Olağan Büyük Kongresi başladı
HÜDA PAR 4. Olağan Büyük Kongresi, Kovid-19 tedbirleriyle, delegeler ve kısıtlı sayıda partilinin katılımıyla yapılıyor.
Büyük Kongresi - 16.05.2021
Haftanın tarihine bakış
2017- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda yapılan AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde geçerli bin 414 oyun tamamını alarak Genel Başkanlığa seçildi.
Büyük Kongresi - 09.05.2021
Haftanın tarihine bakış
1930- Cumhuriyet Halk Fırkasının 3. Büyük Kongresi'nde, "altı ok"un simgelediği ilkeler kabul edildi.
Büyük Kongresi - 21.04.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık atandı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hukuk Komisyonu Başkanlığı ve AK Parti Grup Sözcülüğü görevlerinde de bulunan Derya Yanık, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmişti.
Büyük Kongresi - 06.04.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu (2)
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nden bir görseli paylaşan Kılıçdaroğlu, "Maskesiz bir sürü adam var.
Büyük Kongresi - 06.04.2021
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Anayasa Mahkemesi ve HDP açıklaması
"O TARİHLERDE POLİS AKADEMİSİ'NDE SÖZDE KÜRT ÇALIŞTAYI DÜZENLEYEN ZAT BUGÜNÜN ANAYASA MAHKEMESİ BAŞKANI'DIR" Anayasa Mahkemesi'nin mevcut haliyle milletin vicdanında karşılığı olmadığını vurgulayan MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Halen Anayasa Mahkemesi Başkanlığı makamını işgal eden şahsın, geçmişte Polis Akademisi Başkanıyken, 1 Ağustos 2009 tarihindeki PKK açılımına nasıl ev sahipliği yaptığını, 12 kötü adamı nasıl ağırladığını, o görevdeyken hangi şaibeli işlere karıştığını biz gayet iyi biliyoruz. O tarihlerde Polis Akademisi'nde sözde Kürt Çalıştayı düzenleyen zat bugünün Anayasa Mahkemesi Başkanı'dır. Bu şahsın HDP duyarlılığı, ihanet ve çözülmeye teşneliği yeni bir vaka değildir. Anayasa Mahkemesi'nin mevcut haliyle milletimizin vicdanında karşılığı yoktur ve Mahkeme Başkanı'nın tarafsızlığı söz konusu değildir. Bu mahkemenin kapısına kilit vurularak yeni baştan yapılandırılması bir adalet, siyaset ve demokrasi sorumluluğudur. Bununla birlikte Anayasa Mahkemesi'nin bir darbe mirası olduğu ortadadır. Merhum İsmet İnönü, 1954 seçimleri kampanya döneminde ilk mitingini 9 Nisan 1954'de Malatya'da yapmış, buradaki konuşmasında Anayasa Mahkemesi ihtiyacına temas etmiştir. Ayrıca ve daha önemlisi, 12 Ocak 1959'da toplanan CHP'nin 14.Büyük Kongresi'nde yayımlanan 'İlk Hedefler Beyannamesi'nde Anayasa Mahkemesi'nin kurulması hedeflenmiş, 27 Mayıs darbecilerinin ilk icraatı da bu hedefi hayata geçirmek olmuştur" şeklinde konuştu.
Büyük Kongresi - 30.03.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu (3)
Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin partisinin 13. Olağan Büyük Kurultayı'nda, "Kılıçdaroğlu, her muhtarlığa bir özel kalem müdürü atanırsa işsizliğin sona ereceğini cahilce müjdelemiş." dediğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi'nde, "Bay Kemal kalkmış, 'muhtarlara özel kalem müdürleri atayacağız' diyor.
Büyük Kongresi - 29.03.2021
Kuzey Makedonya'daki Türk parti lideri Saraç, yeniden AK Parti Genel Başkanı seçilen Erdoğan'ı tebrik etti
Saraç, yayımladığı tebrik mesajında, Kuzey Makedonya Türklerinin ve kendisinin, AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi'nde yeniden Genel Başkan seçilen Erdoğan'ı en iyi dileklerle kutladığını belirtti.
Büyük Kongresi - 26.03.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
Akbaşoğlu, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nin büyük bir coşkuyu, ümidi ortaya koyduğunu belirterek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kongre'de yaptığı konuşmayla 19 yılda neler yapıldığını bir manifesto şeklinde açıkladığını ifade etti.
Büyük Kongresi - 26.03.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Kılıçdaroğlu, "seçim olması durumunda sistemi nasıl değiştireceklerinin" sorusuna ise şöyle cevap verdi: "Güçlendirilmiş parlamenter sistem dedik. Parlamenter sisteme nasıl geçeceğimizin takvimini milletin önüne koymamız lazım. Milletin bunu görmesi lazım ve ona göre gelip bize oy vermesi lazım. Bizim de o takvime uyarak, gereğini yapmamız lazım. Eskiden olduğu gibi parlamento güçlü bir parlamento olmalı. Eskiye dönelim anlamında söylemiyorum, darbe hukukundan arınmış bir sistem olmalı ve Türkiye Cumhuriyeti devleti demokratik yollarla yönetilmeli. Bakanlar, Meclis'ten seçilmeli yani seçimle gelmeli. Ayrıca her kuruşun hesabını o parayı harcayanlar milletine vermeli. Millete saygı budur. Milletin vekilini millet seçmeli. Milletvekilini millet seçerse eğer o zaman parlamento üzerindeki vesayet kalkar." Türkiye'nin bütün dünyayla kavgalı hale geldiğini, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde yeni hiçbir şey söylenmediğini savunan Kılıçdaroğlu, "Yeni bir şey söyleyeceksiniz.
Büyük Kongresi - 26.03.2021
CHP'li Ünsal, AK Parti Kongresi'nin ardından Ankara'da koronavirüs vaka sayısının artacağını savundu
CHP Ankara Milletvekili Servet Ünsal, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde salonun çok kalabalık olduğunu ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uyulmadığını savunarak, kongrenin ardından Ankara'da vaka sayısının artacağını öne sürdü.
Büyük Kongresi - 25.03.2021
AK Partili Taşkın, partisinin 7. Olağan Büyük Kongresi'nde belirlenen MKYK üyelerini kutladı
AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde belirlenen Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyelerini kutladı, görevlerini devredenlere hizmetleri dolayısıyla teşekkür etti.
Büyük Kongresi - 25.03.2021
AK Parti'li Karaaslan: "2023 yolunda daha çok çalışarak ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız"
Karaaslan, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi'nden sonra yeniden Merkez Karar ve Yönetim Kuruluna (MKYK) seçildiğini hatırlattı.
Büyük Kongresi - 25.03.2021
AK Parti İl Başkanı Ellibeş'ten kongre değerlendirmesi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden AK Parti Genel Başkanı seçildiği AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'ne ilişkin değerlendirmede bulunan Ellibeş, muhteşem bir genel kurulu daha geride bıraktıklarını söyledi.
Büyük Kongresi - 24.03.2021
AK Parti'nin yeni MYK üyeleri belirlendi
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin 7'nci Olağan Büyük Kongresi ardından AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında MYK üyelerinin belirlendiğini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Büyük Kongresi Haberleri | Büyük Kongresi Haber - Haberler - Büyük Kongresi haberleri, son dakika büyük kongresi haber ve gelişmeleri burada. Doğu Perinçek kimdir? Sedat Peker'e dava açan Doğu Perinçek kaç yaşında, aslen nerelidir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 18:25:16. #1.13#

title