TÜRKİYE İŞ BANKASI HABERLERİ

Türkiye İş Bankası Haberleri

Türkiye İş Bankası haber, Türkiye İş Bankası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye İş Bankası - 23.10.2020
2. Karadeniz Ülkeleri Otoloji Nörotoloji Kongresi'ne doğru
Uluslararası Karadeniz Otoloji ve Nörotoloji Derneği tarafından düzenlenen, 6 ülkeden 54 bilim insanının konuşmacı olarak katılacağı "2. Karadeniz Ülkeleri Otoloji Nörotoloji Kongresi" 24-25 Ekim tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek.
Türkiye İş Bankası - 23.10.2020
İş Bankası, 2'nci Tarım Girişimciliği Yarışması'nı düzenliyor
Türkiye İş Bankası, tarım alanında teknolojiye dayalı yenilikçi uygulamaların sektöre katılımını sağlamak ve bu girişimlerin ölçeklenmelerine katkı sunmak amacıyla Tarım Girişimciliği Yarışması düzenliyor.
Türkiye İş Bankası - 21.10.2020
Webrazzi Summit başladı
Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, "Pandemi öncesi ve pandemi sonrası tanımı çok yerinde.
Türkiye İş Bankası - 29.9.2020
Kalp ritim bozukluklarında kateter ablasyon tedavisi mümkün!
Dakikada 60-80 defa, günde ise yaklaşık 80 bin ile 100 bin arasında atan kalbimizde, dış veya iç etkenlere bağlı olarak yaşanan aksaklıklar sonucu ortaya çıkan sorunlar kalp çarpıntısı olarak adlandırılıyor.
Türkiye İş Bankası - 22.9.2020
Kesi ve yara izi olmadan böbrek taşları çıkarılabiliyor
Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır İçerenköy Hastanesi Üroloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Tayfun Gürpınar, "Teknolojinin ilerlemesiyle böbrek taşı cerrahisinde birçok faydalı yöntem geliştirildi.
Türkiye İş Bankası - 8.9.2020
İşCep'ten görüntülü görüşme ile hesap açma kolaylığı
Türkiye İş Bankası, İşCep uygulaması üzerinden sunduğu şubeye gitmeye gerek kalmadan, "müşteri olmak istiyorum" hizmetine görüntülü görüşme ile hesap açma özelliğini de ekleyerek, bireylere mobilden hızlı ve kolay bir deneyimle müşteri olma kolaylığı sağlıyor.
Türkiye İş Bankası - 8.9.2020
Fibabanka'da üst düzey atama
Fibabanka Bilgi Teknolojileri ve Bankacılık Operasyonları Genel Müdür Yardımcılığı görevine Serdar Yılmaz getirildi.
Türkiye İş Bankası - 4.9.2020
Fibabanka'da üst düzey atama
Fibabanka Bilgi Teknolojileri ve Bankacılık Operasyonları Genel Müdür Yardımcılığı görevine Serdar Yılmaz getirildi.
Türkiye İş Bankası - 27.8.2020
Araçtan inmeden akaryakıt ödeme kolaylığı Opet'te
Türkiye İş Bankası ve Opet iş birliği ile Maximum Mobil uygulaması içerisinde sunulan araçtan inmeden, temassız akaryakıt satın alma deneyimi artık Opet istasyonlarında da geçerli olacak.
Türkiye İş Bankası - 25.8.2020
Türkiye İş Bankası 96 yaşında
Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ardından üretimde yerelleşme eğiliminin güçleneceğini ve ticarette coğrafi yakınlığın öneminin artacağını belirterek, "Bu iki unsur, Türkiye'nin coğrafi konumunun kıymetini daha da arttıracak.
Türkiye İş Bankası - 23.8.2020
Bayındır Sağlık Grubu 32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın sağlık sponsoru oldu
Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu, bu yıl 32'ncisi gerçekleştirilen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın dördüncü kez kez sağlık sponsoru oldu.
Türkiye İş Bankası - 23.8.2020
Haftanın tarihine bakış
Kurtuluş Savaşı, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın 26 Ağustos 1922'de sabaha karşı verdiği emirle başlattığı Büyük Taarruz ve 30 Ağustos'taki "Başkomutanlık Meydan Muharebesi" zaferle sonuçlandı.
Türkiye İş Bankası - 21.8.2020
İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, annesinin anısını kütüphanede yaşatacak
Gaziantep İslahiye'de 61 yıl boyunca cezaevi olarak kullanılan bina, "İslahiye Sabiha-Aziz Bali İlçe Halk Kütüphanesi" olarak hizmete açıldı.
Türkiye İş Bankası - 17.8.2020
Kadın ihracatçılara özel sanal ticaret heyetleri başlıyor
- Kadın ihracatçılara özel sanal ticaret heyetleri başlıyor TİM Başkanı Gülle: "Güçlü Türkiye, güçlü ekonomi istiyorsak ihracatta güçlü kadınlara ihtiyacımız var" TİM Kadın Konseyi,Latin Amerika'da sadece kadınların katılımıyla sanal ticaret heyeti düzenleme kararı alırken, diğer STK'lar ve...
Türkiye İş Bankası - 14.8.2020
İş Bankası'ndan yerli depolama uygulaması: "Dijital Kasa"
Türkiye İş Bankası'nın hayata geçirdiği Dijital Kasa uygulaması ile veri depolama hizmetinin yanı sıra, şifrelerin saklanması, cihaz rehberinin yedeklenmesi ve uygulama içerisinden anlık fotoğraf ve video çekimi kullanıcıların hizmetine sunuldu.
Türkiye İş Bankası - 14.8.2020
Dijital liderlerden KOBİ'lere "yeni normal" tavsiyeleri
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Türkiye İş Bankası iş birliğinde hayata geçirilen Dijital Anadolu Projesi, dijital dünyanın önemli isimleri ile KOBİ'leri altıncı kez çevrim içi platformda bir araya getirdi.
Türkiye İş Bankası - 9.8.2020
Son dakika haberi... İş Bankası, WeChat Pay iş birliğini fiziki POS'larına taşıdı
Son dakika güncel haberine göre Türkiye İş Bankası, önemli bir yeniliğe daha imza atarak 5 yıl önce sanal POS'larında kabul etmeye başladığı, 1,2 milyar kullanıcısı olan WeChat Pay ile ödeme yöntemini fiziki üye iş yerlerinin kullanımına açtı.
Türkiye İş Bankası - 7.8.2020
Son dakika haber | İş Bankası'ndan ülke ekonomisine 446 milyar liralık kaynak
Son dakika habere göre Aktif büyüklüğünü yılın ilk yarısında yüzde 16.8 artırarak 546.6 milyar liraya yükselten Türkiye İş Bankası, "Türkiye'nin en büyük özel bankası" unvanını korudu.
Türkiye İş Bankası - 7.8.2020
Son dakika! İş Bankası yılın ilk yarısında 3 milyar TL net kar elde etti
Son dakika habere göre Türkiye İş Bankası yılın ilk altı ayında 3 milyar TL düzeyinde net kar elde etti.
Türkiye İş Bankası - 4.8.2020
İş Bankası üst yönetiminde değişiklik
Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevine, üst yönetimde gerçekleşen değişiklikle Sezgin Yılmaz ve Serkan Uğraş Kaygalak atandı.
Türkiye İş Bankası - 27.7.2020
İş Bankası'ndan Moka Ödeme Kuruluşu'nun paylarının satın alınmasına ilişkin açıklama
Türkiye İş Bankası, Moka Ödeme Kuruluşu AŞ'nin yüzde 100 oranında payının 3,8 milyon dolar bedelle satın alınması konusunda genel müdürlüğe yetki verildiğini duyurdu.
Türkiye İş Bankası - 26.7.2020
ABB'den su abonelerine güvenli ödeme uyarısı yapıldı
Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) bazı internet siteleri üzerinden sahte fatura ödeme noktaları oluşturulduğu yönünde gelen ihbarlar üzerine su abonelerini uyardı.
Türkiye İş Bankası - 17.7.2020
İş Bankası'ndan tarıma 25 milyon avroluk yeni kaynak
İş Bankası, Proparco'dan tarım sektörü ve tarımda kaynak ve enerji verimliliği yatırımlarının finansmanında kullanılmak üzere 25 milyon avro tutarında kredi temin etti.
Türkiye İş Bankası - 7.7.2020
İş Bankası'ndan e-ticarette ileri seviye güvenlik
Türkiye İş Bankası, Mastercard ile gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde 3D Secure (üç boyutlu güvenlik) doğrulama altyapısının güncel versiyonu olan EMV 3D Secure 2.0'ı üye iş yerlerine açan ilk banka oldu.
Türkiye İş Bankası - 2.7.2020
İş Bankası'ndan kişiselleştirilmiş akıllı finans yönetimi
Türkiye İş Bankası, müşterilerinin harcamalarını kontrol altına alabilecekleri, akıllı harcama konusunda kendilerine yol gösterecek yeni kişisel finans yönetimi hizmetini İşCep üzerinden hayata geçirdi.
Türkiye İş Bankası - 25.6.2020
TÜSİAD Başkanı Kaslowski: "Türkiye, tedarik zincirinde güvenilir bir kaynak"
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski, pandemi dönemindeki en önemli farkındalığın tedarik zincirlerindeki güvenilirliğin öneminin ortaya çıkması olduğunu belirterek, "Türkiye'nin bulunduğu bölgenin Avrupa'ya yakınlığı sebebiyle tedarik zincirinde güvenilir...
Türkiye İş Bankası - 25.6.2020
ERTA'dan yatırımcıları şirketlerin bilgi paylaşımlarını takibe davet eden bildirge imzası
Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) Yürütme Kurulu Üyeleri tarafından, yatırımcıları, şirketlerin yaptığı şeffaf bilgi paylaşımlarını takibe davet eden bildirge imzalandı.
Türkiye İş Bankası - 25.6.2020
ERTA'dan şirketlere finans dışı performans çağrısı
Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) şirketlerin finansal performansları kadar finansal olmayan; çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim performansları da önemini hızla artırdığına dikkat çekti.
Türkiye İş Bankası - 24.6.2020
TİM ve İş Bankası'ndan ihracatçılar için iş birliği
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Bugün itibarıyla haziran ayının 23'üncü gününe kadar olan ihracatımız, 9,1 milyar dolara ulaşarak yüzde 34,3 gibi ciddi bir artış yakaladı.
Türkiye İş Bankası - 23.6.2020
TBB Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri seçildi
Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) 63. Genel Kurul toplantısında Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri seçildi.
Türkiye İş Bankası - 15.6.2020
"İŞ'TE KOBİ"nin yüzü ve içeriği yenilendi
Başta KOBİ'ler olmak üzere birçok kesimin bilgi edinmesine ve gelişmesine yönelik 2009 yılından bu yana istekobi.com.tr adresi üzerinden kullanıcılarına güncel içerikler sunan İŞ'TE KOBİ internet sitesi yenilendi.
Türkiye İş Bankası - 13.6.2020
Dijital liderler KOBİ'lerin yeni dönemine rehberlik ediyor
Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Türkiye İş Bankası tarafından üretime odaklanmış sektörlerin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak amacıyla 2018 yılında hayata geçirilen Dijital Anadolu Projesi, pandemi döneminde online platformda KOBİ'ler ile buluşmaya devam ediyor.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye İş Bankası Haberleri | Türkiye İş Bankası Haber - Haberler - Türkiye İş Bankası haberleri, son dakika türkiye iş bankası haber ve gelişmeleri burada. 2. Karadeniz Ülkeleri Otoloji Nörotoloji Kongresi'ne doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 02:29:30. #1.15#
title