BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ HABERLERİ

Beşiktaş Belediyesi Haberleri

Beşiktaş Belediyesi haber, Beşiktaş Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beşiktaş Belediyesi - 17.11.2020
İstanbul Barosu'nun 5.5 milyon dolarlık tesisi 3 aydır kapalı
İSTANBUL Barosu'na, sosyal tesis olarak tahsis edilen Balmumcu'daki binanın alkol satışı ve müzik yayını yapılması nedeniyle Beşiktaş Belediyesi ve emniyet yetkilileri tarafından çalışması durdurulmuştu.
Beşiktaş Belediyesi - 26.10.2020
Land Art sanatçısı Saype İstanbul'daki çalışmalarını tamamladı
"Ancak birlikte hareket edersek önümüzdeki engelleri aşabileceğimizi düşünüyorum" Gerçeklikle doğrudan ilgili olan sanatın ideallere hep eşlik ettiğini vurgulayan Saype, şunları kaydetti: "Büyük sanatçılar gelişimlere de hep eşlik etti. Fikirlerin dolaşımında sanatın çok etkisi var çünkü sanat evrensel bir dil. Dil engelini aşması da çok önemli sanatın. Öyle bir dönemdeyiz ki insanların bazısı evine kapanmayı seçiyor. Ben ancak birlikte hareket edersek önümüzdeki engelleri aşabileceğimizi düşünüyorum. Ortak bir çözüm bulmalıyız." Programda ayrıca Fransa'nın İstanbul Başkonsolosu Olivier Gauvin ve İsviçre'nin İstanbul Başkonsolosu Julien Thöni, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Etkinlikleri Müdürü Esra Koraltan, Beşiktaş Belediyesi Kurumsal İlişkiler ve İletişim Müdürü Çağdaş Yıldız, Boğaziçi Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof.
Beşiktaş Belediyesi - 10.9.2020
Günün Özeti
Beşiktaş Belediyesi işçileri pandemi sürecinde işten çıkardı Beşiktaş Belediyesi taşeron firmada şoför olarak çalışan 12 işçiyi pandemi dönemi olmasına rağmen bir mesaj ile işten çıkardı.
Beşiktaş Belediyesi - 3.9.2020
Türkiye Barolar Birliği'nden İstanbul Barosu'na "Şeffaflık" uyarısı
  FAALİYETİ DURDURULMUŞTU Avukatların sosyal tesis olarak kullanması gereken bina, İstanbul Barosu'nun kullanımına 25 Ocak 2013'te protokolle verildi. Protokolün 3. maddesine göre binanın "mesleki, sosyal ve kültürel faaliyetlerde avukatların yardımlaşmasını ve dayanışmasını temin amacıyla" kullanılabileceği düzenlendi. TBB  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Fonu Yönetmeliği uyarınca satın alınan binanın gece kulübü olarak işletildiğinin anlaşılması halinde, tahsis amacına aykırı kullanımı nedeniyle bina geri alınacak. Bu karara gerekçe olarak "Protokolün 3.8. maddesinde 'Baro, iş bu protokol ile kullanım hakkını devraldığı taşınmazı Avukatlık Kanunu ve ilgili Yönetmeliklere uygun kullanmayı taahhüt eder' hükmünün ihlal edilmesi gösterilecek. Beşiktaş Belediyesi ve Emniyet, İstanbul Barosu'na sosyal tesis olarak tahsis edilen Beşiktaş Balmumcu'daki bina, kafe ve restoran ruhsatı olmasına rağmen, alkollü içki satışı ve müzik yayını yapması nedeniyle faaliyeti durdurulmuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Beşiktaş Belediyesi Haberleri | Beşiktaş Belediyesi Haber - Haberler - Beşiktaş Belediyesi haberleri, son dakika beşiktaş belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Beşiktaş'ta 'Kadın Dayanışma ve Yaşam Merkezi' hizmete başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 17:40:24. #1.14#
title