SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI HABERLERİ

Sahil Güvenlik Komutanlığı Haberleri

Sahil Güvenlik Komutanlığı haber, Sahil Güvenlik Komutanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sahil Güvenlik Komutanlığı - 14.10.2021
Aydın açıklarında 63 düzensiz göçmen kurtarıldı
Sahil Güvenlik Komutanlığı internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, komutanlığa bağlı bot ekipleri, Kuşadası açıklarında Yunanistan unsurlarınca Türk kara sularına itildiği belirlenen lastik bottaki 38 kişiyi kurtardı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 13.10.2021
Bodrum'da açıklarında 25 kaçak göçmen kurtarıldı
Bodrum açıklarında göçmen botu olduğu bilgisini alan Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri harekete geçti.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 12.10.2021
Ayvacık açıklarında 14 kaçak göçmen kurtarıldı
Kuzey Ege Denizi'nde yasa dışı geçişlere karşı mücadele eden Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Ayvacık ilçesi açıklarında bir grup göçmen olduğu bilgisi üzerine harekete geçti.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 12.10.2021
Balıkesir açıklarında Türk kara sularına itilen 8 düzensiz göçmen kurtarıldı
Ayvalık ilçesi açıklarında fiber teknede düzensiz göçmenlerin bulunduğu bilgisini alan Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri bölgeye ulaştı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 11.10.2021
Jandarma Genel Komutanlığı 6 sözleşmeli bilişim uzmanı alacak
Ayrıca adayların Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ile kamu kurum ve kuruluşlarından emeklilik, kendi isteği ile istifa ve sağlık nedenleri hariç herhangi bir nedenle çıkarılmamış olması, terör örgütleri ile bu örgütlerin yasal veya yasadışı uzantılarının eylemlerine, toplantılarına, yürüyüş ve mitinglerine karışmamış, desteklememiş, katılmamış olması, herhangi bir siyasi partiye üyeliğinin bulunmaması isteniliyor.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 06.10.2021
İzmir açıklarında Türk kara sularına geri itilen 4 düzensiz göçmen kurtarıldı
Sahil Güvenlik Komutanlığı internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, Kara Ada üzerinde düzensiz göçmen olduğu bilgisi üzerine bölgeye Sahil Güvenlik Botu görevlendirildi.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 06.10.2021
Türkiye'den Libya'nın düzensiz göçle mücadelesine bot ve malzeme desteği
TÜRK Sahil Güvenlik Komutanlığı'nca Libya'nın düzensiz göçle mücadelesine katkı sağlamak üzere Libya Sahil Güvenlik Teşkilatı'na bot ve bakım malzemesi hibe edilerek, personele de eğitim verildi.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 05.10.2021
Son dakika haberleri! FETÖ'nün TSK yapılanması soruşturmasında 46 şüpheliye gözaltı kararı
Şüphelilerin görev tanımları ve sayıları şöyle: "Jandarma Genel Komutanlığında görevli 1 astsubay, Hava Kuvvetleri Komutanlığında görevli 1 astsubay ve ihraç edilen 2 astsubay, Kara Kuvvetleri Komutanlığı görevlisi 1 yüzbaşı ve 4 astsubay, sözleşmesi feshedilen 1 üsteğmen, ihraç edilen 1 astsubay ve emekli 1 astsubay, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı görevlisi 1 astsubay ve ihraç edilen 3 astsubay, GATA görevlisi 1 astsubay, Sahil Güvenlik Komutanlığı görevlisi 1 yüzbaşı, 19 kapatılan askeri okul öğrencisi, Milli Eğitim Bakanlığında görevli 1 öğretmen, Gelir İdaresi Başkanlığından ihraç edilen 1 memur ve 7 sivil şahıs.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 05.10.2021
Son dakika haberleri... İstanbul merkezli 21 ilde FETÖ operasyonu: 46 şüpheliye gözaltı kararı (2)
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca operasyona ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturmalar kapsamında, MİT İstanbul bölge başkanlığının çalışmaları neticesinde FETÖ/PDY terör örgütünün örgütsel iletişim modeli olan ankesör/büfe gibi sabit hatlardan ardışık olarak ve ayrıca aynı Ankesörlü Kart ile birlikte arandığı tespit edilen ve örgütsel mensubiyetlerine dair başkaca deliller (itirafçı beyanı, ümit yapılanması vb) elde edilen Jandarma Genel Komutanlığı mensubu (1) Astsubay(Görevde), Hava Kuvvetleri Komutanlığı mensubu (2) Astsubay(İhraç), (1) Astsubay(Görevde), (1) Kapatılan Askeri Okul Öğrencisi, Kara Kuvvetleri Komutanlığı mensubu (1) Yüzbaşı (Görevde), (1) Üsteğmen (Sözleşme Fesih), (4) Astsubay (Görevde), (1) Astsubay(İhraç), (1) Astsubay (Emekli), (9) Kapatılan Askeri Okul Öğrencisi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı mensubu (1) Astsubay (Görevde), (3) Astsubay (İhraç), (8) Kapatılan Askeri Okul Öğrencisi, GATA mensubu (1) Astsubay(Görevde), (1) Kapatılan Askeri Okul Öğrencisi, Sahil Güvenlik Komutanlığı mensubu (1) Yüzbaşı (Görevde), Milli Eğitim Bakanlığı mensubu (1) Öğretmen (Görevde), Gelir İdaresi Başkanlığı mensubu (1) Memur (İhraç) ve (7) sivil şahıs olmak üzere toplamda 46 şüpheli şahıs ile ilgili Başsavcılığımız tarafından gözaltı kararı verilmiş olup 05/09/2021 tarih saat 06.
Sahil Güvenlik Komutanlığı - 01.10.2021
Aydın'da Türk kara sularına itilen 1 düzensiz göçmen kurtarıldı
Yunanistan unsurlarınca Türk kara sularına itildikten sonra yüzerek kendi imkanlarıyla karaya çıkan 1 düzensiz göçmen, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince bota alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sahil Güvenlik Komutanlığı Haberleri | Sahil Güvenlik Komutanlığı Haber - Haberler - Sahil Güvenlik Komutanlığı haberleri, son dakika sahil güvenlik komutanlığı haber ve gelişmeleri burada. Datça'da 328 düzensiz göçmen kurtarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 02:24:25. #1.16#

title