Haberler

Batman'da bir ilk! İnternet medyasının kalbi Haberler.com'un da yer aldığı konferansta atacak

Güncelleme:

Batman Valiliği, Yeni Nesil Gazetecilik Çalıştayı'na ev sahipliği yaparak Batman'da bir ilke imza atıyor. Türkiye İnternet Gazeteciler Derneği'ne (TİGAD) bağlı 81 ilden gazete sahiplerinin de katılacağı programın moderatörlüğünü Haberler.com ve Sondakika.com medya kurumunun Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Teymur yapacak. Programa Haberler.com ve Sondakika.com Genel Yayın Yönetmeni Av. Bedia Teymur da katılacak.

Batman Valiliği, Türkiye'nin en güçlü internet haber sitelerinin sahipleri ve CEO'larını Batman'da bir araya getiriyor.

Türkiye İnternet Gazeteciler Derneği'ne (TİGAD) bağlı 81 ilden gazete sahiplerinin de katılacağı programa Haberler.com ve Sondakika.com Genel Yayın Yönetmeni Av. Bedia Teymur, Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İlker Yücel katılacak.

MODERATÖRLÜĞÜ EKREM TEYMUR YAPACAK

Yeni Nesil Gazetecilik Konferansı'nın moderatörlüğünü ise Haberler.com ve Sondakika.com medya kurumunun Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Teymur yapacak.

İnternet medyası Batman'da bir araya geliyor! Haberler.com'un da yer aldığı konferansta yeni nesil gazetecilik ele alınacak

MEDYANIN TANINAN SİMALARI ORADA OLACAK

Akit Medya'yı temsilen Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Zekeriya Say, Akit TV Haber Müdürü Uğurcan Gökçe, Kanal 7 Haber Sunucusu Meryem Nas Mercan, İHA İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürü Mustafa Biçer, Ülke TV Haber Sunucusu Gözde Özyürek ve Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğr. Üyesi Dr. Aslı Köseoğlu'nun da konuşmacı olarak yer alacağı program, 24 Mayıs cuma günü saat 10.00'da Batman Üniversitesi Merkez Kampüs Rektörlük Binası'nda gerçekleşecek.

BATMAN GAZETECİLERE TANITILACAK

Batman Valiliği'nin ev sahipliğinde, Batman İl Özel İdaresi, Batman Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün katkıları ile gerçekleşecek olan programa katılacak gazeteciler, Batman'ın tarihi ve kültürel yerlerini gezecek. Batman Şehit Şenay Aybüke Kütüphanesi, Mor Kiryakus Manastırı, Hasankeyf ve Arkeopark ile Raman Petrol Kuyusu'nu ziyaret edecek olan gazetecilere yöresel yemekler ve lezzetlerden tandır ekmeği, sumak şerbeti, Sason çileği ve danuk ikramları yapılacak. Batman'da özel röportaj ve haber çalışması yapacak olan gazeteciler cumartesi günü şehirden ayrılacak.

Kaynak: Haberler.com / Teknoloji

Cengiz Ekrem Teymur Batman Valiliği Bedia Teymur Türkiye Batman Medya Eğitim Teknoloji Yaşam Haberler

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e yükseldi

Diyarbakır ve Mardin'deki anız yangınlarında hayatını kaybedenlerin sayısı 11'e yükseldi

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Bakmadan Geçme

Hollanda Fransa maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hollanda Fransa EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! HOLLANDA FRANSA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! EURO 2024 gruptan kaç takım çıkıyor, 3.'ler çıkıyor mu? #9917 Filenin Sultanları elendi mi? A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL elendi mi? #129300 #127952 Mbappe neden yok, sakat mı cezalı mı? Mbappe oynayacak mı EURO 2024 (Hollanda – Fransa)? #129300 #9917 Levent Mercan kimdir? Levent Mercan kaç yaşında, mevkisi ne, hangi takımlarda oynadı? İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 21 Haziran Cuma İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? Bugün hangi maçlar var? EURO 2024 21 Haziran Cuma maç programı! #9917 #129300 Polonya Avusturya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Polonya Avusturya maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Polonya Avusturya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Polonya Avusturya maçı ne oldu? Polonya Avusturya maçı CANLI izle! (EURO 2024) Polonya Avusturya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! POLONYA AVUSTURYA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Arka Sokaklar yeni bölüm yok mu, neden yok? 21 Haziran Cuma Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çırak filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çırak filmi ne zaman, nerede çekildi? Miras filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Miras filmi ne zaman, nerede çekildi?
Herkes su sanıyordu! İngiliz futbolcular molalarda bakın ne içiyormuş

Herkes su sanıyordu! İngiliz futbolcular molalarda bakın ne içiyormuş

title