BEŞŞAR ESED HABERLERİ

Beşşar Esed haber, Beşşar Esed son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beşşar Esed

Beşşar Esed

Doğum Yeri Suriye
Doğum Tarihi 11.9.1965

Beşşar Esed Kimdir ?

Suriye Cumhuriyeti devlet başkanıdır. Baas Partisi'nin genel başkanı ve bir önceki başkan Hafız Esad'ın oğludur. Hafız Esad ölünce, boşalan başkanlık koltuğuna çok kısa bir süre vekaleten Abdülhalim Haddam oturdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Beşşar Esed - Dün
AB, Suriyeli tarafların anayasa taslağı üzerinde çalışmaya başlama kararından memnun
Avrupa Birliği (AB), Beşşar Esed rejimi ve Suriye muhalefeti heyetinin, İsviçre'nin Cenevre kentinde, ülkenin yeni anayasasının taslağı üzerinde çalışmaya başlama kararından memnuniyet duyduğunu bildirdi.
Beşşar Esed - 17.10.2021
Son dakika! Esad rejimi İdlib'i vurdu: 3 ölü, 10 yaralı
Son dakika haberi... Suriye'de Beşar Esad rejimine bağlı güçlerin, İdlib'in kuzeyindeki Sarmada beldesine gerçekleştirdiği topçu saldırısında 3 sivil hayatını kaybetti, 10 sivil de yaralandı.
Beşşar Esed - 15.10.2021
DEAŞ, Rakka'nın güneyinde Esed rejimi ve İran destekli gruplarla çatıştı
TEL Suriye'nin doğusundaki çöl bölgesinde varlık gösteren DEAŞ'lı teröristler, Rakka'nın güney kırsalına sızarak Beşşar Esed rejimi ordusu ve İran destekli yabancı terörist gruplardan oluşan rejim güçleriyle çatıştı.
Beşşar Esed - 14.10.2021
İsrail'in Suriye'deki Palmira bölgesine hava saldırısı düzenlediği iddia edildi
Beşşar Esed rejimi, İsrail'in, Suriye'nin Humus iline bağlı Palmira (Tedmur) bölgesindeki askeri noktalara hava saldırısı gerçekleştirdiğini öne sürdü.
Beşşar Esed - 13.10.2021
ABD, Esed ile ilişkileri normalleştirme çabalarını desteklemiyor
ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Suriye'de siyasi çözüm konusunda geri dönüşü olmayacak şekilde ilerleme kaydedilmeden, Beşşar Esed rejimi ile ilişkileri normalleştirme çabalarına destek verme veya rejime yönelik yaptırımları kaldırma niyetlerinin olmadığını söyledi.
Beşşar Esed - 13.10.2021
12 Ekim 2021 Haberleri
12 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Beşşar Esed - 12.10.2021
Esed rejiminin Halep kırsalındaki saldırısında 5 sivil yaralandı
Suriye'de Beşşar Esed rejimi ve İran destekli terörist grupların topçu birliklerinin batı Halep kırsalındaki sivil yerleşimlere düzenlediği saldırıda 5 sivil yaralandı.
Beşşar Esed - 12.10.2021
Esed, rejim ordusu saflarında tuttuğu bazı unsularını terhis etme kararı aldı
Suriye'deki rejimin lideri Beşşar Esed, rejim ordusu saflarında "yedek asker" olarak uzun yıllardır tutulan bazı unsurlarını terhis etme kararı alırken, Suriyeli araştırmacılar bu kararı rejimin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılara ve aile baskılarına bağlıyor.
Beşşar Esed - 11.10.2021
İsrail Golan Tepeleri'ndeki Yahudi yerleşimcilerin sayısını iki katına çıkarmayı planlıyor
Suriye'deki gelişmeleri ve Beşşar Esed rejiminin İran ile bağlantılarını yakından izlediklerini dile getiren Bennett, Tahran'ın Golan Tepeleri sınırında yeni bir ordu kurmayı hedeflediğini ileri sürdü.
Beşşar Esed - 10.10.2021
Lübnan Başbakanı Mikati, Amman'da Ürdün Kralı Abdullah'la "iş birliğini genişletmeyi" görüştü
Ürdün, Mısır, Lübnan ve Suriye'deki Beşşar Esed rejimi Enerji bakanları, 8 Eylül'de Amman'da dörtlü toplantı gerçekleştirmiş ve Lübnan'a enerji tedariki konusunda hazırlanan yol haritası üzerinde anlaşma sağlanmıştı.
Beşşar Esed - 09.10.2021
İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan, Şam'da rejimin lideri Esed ile görüştü
İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Suriye'ye yaptığı ziyaret kapsamında rejimin lideri Beşşar Esed ile bir araya geldi.
Beşşar Esed - 09.10.2021
Lübnan'da yakıt krizi nedeniyle elektrik üretimi 270 megavatın altına düştü
Ürdün, Mısır, Lübnan ve Suriye'deki Beşşar Esed rejimi Enerji Bakanları 8 Eylül'de, Ürdün'ün başkenti Amman'da dörtlü toplantı gerçekleştirmiş ve Lübnan'a enerji tedariki konusunda hazırlanan yol haritası üzerinde anlaşma sağlanmıştı.
Beşşar Esed - 08.10.2021
İsrail'in Suriye'deki askeri hava üssüne hava saldırısı düzenlediği iddia edildi
Beşşar Esed rejimi, İsrail'in, Suriye'nin Humus ilinin doğusundaki T4 Askeri Hava Üssüne hava saldırısı gerçekleştirdiğini öne sürdü.
Beşşar Esed - 08.10.2021
Hama Katliamı'nın kilit ismi Rıfat Esed'in 37 yıl sonra Şam'a döndüğü ileri sürüldü
Fransa'da kamuya ait fonları kötüye kullanmak ve kara para aklamaktan 4 yıl hapis cezası onanan, Beşşar Esed'in amcası Rıfat Esed'in 37 yıl aradan sonra Şam'a döndüğü iddia edildi.
Beşşar Esed - 08.10.2021
İHH'nin İdlib'de açtığı ebelik bölümü ilk mezunlarını verdi
Suriye'deki iç savaş boyunca Beşşar Esed rejimi ve Rus saldırılarıyla yüzlerce sağlık merkezi hedef alındı.
Beşşar Esed - 05.10.2021
Mısır doğal gazının Lübnan'a pompalanmasında son aşamaya gelindi
Ürdün'ün başkenti Amman'da 8 Eylül'de yapılan toplantıda Ürdün, Mısır, Lübnan ve Beşşar Esed rejimi Enerji ve Petrol bakanları, Lübnan'a elektrik ve gaz tedariki için bir yol haritası üzerinde anlaşmıştı.
Beşşar Esed - 05.10.2021
Esed'in "Suriye'de kamuya ait 40 sanayi tesisinin İran'a devrini" onayladığı iddia edildi
Suriye'de Eski Savunma Bakanı Mustafa Tlas'ın oğlu, iş adamı Firas Tlas, ülkedeki rejimin lideri Beşşar Esed'in kamuya ait 40 sanayi tesisinin, şirketler üzerinden İran hükümetine devredilmesine onay verdiğini ileri sürdü.
Beşşar Esed - 05.10.2021
Interpol, Esed rejimini yeniden üyeliğe kabul etti
Uluslararası Kriminal Polis Teşkilatının (Interpol), Suriye'de Beşşar Esed rejimini yeniden üyeliğe kabul ettiği bildirildi.
Beşşar Esed - 04.10.2021
Abu Dabi ve Şam yönetimi ticari ilişkileri canlandırmayı görüştü
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ekonomi Bakanı Abdullah bin Tuk ile Beşşar Esed rejiminin Ekonomi Bakanı Samir el-Halil, Suriye-BAE İşadamları Konseyini yeniden canlandırmayı ele aldı.
Beşşar Esed - 03.10.2021
Ürdün Kralı Abdullah, Suriye rejimi lideri Esed ile telefonda görüştü
Ürdün Kralı 2. Abdullah'ın, Suriye rejimi lideri Beşşar Esed'le telefonda görüştüğü bildirildi.
Beşşar Esed - 01.10.2021
Esed rejiminin İdlib'deki kampa düzenlediği saldırıda 1 kadın öldü
Suriye'de Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin İdlib'deki ateşkesi ihlal ederek zorla yerinden ettiği sivillerin sığındığı bir kampa düzenlediği saldırıda, ilk belirlemelere göre 1 kadın hayatını kaybetti, 5 sivil yaralandı.
Beşşar Esed - 30.09.2021
Lübnan Başbakanı Mikati, Ürdünlü mevkidaşı Hasavne ile "enerji konusunu" görüştü
Ürdün Başbakanı Hasavne, ülkesinin bölgesel ilişkilerine dair ise şunları kaydetti: "Ürdün'ün hiç kimse ile anlaşmazlığı yok. Bizler her zaman olduğu gibi hala kardeşlerimizle ilişkiler kurmaya mahkumuz. Bugün de Lübnanlıların ihtiyaçlarını temin etme konusunda (bölgesel) yakınlaşmalarımız var. Bizler mevcut uluslararası fikir birliği çerçevesinde Lübnan'ın ihtiyaçlarını temin etmeye kadir tüm taraf ve ülkelerle koordinasyon sağlarız." Ürdün, Mısır, Lübnan ve Beşşar Esed rejimi Enerji bakanları 8 Eylül'de, Ürdün'ün başkenti Amman'da dörtlü toplantı gerçekleştirmiş ve Lübnan'a enerji tedariki konusunda hazırlanan yol haritası üzerinde anlaşma sağlanmıştı.
Beşşar Esed - 30.09.2021
Soçi Zirvesi ve Türkiye-Rusya ilişkilerinin seyri
Zirvede ele alınan konular Tüm bu sıkıntılı bölgeler ve meselelerin en önemlisi olarak şüphesiz Suriye'deki gelişmeler öne çıkıyor. Nitekim net bir bilgi olmasa da Erdoğan-Putin görüşmesinin de en önemli gündemini muhtemelen Suriye meselesi oluşturdu. Yaklaşık iki hafta önce Suriye'deki rejimin lideri Beşşar Esed'in Moskova'yı ziyaret etmesi ve Rusya hava kuvvetlerinin İdlib'de hava saldırılarına devam etmesi bu tahmini doğruluyor.
Beşşar Esed - 30.09.2021
Son dakika haberi! Esed rejimi Avrupa'daki büyükelçilikleri aracılığıyla savaşa finansman sağlıyor
Son dakika gelişmesine göre Beşşar Esed rejiminin, Avrupa'da yaşayan Suriyeliler arasında asker kaçağı olanların ve ailelerinin Suriye'deki mal varlıklarına el koyma tehdidinde bulunarak, büyükelçilikler aracılığıyla zorunlu "askerlik muafiyeti" adı altında vatandaşlardan aldığı yüksek ücretlerle savaşa finansman...
Beşşar Esed - 26.09.2021
Suriye muhalefetinin lideri Muslat, ABD'nin Esed rejimini siyasi geçişe zorlaması gerektiğini söyledi
Suriye Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu (SMDK) Başkanı Salim el-Muslat, ABD'nin Suriye'deki Beşşar Esed rejimini siyasi geçişe zorlaması gerektiğini söyledi.
Beşşar Esed - 26.09.2021
Uluslararası Af Örgütü, Lübnan'a Suriye'ye zorla iadeleri durdurma çağrısı yaptı
Uluslararası Af Örgütü, Lübnanlı yetkililere, Suriyeli mültecilerin, Beşşar Esed rejimine deport edilmesinin (iade edilmesi) ivedi bir şekilde durdurulması çağrısında bulundu.
Beşşar Esed - 25.09.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Suriye'de Beşşar Esed rejiminin kontrol ettiği başkent Şam ve Lazkiye illerindeki hastanelerde Kovid-19 hastaları için tahsis edilen bölümlerde doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı.
Beşşar Esed - 25.09.2021
Suriye'de Şam ve Lazkiye'deki hastanelerde Kovid-19 hastaları için boş yer kalmadı
Suriye'de Beşşar Esed rejiminin kontrol ettiği başkent Şam ve Lazkiye illerindeki hastanelerde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastaları için tahsis edilen bölümlerde doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı.
Beşşar Esed - 24.09.2021
Son dakika haber! Dünya Bankası: Lübnan'da hükümetin elektrik kriziyle başa çıkmasına yardımcı olmak önceliğimizdir
Ürdün, Mısır, Lübnan ve Beşşar Esed rejimi Enerji Bakanları 8 Eylül'de, Ürdün'ün başkenti Amman'da dörtlü toplantı gerçekleştirmiş ve Lübnan'a enerji tedariki konusunda hazırlanan yol haritası üzerinde anlaşma sağlanmıştı.
Beşşar Esed - 24.09.2021
Arap ülkeleri Suriye'de Esed rejimi ile normalleşme yolunda ilerliyor
Son dönemde bazı Arap ülkeleri, askeri yönden düşüşüne ihtimal vermedikleri Suriye'deki Beşşar Esed rejimi ile artık normalleşme yolunda ilerleyerek, çıkarlarını korumaya çalışıyor.
Beşşar Esed - 23.09.2021
BM Suriye Araştırma Komisyonu: Mültecilerin geri dönmesi için Suriye uygun ülke değil
Raporu sunan Komisyon üyesi Abuzayd, Beşşar Esed rejiminin Suriye topraklarının 70'ini, savaş öncesi nüfusun da yüzde 40'ını kontrol ettiğini ve ülkede savaş suçları ve insanlığa karşı suçların devam ettiğini vurguladı.
Beşşar Esed - 23.09.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Devlet adamlığına yakışan bir tavır" Bir gazetecinin, "Kılıçdaroğlu, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed tarafından davet edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beşşar Esed Haberleri | Beşşar Esed Kimdir - Haberler - Beşşar Esed haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Beşşar Esed kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... Rusya Savunma Bakanı Şoygu: Rusya ve İran, uluslararası terörle aktif olarak
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 22:32:54. #1.14#

title