Taciz Haberleri

Taciz haber, Taciz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taciz 9.8.2020
8 Ağustos 2020 Haberleri
8 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Taciz 8.8.2020
Yargıtay'dan milyonlarca çalışanı ilgilendiren karar
Bir otomotiv fabrikasında boya teknisyeni olarak çalışan işçi, iddiaya göre amirlerinin ve işverenin mobingine maruz kaldı. Sürekli amirlerinden hakaret işiten işçi, istifa etti. Tazminat talebi işverence geri çevrilen teknisyen İş Mahkemesi'nin yolunu tuttu, hem işverenden hem de ustabaşından şikayetçi oldu. Davacı teknisyen; işyerinde ustabaşı olarak görev yapan şahsın, 'şerefin olsa bu adam gibi istifanı yazar gidersin' sözleri üzerine Noter kanalıyla ihtar çekerek iş sözleşmesini feshettiğini dile getirdi. İşyerinde sinkaflı küfürler edilerek aşağılandığını,bu sebeple psikolojisinin bozulduğunu, işyeri hekimine görünmek zorunda kaldığını, hatta evliliğinde sorunlar yaşadığını öne sürdü. Davacı teknisyen; taciz ve mobbing sebebiyle çeşitli kurs ve sınavlar sonucu aldığı başarı belgeleri olmasına rağmen kendisinden daha az kıdeme ve eğitime sahip personelle aynı maaşla çalışarak davalı işverenin eşitlik ilkesine aykırı davrandığını kaydetti.
Taciz 8.8.2020
Yargıtay, müşteriye cinsel tacizde bulunulmasını "haklı fesih" saydı
Yargıtay 9. Hukuk Dairesi, çalıştığı otelde müşteriye cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle işten çıkarılan garsonun iş akdinin haklı nedenle feshedildiğine hükmetti.
Taciz 8.8.2020
Erkek çocuğunu taciz eden şüpheli adliyede (2)
TUTUKLANDIAntalya'da, iş yerinde H.G. adlı erkek çocuğunu taciz ettiği iddiasıyla esnaf tarafından yakalanıp, polise teslim edilen E.K., ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.
Taciz 7.8.2020
Sağlık-Sen'den "sağlıkta şiddet" raporu Açıklaması
Yaşanan olayların 8 fiili, 2 sözlü, 3 fiili ve sözlü, bir taciz şeklinde yaşandığı bilgisi verilen raporda, şiddet vakasının 7'sini bizzat hastaların, 5'ini hasta yakınlarının ve 2'sini de diğer kimselerin oluşturduğu kaydedildi.
Taciz 7.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Mağdur N.D.'nin merdivenlerden inişi Mağdur N.D.'nin denize bakışı Muhabir Aslı DURAN anons (1) Mağdur N.D. röp Anne Fatmana Çevik'in görüntüsü  Anne Fatmana Çevik röp Anne Fatma Çevik'in röportaj sırasında ağlaması Muhabir Aslı DURAN anons (2) Anne Fatmana Çevik ile muhabirin yürümesi Teyze Nur Çevik röp Avukat Neslihan Çil röp Anne, teyze ve mağdur kızın birlikte yürümesi ve denize bakmaları Muhabir ile mağdur kızın denize karşı konuşması HABER-KAMERA: Süleyman EKİN-Aslı DURAN/ANTALYA, ======================= Erkek çocuğu taciz eden şüpheli adliyede ANTALYA'da bir iş yerinde H.
Taciz 7.8.2020
ABD'deki 'Wayfair' skandalıyla ilgili sosyal medya paylaşımlarına suç duyurusu
Ankara Barosu Çocuk Hakları Merkezi üyesi avukat Caner Gücüyener, binlerce takipçisi olan 5 farklı sosyal medya hesabı ve bu hesabı kullanan kişiler hakkında 'suçu ve suçluyu övme', 'müstehcenlik', 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama', 'cinsel taciz' iddiasıyla hazırladıkları suç duyurusu dilekçesini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na teslim etti.
Taciz 5.8.2020
"Keşmir'de sonu gelmeyen sıkı yönetim" semineri
Keşmir'de yaşanan insan hakları ihlallerinin artık kimsenin gözünü kapatamayacağı boyutlara taşındığına dikkati çeken Prof. Dr. Toker, şöyle devam etti: "Uygulanan sıkı yönetim masum Keşmir halkının yaşamını kabusa çevirmiştir. Hindistan Keşmirli siyasetçileri gözaltına aldı, Keşmir halkına yönelik insan haklarını hiçe sayarak Keşmir'deki durumu bir fecaat haline getirmiştir. 13 bin çocuk gece baskınlarıyla evlerinden alınmış, Hindistan'in en kötü cezaevlerine gönderilmiştir. Keşmirli kadınlar Hindistan askeri güçleri tarafından tacize uğramış, gençler ise terörist iddiasıyla şehit edilmiştir.
Taciz 5.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Hastanenin güvenlik görevlisi taciz etti iddiasıKAHRAMANMARAŞ'ın Pazarcık ilçesinde yaşayan Hatice C. (20), ilçedeki devlet hastanesinde görevli güvenlik görevlisi M.K.'nin kendisini, cep telefonuna mesajlar göndererek taciz ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu.
Taciz 5.8.2020
Keşan'da 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunan akraba, tutuklandı
EDİRNE'nin Keşan ilçesine bağlı Mecidiye köyü sahilinde akrabası olan 12 yaşındaki E.Ö.'ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan E.G. (50), sevk edildiği adliyede, tutuklandı.
Taciz 3.8.2020
Çin, ABD'nin ülkedeki Çinli öğrencileri izlediğini iddia etti
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Wang Wenbin, yaptığı açıklamada, ABD'nin ülkedeki Çinli öğrenci ve araştırmacıları "izlediğini, taciz ettiğini ve kasıtlı olarak gözaltına aldığını" söyledi.
Şu an buradasınız: Taciz Haberleri | Taciz Haber - Haberler - Taciz haberleri, son dakika taciz haber ve gelişmeleri burada. Katy ile nasıl tanıştım? Orlando Bloom Katy Perry ile aşklarının nasıl başladığını anlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 14:26:34. #1.15#
title