Şile Haberleri

Şile haber, Şile son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şile - 23.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur eşleşmeleri belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda üçüncü eleme turu eşleşmeleri belli oldu.
Şile - 22.10.2020
İstanbul'da yasa dışı avlanan kuşlar doğaya bırakılırken, ilgili şahsa ceza kesildi
Şile'de avlanması yasak olan doğa kuşlarını yakalayan şahsa para cezası verilirken, el konulan 3 saka, 2 iskete ve 8 florya da doğaya bırakıldı.
Şile - 21.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Kupada rakiplerine üstünlük kuran Diyarbekirspor, Esenler Erokspor, Yomraspor, Cizrespor, Nevşehir Belediyespor, Sultanbeyli Belediyespor, Alanya Kestelspor, Artvin Hopaspor, Şile Yıldızspor, Muğlaspor ve Düzcespor 3.
Şile - 19.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 17.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 20.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Esenler Erokspor-Arnavutköy Belediyespor (Vefa) 13.30 1954 Kelkit Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kelkit İlçe) 13.30 Muğlaspor-Kızılcabölükspor (Muğla Atatürk) 13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.
Şile - 17.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Ligde 4 grupta yapılan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Fatsa Belediyespor-Payasspor: 1-0 Bucaspor 1928-Manisaspor: 6-1 2. Grup Kahta 02 Spor-Yozgatspor 1959: 1-1 Mardin Fosfatspor-Darıca Gençlerbirliği: 1-1 Yomraspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 2-1 Ceyhanspor-Tekirdağspor: 4-0 İskenderun FK-Nazilli Belediyespor: 0-4 Belediye Kütahyaspor-Çengelköy: 1-2 Halide Edip Adıvarspor-Ağrı 1970 Spor: 0-0 Fethiyespor-Karaman Belediyespor: 2-0 3. Grup Elazığ Karakoçan FK-Batman Petrolspor: 1-0 Cizrespor-Somaspor: 2-2 Çatalcaspor-Çarşambaspor: 2-1 Yalovaspor-Karşıyaka: 0-1 Esenler Erokspor-Şile Yıldızspor: 3-1 Gölcükspor-İçel İdmanyurdu: 0-0 4.
Şile - 16.10.2020
TRT Belgesel'in yeni yapımları yarın yayın hayatına başlayacak
Kahramanlıklar başarmış, halkın içinden kişilerin seçileceği özel konuklar, canları pahasına büyük fedakarlıklar göstererek hayat kurtarmayı, insanlığa faydalı olmayı kendilerine görev edinmiş kişiler olacak.
Şile - 15.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur eşleşmeleri ve maç programı şöyle: 20 Ekim Salı: 13.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 19.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.30 1954 Kelkit Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kelkit İlçe) 13.30 Muğlaspor-Kızılcabölükspor (Muğla Atatürk) 13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.
Şile - 14.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Organizasyonda bugün yapılan 12 karşılaşmanın ardından Siirt İl Özel İdaresi, Şile Yıldızspor, Arnavutköy Belediyespor, Yalovaspor, 1877 Alemdağspor, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Yomraspor, Elazığ Karakoçan, Kozanspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Payasspor ve Alanya Kestelspor 2.
Şile - 12.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya FK (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (Mardin 21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.
Şile - 11.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 4. hafta maçlarının ardından 4 grupta da liderler değişti.
Şile - 11.10.2020
Futbol: Toplu sonuç
Ligde 4 grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 1-0 Ofspor-Nevşehir Belediyespor: 2-1 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor: 0-2 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor: 2-0 Diyarbekirspor-Artvin Hopaspor: 1-0 2. Grup Nazilli Belediyespor-Mardin Fosfatspor: 0-1 Tekirdağspor-Fethiyespor: 2-1 Tokatspor-Halide Edip Adıvarspor: 1-0 Ağrı 1970-Belediye Kütahyaspor: 1-3 Karaman Belediyespor-Yomraspor: 0-2 Çengelköy-İskenderun FK: 0-1 Darıca Gençlerbirliği-Kahta 02: 0-0 3. Grup Batman Petrolspor-Gölcükspor: 1-2 Arhavispor-Çatalcaspor: 0-1 Somaspor-Yalovaspor: 2-1 Karşıyaka-Elazığ Karakoçan: 2-1 Şile Yıldızspor-Isparta 32: 1-1 İçel İdmanyurdu-Esenler Erokspor: 2-1 4.
Şile - 10.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle: 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya FK (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (Mardin 21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.
Şile - 9.10.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül) 14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir) 15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Devrek İlçe) 15.30 Sarıyer-Niğde Anadolu FK (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Pazarspor-Vanspor FK (Pazar İlçe) 14.30 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Mamak FK-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Pendikspor-Etimesgut Belediyespor (Pendik) 15.30 Sakaryaspor-Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.30 Karacabey Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) Misli.com 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Fatsa Belediyespor-Çankaya FK (Fatsa İlçe) 15.00 Payasspor-Manisaspor (Payas İlçe) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928 (Silivri) 11 Ekim Pazar: 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 14.30 Ofspor-Nevşehir Belediyespor (Of İlçe) 15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Kemer İlçe) 15.30 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 19.00 Diyarbekirspor-Artvin Hopaspor (Diyarbakır) 2. Grup Yarın: 15.00 Yozgatspor 1959-Ceyhanspor (Yozgat Bozok) 11 Ekim Pazar: 14.30 Nazilli Belediyespor-Mardin Fosfatspor (Nazilli İlçe) 14.30 Tekirdağspor-Fethiyespor (Namık Kemal) 14.30 Tokatspor-Halide Edip Adıvarspor (Gaziosmanpaşa) 14.30 Ağrı 1970-Belediye Kütahyaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.00 Karaman Belediyespor-Yomraspor (Kemal Kaynaş) 15.30 Çengelköy-İskenderun FK (Sultanbeyli Gölet) 15.30 Darıca Gençlerbirliği-Kahta 02 (Darıca İlçe) 3. Grup Yarın: 14.30 Çarşambaspor-Cizrespor (Çarşamba İlçe) 15.00 Altındağspor-Erbaaspor (Çubuk İlçe) 11 Ekim Pazar: 14.00 Batman Petrolspor-Gölcükspor (Batman Yeni Şehir) 14.30 Arhavispor-Çatalcaspor (Arhavi İlçe) 15.30 Somaspor-Yalovaspor (Soma Atatürk) 15.30 Karşıyaka-Elazığ Karakoçan (İzmir Atatürk) 15.30 Şile Yıldızspor-Isparta 32 (Şile) 18.
Şile - 8.10.2020
Karşıyaka'nın fikstürü yoğun
İzmir'de 12 Kasım Perşembe Arhavispor'la oynayacak yeşil-kırmızılılar, 15 Kasım Pazar günü Çarşambaspor deplasmanının ardından 19 Kasım Perşembe Somaspor'u ağırlayacak. Soma maçı sonrası 11'inci haftayı bay takım olarak geçecek İzmir temsilcisi, 2 Aralık Çarşamba Batman Petrol deplasmanına çıkıp, 10 Aralık Perşembe İçel İdmanyurdu'yla iç sahada karşılaşacak. 20 Aralık Pazar günü dış sahada Şile Yıldızspor önünde terleyecek Karşıyaka, 24 Aralık Perşembe Altındağspor'la evinde oynayacak.
Şile - 8.10.2020
5 ildeki taşınmazlar için son teklif verme tarihi uzatıldı
İstanbul'un Şile, Diyarbakır'ın Kayapınar, Ankara'nın Gölbaşı ve Muğla'nın Bodrum ilçelerindeki taşınmazlar için son teklif verme tarihi de 27 Kasım saat 18.
Şile - 6.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda ilk iki eleme turunun maç programı açıklandı
Tek maç eleme sistemine göre yapılacak ilk iki turun maç programı şöyle: 1. Eleme Turu 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.
Şile - 4.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig'de Fatsa Belediyespor, Çengelköy, Batman Petrolspor ve 52 Orduspor gruplarında 3. haftayı lider bitirdi.
Şile - 4.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Misli.com 3. Lig'de gruplarda bu hafta oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Artvin Hopaspor-Ofspor: 0-2 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 0-1 Nevşehir Belediyespor-Kemerspor 2003: 2-1 Kızılcabölükspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 4-2 Manisaspor-Arnavutköy Belediyespor: 1-1 1877 Alemdağspor-Diyarbekirspor: 0-3 Bucaspor 1928-Belediye Derincespor: 1-0 2. Grup: Yomraspor-Tekirdağspor: 1-1 Kahta 02 Spor-Nazilli Belediyespor: 1-2 Mardin Fosfatspor-Çengelköy: 0-1 Ceyhanspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1 Büyükçekmece Tepecikspor-Karaman Belediyespor: 2-1 Belediye Kütahyaspor-Tokatspor: 1-1 Fethiyespor-Yozgatspor 1959: 3-0 3. Grup: Osmaniyespor-Altındağspor: 1-0 Erbaaspor-Şile Yıldızspor: 0-0 Esenler Erokspor-Batman Petrolspor: 0-1 Elazığ Karakoçan FK-Somaspor: 1-1 Cizrespor-Arhavispor: 0-2 Yalovaspor-Çarşambaspor: 0-0 Gölcükspor-Karşıyaka: 1-2 Isparta 32 Spor-İçel İdmanyurdu: 0-0 4.
Şile - 3.10.2020
Manisaspor yasak savdı
Yönetim son olarak kulüpten 54 bin Euro alacaklı Bulgar futbolcu Nikolay Dimitrov'u ikna ederek 39 alacaklıdan muvafakatname alıp transferin önünü açtı. Üç yıldır süren transfer yasağını kaldıran Manisaspor; kadrosuna kattığı Cizrespor'dan Ahmet Önal ve Gökhan Dinçer, Tire Belediyespor'dan Abdülsamet Can Kaptı, Kemerspor 2003'ten Bahtiyar Dolma ve Serhat Maden, 52 Orduspor'dan Berk Akıncı, Elazığ Karakoçan FK'dan Burak Keskin, Silivrispor'dan Çağrı Gülcü, Zonguldak Kömürspor'dan Halil İbrahim Yazğılı, İskenderun FK'dan Kaan Aşnaz, Mamak FK'dan Lider Koç, Şile Yıldızspor'dan Mehmet İncebacak, Anagold 24Erzincanspor'dan Murat Torun ve Artvin Hopaspor'dan Uğur Parlak'ın lisanslarını çıkardı.
Şile - 26.9.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Ligde 4 grupta alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Fatsa Belediyespor-Kızılcabölükspor: 2-0 Ofspor-1877 Alemdağspor: 1-1 Kemerspor 2003-Artvin Hopaspor: 1-2 Payasspor-Arnavutköy Belediyespor: 0-1 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Nevşehir Belediyespor: 2-1 Belediye Derincespor-Manisaspor: 1-0 Diyarbekirspor-Bucaspor 1928: 1-2 2. Grup Tokatspor-İskenderun FK: 1-1 Yozgatspor 1959 FK-Yomraspor: 1-2 Tekirdağspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 2-0 Halide Edip Adıvarspor-Belediye Kütahyaspor: 2-1 Çengelköy-Kahta 02 Spor: 2-1 Nazilli Belediyespor-Ceyhan Spor: 6-0 Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor: 2-1 3. Grup Arhavispor-Yalovaspor: 2-2 Çarşambaspor-Elazığ Karakoçan FK: 1-1 Batman Petrolspor-Isparta 32 Spor: 3-1 Somaspor-Gölcükspor: 1-0 Şile Yıldızspor-Osmaniyespor FK: 2-1 İçel İdmanyurdu-Erbaaspor: 3-0 4.
Şile - 25.9.2020
Şile açıklarında batan kuru yük gemisiyle ilgili bilirkişi raporu hazırlandı
Şile açıklarında 1 Kasım 2017'de "Bilal Bal" isimli kuru yük gemisinin batması sonucu mürettebattan 9 kişinin hayatını kaybetmesine ilişkin 8 sanığın onbeşer yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada istenen bilirkişi raporu mahkemeye ulaştı.
Şile - 25.9.2020
9 kişi ölmüştü... Bilirkişi raporu: Geminin o güne kadar batmamış olması mucizedir
Gemide kaptan ve tecrübeli denizcinin olmadığı belirtilen raporda, "Tecrübeli denizciler olmuş olsaydı filikayla karadan sadece 7 mil uzaklıkta olan gemiden kurtulmaya teşebbüs edebilirlerdi. Ancak yetkin kimsenin olmaması, geminin kaptansız olması, 02.00-03.00 sıralarında herkesin derin uykuda olması dolayısı ile teşebbüs dahi edilememiştir. İş işten geçmişti. Gemi işletmecisini yanı sıra liman iradeleri de olan biteni görmedi veya görmek istemedi. 7 ölü 2 canın kaybın oluşmasına çanak tuttu" denildi.  'HER TARAFIYLA HATALARLA DOLU OLAYLAR YAŞANMIŞ' Raporda, "Kaptan 29 seferde de görevinin başında yoktu. Hukuk dışı ehliyet kullanma, kiralama işine göz yummanın faydası olmadığı gibi benzer kaza ve ölümlerin önüne de bir an önce geçilmelidir. Açık seçik görev ihmali vardır. M/V Bilal Bal gemisinin 4 aylık Türkiye limanları arasında yapmış olduğu seferlerdeki Overload yükleme, eksik personel, yük konusundaki dikkatsizlik ve gemi her ne kadar eski, bakımsız olsa da eğer kontrol mekanizması iyi çalıştırılsaydı 7 ölü 2 kayıplı müessif kazanın meydana gelmesi kolayca olmaz, elim kaza sonrası bir çok aile geçim derdi, babasız evlat yetişmesine maruz kalmazdı. Bu durumda her tarafıyla hatalarla dolu olaylar yaşamamış ve ülke insanın ölmesine sebep olunmazdı. Hataların merkez noktası para hırsından kaynaklanıyor. Söz konusu batma hadisesinin kök müsebbibi, parasız, sermayesiz, zor bir iş olan gemi işletme işini üstlenen Cevat Çavuşoğlu'dur" denildi.  Raporda, "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından ehliyetleri iptal edilen Kaptan Refik Telci, çarkçıbaşı Ali Doğan ve yağcı Sabri Yıldırım kazanın ve sistemin işleyişi sebebiyle hiç beis görmeksizin gemide çalışmadan ehliyetlerini kullandırmışlar, neticesinde idari yaptırım olarak ehliyetleri geçersiz hale gelmiştir" denildi.  3 ŞÜPHELİ ASLİ 4 ŞÜPHELİ TALİ KUSURLU BULUNDU Raporda sanık Sabri Yıldırım, Kartal'da gemiden ayrıldığı için tali kusurlu bulundu. Para karşılığı ehliyetini kullandıran başmakinist Ali Doğan, kaptan Refik Telci, geminin ortağı Cevat Çavuşoğlu asli kusurlu bulundu.  Ünye Liman Başkanlığı görevlisi Oktay Ferhat Uçar, gemiye liman çıkış belgesi düzenleyen Gemlik Liman Başkanlığı memuru Yücel İmren, diğer şüpheli Enes Caner tali kusurlu, şüpheli Faik Avcı ise kusursu bulundu.  İDDİANAMEDEN İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 27 Ekim 2017 tarihinde Gemlik Limanı'ndan hareket eden Bilal Bal isimli kuru yük gemisinin 1 Kasım 2017 tarihinde 03.53'te Şile açıklarında battığı, geminin kaptan Refik Telci ile baş makinist Ali Doğan'ın yokluğunda kalkış yaptığı belirtiliyor.
Şile - 25.9.2020
Son dakika haberleri: İstanbul'da 2020 yılının 8 ayında 13 bin 804 yangın çıktı
Yangınların yüzde 68'i Avrupa Yakasında İtfaiye araçlarının yangın yerine varış süresi ortalama 5 dakika 29 saniye olarak kaydedildi. Yangına varış süresi Şile'de 8 dakika, Çekmeköy'de 7 dakika 38 saniye, Silivri'de 7 dakika 29 saniye, Adalar'da 2 dakika 49 saniye, Fatih'te 3 dakika 42 saniye ve Beşiktaş'ta 4 dakika 12 saniye olarak gerçekleşti.
İmsak05:54
Öğle12:53
İkindi15:49
Akşam18:18
Yatsı19:38
İstanbul Avrupa
Yönetmen Son Kale: Hacıbey
Tür Tarih
İstanbul Avrupa
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
İstanbul Avrupa
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
İstanbul Avrupa
Yönetmen Ölü Nöbeti
Tür Korku
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şile Haber, Şile Son Dakika Haberleri - Haberler - Şile haber sayfamızda Şile haberleri okuyabilir, Şile son dakika haberleri ve güncel Şile gelişmelerini görebilirsiniz. AK Parti'nin İstanbul'da 22 ilçe başkanını görevden aldığı iddia edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 23:23:27. #1.14#
title