Bungalov Haberleri

Bungalov haber, Bungalov son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bungalov - 14.11.2020
Yoğunoluk Yaylası, doğa turizminin gözdesi olma yolunda ilerliyor
Yayla turizmi Yayla turizmini canlandırabilmek amacıyla çeşitli faaliyetler yürüttüklerini, yaylanın hemen yanındaki 100 dönüm ormanlık alan içerisinde ekolojik köy oluşturmaya başladıklarını, burada bungalov evlerin yer alacağını aktaran Okumuş, şöyle devam etti: "İnsanlar burada köy hayatını yaşayacaklar.
Bungalov - 13.11.2020
Ulugöl hazan renkleriyle büyülüyor
Özellikle hafta sonları vatandaşların aileleriyle birlikte Ulugöl'e giderek dinlenme ve piknik yapma imkanı bulabildiğini söyleyen Güler, isteyen ailelerin gölün çevresinde bulunan bungalov evlerde kalarak geceyi geçirdiğini aktardı.
Bungalov - 11.11.2020
Son dakika haberi... Kapuzbaşı Şelalelerine pandemi döneminde 250 bin ziyaretçi
'PENDEMİ DÖNEMİNDE ZİYARET EDİLEBİLECEK EN GÜZEL YERLERDEN BİRİSİ? Vatandaşlara seslenen Başkan Öztürk, 'Kapuzbaşı Şelalemizi mutlaka görmelisiniz. Bu dünyaya bir defa geldiysek burayı görmeliyiz. Kapuzbaşı şelalemiz görülmeye değer. Bu yıl Kapuzbaşı Şelalesinde bulunan bungalov evleri işletmelerimiz adeta 'yok' satmış oldu.
Bungalov - 30.10.2020
Kamp tutkunlarının adresi "Başkonuş Yaylası"na ilgi Kovid-19 sürecinde 3 kat arttı
Yaklaşık 30 yıl önce Geyik Üretme İstasyonu olarak kurulan ve halkın ziyaretine açılan bölgede oluşturulan mesire alanındaki kır lokantası, bungalov orman evleri, spor, çadır kamp, karavan kamp, piknik ve çocuk oyun sahaları ile yılın her mevsimi misafirlerini ağırlıyor.
Bungalov - 20.10.2020
Vali Aktaş tarihi kaplıca alanını ziyaret etti
Bu proje ile bölgenin dört mevsim sürdürülebilir turizm faaliyetlerine devam edeceğini belirten Fatih Çelikkaya, "Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunacak proje bölgemizdeki doğal zenginlikleri ortaya çıkaracak. Proje kapsamında Kocabaşlar köyü Ilıca mevkisinde yer alan tarihi kaplıca alanına kaplıca ana binası, bungalov evler, havuzlar, piknik alanı ve otopark alanı yapılmasının planlanıyor.
Bungalov - 20.10.2020
"Uludağ'ın köşkleri"ne izole kış tatili ilgisi
Kış sezonuna ilişkin hazırlıklarının hızla sürdüğünü anlatan Özenoğlu, şöyle konuştu: "Pandemi süreci bizi etkiledi ama rezervasyonlarımız yoğun şekilde devam ediyor. İnsanların kendini izole hissettiği bir yer. Şehrin kalabalığından uzak bir ortam. İnsanlar burada kendilerini izole edip daha güvende hissedebiliyor. Pandemiyle ilgili bütün tedbirlerimizi aldık. Evlerimiz her müşteri giriş çıkışlarında dezenfekte ediliyor. 47 bungalov var.
Bungalov - 3.10.2020
Türkiye?nin sahile en yakın kayak tesisi, sezona hazırlanıyor
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin denize en yakın kayak merkezi olma özelliğiyle ön plana çıkan Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylası'nı yeniden inşa ediyor. Özellikle yayla merkezinin ve kayak merkezinin yenilenmesiyle birlikte yaylaya kazandırılan beş yıldızlı otel ve bungalov evlerle Çambaşı Yaylası, Türkiye'nin en önde gelen turistik merkezlerinden biri olmaya hazırlanıyor.
Bungalov - 30.9.2020
Samsun'dan kısa kısa
Özel ve Sağlam, daha sonra Gül Abdal Er Rufai Türbesi'ni ziyaret ederek, Ladik ilçesi turizminin gelişmesine katkı sağlayacak Bungalov Evleri ve Ambarköy Açık Hava Müzesi'ni gezdi.
Bungalov - 27.9.2020
Görecik yaylası, alternatif turizmin gözde mekânı olacak
Büyükorhan Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Görecik yayla projesinin çizimleri tamamlandı. 130 dönüm arazi üzerinde planlanan çalışmada karavan alanlarından, bungalov evlere, çadır kamp alanlarından, kır lokantalarının yanı sıra otoparkı, spor alanları, yürüyüş yolları ve müzesi ile bölge turizmine can suyu olacak.
Bungalov - 25.9.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te konaklama tesisleri çevre düzenleme çalışmaları Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ladik Bungalov Tipi Konaklama Tesisleri'nin çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Bungalov - 23.9.2020
AK Parti Bolu milletvekilleri gazetecilerle buluştu
Küpçü da AK Partili Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz zamanında projesi yapılarak inşaası başlayan ancak yapılan itirazlar sonucunda mahkeme kararıyla yürütmesi durdurulan Gölcük Tabiat Parkı içindeki bungalov evlerle ilgili açıklamada bulundu.
Bungalov - 23.9.2020
Son dakika haberleri | Akdağ'daki "izole tatil" ziyaretçi sayısını ikiye katladı
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan yapay gölet, sosyal tesisler ile enerjisini güneş panellerinden karşılayan bungalov evler, doğa, kamp ve karavan turizmi için Kocayayla'ya gelen yerli turistlerin ilgisini çekiyor.
Bungalov - 21.9.2020
Denizli'deki Kartal Gölü ve karaçam ormanı ziyaretçilerini büyülüyor
Vatandaşların refah seviyesini artırmak adına bölgeyi turizmle buluşturmak istediklerini anlatan Akçay, şunları söyledi: "Beyağaç'ımızın doğal güzellikleri, saymakla bitiremeyeceğimiz derecede çok. Beyağaç ile Köyceğiz arası yaklaşık 50 kilometre. Bu yolun Beyağaç sınırları içerisindeki kısmını geçtiğimiz yıllarda tamamladık. Mülkiyeti belediyemize ait, bu yol üzerinde değişik rakımlarda değişik özellikleri olan yaylalar var. Yaklaşık 1000 rakımındaki Yumaklı Yaylası, biraz ileride 1300 rakımlarında Karagöl Yaylamız var. Daha ileride 1450 rakımında Topuklu Yaylamız var, suyuyla, yayla özelliğiyle bu bölgenin en güzel yaylalarından biri. Burada belediyemizin de yapmış olduğu birtakım tesisleşmeler var, bungalov evler var.
Bungalov - 12.9.2020
Son dakika haberleri: Vali Gürel, Keltepe Kayak Merkezinde incelemelerde bulundu
Vali Gürel beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Orman İşletme Müdürü Aydın Kırımlı, Karabük Üniversitesi Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ufuk Coşgun, BAKKA Karabük Koordinatörü Sakin Eren ve İl Özel İdaresi mühendislerinin katılımıyla Keltepe Kayak Merkezi'ni kayak turizminin yanı sıra doğa turizminde yeni bir cazibe merkezi haline gelmesi amacıyla yapılması düşünülen bungalov evler, sportif tesisler, kamp alanları, treking alanları, bisiklet parkurları ve sosyal tesislerin yapılması planlanan alanları inceleyerek, fikir alışverişinde bulundu.
Bungalov - 12.9.2020
Karabük kayak turizmini çeşitlendirecek
Vali Gürel, Keltepe bölgesinin alternatif turizm potansiyelini ortaya çıkaracak ve Keltepe Kayak Merkezini kayak turizminin yanı sıra doğa turizminde yeni bir cazibe merkezi haline gelmesi amacıyla yapılması düşünülen bungalov evler, sportif tesisler, kamp alanları, treking alanları, bisiklet parkurları ve sosyal tesislerin yapılması planlanan alanlarda incelemelerde bulunarak fikir alışverişinde bulundu.
Bungalov - 10.9.2020
Sakarya'daki "Çamdağı" kamp ve karavan turizminin merkezi olacak
Proje kapsamında kamp ve karavan alanı, bungalov evler, seyir terası, kitap okuma yeri ve farklı özellikte dinlenme alanlarının yapılacağını aktaran Acar, "Bu çalışmaları yaparken doğanın, ekosistemin zarar görmemesi için çalışmalarımızı titizlikle sürdüreceğiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bungalov Haberleri | Bungalov Haber - Haberler - Bungalov haberleri, son dakika bungalov haber ve gelişmeleri burada. Orhaneli'de eko-turizm atağı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 19:28:08. #1.14#
title