Batman Valiliği Haberleri

Batman Valiliği haber, Batman Valiliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Batman Valiliği - 22.11.2021
Teniste Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası yarın Batman'da başlıyor
Türkiye Tenis Federasyonundan yapılan açıklamaya göre şampiyona, Gençlik ve Spor Bakanlığının himayelerinde Türkiye Tenis Federasyonunun koordinasyonunda Batman Valiliği ve Batman Belediyesi iş birliğinde Batman TPAO Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek.
Batman Valiliği - 08.11.2021
BASIN DUYURUSU (Kontrol - Deneme Amaçlı Siren Çalması) 7.11.2021
Batman Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünce; 10 Kasım, Ulu Önder Atatürk'ün 83. Vefat yıldönümü münasebetiyle 08 Kasım Pazartesi günü saat 15: 00'te sirenler kontrol ve deneme amaçlı 15 saniye süreyle çaldırılacaktır.
Batman Valiliği - 26.10.2021
Batman Kitap Fuarında öğrencilere 800 bin liralık hediye çeki dağıtılacak
Batman Valiliği ve Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Batman Kitap Fuarı 27 Ekim-7 Kasım tarihleri arasında kitapseverlerle buluşacak.
Batman Valiliği - 21.10.2021
Batman Kitap Fuarı, 27 Ekim'de kitapseverlere kapılarını açacak
Şehrin en işlek noktalarından olan Batman Valiliği önündeki Avukat Zekeriya Aydın Caddesi üzerinde kurulacak fuara, 100'ün üzerinde yayınevi eserlerini sergileyecek.
Batman Valiliği - 15.10.2021
Hasankeyf Turizm Platformu 1.Toplantısı Valimizin katılımıyla gerçekleşti.
"BELEDİYE OLARAK HASANKEYFE ÇOK DESTEK VERDİK" Vali Şahin, Batman Belediyesi olarak da Hasankeyf'e çok ciddi destekler verdiklerini aktarırken "Mesela biz bir deniz ulaşım mühendisi istihdam ettik. Her ne kadar Batman'da deniz yok deseler de biz aslında o kardeşimizi Hasankeyf için tahsis etmiştik. Buradaki tüm tekne ulaşımı sistemini o kardeşimiz çalışarak oluşturdu. Ayrıca sizin arıtma tesisinizi tüm teknik desteğini Batman Belediyesi verdi. Daha önce de imar konusunda destekler verdik. Çünkü biz şuna inanıyoruz. Batman artık büyükşehir olmaya yaklaşmış bir şehirdir. Dolayısıyla Batman Belediyesinin ilgisinin Hasankeyf'te olmasından daha doğal bir şey olamaz. Gerek Batman Valiliği gerekse de Batman Belediyesi Hasankeyf'in diğer tüm sorunlarında yer almaya devam edecektir.
Batman Valiliği - 08.10.2021
Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Soylu, Batman'da İl Güvenlik Toplantısı'na katıldı
Bakan Soylu, Batman Valiliği Toplantı Salonu'nda Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.
Batman Valiliği - 05.10.2021
Batman Valiliği'nden uçaksavar atışları nedeniyle "yüksek patlama sesi" uyarısı
Batman Valiliği, kentte yarın gerçekleştirilecek uçaksavar atışlarından dolayı "yüksek patlama sesi" uyarısında bulundu.
Batman Valiliği - 02.08.2021
Etkinlikleri İzne Bağlama Kararı-02.08.2021
İlimiz merkezi ile tüm ilçelerimizde İl/İlçe Jandarma Komutanlığı ve İl/İlçe Emniyet Müdürlüğü/Amirliği sorumluluk bölgeleri dahil olmak üzere milli güvenliğin sağlanması, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, temel hak ve özgürlükler ile başkalarının hak...
Batman Valiliği - 30.07.2021
Şanlıurfa, Kahramanmaraş ve Batman'da ormanlık alanlara girişler yasaklandı
Açıklamada, avcı ve çobanların ateş yakmasının önlenmesi için ormanlara giriş çıkış yasağının uygulanması ve kontrolünün Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü, jandarma ve mahalle muhtarlarınca müştereken sağlanmasına karar verildiği vurgulanarak, şunlar kaydedildi: "Başta ormanlık alanların civarındaki yerler olmak üzere anız veya bitki örtüsü (tarla, bağ, bahçe, zeytinlik, ot, dal) yakılmasına kesinlikle müsaade edilmeyecek. Ormanlık alanlara yakın yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda, orman yangınına neden olabilecek havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılmasına izin verilmeyecek. Karar ve önlemlere aykırı hareket edenlere ilgili mevzuat hükümleri doğrultusunda adli ve idari işlem yapılacak." Batman Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, kentte oluşan meteoroloji şartları dikkate alınarak, ormanlık alanlara giriş çıkışların kontrol altında tutulması ihtiyacının doğduğu belirtildi.
Batman Valiliği - 30.07.2021
Orman Yangınlarının Önlenmesi ile İlgili Basın Duyurusu 30.07.2021
6831 sayılı Orman Kanununun 69. maddesine göre düzenlenen ve Bakanlar Kurulunun 10. 09. 1976 gün 7/12520 sayılı kararıyla yürürlüğe giren "Orman Yangınlarının Önlenmesi ve Söndürülmesinde görevlilerin görecekleri işler hakkında yönetmeliğin 32.
Batman Valiliği - 08.07.2021
Vali Oktay Çağatay, Batman Valisi Hulusi Şahin'i Makamında Ziyaret Etti.
Batman Valiliği Valilik Şeref Defteri'ni imzalayan Vali Oktay Çağatay, Vali Hulusi Şahin ile bir süre makamında görüştü.
Batman Valiliği - 02.07.2021
Etkinlikleri İzne Bağlama Kararı-02.07.2021
İlimizde milli güvenliğin sağlanması, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, temel hak ve özgürlükler ile başkalarının hak ve özgürlüklerinin ve genel asayişin korunması ile şiddet olaylarının yaygınlaşmasının önlenmesi, halk sağlığının korunması amacıyla...
Batman Valiliği - 15.06.2021
Batman'da yolsuzluk yaptığı tespit edilen 2 memur görevden uzaklaştırıldı
Yolsuzluğun basına yansımasının ardından Batman Valiliği tarafından açıklama yapıldı.
Batman Valiliği - 14.06.2021
Batman İl Sağlık Müdürlüğü Maaş Mutemetleri ile İlgili Basın Açıklaması
Batman İl Sağlık müdürlüğünde maaş mutemetleri yolsuzluğu şeklinde bazı ulusal gazete ve internet sitelerinde yer alan haberlerle ilgili kamuoyunu aydınlatma adına açıklama yapma gereği duyulmuştur.
Batman Valiliği - 02.06.2021
Sinema Salonları ile İlgili İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararı-02.06.2021
Batman İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 27 nci ve 72 nci maddeleri geregˆince, Vali Hulusi ŞAHİN başkanlığında olağanüstü toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.
Batman Valiliği - 05.04.2021
Son dakika haber: Batman Valiliğince "Hurda ve ikinci el alım-satımı" ile ilgili yeni kararlar açıklandı
Son dakika haberler... Batman Valiliği "Hurda ve ikinci el alım-satımı" ile ilgili yeni kararlar alındığını bildirdi.
Batman Valiliği - 18.03.2021
Son dakika! 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü
Batman Valiliği bahçesinde çelenk sunma töreniyle başlayan program, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Konferans Salonunda devam etti.
Batman Valiliği - 17.02.2021
Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, Batman Valisi Şahin'i ziyaret etti
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Hacıbektaşoğlu, Batman Valiliği ziyaretinde şeref defterini imzaladı, Şahin ile makamda görüştü.
Batman Valiliği - 22.01.2021
Batman'da bazı alanlar "Geçici Özel Güvenlik Bölgesi" ilan edildi
Batman Valiliği bazı alanların Geçici Özel Güvenlik Bölgesi ilan edildiğini duyurdu.
Batman Valiliği - 08.01.2021
Hasankeyf'te tarımsal deneme ve demonstrasyon sahası yapılıyor
Kaymakamlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Batman Valiliği himayesinde İl Özel İdaresi, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile Hasankeyf Kaymakamlığı koordinesinde yaklaşık 70 dekarlık alanda tarımsal deneme ve demonstrasyon alanı oluşturulacak.
Batman Valiliği - 07.01.2021
Batman Valiliğinden karbonmonoksit gazından zehirlenen çiftin çocuklarına destek
Batman Valiliği, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen çiftin çocuklarına destek sağlandığını bildirdi.
Batman Valiliği - 29.12.2020
Son dakika haber... Batman Valiliğinden uçaksavar atışları nedeniyle "yüksek patlama sesi" uyarısı
Son dakika gelişmesine göre Batman Valiliği, kentte bugün icra edilecek uçaksavar atışlarından dolayı "yüksek ses" uyarısında bulundu.
Batman Valiliği - 14.12.2020
Batman Valiliğinden kağıt toplayan gencin darp edildiği iddiasına ilişkin açıklama
Batman Valiliği, kentte darp edildiği iddia edilen gencin, sokağa çıkma kısıtlamasını maskesiz bir şekilde ihlal ettiği ve polise defalarca mukavemet gösterdiği için hakkında idari yaptırım tutanağı düzenlenip evine gitmesi yönünde ikazda bulunulduğunu bildirdi.
Batman Valiliği - 07.12.2020
Gercüş'te yaşanan tecavüz iddiasıyla ilgili neler biliniyor
Batman Savcılığı ile Batman Valiliği soruşturmada herhangi bir kamu görevlisinin tespit edilmediğini, zanlılar arasında kamu görevlilierin olduğu iddialarını doğru olmadığını duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Batman Valiliği Haberleri | Batman Valiliği Haber - Haberler - Batman Valiliği haberleri, son dakika batman valiliği haber ve gelişmeleri burada. SPOR Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası'nı kazananlar belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 17:57:38. #1.14#

title