Milli Eğitim Bakanlığı Haberleri

Milli Eğitim Bakanlığı haber, Milli Eğitim Bakanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milli Eğitim Bakanlığı - Bugün
15 Ekim 2021 Haberleri
15 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Milli Eğitim Bakanlığı - Bugün
Aydın'da, 166 üniversite öğrencisinin geçici barınma ihtiyacı karşılandı
Aydın'da yüz yüze eğitimin başlaması ile Aydın Valiliği Açık Kapı Şube Müdürlüğü ile 166 üniversite öğrencisinin geçici barınma ihtiyacı karşılandı.
Milli Eğitim Bakanlığı - Bugün
Samsun geleceğe kulaç attı, 64 bin öğrenci yüzme öğrendi
Samsun'da 2014 yılında başlayan "Geleceğe Kulaç Atıyoruz" isimli proje kapsamında 64 bin öğrenci yüzme öğrenirken, "Zirvede Ben de Varım" projesiyle tırmanış ve dağcılık konusunda 4 bin 800 öğrenciye eğitim verildi.
Milli Eğitim Bakanlığı - Bugün
Kan stokların yüzde 1'in altına düşünce devreye ilköğretim öğrencileri girdi
Kocaeli'de Kızılay'ın kan stoklarının azaldığı haberlerinden etkilenen ilköğretim öğrencileri, öğretmenleri aracılığıyla kan bağışı kampanyası başlattı.
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
Şehit Polis Demet Sezen MTAL Model Uçak Takımı Kaymakamımızı Ziyaret etti.
Şehit Polis Demet Sezen MTAL Model Uçak Takımı Kaymakamımızı Ziyaret etti.
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu İstanbul'da başladı
70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla İstanbul'da başladı. Açılış töreninde Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş da bir konuşma yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbul Uluslararası Medeniyet Araştırmaları Merkezi ve Önder İmam Hatipler Derneği'nin birlikte düzenlediği Yeniden Açılışının 70.
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
2021 Yılı GYUD Sınavı Durumu Uygun Olan/Yazılı Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adaylara Ait Listeler
İlgili adaylara önemle duyurulur;2021 yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yazılı Sınavına katılmaya hak kazanan adayların, 20-27 Ekim 2021 tarihleri arasında sınav ücretini yatırdıktan sonra https://www. meb. gov. tr internet adresinden sınav e-başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
Tablet Dağıtım Töreni Vali Karadeniz'in Katılımıyla Yapıldı
Elginkan Vakfı tarafından karşılanan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının da dağıtımına aracılık edeceği 500 adet tabletin dağıtımına Vali Yaşar Karadeniz'in katılımıyla gerçekleştirilen programla başlandı.
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
Hafızlık İcazet Töreni Düzenlendi
Çorlu İlçe Müftülüğü ve Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle "Okul Kur'an Kursu İşbirliğine Dayalı Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık" Projesi kapsamında hafızlık eğitimi alan ve icazet almaya hak kazanan öğrenciler için Hafızlık İcazet Töreni düzenlendi.
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
Vali Aziz Yıldırım Bilim Şenliği Açılış Programına Katıldı
Hedef kitlesini; 10-18 yaş aralığındaki temel eğitim ve ortaöğretim çağındaki öğrenciler, velilerimiz ve Tekirdağ halkının oluşturduğu "Bilmeyen Kalmasın Projesi" ile çocuklarımızın bilgi, beceri ve düşünme kapasitelerini arttırarak;
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İmam hatipler demokrasinin standardını gösteren bir mihenk taşı olmuştur
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Kuruluşundan itibaren imam hatipler bu ülkede demokrasinin standardını gösteren bir mihenk taşı olmuştur" dedi.
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: İMAM HATİPLER DEMOKRASİNİN STANDARDINI GÖSTEREN BİR MİHENK TAŞI OLMUŞTUR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, " Kuruluşundan itibaren imam hatipler bu ülkede demokrasinin standardını gösteren bir mihenk taşı olmuştur" dedi.
Milli Eğitim Bakanlığı - Dün
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'nda konuştu: (3)
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, göreve geldiklerinde öğrenci sayıları 660 binden 64 binlere kadar düşen imam hatip okullarında okuyanların sayısının 1 milyon 415 bine ulaştığını belirterek, "İmam hatiplerin ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerin sayısının toplama oranı yüzde 14'e yükseldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Milli Eğitim Bakanlığı Haberleri | Milli Eğitim Bakanlığı Haber - Haberler - Milli Eğitim Bakanlığı haberleri, son dakika milli eğitim bakanlığı haber ve gelişmeleri burada. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE BAKAN ÖZER, İMAM HATİP OKULLARI VE TÜRKİYE'DE DİN EĞİTİMİ SEMPOZYUMU'NDA KONUŞ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 04:08:31. #1.16#

title