MURAT KURUM HABERLERİ

Murat Kurum haber, Murat Kurum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Kurum

Murat Kurum

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 0.0.0 - 0.0.0

Murat Kurum Kimdir ?

Murat Kurum, 1976 yılında Ankara’da doğdu. 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Yüksek Okulu İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2005 yılına kadar çeşitli kurumlarda görev alan Kurum, 2005-2006 yılları arasında Ankara TOKİ Uygulama Daire Başkanlığı’nda uzman statüsünde yer aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Kurum 9.7.2020
Bakan Kurum: '5 yıl içerisinde 1,5 milyon konutun deprem dönüşümünü gerçekleştireceğiz'
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Yılda 300 bin olmak üzere 5 yıl içinde 1,5 milyon acil öncelikli dediğimiz konutun deprem dönüşümünü gerçekleştireceğiz" dedi.
Murat Kurum 9.7.2020
Spor AŞ'den 15 Temmuz anısına tenis turnuvası
Büyükkılıç, İLBANK toplantısına katıldı Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yerel yönetimlerin lokomotifi olan İLBANK'ın Ankara'daki 2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katıldı, toplantıda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'la da görüştü.
Murat Kurum 9.7.2020
GÜNDEM / 9 Temmuz 2020
(Ankara/13.00) (Fotoğraflı - Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sheraton Otel'de düzenlenecek İller Bankası AŞ 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katılacak.
Murat Kurum 8.7.2020
Son dakika haber | GÜNDEM ÖZETİ / 9 TEMMUZ 2020
(Ankara/13.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İller Bankası AŞ 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katılacak.
Murat Kurum 8.7.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör: "Kılavuzlu Millet Bahçesi hayırlı olsun"
Kılavuzlu Millet Bahçesi'nin Kahramanmaraş'ın yanı sıra bölge insanına da hitap edeceğini ifade eden Başkan Güngör, şunları kaydetti: "Kılavuzlu ve Hasancıklı Mahallelerimize yapacağımız Kılavuzlu Millet Bahçesi sosyal donatıları ile birlikte 265 bin metrekare alanda kurulacak. İçerisinde göl restoran, spor alanları, Osmanlı Bahçesi, amfi, çiçek bahçeleri, köprüler, cami ve kafeler gibi alanlar yer alacak. Şehrimize kazandırılacak olan bu yatırımdan dolayı başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve diğer ilgililerimize teşekkür ediyorum.
Murat Kurum 7.7.2020
MHP'li belediye başkanlarından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a teşekkür
Kütahya'da görev yapan MHP'li belediye başkanları, geçen pazar günü il merkezi ile bazı ilçelerde ziyaret ve incelemelerde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a, projelerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.
Murat Kurum 7.7.2020
AK Parti İl Başkanı Ceyhun, Bakan Kurum'un ziyaretini değerlendirdi
AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, bir taraftan şehri imar ederken diğer yandan da gönülleri ihya edeceklerini söyledi. Ceyhun, AK Parti İl Başkanlığında gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen pazar Kütahya'ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un ziyaretini değerlendirdi.
Murat Kurum 6.7.2020
Son dakika haber! Bakanı Kurum, "Kovid-19 Salgını ve Çevremizin Geleceği" toplantısında konuştu Açıklaması
Son dakika haberi... Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Geçtiğimiz son 4 ayda, yaşlanan dünyamız adeta nefes aldı.
Murat Kurum 6.7.2020
Bakan Kurum: Biz Salda'mızı edebimizle koruyacağız
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur'un Salda Gölü hakkındaki ifadelerine ilişkin, "Biz Salda'mızı da Türkiye'deki tüm doğal alanlarımızı da edebimizle koruyacağız.
Murat Kurum 6.7.2020
Demirköy'e hükümet konağı yapılacak
En kısa zamanda inşaata başlamayı hedeflediklerini ifade eden Gün, şöyle devam etti: "Demirköy'e Ankara'dan müjdeli haberlerle döndük. Kırklareli Valimiz Osman Bilgin, Milletvekilimiz Selahattin Minsolmaz, İl Başkanımız Alper Çiler ile Bakanımız Süleyman Soylu'yu ziyaret ettik. Ziyarette ilçenin durumu hakkında bilgi verdim. Aynı zamanda da yatırımları görüştük. Hükümet konağı yapılması için bakanımızın talimatını alarak çalışmalara başladık. Projelendirme çalışmaları sürüyor. En kısa sürede inşaata başlayarak ilçemize bu güzel yatırımı kazandırmak istiyoruz. Sayın bakanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyorum." Gün, ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Orman Genel Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Dairesi Başkanı Ahmet Aydın'ı da ziyaret ettiğini kaydetti.
Murat Kurum 6.7.2020
GÜNDEM / 6 Temmuz 2020
(TBMM/15.00) (Fotoğraflı - Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bakanlık'ta düzenlenecek "Çevre ve Tabiat Varlıkları Kurulu" ile "Kovid-19 Salgını ve Çevremizin Geleceği" konulu toplantıya katılacak.
Murat Kurum 6.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:   ------------------------------- -Dolunaydan görüntü Haber- Kamera: Halil İbrahim KARABIYIK/İZMİR,   ================================================== Bakan Kurum: Termik santralleri 7 gün 24 saat izliyoruz (4)   BAKAN KURUM, İLÇELERİ GEZDİ Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gediz ilçesindeki ziyaretlerinin ardından Pazarlar ilçesine geçti.
Murat Kurum 6.7.2020
Kütahya'ya Millet Bahçesi
Kütahya'ya Millet Bahçesi -Bakan Kurum: "90 bin metrekarelik Millet Bahçesi projesinin ihalesi yıl sonuna kadar yapılacak ve 2021 yılında tamamlanacak" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Evliya Çelebi Mahallesi'nde projelendirilen 90 bin metrekarelik Millet Bahçesi projesinin ihalesi...
Murat Kurum 6.7.2020
Bakan Kurum: Termik santralleri 7 gün 24 saat izliyoruz (4)
Bakan Kurum: Termik santralleri 7 gün 24 saat izliyoruz (4) BAKAN KURUM, İLÇELERİ GEZDİ Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gediz ilçesindeki ziyaretlerinin ardından Pazarlar ilçesine geçti.
Murat Kurum 6.7.2020
Bakan Kurum: Termik santralleri 7 gün 24 saat izliyoruz (4)
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gediz ilçesindeki ziyaretlerinin ardından Pazarlar ilçesine geçti.
Murat Kurum 5.7.2020
Son dakika haber | Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan Gediz Havzası açıklaması Açıklaması
Son dakika güncel haberi: Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bakanlık olarak 81 ilimizde çevre denetim faaliyetlerini yürütüyoruz.
Murat Kurum: Kütahya'ya Millet BahçesiMurat Kurum 5.7.2020
Şu an buradasınız: Murat Kurum Haberleri | Murat Kurum Kimdir - Haberler - Murat Kurum haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Kurum kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Kurum: '5 yıl içerisinde 1,5 milyon konutun deprem dönüşümünü gerçekleştireceğiz'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 19:13:18. #1.15#
title