Bae Haberleri

Bae haber, Bae son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bae - 22.10.2020
Son dakika haber: Körfez ülkelerinde Kovid-19'dan ölümler arttı
Son dakika haberleri: Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı Suudi Arabistan'da 5 bin 250'ye, Umman'da 1147'ye, Kuveyt'te 730'a, Katar'da 228'e, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 474'e yükseldi.
Bae - 22.10.2020
Filistin Fetva Kurulu BAE ve Umman'dan Mescid-i Aksa'ya yapılan "normalleşme ziyaretlerini" kınadı
Filistin Fetva Kurulu, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Umman'dan iki heyetin, İsrail polisinin koruması altında ve İsrail Dışişleri Bakanlığı çalışanlarının eşliğinde Mescid-i Aksa'ya yaptığı "normalleşme ziyaretlerini" kınadı.
Bae - 22.10.2020
Malili devrik lider Keita, tedavisinin ardından ülkesine döndü
Mali'de 18 Ağustos'ta yapılan darbe sonrası istifa eden ve eylülde iskemik inme teşhisiyle hastaneye kaldırılan Eski Cumhurbaşkanı İbrahim Boubacar Keita, tedavi için gittiği Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) döndü.
Bae - 22.10.2020
Sudan da İsrail ile ilişkilerin normalleştirilmesi kararı aldı
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya yakınlığıyla bilinen Isarel Hayom gazetesinin haberinde, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn'in İsrail ile yaptığı ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşmalarından sonra Sudan'ın da bu sürece dahil olduğu belirtildi.
Bae - 21.10.2020
Son dakika: BAE'nin İsrail ile anlaşmasının altında "ABD'nin kurtarma operasyonu var" iddiası
Son dakika haberi: Birleşik Arap Emirlikleri'ni (BAE) 70 yıllık politikasını değiştirerek İsrail'i tanımaya götüren sürecin, Yemen'de düşen BAE helikopterinden sağ kurtulan kraliyet ailesine mensup bir askerin ABD güçleri tarafından kurtarılması ile başladığı iddia edildi.
Bae - 21.10.2020
BAE'li araştırmacı: "BAE'liler, yönetime rağmen Filistinlilere destek konusunda sabit bir tutuma sahip"
Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) araştırmacı Said bin Nasr et-Tuneyci, ülkesindeki yönetimin siyasi tutumuna rağmen BAE halkının Filistinlilere destek verme konusunda sabit bir tutuma sahip olduğunu söyledi.
Bae - 21.10.2020
Endonezyalı akademisyenlerden Endonezya-BAE ilişkisinde "Filistin" uyarısı
Endonezyalı akademisyenler, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile ilişkilerin geliştirilmesi sürecinde Endonezya hükümetine Filistin'e desteğin sürmesi uyarısında bulundu.
Bae - 21.10.2020
Son dakika haberi! İsrailli Bakan: "ABD'deki seçimden önce bir başka normalleşme anlaşmasına varabiliriz"
Beyaz Saray'da 15 Eylül'de düzenlenen resmi törende, İsrail ile BAE ve Bahreyn arasında "ilişkilerin normalleştirilmesine" yönelik anlaşmalar imzalanmıştı.
Bae - 21.10.2020
ABD'de Hristiyan grupların seçim mücadelesi kızışıyor
Evanjeliklerin İsrail yanlısı politik talepleri konusunda daha önceki başkanlık dönemlerinde görülmemiş adımlar atan Başkan Trump, Kudüs Büyükelçilik Yasası'nı Kongre'den geçirmeyi bir seçim vaadi olarak sunuyordu. Bilindiği gibi ABD Kongresi "Kudüs Büyükelçilik Yasası"nı ilk kez 1995'te kabul etmiş ancak söz konusu yasa 22 sene boyunca (1995-2017) Bill Clinton, George W. Bush ve Barack Obama tarafından her 6 ayda bir sürekli olarak ertelenmişti. 2017'de Başkan Trump döneminde Tel Aviv'deki ABD Büyükelçiliğinin Kudüs'e taşınması kararı sonrasında İsrail-Filistin sorunu yeni bir boyut kazandı. Avrupa Birliği (AB), Birleşmiş Milletler (BM) ve İslam ülkeleri tarafından verilen tepkilere rağmen herhangi bir geri adım atılmamış, Golan Tepeleri, sözde Yüzyılın Anlaşması ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn'le normalleşme anlaşmaları ile de gerilim tırmandırılmıştı.
Bae - 21.10.2020
Türkiye'de yakalanan Birleşik Arap Emirlikleri ajanı tutuklandı
Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) çalıştığı öne sürülen ve Türkiye'de yakalanan ajan tutuklandı.
Bae - 21.10.2020
Türkiye'den ilk 3 çeyrekte 110 ülkeye binek otomobil ihracatı
ABD'ye 162 milyon 69 bin, İsveç'e 157 milyon 154 bin, Hollanda'ya 116 milyon 757 bin, Macaristan'a da 107 milyon 622 bin dolarlık binek otomobil satan üreticiler, Suudi Arabistan, Çekya ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) ihracatlarını katladı.
Bae - 21.10.2020
İsrail'den Dubai'ye uçuşlar 2021 başında başlayacak
Dün, BAE'den İsrail'e yapılan ilk üst düzey ziyarette, iki ülke arasında vize muafiyeti anlaşmasının da aralarında bulunduğu 4 anlaşma imzalanmıştı.
Bae - 20.10.2020
ABD ve BAE'den "Stratejik Diyalog Çalışması"
ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 8 alanda iş birliğini öngören kapsamlı "Stratejik Diyalog Çalışması"nı imzaladı.
Bae - 20.10.2020
Yemen'de BAE destekli güçler Sokotra'da ilk kez askeri geçit töreni düzenledi
Yemen'de Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) desteklediği Güney Geçiş Konseyi (GGK), haziran ayında ele geçirdiği Sokotra ilinde ilk kez askeri geçit töreni düzenledi.
Bae - 20.10.2020
Körfez ülkelerinde Kovid-19 kaynaklı ölümler arttı
Yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı Suudi Arabistan'da 5 bin 217'ye, Umman'da 1122'ye, Kuveyt'te 714'e, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 470'e yükseldi.
Bae - 20.10.2020
BAE, İsrail'de büyükelçilik açmak için resmi talepte bulundu
İlişkileri normalleştirme anlaşmasının ardından Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), İsrail'de büyükelçilik açma isteğini Tel Aviv yönetimine iletti.
Bae - 20.10.2020
BAE'nin petrolünü Avrupa'ya İsrailli firma taşıyacak
İsrail'e ait Asya-Avrupa Boru Hattı Şirketi (EAPC) Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) petrolünün Avrupa'ya taşınması için MED-RED Land Bridge mutbakat zaptı imzaladı.
Bae - 20.10.2020
İsrail-BAE ortaklığında "Abraham Kalkınma Fonu" kuruldu
İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ortaklığıyla çeşitli alanlarda yatırımlar yapmak amacıyla Abraham Kalkınma Fonu kuruldu.
Bae - 20.10.2020
ABD, Bahreyn ve İsrail'den "İsrail ile Bahreyn arasında diplomatik ilişkilerin kurulmasına" ilişkin açıklama
BAE ve Bahreyn'in İsrail ile normalleşme süreci Uzun süredir başta BAE olmak üzere Körfez ülkeleri ile İsrail arasında perde arkasında yürütülen ciddi temas süreci, ABD Başkanı Donald Trump'ın 13 Ağustos'ta BAE'nin, 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail ile ilişkileri normalleştirme anlaşmasına vardığını duyurmasıyla aleni hale geldi.
Bae - 20.10.2020
İsrail ile BAE arasında vize kaldırılıyor
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile İsrail arasında karşılıklı olarak vizenin kaldırılacağı belirtildi.
Bae - 19.10.2020
BAE kabinesi İsrail ile yapılan normalleşme anlaşmasını onayladı
Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) kabine, İsrail ile yapılan ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşmasını onayladı.
Bae - 19.10.2020
Hamas'tan Körfez ülkelerinden heyetlerin Aksa'ya İsrail korumasında girmesine tepki
Filistinli Vadi Hilva Enformasyon Merkezi'nin Facebook sayfasında dün yayınlanan görüntülerde İsrail polisi eşliğinde Aksa'ya giren Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) heyetinin, cami cemaati tarafından dışarı çıkarılması yer almıştı.
Bae - 19.10.2020
ABD ve BAE "Stratejik Diyalog Çalışması" altında kapsamlı iş birliği başlatıyor
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, "Stratejik Diyalog Çalışması" kapsamında, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Abdullah bin Zayid Al Nahyan ile bir araya gelecek.
Bae - 19.10.2020
Umman Başmüftüsü'nden BAE ve Bahreyn'in İsrail ile anlaşmasına tepki
Umman Başmüftüsü Ahmed bin Hamed el-Halili, İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn arasındaki "ilişkilerin normalleştirilmesine" yönelik anlaşmalara tepki gösterdi.
Bae - 19.10.2020
İki bakanın da yer aldığı BAE heyeti İsrail'i ziyaret ediyor
İlişkileri normalleştirme anlaşmasının imzalanmasının ardından aralarında iki bakanın da yer aldığı Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) bir heyetin resmi ziyaret kapsamında İsrail'e gideceği bildirildi.
Bae - 19.10.2020
BAE kabinesi İsrail'le normalleşme anlaşmasını onayladı
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) kabinesi, İsrail'le imzalanan normalleşme anlaşmasını onayladı.
Bae - 19.10.2020
Son dakika haberi! Kuveyt ve BAE'de Kovid-19 kaynaklı can kayıpları arttı
Son dakika haberler: Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı can kayıpları Kuveyt'te 710'a, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 466'ya yükseldi.
Bae - 19.10.2020
Son dakika haber: Filistin Dışişleri Bakanlığı: "İsrail, Ürdün Vadisi arazilerini ilhak projesi çerçevesinde milli parka dönüştürdü"
BAE ise 13 Ağustos'ta İsrail'le vardığı normalleşme anlaşmasının, İsrail'in Batı Şeria'daki Filistin topraklarını ilhak planının durdurulmasını içerdiğini iddia etmişti.
Bae - 19.10.2020
2020 ABD Başkanlık Seçimleri: Ufukta Biden görünüyor
Amerikan siyasi koridorunun her iki cenahının da Türkiye'nin bulunduğu bölgede hangi demokratik olmayan rejimleri desteklemeleri gerektiğini tartışarak zaman geçirdiği şu sıralar -İran'a karşı "Otoriterlik Ekseni" (yani Suudi Arabistan, BAE, Mısır, Bahreyn)- Jake Sullivan'ın bizi benimsemeye kuvvetle teşvik ettiği değerlerin uzun zaman önce bir kenara atıldığı gün gibi ortada.
Bae - 19.10.2020
Filistinliler BAE heyeti'ni El Aksa Camii'nden kovdu
Filistinliler, İsrail polisinin koruması altında El Aksa Camii'ne giren Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) heyetini camiden çıkardı.
Bae - 19.10.2020
Gilead: Türkiye'ye haziran ayından itibaren partiler halinde "Remdesivir" bağışı yapıldı
Açıklamaya göre, Remdesivir, Kovid-19 tedavisi için Avrupa Birliği (EMA), Japonya, Kanada, Avustralya, Tayvan, Singapur, BAE ve Hindistan gibi birçok ülkede ruhsatlandırıldı.
Bae - 19.10.2020
Filistinliler, İsrail polisi eşliğinde Mescid-i Aksa'yı ziyaret eden BAE heyetini camiden çıkardı
Filistinliler, İsrail polisinin korumasında Mescid-i Aksa'ya giren Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) heyetini camiden çıkardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bae Haberleri | Bae Haber - Haberler - Bae haberleri, son dakika bae haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber: Körfez ülkelerinde Kovid-19'dan ölümler arttı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 19:11:09. #1.14#
title