Gaziantep Valiliği Haberleri

Gaziantep Valiliği haber, Gaziantep Valiliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaziantep Valiliği - 26.11.2021
Suriye'de dağıtılan skandal kitaplarla ilgili soruşturma
Suriye Görev Gücü sahasında bir vakfın finansmanıyla bir yayınevi tarafından basılıp dağıtılan din bilgisi eğitim kitabında yer alan çizimler, büyük tepkiye neden oldu. Gaziantep Valiliği tepki gösterilen kitapla ilgili soruşturma başlattı.
Gaziantep Valiliği - 25.11.2021
Gaziantep'te yeni çalışmalara başlanıyor
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gaziantep Valiliği ve İpekyolu Kalkınma Ajansı iş birliğinde Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Sanayi Odası ve Güneydoğu İhracatçılar Birliği destekleri ile gerçekleşen Türkiye-Çin İş ve Yatırım Forumu Gaziantep Buluşmaları özel bir otelin toplantı salonunda başladı.
Gaziantep Valiliği - 25.11.2021
SANKO Holding Gaziantep'e 5 eğitim tesisi yapacak
SANKO Holding, Gaziantep Valiliği koordinasyonunda başlatılan "100. Yılda 100 Hayırsever Kampanyası" kapsamında kente 3 okul, bir kütüphane ve bir kapalı spor salonu inşa edecek.
Gaziantep Valiliği - 25.11.2021
"100.YILDA 100 HAYIRSEVER" KAMPANYASINA SANKO HOLDİNG'DEN 5 AYRI TESİS DESTEĞİ
Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde 100 eserin Gaziantep'e kazandırılması amacıyla başlatılan ve Gaziantep Valiliği koordinesinde devam eden, "100.
Gaziantep Valiliği - 19.11.2021
100.YILDA 100 HAYIRSEVER KAMPANYASINA HAYIRSEVER ŞİMŞEK AİLESİ TARAFINDAN 2 PROTOKOL DESTEĞİ
Gaziantep Valiliği koordinasyonunda başlatılan "100. Yılda 100 Hayırsever" kampanyası kapsamında kentin kurtuluşunun 100. yılında 100 yeni okulun inşa edilerek okul ihtiyacının giderilmesi hedefleniyor.
Gaziantep Valiliği - 17.11.2021
100.YILDA 100 HAYIRSEVER KAMPANYASINA BİR DESTEK DAHA
Gaziantep Valiliği'nin başlattığı "100. Yılda 100 Hayırsever" kampanyasına, gönül birliği ile şehrin eğitimine ve geleceğine yatırım yapan hayırsever aileler tarafından destekler tüm hızıyla devam ediyor.
Gaziantep Valiliği - 12.11.2021
Gaziantep Valiliği, 10 Kasım törenlerinde okunan bir şiirle ilgili soruşturma başlattı
Gaziantep Valiliği, kentteki bir okulda 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen törende öğretmenin okuduğu şiirle ilgili soruşturma başlattı.
Gaziantep Valiliği - 11.11.2021
Gaziantep'te 1400 okula kitap desteği
Bu kapsamda Gaziantep Valiliği koordinatörlüğünde, Büyükşehir Belediyesi, Şehitkamil Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bayteks Teknik Tekstil A.
Gaziantep Valiliği - 06.11.2021
Gaziantep Valiliğinden "bir emeklinin darbedildiği" iddiasına ilişkin açıklama Açıklaması
Gaziantep Valiliği, bir emeklinin para vermediği için Suriyeli kişi tarafından darbedildiği iddialarına ilişkin, "Yapılan araştırma sonucu olayın organize bir suç örgütü tarafından gerçekleştirilmediği, saldırıda bulunan A.H.
Gaziantep Valiliği - 01.11.2021
Gaziantep'te"Cumhuriyet Bayramı Gala Konseri" verildi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Üniversitesi destekleri ile Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 3'üncü Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali'nin son gününde "Cumhuriyet Bayramı Gala Konseri" verildi.
Gaziantep Valiliği - 30.10.2021
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI SAYIN DERYA YANIK GAZİANTEP'E GELDİ
Bakan Derya Yanık burada yaptığı konuşmada; Gaziantep'te 2020 yılında 281. 784 hanede yaşayan 1 milyon 275 bin'in üzerinde vatandaşa sosyal yardım yaptıklarını ve bu çerçevede ihtiyaç sahiplerine ulaşan yardımın toplam kaynak miktarının yıllık 1 milyar 285 milyon liranın üzerinde olduğunu belirtti. Bakan Yanık; " Aynı şekilde 2021 yılında ise; ocak ayından, eylül ayına kadar geçen dönemde 262. 225 hanemize ulaşmışız. Bu hanelerimize ulaştırdığımız kaynakta 1 milyar 270 bin liranın üzerine çıktı. Hükümetlerimiz döneminde, Gaziantep ilimize 2003-2021 yılları arasında aktardığımız sosyal yardım kaynağı 7 milyar TL'nin üzerinde "dedi Bakan Yanık sözlerine şöyle devam etti: " Gaziantep sanayisi ile insan kaynağıyla, demografik yapısıyla ve bölgedeki stratejik yeri itibariyle, ülkenin tamamını etkileyen bir konuma sahip. Dolayısıyla bundan sonraki süreçte de sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarımızla ihtiyaç sahibi hanelerin, uygun barınma koşullarında yaşamasına yönelik ev yapımı veya ev onarım çalışmalarına destek olmaya devam ediyoruz. " Kura töreninde konuşan Vali Davut Gül ise şunları aktardı: " Yaklaşık 5. 5 yıl önce ilk vali olduğumuzda, Sayın Cumhurbaşkanımızın yeni atanan valilere bir talimatı oldu. Bu talimatta özetle, olabildiğince kamunun imkanları, hayırseverlerin imkanları, fakir-fukara, garip-gureba, yetim ve öksüzlerle ilgili özel projelerin yapılması şeklindeydi. Gaziantep birlikte iş yapma kültürünün yüksek olduğu bir şehir, bunu geçmişte de yapmışlar. Son üç yılda da yapıldı. Bizim hayırseverlerimiz her anlamda destek veriyor. Pandeminin ilk döneminde, Büyükşehir Belediyesi ile Gaziantep Valiliği'nin öncülüğünde ve bütün kurumların destekleriyle, 'Gönül Seferberliği' projesine başlandı.
Gaziantep Valiliği - 27.10.2021
Gaziantep'te öğrencilere bisiklet dağıtılacak
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde öğrencilere 947 bisiklet dağıtılacak.
Gaziantep Valiliği - 24.10.2021
"3. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali" başladı
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü öncülüğünde Gaziantep Valiliği, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle düzenlenen "3. Uluslararası Gaziantep Operave Bale Festivali" başladı.
Gaziantep Valiliği - 23.10.2021
3. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali yarın başlayacak
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü öncülüğünde Gaziantep Valiliği, Gaziantep Üniversitesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle düzenlenen "3. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali" 24 Ekim Pazar akşamı başlıyor.
Gaziantep Valiliği - 21.10.2021
3. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali başlıyor
Festival, Gaziantep Valiliği, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ve Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla 24-28 Ekim'de, Mavera Kültür Sanat Merkezi Açık Hava Sahnesi'nde yapılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gaziantep Valiliği Haberleri | Gaziantep Valiliği Haber - Haberler - Gaziantep Valiliği haberleri, son dakika gaziantep valiliği haber ve gelişmeleri burada. Gaziantep'in derslik ihtiyacı devlet ve hayırseverlerin iş birliğiyle gideriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 21:47:55. #1.15#

title