Cihangir Haberleri

Cihangir haber, Cihangir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cihangir 30.7.2020
TAKSİM MEYDANI'NDA KEDİ KURTARMA OPERASYONU
Cihangir'den otomobili ile hareket eden Sait Yılmazata duyduğu kedi sesleri nedeniyle otomobilini Taksim Meydanı'nda durdurdu.
Cihangir 28.7.2020
Sıcaktan bunalanların adresi: Kapuzbaşı Şelaleleri
Kılıç, güzel bir ortamla iç içe olduklarını belirterek, şunları kaydetti: "Nevşehir'den Kapuzbaşı Şelalesi için geldik. Şelaleye bakıp onu seyretmek için buradayız. Gerçekten çok güzel bir yer. Havalar çok sıcak ama burası çok serin bir ortam. Şelale, beklentilerimi karşıladı. Kapuzbaşı Şelaleleri hem serinlik olarak hem görsel güzellik olarak gezilmesi görülmesi gereken bir yer. Pandemi süreci olduğu için insanlar burada ve genel olarak da kurallara uyuluyor." "Huzur verici bir yer" Cihangir Uygun da şelaleleri görebilmek için ailesiyle Kahramanmaraş'tan geldiklerini söyledi.
Cihangir 27.7.2020
Doğu'nun hayvancılık merkezlerinde Kurban Bayramı yoğunluğu
Karayazı ilçesinden pazara getirilen 950 kilogram ağırlığındaki "Cihangir" ismi verilen kurbanlık, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Cihangir 25.7.2020
GRAFİKLİ "Mizahın Abisi: Oğuz Aral"
Oğuz Aral, 26 Temmuz 2004'te tatil için gittiği Bodrum'da kalp krizi geçirerek 68 yaşında yaşama veda etti. Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilen Aral'ın anısına 26 Temmuz 2005'te Cihangir Parkı'na heykeli dikildi.
Cihangir 19.7.2020
AA ve YTB'nin düzenlediği "Asya Pasifik Online Medya Eğitim Programı" sona erdi
AA Haber Akademisi Müdürü Cihangir İşbilir, programın kapanışında yaptığı konuşmada, AA Haber Akademisi olarak bir eğitim çalışmasını daha başarıyla tamamladıklarını belirterek Kovid-19 sürecinde benzer online medya eğitimleri düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.
Cihangir 16.7.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, Kovid-19'la mücadele stratejisinin yürütülmesindeki aksaklıklar nedeniyle Sağlık Bakanı Alişir Şadmanov ve Taşkent Belediye Başkanı Cihangir Artıkhocayev'e disiplin cezası verdi.
Cihangir 16.7.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakaları artıyor
Öte yandan Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev, Kovid-19'la mücadele stratejisinin yürütülmesindeki aksaklıklar nedeniyle Sağlık Bakanı Alişir Şadmanov ve Taşkent Belediye Başkanı Cihangir Artıkhocayev'e disiplin cezası verdi.
Cihangir 15.7.2020
- İran'da korkutan yangın
- İran'da korkutan yangın TAHRAN - İran'ın Buşehr eyaletindeki bir tekne imalathanesinde çıkan yangında 7 tekne zarar gördü. İran'ın Buşehr eyaletindeki bir tekne imalathanesinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Buşehr Eyaleti Kriz Birimi Başkanı Cihangir Dehkani, tekne imalathanesinde çıkan yangın sonrası itfaiye ekiplerinin yangına müdahale için gönderildiğini söyledi.
Cihangir 15.7.2020
İran'da korkutan yangın
İran'ın Buşehr eyaletindeki bir tekne imalathanesinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Buşehr Eyaleti Kriz Birimi Başkanı Cihangir Dehkani, tekne imalathanesinde çıkan yangın sonrası itfaiye ekiplerinin yangına müdahale için gönderildiğini söyledi.
Cihangir 14.7.2020
TBMM Genel Kurulu
Buna göre Avrupa Birliği Uyum Komisyonuna Bağımsız İstanbul Milletvekili Nazır Cihangir İslam, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonuna Bağımsız İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna Demokratik Bölgeler Partisi Eş Başkanı ve Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonuna Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman seçildi.
Cihangir 11.7.2020
AA ve YTB iş birliğinde "Asya Pasifik Online Medya Eğitim Programı" başladı
Programın açılışında konuşan AA Haber Akademisi Müdürü A. Cihangir İşbilir, bu yıl 100'üncü yaşını kutlayan AA'nın, bu tür eğitim faaliyetleriyle 100 yıllık tecrübesini uluslararası medya mensuplarına aktardığını söyledi.
Cihangir 10.7.2020
Ayasofya Meydanı'nda akşam namazı kılındı
YediHilal Derneği'nden Ali Cihangir'in kıldırdığı namaz sırasında yerli ve yabancı basın mensupları da görüntü aldı.
Cihangir 9.7.2020
Kına gecesi eğlencesinde silahla vurulan çocuk yaşama tutunmaya çalışıyor
Yaralı çocuğun halası Nigar Cihangir de kına gecesinde birçok kişinin uyarılara rağmen silahla havaya ateş ettiğini anlattı.
Cihangir 8.7.2020
AZ PİŞEN ETTE BÖBREK YETMEZLİĞİ RİSKİ; ÇOCUKLARI DAHA FAZLA ETKİLİYOR
Az pişmiş veya çiğ etin tüketilmesiyle hayvanların kalın bağırsağında yaşayan bakterilerin çocuklara geçtiğini ve böbrek yetmezliğine neden olduğunu söyleyen Çocuk Nefrolojisi Uzmanı Prof. Dr. Cihangir Akgün, "Yetişkinler de risk altında ama özellikle 5 yaşının altındaki çocukları daha fazla etkiliyor.
Cihangir 8.7.2020
Güney Asyalı medya temsilcilerine, AA ve YTB iş birliğinde online eğitim
Eğitimin, bölge gazetecilerinin medya kapasitesinin gelişimine katkı sağlayacağını vurgulayan AA Haber Akademisi Müdürü A. Cihangir İşbilir, 100.
Cihangir 6.7.2020
Orta Asya ülkeleri Türk ürünlerini bekliyor
Ege İhracatçı Birlikleri'nin düzenlediği "Koronavirüs'ün hedef pazarlarımızdaki seyri" webinar serisinin dokuzuncu ayağında Bişkek Ticaret Başmüşaviri Behzat Erten, Duşanbe Ticaret Müşaviri Muhammed Emrah Soğancı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Kırgızistan İş Konseyi Başkanı Aydın Mıstaçoğlu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Tacikistan İş Konseyi Başkanı Cihangir Fikri Saatçioğlu, pandemi sonrası Kırgızistan ve Tacikistan'ın dış ticaretindeki gelişmelerle ilgili sunum yaptı, ihracatçıların sorularını yanıtladı.
Cihangir 29.6.2020
Eski TRT başspikeri Cihangir Göker son yolculuğuna uğurlandı
Ankara'da 77 yaşında vefat eden, eski Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) başspikerlerinden, diksiyon eğitmeni Cihangir Göker'in cenazesi Karşıyaka Mezarlığı'na defnedildi.
Cihangir 29.6.2020
28 Haziran 2020 Haberleri
28 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Cihangir 28.6.2020
Eski TRT başspikeri Cihangir Göker vefat etti
Eski Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) başspikerlerinden, diksiyon eğitmeni Cihangir Göker, Ankara'da 77 yaşında vefat etti.
Cihangir 23.6.2020
Kenelere karşı "erken müdahale" uyarısı
Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cihangir Akdemir, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığına da yol açan kenelerin, bünyesinde hasta edici patojeni taşıyor ise yaklaşık 5-6 saat içinde bulaştırmaya başladığını belirterek, "Bu süre ne kadar uzar ise risk o kadar artmaktadır.
Şu an buradasınız: Cihangir Haberleri | Cihangir Haber - Haberler - Cihangir haberleri, son dakika cihangir haber ve gelişmeleri burada. Küllerinden doğan kahraman: Ramo.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 16:18:26. #1.15#
title