Arsin Haberleri

Arsin haber, Arsin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arsin - 27.11.2020
Trabzon'da hırsızlık iddiası ile iki kişi tutuklandı
Arsin İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde iki ayrı eve girilerek iki televizyonun çalınması olayıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında şüpheliler Ö.
Arsin - 24.11.2020
Arsin Belediyesi'nden billboardlu "Öğretmenler Günü" kutlaması
Arsin Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü hazırlanan billboardlarla kutladı.
Arsin - 18.11.2020
Arsin Belediye Başkanı Gürsoy'un Kovid-19 testi pozitif çıktı
Trabzon'un Arsin ilçesinin belediye başkanı Muhammet Sait Gürsoy, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Arsin - 14.11.2020
Trabzon'un içme suyu ve altyapı sorunları çözülüyor
Trabzon İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğünce 18 ilçe 707 mahalleye sağlam altyapı ve sağlıklı içme suyu temin etmek amacıyla çalışmaların devam ettiği ve her yıl içme suyu temininde sıkıntı yaşanan mahallelere öncelik verildiği dile getirilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Arsin Grup İçme Suyu projesi kapsamında Arsin'in 16, Araklı'nın 7 ve Yomra'nın 3 mahallesine su verilmesi planlanıyor.
Arsin - 9.11.2020
Trabzon İHH İnsani Yardım Derneği öğrencilere tablet hediye etti
Salgından etkilenen öğrencilere yönelik kampanya başlatıldığını kaydeden Kalma, "Bu kampanyayla sponsorluk sistemimize kayıtlı binlerce öğrenciye tablet dağıtımı gerçekleştirilecek. Bağışçılarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 6 Akçaabat, 6 Araklı, 2 Arsin, 4 Çarşıbaşı, 6 Çaykara, 4 Maçka, 3 Of ilçelerimizde olmak üzere toplam 31 tablet yetimlerimiz ile bir araya gelerek hediyelerimizi ulaştırdık.
Arsin - 9.11.2020
Kovid-19'u yenen öğretmen ile öğrencileri sosyal mesafeyi ölçen cihaz üretti
Arsin Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde endüstriyel otomasyon öğretmeni olarak görev yapan Arslan, eşiyle ağustos ayında tatil için Tokat'a gitti.
Arsin - 26.10.2020
Son dakika! Arsin Organize Sanayi Bölgesinde yangın tatbikatı yapıldı
Gelen son dakika haberine göre Arsin Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) acil durumlara karşı hazırlıklı olunması amacıyla tatbikat gerçekleştirildi.
Arsin - 24.10.2020
Son dakika haberleri | Pandemi dolayısıyla evde hareketsiz kalan çocuklar "Zorvayvır"da yarışarak stres attı
Gelen son dakika haberlerine göre Trabzon'un Arsin ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla zamanlarının çoğunu evde geçirmek zorunda kalan çocukların hareket etmelerini sağlamak amacıyla "Survivor" isimli yarışma programından esinlenerek "Zorvayvır" adlı yarışma düzenlendi.
Arsin - 21.10.2020
Trabzon'da 6 ilçede fındıkta budama ve seyrekleştirme eğitimi verilecek
TTB tarafından 2003 yılında başlatılan ve 2013'de ise örnek bahçeler tesis edilerek geliştirilen "Fındıkta Verim ve Kaliteyi Arttırma Projesi" kapsamında, 2020-2021 dönemi için budama ve seyrekleştirme eğitimi yapılacağı vurgulanan açıklamada, eğitimlerin 26, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde Araklı, Arsin, Yomra, Ortahisar, Akçaabat ve Beşikdüzü ilçelerinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki bölüm halinde gerçekleştirileceği kaydedildi.
Arsin - 21.10.2020
Trabzon'da koronavirüs tedbirleri ve trafik denetimleri gerçekleştirildi
Kurallara uymayan sürücülerin önce uyarıldıkları, tekrarı halinde ise ceza uygulandığı kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Ulaşım Dairesi Başkanlığımız tarafından oluşturulan denetim ekibimiz, polis ve jandarma ekipleriyle birlikte ilçelerimizde denetimler yapmaktadır. Bu kapsamda Of ilçesinde korsan taksi, taksimetrenin 5 liradan açılması ya da hiç açılmaması, taksilerin liste üzerinden çalışmaması, Çaykara ilçesinde öğrenci servislerinin dolmuşçuluk ve Uzungöl'de taksicilik yapması, Dernekpazarı ilçesinde korsan taksi, Sürmene ilçesinde taksilerin otogardan araçlarını doldurması, Sürmene- Köprübaşı-Araklı taksi durakları ile Arsin ilçesinde korsan taksi şikayeti, Akçaabat ilçesinde korsan taksi ve bazı araçların durak dışı çalışması gibi hususlarla ilgili vatandaşlarımızın şikayeti üzerine denetimler gerçekleştirilmiştir.
Arsin - 20.10.2020
KKTC Cumhurbaşkanı seçiminde araştırma şirketleri kaybetti
Gür, yazı ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıklarken Öztürk ise twitter üzerinden şu açıklamayı yapıtı. "Adil Gür beni mahkemeye verecekmiş. Alnım ak bir şekilde oraya gideceğim. Tek kelimesi bile yalan olmayan yazımı savunacağım. Sözünün arkasında durup, yaptığı hatadan dolayı kamuoyundan özür dileyeceğine, beni suçlayıp konuyu saptırmaya çalıştı. Çok ayıp" SONAR da Akıncı'nın kazanacağını iddia etmişti SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı da; Mustafa Akıncı'nın yüzde 53.3 oy alacağını belirterek Arsin Tatar'ın seçimi kazanacağını iddia etmişti.
Arsin - 20.10.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekiplerinden trafik denetimleri
Ulaşım Dairesi Başkanlığınca oluşturulan denetim ekibinin, polis ve jandarma ekipleriyle ilçelerde denetim yaptığı kaydedilen açıklamaya şöyle devam edildi: "Bu kapsamda Of ilçesinde korsan taksi, taksimetrenin 5 liradan açılması ya da hiç açılmaması, taksilerin liste üzerinden çalışmaması, Çaykara ilçesinde öğrenci servislerinin dolmuşçuluk ve Uzungöl'de taksicilik yapması, Dernekpazarı ilçesinde korsan taksi, Sürmene ilçesinde taksilerin otogardan araçlarını doldurması, Sürmene- Köprübaşı-Araklı taksi durakları ile Arsin ilçesinde korsan taksi şikayeti, Akçaabat ilçesinde korsan taksi ve bazı araçların durak dışı çalışması gibi hususlarla ilgili vatandaşlarımızın şikayeti üzerine denetimler gerçekleştirilmiştir.
Arsin - 17.10.2020
O isimler artık unutuldu
Öte yandan 2012 yılında Trabzon'un Arsin İlçe Belediye Başkanlığı yöreye özgü Temel ve Fadime gibi isimlerin unutulmaya yüz tutması üzerine aileler tarafından yeni doğan bebeklere verilmesi için bir kampanya başlatmış ve kampanya çerçevesinde yeni doğan bebeklere Temel, Dursun ve Fadime gibi isimlerden bir tanesi takan aileye altın hediye etmişti.
Arsin - 10.10.2020
AK Parti Arsin İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Arsin İlçe Kongresi gerçekleştirildi.
Arsin - 1.10.2020
Son dakika haberleri | Slovenya'nın Ankara Büyükelçisi Primoz Seligo'dan TTSO'ya ziyaret
Ziyarette, Büyükelçi Seligo'ya Büyükelçilik Ekonomi Danışmanı Bengü Yüksel, Slovenya Trabzon Fahri Konsolosu Ahmet Erdoğdu ve Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi de eşlik etti.
Arsin - 29.9.2020
Trabzon'da 2 bin 497 sahipsiz hayvan aşılandı
Büyükşehir Belediyesinin, sahipsiz hayvanların kontrolsüz üremeleri, tanımlanmaları ve bulaşıcı kuduz hastalığının yayılmasını önlemek amacıyla ilçelerde de çalışmalarını sürdürdüğüne işaret edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bu kapsamda Vakfıkebir, Akçaabat, Arsin, Araklı ilçelerindeki sağlık kabinlerinde sahipsiz hayvanların kontrolsüz üremelerini engellemek, tedavi bakım, kısırlaştırma, tanımlama, kuduz hastalığının yayılmaması ve kontrol altına alınması için aşılama çalışmaları yürütülmektedir.
Arsin - 12.9.2020
Trabzon'da balıkçı barınakları ve balık depoları yıkıldı
Trabzon'da balıkçı barınakları ve balık depoları yıkıldı Arsin ilçesinde bulunan balıkçı barınakları ve balık depolarının yıkımına tepkiler sürüyor Trabzon Su Ürünleri Üreticiler Birlik Başkanı İlker Yıldırım: "Depolarımızı boşaltmaya zaman bırakmadan yazı elimize geçer geçmez bir gün sonra...
Arsin - 12.9.2020
Trabzon'da balıkçı barınakları ve balık depoları yıkıldı
Trabzon'un Arsin ilçesinde bulunan balıkçı barınakları ve balık depolarının yıkımına tepkiler sürüyor.
Arsin - 4.9.2020
Arsin organize sanayi bölgesinden okullara dezenfektan yardımı
Arsin Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu başkanlığı, 19 okulun dezenfektan ihtiyacını karşıladı.
Arsin - 28.8.2020
Kara yollarında durum
Trabzon-Rize yolunun Arsin şehir geçişi Fatih Mahallesi mevkisinde yaya üst geçidi yapım çalışması sebebiyle her iki yönde ulaşıma tek şeritten kontrollü izin veriliyor.
Arsin - 23.8.2020
Trabzon'da Korona virüs'ten ötürü takipte bulunan bir kadın araçta yakalandı
Edinilen bilgiye göre, Z.H.A. (40) adlı bir kadının içinde bulunduğu araç, emniyet ekiplerince Trabzon'un Arsin ilçesinde durduruldu.
Arsin - 23.8.2020
Kara yollarında durum
Trabzon-Rize yolunun Arsin şehir geçişi Fatih Mahallesi mevkisinde yaya üst geçidi imalatları yapım çalışması sebebiyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.
Arsin - 14.8.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi peyzaj çalışmalarına ağırlık veriyor
Tonya, Şalpazarı, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Arsin ilçesi ile Uzungöl'de çim ekimi, çim biçme ve ağaç budama çalışmalarının yürütüldüğü ifade edildi.
Arsin - 10.8.2020
Trabzon Arsin OSB'de "Yer Altı Kablolu Enerji Nakil Hattı İhalesi" imzalandı
Trabzon Arsin OSB'de "Yer Altı Kablolu Enerji Nakil Hattı İhalesi"nin imzalandığı bildirildi.
İmsak05:49
Öğle12:15
İkindi14:39
Akşam17:01
Yatsı18:26
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arsin Haber, Arsin Son Dakika Haberleri - Haberler - Arsin haber sayfamızda Arsin haberleri okuyabilir, Arsin son dakika haberleri ve güncel Arsin gelişmelerini görebilirsiniz. Trabzon'da hırsızlık iddiası ile iki kişi tutuklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 00:21:29. #1.14#
title