Bulancak Haberleri

Bulancak haber, Bulancak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bulancak - 07.07.2021
Yöresel ürünler pazari cuma günü açiliyor
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, kaldırımlarda ürünlerini satan kadınların artık modern, kapalı ve hijyenik bir ortamda alıcılarla buluşturup aile bütçesine katkı sağlayacağını belirterek: "Kadınlarımız bizim için çok kıymetli ve hayatın her alanında yer almaları için kendilerine bütün desteği veriyoruz. Dolayısıyla emeklerinin de kazanca dönüştürülmesi anlamında bir projeyi gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktayız. Giresun'umuza hayırlı uğurlu olsun. Üretime ve ev ekonomisine katkı sağlayan bu tür yöresel pazar yerlerini artıracağız. İlk olarak Bulancak Durağı mevkiine düşünüyoruz" dedi.
Bulancak - 12.06.2021
Kamuoyuna Duyuru
Son günlerde kamuoyunda yanlış bir şekilde lanse edilmeye çalışılan Bulancak Durağı mevkiinde yapımını gerçekleştirdiğimiz saat kulesi 2016 yılında CHP Belediyesi'nin Keşap Durağı'nda yaptığı kuleye alternatif olarak yapılmamıştır.
Bulancak - 08.06.2021
Giresun'da Deniz Suyu Numuneleri Temiz Çıktı!
Giresun'da halkın yoğun olarak denize girdiği ve Giresun Valiliğince belirlenen; İl Merkezinde 5, Bulancak ilçesinde 4, Eynesil ilçesinde 1, Görele ilçesinde 2, Keşap ilçesinde 4, Piraziz ilçesinde 2 ve Tirebolu ilçesinde 5 izleme ve inceleme noktası olmak üzere toplam 23 adet noktadan 31 Mayıs tarihinde Giresun İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından yüzme (deniz) suyu numuneleri alındı.
Bulancak - 07.06.2021
2021/90 Deniz Suyu Analizleri Açıklandı
Giresun İl Sağlık Müdürlüğünce 31. 05. 2021 tarihinde alınan 23 adet yüzme (deniz) suyu numunelerinin, İlimiz Halk Sağlığı Laboratuvarında yaptırılan analiz sonuçları ektedir.
Bulancak - 01.06.2021
Cephe Giì‡Ydiì‡Rme Projesiì‡Nde Beklentiì‡Niì‡N Üzeriì‡Nde Sonuç Alindi
Şehrimiz turizminin gelişmesine katkıda bulunmak üzere gerçekleştirdiği çalışmalarına devam eden belediyenin cephe giydirme ve sokak sağlıklaştırma projesi ise Alparslan Caddesi ile Osmanağa Caddesi güzergahı (Bulancak Durağı - Keşap Durağı ) arasında devam ediyor.
Bulancak - 30.05.2021
Giresun'dan 52 ülkeye silah ihracatı
Giresun'un Bulancak 2. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Girsan Silah Sanayi, NATO standartlarına uygun tabanca ve tüfek üretimini pandemi döneminde de sürdürerek 100 milyon TL'lik yatırımla üretim tesisi alanını 20 bin metrekareye çıkardı.
Bulancak - 18.05.2021
Son dakika haberi! Giresun Valisi Ünlü, müdahale ettikleri olay sırasında silahla yaralanan polisleri ziyaret etti
Bir son dakika haberine göre Giresun Valisi Enver Ünlü, Bulancak ilçesinde müdahale ettikleri olay sırasında silahla yaralanan 2 polis memurunu hastanede ziyaret etti.
Bulancak - 16.05.2021
Son dakika haberleri... Giresun'da annesini baltayla öldüren, kardeşi ile 2 polisi yaralayan zanlı vurularak etkisiz hale getirildi
Son dakika haberleri... Giresun'un Bulancak ilçesinde, annesini baltayla öldüren, kardeşi ile 2 polisi yaralayan şüpheli, polis tarafından vurularak etkisiz hale getirildi.
title