Konuralp Haberleri

Konuralp haber, Konuralp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Konuralp 11.7.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
Arkadaşlarıyla kamp yapmak için Kayseri'den geldiklerini belirten Mehmet Erdoğan, "Trabzon'u gezip her gün farklı yerde kamp yapacaktık ancak burayı görünce kampımız uzadı. Taşlaşmak yerine oba kültürünün yaşatılması ve bunların korunması çok hoşuma gitti" dedi.   GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Obanın drone ile çekilmiş görüntüleri -Obadan genel görüntüler -Oba çadırlarından detaylar -Tatil için gelenlerden görüntüler -Kendi çadırını kuranlardan görüntüler -Röportajlar -Genel detaylar HABER: SELÇUK BAŞAR, KAMERA: TOLGA SAĞLAM/DHA Haber Kodu : 200711022 ================================ Eskişehir'de elektrik panoları resimlerle renkleniyor ESKİŞEHİR'de araç trafiğine kapalı olan caddelerde, yapıştırılan reklam afişleri ve el broşürleri nedeniyle çirkin görüntü oluşturan elektrik panoları, ressamlar eliyle estetik bir görünüme büründü. Yağlı boyanın yanı sıra sprey boya kullanan ressamlar Cengizhan Konuralp ve Berkant Topaloğlu, insanların gözüne hitap edecek temalar yapmaya çalıştıklarını belirtti.
Konuralp 11.7.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Arkadaşlarıyla kamp yapmak için Kayseri'den geldiklerini belirten Mehmet Erdoğan, "Trabzon'u gezip her gün farklı yerde kamp yapacaktık ancak burayı görünce kampımız uzadı. Taşlaşmak yerine oba kültürünün yaşatılması ve bunların korunması çok hoşuma gitti" dedi.   GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Obanın drone ile çekilmiş görüntüleri -Obadan genel görüntüler -Oba çadırlarından detaylar -Tatil için gelenlerden görüntüler -Kendi çadırını kuranlardan görüntüler -Röportajlar -Genel detaylar HABER: SELÇUK BAŞAR, KAMERA: TOLGA SAĞLAM/DHA ================================ Eskişehir'de elektrik panoları resimlerle renkleniyor ESKİŞEHİR'de araç trafiğine kapalı olan caddelerde, yapıştırılan reklam afişleri ve el broşürleri nedeniyle çirkin görüntü oluşturan elektrik panoları, ressamlar eliyle estetik bir görünüme büründü. Yağlı boyanın yanı sıra sprey boya kullanan ressamlar Cengizhan Konuralp ve Berkant Topaloğlu, insanların gözüne hitap edecek temalar yapmaya çalıştıklarını belirtti.
Konuralp 9.7.2020
Düzce'deki tarihi Roma köprüsü gün yüzüne çıkarılıyor
Düzce'de tarihi Konuralp bölgesinde bulunan, Roma ve Osmanlı döneminde bölgenin ticaret yükünü çektiği düşünülen Roma köprüsü, gün yüzüne çıkarılıyor.
Konuralp 6.7.2020
Kayseri'de öğretmen ve öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine 250 çuval un yardımı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Konuralp Usta, dağıtım etkinliğinde yaptığı konuşmada, yardım kampanyasına çocukların kumbaraları, öğretmenlerin de maaşlarıyla destek verdiğini belirterek, içinden geçilen zor günlerde birlik ve beraberlik ruhunu güçlendirmek, insanlara destek olmak için kenetlendiklerini ifade etti.
Konuralp 2.7.2020
4'üncü kattan toprak zemine düşen 2 yaşındaki çocuk ağır yaralandı
Olay, Akyazı ilçesi Konuralp Mahallesi üzerinde meydana geldi.
Konuralp 17.6.2020
Koçtaş'ın Yılın Usta Ödülleri sahiplerini buldu
"Koçtaş olarak ustalarımıza birçok avantaj sunuyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Koçtaş Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı, perakende sektörünün ustalarla beraber büyüyeceğine inandıklarını, yatırım ve projelerinde ustalara daima öncelik verdiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Koçtaş olarak ustalarımıza birçok avantaj sunuyoruz.
Konuralp 16.6.2020
Tıp öğrencisinin suni teneffüs ve kalp masajı yaptığı kedi kurtarılamadı
Konuralp Mahallesi Üniversite Konutları'nın olduğu bölgede kedi sesi duyan vatandaşlar, bir binanın dördüncü katında kafası pencereye sıkışmış bir kedi olduğunu gördü.
Konuralp 9.6.2020
Köpeği yaralanan yaşlı kadının yardımına Vefa ekipleri koştu
Düzce'nin Konuralp Mahallesi'nde yaşayan İsmigül Yavuz, 1 yaşındaki "Fifi" isimli köpeğinin dışarı çıkıp eve geri geldikten sonra patisinin üzerine basamadığını fark etti.
Konuralp 7.6.2020
Milletvekili ve belediye başkanlarından Bursaspor'a destek ziyareti
Kulüp başkanı Mesut Mestan ile yönetim kurulu üyeleri Konuralp Yeşil, Serkan Subaşı, Yavuz Aman, Yıldırım Hacıoğlu ve Erdinç Doğan'ın izlediği antrenmanı, AK Parti Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Refik Özen, Mustafa Esgin, Zafer Işık ve Ahmet Kılıç, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ve AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ziyaret etti.
Konuralp 7.6.2020
"Badem" antik kentin maskotu oldu
Düzce'deki Prusias ad Hypium Antik Kenti'nde yürütülen kazı çalışmaları ile bölgenin tarihi, gün yüzüne çıkarılmaya devam ediyor. Antik tiyatro, surlar, su kemerleri ve Roma köprüsü gibi yapıların yer aldığı Konuralp Mahallesi'ndeki antik kent bölgesinde kazı yapan arkeologlar ve işçiler, 4 yıl önce alandan hiç ayrılmayan bir köpek gördü.
Konuralp 1.6.2020
Düzce'deki antik kentte kazılar koronavirüs tedbirleri altında yeniden başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığının aldığı kararla kazıların 12 aya yayıldığı, Batı Karadeniz'in en eski yerleşim yeri olarak bilinen Konuralp'teki Prusias ad Hypium Antik Kenti'nde, salgın sürecinde durdurulan kazı çalışmaları, yaklaşık 2,5 aylık aranın ardından gerekli tedbirler altında başlatıldı.
Konuralp 19.5.2020
Konuralp pirincinin tarladan sofraya uzanan yolculuğu başladı
Düzce'de, lezzeti dolayısıyla talep gören, Osmanlı'da saray mutfaklarını süsleyen Konuralp pirincinin ekimine başlandı.
Konuralp 14.5.2020
Düzce'de tarihi eser olduğu değerlendirilen kitap ele geçirildi
İl Jandarma Alay Komutanlığı ile Konuralp Jandarma Komutanlığı ekipleri, kentin tarihi bölgesi olan Konuralp Yörük köyü mevkisinde şüphelenilen bir aracı durdurdu.
Konuralp 12.5.2020
Düzce'de korona virüsten ölenlerin sayısı 9'a yükseldi
Akçakoca ilçesinde ikamet eden Huriye Kar ile Konuralp bölgesinde ikamet eden Cavit Terzi, tedavi gördükleri Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen hayatlarını kaybetti.
Konuralp 11.5.2020
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Belediye tarafından üretilen maskeler, Konuralp pazar alanında vatandaşlara dağıtıldı.
Konuralp 11.5.2020
Fildişi Sahilleri ve Liberya?dan getirilen 88 kişi Düzce?de karantinaya alındı
? FİLDİŞİ Sahilleri ve Liberya'dan koronoavirüs tedbirleri kapsamında getirilen 88 Türk vatandaşı, Düzce'de yerleştirildikleri yurtlarda 14 günlük karantinaya alındı.Fildişi Sahilleri ve Liberya'da bulunan 88 Türk vatandaşı uçakla İstanbul'a getirildi. 88 kişi, İstanbul Havalimanı'nda sağlık kontrollerinin ardından otobüslerle Düzce'ye getirildi. Konuralp Mahallesi'ndeki Necla Perkolcay Öğrenci Yurdu'na yerleştirilen 88 kişi, koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 gün boyunca karantinada kalacak.
Konuralp 5.5.2020
Bolu Orman Bölge Müdürlüğü'nden orman yangınlarına karşı uyarı yapıldı
Açıklamada, geçtiğimiz günlerde Bolu'nun Mudurnu ve Mengen ilçeleri ile Düzce'nin Konuralp beldesinde meydana gelen orman yangınlarının işletme müdürlükleri yangın ekipleri tarafından hızlı müdahale sonucu büyümeden söndürüldüğü de anımsatılarak, şu ifadelere yer verildi: "Kışın kapanan orman yollarının açılarak, bakım ve onarımlarının yapılması ve yangın ekiplerinin hazır olması nedeniyle orman yangınlarına kısa sürede müdahale edilip, büyümeden söndürülüyor.
Konuralp 25.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
ABD'den getirilen 225 vatandaş, Düzce'de yurda yerleştirildi ABD'den uçakla İstanbul'a getirilen 225 Türk vatandaşı, koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 günlük karantina için Düzce'de yurda yerleştirildi.  225 Türk vatandaşı, iş ya da eğitim için bulundukları ABD'den uçakla, Türkiye'ye getirildi.  İstanbul Havalimanı'na inen uçaktan alınan vatandaşlar, sağlık kontrollerinin ardından otobüslerle Düzce'ye getirildi. Buradaki kontrollerin ardından da Konuralp Mahallesi'ndeki Raziye Begüm Sultan Öğrenci Yurdu'na yerleştirildi.
Konuralp 21.4.2020
Romanya'dan getirilen 89 kişi Düzce'de yurda yerleştirildi
Romanya'dan getirilen 89 kişi Düzce'de yurda yerleştirildi ROMANYA'dan getirilen 89 kişi koronavirüs tedbirleri kapsamında Düzce'de bulunan yurda yerleştirildi. Romanya'da bulunan Türk vatandaşlarından 349'u Düzce'deki yurtlara getirilecek. İstanbul Havaalanına özel seferle getirilen 349 kişiden 89'u yapılan sağlık kontrollerinin ardından Konuralp Mahallesi'nde bulunan Raziye Begüm Sultan Öğrenci Yurduna yerleştirildi.
Şu an buradasınız: Konuralp Haberleri | Konuralp Haber - Haberler - Konuralp haberleri, son dakika konuralp haber ve gelişmeleri burada. DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.7.2020 07:14:41. #1.14#
title