EBUBEKİR ŞAHİN HABERLERİ

Ebubekir Şahin Haberleri

Ebubekir Şahin haber, Ebubekir Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ebubekir Şahin - 8.10.2020
RTÜK Başkanı Şahin Bitlis Valisi Oktay Çağatay'ı ziyaret etti
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Bitlis Valisi Oktay Çağatay'ı ziyaret etti.
Ebubekir Şahin - 7.9.2020
RTÜK Başkanı Şahin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hacıyev ile görüştü
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye gelen Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev ile bir araya geldi.
Ebubekir Şahin - 2.9.2020
RTÜK Türkçe Telaffuz Sözlüğü hazırladı
"DİLİMİZ KİMLİĞİMİZDİR" "Dilimiz kimliğimizdir" başlığıyla önemli eseri takdim eden RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, dünyanın en zengin dillerinden olan Türkçe'nin bilhassa radyo ve televizyonlarda doğru kullanılması gerektiğini vurguladı.
Ebubekir Şahin - 2.9.2020
RTÜK, Türkçe Telaffuz Sözlüğü'nü erişime açtı
Türkçe Telaffuz Sözlüğü'nün ön sözünü ise RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin kaleme aldı.
Ebubekir Şahin - 25.8.2020
RTÜK Başkanı Şahin'den kaymakam adaylarına "medya ve iletişim" konferansı Açıklaması
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, kaymakam adaylarına, "medya ve iletişim" konferansı verdi.
Ebubekir Şahin - 12.7.2020
RTÜK Başkanı Şahin'den, 'Darbe girişimi ve sonrasında medyanın bütünleştirici rolü' başlıklı yazı
RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında medyanın bütünleştirici rolünü değerlendirdiği yazısında, "15 Temmuz gecesi Türk Milleti büyük bir komplo ve beraberinde muhtemel bir işgalin eşiğinden döndü.
Ebubekir Şahin - 8.7.2020
RTÜK Başkanı Şahin'den Taşçı'nın yorumlarına yanıt
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Kimi medya kuruluşlarının hamiliğine soyunurken kimilerineyse düşmanca tavır takınmanız tarafsızlık ilkemizi zedelemektedir.
Ebubekir Şahin - 2.7.2020
RTÜK Başkanı Şahin ve BİK Genel Müdürü Duran Nevşehir'de
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin ve Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Rıdvan Duran, Nevşehir'de çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Ebubekir Şahin - 2.7.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'i bu karardan dolayı eleştiren Özel, "Halk TV'nin, Tele 1'in kapatılmaya kalkılması demek, halkın haber alma hakkının ve muhalif medyanın iktidar eliyle susturulması demektir.
Ebubekir Şahin - 2.7.2020
Anadolu Yayıncılar Derneğinden RTÜK'e ziyaret
Burhan, yerel kanalların temsilcileriyle RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'i makamında ziyaret etti.
Ebubekir Şahin - 1.7.2020
RTÜK'ten Tele 1 ve Halk TV'ye 5 gün yayın durdurma cezası
Hem RTÜK'ün tüzel kişiliği hem de RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, üyeleri ve uzmanları hakkında eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşürücü, aşağılayıcı ve iftira niteliğinde ifadeler nedeniyle Tele 1 hakkında idari para cezası verildi.
Ebubekir Şahin - 30.6.2020
Bakan Ersoy, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu ile bir araya geldi
Ersoy, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Bakan Adil Karaismailoğlu'nu makamında, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin ile ziyaret ettiğini belirterek, "Ziyarette, Küçük Çamlıca Radyo ve Televizyon Kulesi'nin sonuna gelinen yapım çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunduk.
Ebubekir Şahin - 21.6.2020
Son dakika haberi! RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'den "maaş" açıklaması Açıklaması
Son dakika haberleri: Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Hiçbir zaman 4 maaşım olmadı.
Ebubekir Şahin - 13.6.2020
Son dakika haberleri... Halkbank Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi
Öte yandan, Yönetim Kurulu üyelerinden Mehmet Emin Özcan'ın yerine, Ebubekir Şahin 3 yıl süreyle getirildi.
Ebubekir Şahin - 9.6.2020
Son dakika haberleri! Anayasa Mahkemesi Başkanı Arslan, AYM'deki yemin töreninde konuştu Açıklaması
Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, yüksek yargı üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Ebubekir Şahin - 3.6.2020
RTÜK'ten Alanya ilçesinde yayın yapan Dim TV ve Dim Radyo'ya lisans
Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim, yaptığı yazılı açıklamada, "Bugün itibariyle Dim TV ve Dim Radyo, RTÜK'ten lisansını aldı. Hayırlı olsun. İlgi ve desteği için Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'e, RTÜK Başkan Yardımcısı Esat Çıplak ve emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Ebubekir Şahin - 23.5.2020
RTÜK Başkanı Şahin'den Ramazan Bayramı mesajı
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Türk milletinin ve İslam dünyasının bayramını kutladı.
Ebubekir Şahin - 23.5.2020
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Şahin'den bayram mesajı
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.
Ebubekir Şahin - 20.5.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Parlamentonun açık olması gerektiğini, işçi, esnaf, çiftçi ve öğretmenlerin düzenleme beklediğini ifade eden Özel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Meclis kapalı, Meclis'in birinci partisi kaçak, ona destek veren küçük ortak tatili tercih etti. '2 Haziran'da döneceğiz.' diyorlar. Bu ülke 15 Nisan ile 2 Haziran arasında nasıl bir zamanı heba etti, bunları görmek lazım. Hiçbir şey yapamasa bile Meclis'in açık olması, bu ülkenin kaderi ve kederiyle ortaklaştığı anlamına gelir. Meclis'in kapalı tutulması, milletin meclisinin, milletin vicdanıyla arasında bir kopuş olduğunu gösterir. Bu Meclis, bugün bir kopuşun ifadesidir. AK Parti-MHP iradesini kınarken, Mustafa Şentop'un vicdanına bir de başka yerden seslenmek lazım. Yılbaşı mesajında, '2020'de ilk işimiz hayvan hakları yasasını çıkarmak' dedin. Bu konuda Meclis'teki 5 parti mutabık mı beklenti tamam mı raporu var mı artık oturup bunu yapmamız gerekiyor mu? '2020'nin ilk işi hayvan hakları yasası', daha dokunulmamış. Meclis Başkanı olarak tutup da 'Bu Meclisin önemli bir işi yok.' diyorsun. Hadi insanlardan utanmadın, güzelim hayvancıklardan utan." RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'e yönelik eleştirilerde bulunan Özel, "Ölüm listelerinin öncüsü, tecavüz listelerinin müsebbibi ve aslında bir toplumsal karışıklıkta komşularının canına kastedecek kadar şuursuzluğu ekranlarda ifade edebilen birine arka çıkan RTÜK Başkanı'nı Türkiye, parlamento ne kadar taşıyabilir? Adalet ve Kalkınma Partisi nasıl taşıyabilir? Haddini aşmış, yaptığı her iş kanuna aykırı bir bürokrat.
Ebubekir Şahin - 18.5.2020
RTÜK Başkanı Şahin: "Sevda Noyan'ın söylemleri, RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemez"
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Sevda Noyan'ın televizyon kanalındaki söylemlerinin RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemeyeceğini belirterek ilgili uzman raporu Üst Kurul gündemine geldiğinde, RTÜK olarak gereğinin yapılacağını belirtti.
Ebubekir Şahin - 15.5.2020
RTÜK Başkanı Şahin: "Üst Kurul talimatla iş yapmaz"
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, RTÜK'ün talimatla iş yapmayacağını belirterek, "Uygulanacak müeyyidelerin darbe sevicilerini, darbe söylemlerini övenleri sevindiren ve onları gülümseten bir ceza olmaması gerektiğini söylüyorum.
Ebubekir Şahin - 15.5.2020
RTÜK Başkanı açıkladı, Ülke TV raporu gündeme gelecek
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Ülke TV raporunun hazırlandığını ve Üst Kurul gündemine getirileceğini söyledi.
Ebubekir Şahin - 14.5.2020
RTÜK Başkanı Şahin'den, Üst Kurula yönelik eleştirilere yanıt Açıklaması
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Hedef göstermeler, tehditler ve yıldırma politikaları, Anayasa ve kanunlardan aldığımız yetkiyle, vicdanımızla yaptığımız görevlerden bizi geri bırakmayacak.
Ebubekir Şahin - 14.5.2020
RTÜK Başkanı Şahin'den CHP'li Engin Altay'a cevap
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın RTÜK'ün muhalif kanallara ceza yağdırdığı iddialarına, "Bu tür hedef göstermeler, tehditler ve yıldırma politikaları, Anayasa'dan ve kanunlardan aldığımız yetkiyle vicdanımızla yaptığımız...
Ebubekir Şahin - 19.4.2020
RTÜK Başkanı Şahin'den 26. yıl mesajı
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, terörden ve şiddetin her türlüsünden uzak yayınların yapılmasını tesis etmek için her daim görevde olduklarını belirtti.
Ebubekir Şahin - 19.4.2020
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'den 26'ncı kuruluş yıl dönümü mesajı Açıklaması
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, medyada milli ve manevi değerlerin gözetildiği yayınların yer almasını istediklerini belirterek, "Terör ve şiddetin her türlüsünden uzak yayınların yapılmasını tesis etmek için her daim görevdeyiz.
Ebubekir Şahin - 18.4.2020
RTÜK Başkanı Şahin'den yayıncı kuruluşlara cezai müeyyide açıklaması Açıklaması
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Kanundan aldığımız yetkiyle bazı kanallara cezai müeyyideler uyguladık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ebubekir Şahin Haberleri | Ebubekir Şahin Kimdir - Haberler - Ebubekir Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ebubekir Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. RTÜK Başkanı Şahin Bitlis Valisi Oktay Çağatay'ı ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.10.2020 10:56:14. #1.15#
title