Film Haberleri

Film haber, Film son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Film - Bugün
BODRUM KÖYLERİ SARI YAZ SİNEMA GÜNLERİ SONA ERDİ
Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Bodrum Köyleri Sarı Yaz Sinema Günleri", Çırkan ve Kızılağaç Mahallelerinde gösterime sunulan "Ailecek Şaşkınız" filmi ile sona erdi.
Film - Bugün
Vali Yerlikaya, Mahalle Muhtarları ile "Akif" Filmini İzledi
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 19 Ekim Muhtarlar Günü'nde mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek Akif filmini izledi.
Film - Dün
SUVEYDA FİLMİNİN GALASI ESENLER'DE YAPILDI
Eklenme tarihi 19 Ekim 2021ABONE OL SUVEYDA FİLMİNİN GALASI ESENLER'DE YAPILDI Esenler Belediyesi, yönetmen ve yapımcılığını Mesut Uçakan'ın üstlendiği, senaryosunu ise Hasan Yılmaz'ın kalem aldığı "Suveyda" adlı filmin galasına ev sahipliği yaptı.
Film - Dün
Son dakika! Mısır'da uluslararası alanda iki ödül kazanan film tartışma konusu oldu
Gelen son dakika haberine göre Mısır'da uluslararası alanda iki ödül kazanan "Riş (Tüyler)" isimli film, "ülkeyi kötülediği" yönünde eleştirilere yol açtı.
Film - Dün
Bu yıl 4.'sü gerçekleşecek Esenler Sinema Akademisi başvuruları başladı
KENDİ FİLMLERİNİ ÇEKECEKLER Üç aylık eğitim sürecinin sonunda öğrenciler kendi yazdıkları senaryoları, oluşturdukları ekiplerle çekecekler. Çekilecek filmler Esenler Belediyesi tarafından düzenlenecek bir gala gecesinde sinemaseverlerle buluşacak.
Film - Dün
9. Boğaziçi Film Festivali'ne sayılı günler
Açılışını Bosnalı yönetmen Danis Tanovic'in 27. Saraybosna Film Festivali'nde dünya prömiyerini gerçekleştirdiği "Not So Friendly Neighbourhood Affair" filmiyle yapacak olan festivale sayılı günler kaldı.
Film - Dün
VALİ ARSALNTAŞ "İŞİMDEYİM, GÜVENDEYİM PROJESİ" AÇILIŞ VE TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
Burdur Valisi, 2. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Arslantaş, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen "Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi'nin (MİSGEP)" Hibe Programı kapsamında desteklenen "İşimdeyim, Güvendeyim Projesi" nin Açılış ve Tanıtım Toplantısına katıldı. MAKÜ Lavanta Tepesi Otelde gerçekleşen açılış programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Programın devamında İşimdeyim, Güvendeyim Projesinin tanıtım filmi gösterildi ve protokol konuşmaları gerçekleşti.
Film - Dün
Dokuma Fabrikası'ndaki eski misafirhane nostaljik otele dönüştürülüyor
Otelin Yeşilçam film sahnelerini hatırlatacak bir görünüme sahip olacağına dikkati çeken Tütüncü, nostaljiyi sevenler için alternatif bir konaklama merkezi olacağını vurguladı.
Film - Dün
Ankara Film Festivali'nin "Onur Ödülleri" açıklandı
Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfınca 4-12 Kasım'da düzenlenecek 32. Ankara Film Festivali'nin "Onur Ödülleri" açıklandı.
Film - Dün
Ankara Film Festivali'nin Onur Ödülleri açıklandı!
Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından 4-12 Kasım tarihleri arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla düzenlenecek 32. Ankara Film Festivali, 4 Kasım akşamı CerModern'de düzenlenecek açılış töreni ile başlayacak.
title