Bae Haberleri

Bae haber, Bae son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bae - Bugün
Türkiye'den ilk 3 çeyrekte 110 ülkeye binek otomobil ihracatı
ABD'ye 162 milyon 69 bin, İsveç'e 157 milyon 154 bin, Hollanda'ya 116 milyon 757 bin, Macaristan'a da 107 milyon 622 bin dolarlık binek otomobil satan üreticiler, Suudi Arabistan, Çekya ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) ihracatlarını katladı.
Bae - Bugün
İsrail'den Dubai'ye uçuşlar 2021 başında başlayacak
Dün, BAE'den İsrail'e yapılan ilk üst düzey ziyarette, iki ülke arasında vize muafiyeti anlaşmasının da aralarında bulunduğu 4 anlaşma imzalanmıştı.
Bae - Dün
ABD ve BAE'den "Stratejik Diyalog Çalışması"
ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 8 alanda iş birliğini öngören kapsamlı "Stratejik Diyalog Çalışması"nı imzaladı.
Bae - Dün
Yemen'de BAE destekli güçler Sokotra'da ilk kez askeri geçit töreni düzenledi
Yemen'de Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) desteklediği Güney Geçiş Konseyi (GGK), haziran ayında ele geçirdiği Sokotra ilinde ilk kez askeri geçit töreni düzenledi.
Bae - Dün
Körfez ülkelerinde Kovid-19 kaynaklı ölümler arttı
Yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı Suudi Arabistan'da 5 bin 217'ye, Umman'da 1122'ye, Kuveyt'te 714'e, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 470'e yükseldi.
Bae - Dün
BAE, İsrail'de büyükelçilik açmak için resmi talepte bulundu
İlişkileri normalleştirme anlaşmasının ardından Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), İsrail'de büyükelçilik açma isteğini Tel Aviv yönetimine iletti.
Bae - Dün
BAE'nin petrolünü Avrupa'ya İsrailli firma taşıyacak
İsrail'e ait Asya-Avrupa Boru Hattı Şirketi (EAPC) Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) petrolünün Avrupa'ya taşınması için MED-RED Land Bridge mutbakat zaptı imzaladı.
Bae - Dün
İsrail-BAE ortaklığında "Abraham Kalkınma Fonu" kuruldu
İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ortaklığıyla çeşitli alanlarda yatırımlar yapmak amacıyla Abraham Kalkınma Fonu kuruldu.
Bae - Dün
ABD, Bahreyn ve İsrail'den "İsrail ile Bahreyn arasında diplomatik ilişkilerin kurulmasına" ilişkin açıklama
BAE ve Bahreyn'in İsrail ile normalleşme süreci Uzun süredir başta BAE olmak üzere Körfez ülkeleri ile İsrail arasında perde arkasında yürütülen ciddi temas süreci, ABD Başkanı Donald Trump'ın 13 Ağustos'ta BAE'nin, 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail ile ilişkileri normalleştirme anlaşmasına vardığını duyurmasıyla aleni hale geldi.
Bae - Dün
İsrail ile BAE arasında vize kaldırılıyor
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile İsrail arasında karşılıklı olarak vizenin kaldırılacağı belirtildi.
Bae - 19.10.2020
BAE kabinesi İsrail ile yapılan normalleşme anlaşmasını onayladı
Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) kabine, İsrail ile yapılan ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşmasını onayladı.
Bae - 19.10.2020
Hamas'tan Körfez ülkelerinden heyetlerin Aksa'ya İsrail korumasında girmesine tepki
Filistinli Vadi Hilva Enformasyon Merkezi'nin Facebook sayfasında dün yayınlanan görüntülerde İsrail polisi eşliğinde Aksa'ya giren Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) heyetinin, cami cemaati tarafından dışarı çıkarılması yer almıştı.
Bae - 19.10.2020
ABD ve BAE "Stratejik Diyalog Çalışması" altında kapsamlı iş birliği başlatıyor
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, "Stratejik Diyalog Çalışması" kapsamında, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Abdullah bin Zayid Al Nahyan ile bir araya gelecek.
Bae - 19.10.2020
Umman Başmüftüsü'nden BAE ve Bahreyn'in İsrail ile anlaşmasına tepki
Umman Başmüftüsü Ahmed bin Hamed el-Halili, İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn arasındaki "ilişkilerin normalleştirilmesine" yönelik anlaşmalara tepki gösterdi.
Bae - 19.10.2020
İki bakanın da yer aldığı BAE heyeti İsrail'i ziyaret ediyor
İlişkileri normalleştirme anlaşmasının imzalanmasının ardından aralarında iki bakanın da yer aldığı Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE) bir heyetin resmi ziyaret kapsamında İsrail'e gideceği bildirildi.
Bae - 19.10.2020
BAE kabinesi İsrail'le normalleşme anlaşmasını onayladı
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) kabinesi, İsrail'le imzalanan normalleşme anlaşmasını onayladı.
Bae - 19.10.2020
Son dakika haberi! Kuveyt ve BAE'de Kovid-19 kaynaklı can kayıpları arttı
Son dakika haberler: Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı can kayıpları Kuveyt'te 710'a, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 466'ya yükseldi.
Bae - 19.10.2020
Son dakika haber: Filistin Dışişleri Bakanlığı: "İsrail, Ürdün Vadisi arazilerini ilhak projesi çerçevesinde milli parka dönüştürdü"
BAE ise 13 Ağustos'ta İsrail'le vardığı normalleşme anlaşmasının, İsrail'in Batı Şeria'daki Filistin topraklarını ilhak planının durdurulmasını içerdiğini iddia etmişti.
Bae - 19.10.2020
2020 ABD Başkanlık Seçimleri: Ufukta Biden görünüyor
Amerikan siyasi koridorunun her iki cenahının da Türkiye'nin bulunduğu bölgede hangi demokratik olmayan rejimleri desteklemeleri gerektiğini tartışarak zaman geçirdiği şu sıralar -İran'a karşı "Otoriterlik Ekseni" (yani Suudi Arabistan, BAE, Mısır, Bahreyn)- Jake Sullivan'ın bizi benimsemeye kuvvetle teşvik ettiği değerlerin uzun zaman önce bir kenara atıldığı gün gibi ortada.
Bae - 19.10.2020
Filistinliler BAE heyeti'ni El Aksa Camii'nden kovdu
Filistinliler, İsrail polisinin koruması altında El Aksa Camii'ne giren Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) heyetini camiden çıkardı.
Bae - 19.10.2020
Gilead: Türkiye'ye haziran ayından itibaren partiler halinde "Remdesivir" bağışı yapıldı
Açıklamaya göre, Remdesivir, Kovid-19 tedavisi için Avrupa Birliği (EMA), Japonya, Kanada, Avustralya, Tayvan, Singapur, BAE ve Hindistan gibi birçok ülkede ruhsatlandırıldı.
Bae - 19.10.2020
Filistinliler, İsrail polisi eşliğinde Mescid-i Aksa'yı ziyaret eden BAE heyetini camiden çıkardı
Filistinliler, İsrail polisinin korumasında Mescid-i Aksa'ya giren Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) heyetini camiden çıkardı.
Bae - 18.10.2020
İsrail ve BAE haftalık 28 ticari uçuş için anlaşma imzalayacak
İsrail Ulaştırma Bakanlığı, İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasından haftalık 28 ticari uçuş için anlaşma imzalanacağını açıkladı.
Bae - 18.10.2020
Kuveyt ve BAE'de Kovid-19 kaynaklı can kayıpları arttı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı can kayıpları Kuveyt'te 701'e, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 463'e yükseldi.
Bae - 18.10.2020
Son dakika haberleri: İngiliz kadın, BAE Hoşgörü Bakanı Nahyan'ın kendisini taciz ettiğini iddia etti
Edinilen son dakika gelişmesine göre Bir İngiliz kadının, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Hoşgörü Bakanı Şeyh Nahyan bin Mübarek Al Nahyan'ın kendisini taciz ettiği iddiasıyla polise gidip şikayetçi olduğu belirtildi.
Bae - 17.10.2020
Netanyahu, BAE ve Bahreyn'i ziyaret edecek iddiası
Arap basınında yer alan haberlerde, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun önümüzdeki hafta Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn'i ziyaret edeceği öne sürüldü.
Bae - 17.10.2020
Son dakika haberi! Suudi Arabistan, Kuveyt, BAE ve Katar'da Kovid-19'dan ölümler arttı
Gelen son dakika haberine göre Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı Suudi Arabistan'da 5 bin 165'e, Kuveyt'te 694'e, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 459'a ve Katar'da 223'e yükseldi.
Bae - 17.10.2020
FKÖ: İsrail 2020'de Batı Şeria'da 12 binden fazla yasa dışı konut inşasını onayladı
Tel Aviv yönetiminin perşembe günü Batı Şeria'da 3 bin 212 yasa dışı konut inşasına onay verdiğine işaret edilen raporda, söz konusu onayın Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn'nin İsrail'le normalleşme anlaşmasını imzalamasından bir ay sonra geldiği kaydedildi.
Bae - 17.10.2020
16 Ekim 2020 Haberleri
16 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Bae - 16.10.2020
İsrail ile Bahreyn'in diplomatik ilişkileri başlatma anlaşması yapacağı iddiası
ABD'nin öncülüğünde Birleşik Arap Emirlikleri'yle (BAE) birlikte İsrail ile siyasi ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşması imzalayan Bahreyn'in bu kez İsrail'le ikili diplomatik ilişkilerin başlatılmasına yönelik ortak mutabakat imzalayacağı bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bae Haberleri | Bae Haber - Haberler - Bae haberleri, son dakika bae haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'den ilk 3 çeyrekte 110 ülkeye binek otomobil ihracatı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 12:01:23. #1.14#
title