SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI HABERLERİ

Sahil Güvenlik Komutanlığı Haberleri

Sahil Güvenlik Komutanlığı haber, Sahil Güvenlik Komutanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sahil Güvenlik Komutanlığı - Dün
İzmir'deki FETÖ soruşturmasında 711 askeri personel için ihraç dosyası
İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ'nün Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığındaki gizli yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında örgüt bağlantıları nedeniyle 711 personelle ilgili ihraç işleminin başlatılması için gerekli delillerin ilgili komutanlıklara gönderildiği bildirildi.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 19.10.2020
Muğla'da Türk kara sularına itilen 13 sığınmacı kurtarıldı
Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Bozburun Mahallesi açıklarında lastik can salı içinde bir grup sığınmacı olduğu bilgisi üzerine bölgeye gitti.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 19.10.2020
Muğla'da 75 düzensiz göçmen yakalandı
Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Karadere Mahallesi Gavurağılı mevkisindeki bir tekneye çok sayıda kişinin binmeye hazırlandığını fark ederek durumu İlçe Jandarma Komutanlığına bildirdi.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 17.10.2020
İzmir'deki FETÖ operasyonunda yakalanan şüphelilerden 17'si daha tutuklandı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı yapılanmasına yönelik İzmir merkezli 25 ilde düzenlenen operasyonun ardından adliyeye sevk edilen 37 şüpheliden 17'si daha tutuklandı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 16.10.2020
TSK İç Hizmet Yönetmeliği'nde değişiklik
Bu kapsamda Türk Silahlı Kuvvetleri İç Hizmet Yönetmeliğinin 664'üncü maddesinin birinci fıkrasının 4 numaralı bendine şu düzenleme eklendi: "İlgili mevzuat gereği açığa alınan, terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olduğu değerlendirilerek 30 iş gününden daha fazla süre ile geçici görevden uzaklaştırılan Türk Silahlı Kuvvetleri personeli ile aynı gerekçelerle görevden uzaklaştırılan Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı personelinin orduevleri, askeri gazinolar ve diğer askeri sosyal tesislere girişleri görevden uzak kaldıkları süre zarfında; emekli üyeler ile sosyal tesislerden yararlanma hakkına sahip diğer kişilerden bu durumları nedeniyle soruşturma veya kovuşturma altında bulunanların orduevleri, askeri gazinolar ve diğer askeri sosyal tesislere girişleri ise soruşturma veya kovuşturma süresince Milli Savunma Bakanlığınca geçici olarak yasaklanabilir.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 16.10.2020
Son Dakika | Giresun'da sel kayıplarını arama çalışmaları 54. gününde 141 personel ile sürdürülüyor
Arama faaliyetlerine çeşitli illerden gelen AFAD ekiplerinin yanı sıra Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 6 bot ve sualtı arama robotu ile arama faaliyetlerine destek veriliyor.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 15.10.2020
İzmir'deki FETÖ operasyonunda yakalanan 53 şüpheliden 29'u tutuklandı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı yapılanmasına yönelik İzmir merkezli 25 ilde düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan ve tutuklanmaları talebiyle mahkemeye çıkarılan 53 şüpheliden 29'una tutuklama kararı çıktı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 15.10.2020
Son dakika haberi: Giresun'da selde kaybolan 4 vatandaşı arama çalışmaları sürdürülüyor
Kamu kurumlarından oluşturulan ekiplerin yanı sıra arama faaliyetlerine çeşitli illerden AFAD ekiplerinin destek verdiğine işaret edilen açıklamada, "Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından da 6 bot ve su altı arama robotuyla arama faaliyetleri sürdürülüyor.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 14.10.2020
Adana'da sürüklenen teknedeki 3 kişi kurtarıldı
Adana'nın Karataş ilçesi açıklarında sürüklenen teknedeki 3 kişi Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarıldı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 13.10.2020
Son dakika haberleri | İzmir merkezli 25 ilde FETÖ'nün hava kuvvetleri ve sahil güvenlik yapılanmasına operasyon.
Son dakika haberlerine göre İzmir merkezli 25 ilde FETÖ'nün Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı yapılanmasına yönelik operasyonda 94 şüpheli gözaltına alındı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 13.10.2020
İzmir merkezli 25 ilde FETÖ'nün hava kuvvetleri ve sahil güvenlik yapılanmasına operasyon
İzmir merkezli 25 ilde FETÖ'nün Hava Kuvvetleri ve Sahil Güvenlik Komutanlığı yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda 89 şüpheli gözaltına alındı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 9.10.2020
Urla'da 140 kaçak göçmen yakalandı
Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, bir teknenin dün gece, Sığacık Limanı'ndan açıldıktan sonra Urla Uzunkuyu mevkisinden kaçak göçmen alarak, yurt dışına doğru seyrettiklerini tespit etti.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 8.10.2020
Kuşadası'nda Türk karasularına itilen 13 sığınmacı kurtarıldı
Sahil Güvenlik Komutanlığı sitesinden yapılan açıklamaya göre, Kuşadası açıklarında can salı içerisinde bir grubun olduğu ihbarı üzerine bölgeye Sahil Güvenlik ekipleri sevk edildi.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 7.10.2020
Muğla'da Türk kara sularına itilen 11 sığınmacı kurtarıldı
Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Marmaris açıklarındaki lastik can salı içinde bir grup sığınmacı olduğu bilgisi üzerine bölgeye gitti.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 6.10.2020
Muğla'da Türk kara sularına geri itilen yabancı uyruklu 6 kişi kurtarıldı
Muğla'nın Datça ilçesinde, Yunan sahil güvenlik unsurlarınca Türk kara sularına geri itilen 6 sığınmacı karaya çıkarıldı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 6.10.2020
Çanakkale açıklarında 144 sığınmacı yakalandı
Bölgede görevini sürdüren Sahil Güvenlik Komutanlığı unsurları, bu kişilerin bulunduğu yeri tespit etti.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 5.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Antalya'nın Kaş ilçesi ile Muğla'nın Seydikemer ilçesi ortasından geçen Eşen Çayı'nın döküldüğü Karadere Mahallesi Özdere Plajı açıklarında, içerisinde çok sayıda kaçak göçmenin bulunduğu tekne, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından durduruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sahil Güvenlik Komutanlığı Haberleri | Sahil Güvenlik Komutanlığı Haber - Haberler - Sahil Güvenlik Komutanlığı haberleri, son dakika sahil güvenlik komutanlığı haber ve gelişmeleri burada. İzmir'deki FETÖ soruşturmasında 711 askeri personel için ihraç dosyası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 17:19:07. #1.14#
title