Arapgir Haberleri

Arapgir haber, Arapgir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arapgir 27.5.2020
Yılanın balık avı kameraya yansıdı
Malatya'nın Arapgir ilçesinde yılanın balık avı, kameraya yansıdı.
Arapgir 16.5.2020
Küçük tarım arazileri tıbbi aromatik bitkilerle ekonomiye kazandırılıyor
Kentte her ne kadar kayısıyla anılsa da çeşitli tarım ürünlerinin yetiştirildiğini ve pazarlandığını anlatan Macit, kayısının yanı sıra Arapgir köhnü üzümü, Arapgir mor reyhanı ve Malatya banazı karası üzümünün coğrafi işaret tescilinin olduğunu ifade etti.
Arapgir 6.5.2020
Arapgir'de fırıncılar denetlendi
Malatya'nın Arapgir ilçesinde fırınlarda hijyen ve ekmek gramaj denetimi yapıldı.
Arapgir 30.4.2020
Hastanelerde görev yapacakların atama kurası sonuçları açıklandı
Sürekli işçi atama kurası sonuçlarına göre ataması yapılanlar, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi, Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi, Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesi, Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi, Arapgir Ali Özge Devlet Hastanesi, Hekimhan Devlet Hastanesi, Şehit Mehmet Kılınç Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ve Pütürge Devlet Hastanesi'nde çalışacaklar.
Arapgir 21.4.2020
Malatya'da bir mahallede karantina uygulaması sona erdi
İlde, 29 Mart'ta Darende ilçesinin Ilıca, Arapgir ilçesinin Eğnir, 30 Mart'ta Hekimhan ilçesinin Kozdere, 31 Mart'ta Pütürge ilçesinin Sahilköy, 2 Nisan'da Kuluncak ilçesinin Kaynarca, 7 Nisan'da Akçadağ ilçesinin Küçükkürne Mahalleleri, 14 Nisan'da Darende ilçesi kırsalındaki Aşağıulupınar Mahallesi'nin Sarılar mevkisinde, 17 Nisan'da Doğanşehir ilçesi Kurucuova Mahallesi ile Pütürge ilçesinin Poskıran Mahallesi Hacı Zerey mezrası ve Pazarcık Mahallesi'nin Gürsülan mezrasında karantina uygulanmaya başlanmıştı.
Arapgir 17.4.2020
Malatya'da 2 mezra karantinaya alındı
Kentte 29 Mart'ta Darende ilçesindeki Ilıca, Arapgir ilçesindeki Eğnir, 30 Mart'ta Hekimhan ilçesindeki Kozdere, 31 Mart'ta Pütürge ilçesindeki Sahilköy, 2 Nisan'da Kuluncak ilçesindeki Kaynarca, 7 Nisan'da da Akçadağ ilçesi Küçükkürne mahalleleri, 14 Nisan'da ise Darende ilçesi kırsalındaki Aşağıulupınar Mahallesi Sarılar mevkisinde, 17 Nisan sabahı ise Doğanşehir ilçesi Kurucuova Mahallesi'nde karantina uygulanmaya başlanmıştı.
Arapgir 17.4.2020
Doğanşehir Kurucuova Mahallesi karantina altına alındı
Bu arada, 12 Nisan'da Arapgir ilçesi Eğnir Mahallesi, 13 Nisan'da ise Hekimhan ilçesi Kozdere Mahallesi'nde, 15 Nisan'da Pütürge'nin Sahilköy'de ve 16 Nisan'da Kuluncak ilçesi Kaynarca Mahallesi'nde karantina uygulaması sona ermişti.
Arapgir 17.4.2020
Malatya'da bir mahalle koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Kentte 29 Mart'ta Darende ilçesindeki Ilıca, Arapgir ilçesindeki Eğnir, 30 Mart'ta Hekimhan ilçesindeki Kozdere, 31 Mart'ta Pütürge ilçesindeki Sahilköy, 2 Nisan'da Kuluncak ilçesindeki Kaynarca, 7 Nisan'da da Akçadağ ilçesi Küçükkürne Mahalleleri, 14 Nisan'da ise Darende ilçesi kırsalındaki Aşağıulupınar Mahallesi Sarılar mevkisinde karantina uygulanmaya başlanmıştı.
Arapgir 16.4.2020
Malatya'da bir mahallede daha karantina uygulaması sona erdi
Kentte 29 Mart'ta Darende ilçesindeki Ilıca, Arapgir ilçesindeki Eğnir, 30 Mart'ta Hekimhan ilçesindeki Kozdere, 31 Mart'ta Pütürge ilçesindeki Sahilköy, 2 Nisan'da Kuluncak ilçesindeki Kaynarca, 7 Nisan'da da Akçadağ ilçesi Küçükkürne mahalleleri, 14 Nisan'da ise Darende ilçesi kırsalındaki Aşağıulupınar Mahallesi Sarılar mevkisinde karantina uygulanmaya başlanmıştı.
Arapgir 15.4.2020
Pütürge İlçesi Sahilköy'da karantina kaldırıldı
Bu arada, Malatya'da Darende'nin Ilıca, Arapgir'in Eğnir, Hekimhan'ın Kozdere, Pütürge'nin Sahilköy, Kuluncak'ın Kaynarca, Akçadağ'ın Küçükkürne Mahalleleri ile Darende ilçesi Aşağıulupınar Mahallesi Sarılar bölgesi korona de virüs salgını nedeniyle karantinaya alınmıştı.
Arapgir 15.4.2020
Malatya'da bir mahallede karantina uygulaması sona erdi
Kentte 29 Mart'ta Darende ilçesindeki Ilıca, Arapgir ilçesindeki Eğnir, 30 Mart'ta Hekimhan ilçesindeki Kozdere, 31 Mart'ta Pütürge ilçesindeki Sahilköy, 2 Nisan'da Kuluncak ilçesindeki Kaynarca, 7 Nisan'da da Akçadağ ilçesi Küçükkürne mahalleleri, 14 Nisan'da ise Darende ilçesi kırsalındaki Aşağıulupınar Mahallesi Sarılar mevkisinde karantina kararı alınmıştı.
Arapgir 15.4.2020
Malatya'da bir mahalle daha karantinaya alındı
Daha öncede Malatya'da Darende'nin Ilıca, Arapgir'in Eğnir, Hekimhan'ın Kozdere, Pütürge'nin Sahilköy, Kuluncak'ın Kaynarca ve Akçadağ'ın Küçükkürne Mahalleleri de virüs salgını nedeniyle karantinaya alınmıştı.
Arapgir 14.4.2020
Malatya'da yeni karantina tedbirleri
Kentte 29 Mart'ta Darende ilçesindeki Ilıca, Arapgir ilçesindeki Eğnir, 30 Mart'ta Hekimhan ilçesindeki Kozdere, 31 Mart'ta Pütürge ilçesindeki Sahilköy, 2 Nisan'da Kuluncak ilçesindeki Kaynarca, 7 Nisan'da da Akçadağ ilçesi Küçükkürne Mahallelerinde karantina kararı alınmıştı.
Arapgir 13.4.2020
Malatya'da bir mahallede daha karantina kaldırıldı
Bu arada, Arapgir ilçesi Eğnir Köyündeki karantina da 12 Nisan sabahı itibariyle sonlandırılmıştı.
Arapgir 13.4.2020
Malatya'da 1 mahallede daha karantina uygulaması sona erdi
Malatya'nın Arapgir ilçesine bağlı Eğnir Mahallesi'nde de 14 günlük gözlem süresinin dün dolmasının ardından karantina uygulaması kaldırılmıştı.
Arapgir 13.4.2020
Malatya'da bir mahalledeki karantina uygulaması sona erdi
Kentte 29 Mart'ta Darende ilçesindeki Ilıca, Arapgir ilçesindeki Eğnir, 30 Mart'ta Hekimhan ilçesindeki Kozdere, 31 Mart'ta Pütürge ilçesindeki Sahilköy, 2 Nisan'da Kuluncak ilçesindeki Kaynarca, 7 Nisan'da da Akçadağ ilçesi Küçükkürne mahallelerinde karantina kararı alınmıştı.
Arapgir 12.4.2020
Malatya'da 1 mahallede karantina uygulaması sona erdi
MALATYA'da koronavirüse rastlandıktan sonra karantinaya alınan Arapgir ilçesine bağlı Eğnir mahalledeki karantina uygulaması 14 günün ardından sona erdi.
Arapgir 12.4.2020
Malatya'da bir mahalledeki karantina uygulaması sona erdi
Malatya'nın Arapgir ilçesinde bir mahalledeki karantina uygulaması sona erdi.
Arapgir 7.4.2020
Malatya'da bir mahalle koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Kentte 29 Mart'ta Darende ilçesindeki Ilıca, Arapgir ilçesindeki Eğnir, 30 Mart'ta Hekimhan ilçesindeki Kozdere, 31 Mart'ta Pütürge ilçesindeki Sahilköy, 2 Nisan'da da Kuluncak ilçesindeki Kaynarca mahallelerinde karantina kararı alınmıştı.
Arapgir 7.4.2020
Malatya'da, 5 mahalledeki karantina uygulamasında 10'uncu gün
MALATYA'nın 5 ilçesindeki 5 mahallede, koronavirüs tedbirleri kapsamında başlatılan karantina uygulamasında 10'uncu güne girildi. Jandarma, mahallelerde giriş ve çıkış izin vermezken, ihtiyaçlar ise Vefa Sosyal Destek Grubu'nca karşılanıyor. Kente 29 Mart'ta yurt içinden ve yurt dışından gelen bazı kişilerin Darende, Hekimhan, Arapgir, Pütürge ve Kuluncak ilçelerindeki yakınlarının yanlarına gitmesinin ardından 7 kişi, yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvurdu.
Arapgir 7.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ --------------------------------- -Olay yeri ve yaralı -Sağlık ekiplerinin yaralıya müdahalesi -Yaralının ambulansa bindirilmesi -Kaza yapan otomobiller -Genel ve detay görüntü Haber - Kamera: Mahir ALAN - ADIYAMAN DHA) ========================= Malatya'da, 5 mahalledeki karantina uygulamasında 10'uncu gün MALATYA'nın 5 ilçesindeki 5 mahallede, koronavirüs tedbirleri kapsamında başlatılan karantina uygulamasında 10'uncu güne girildi. Jandarma, mahallelerde giriş ve çıkış izin vermezken, ihtiyaçlar ise Vefa Sosyal Destek Grubu'nca karşılanıyor.  Kente 29 Mart'ta yurt içinden ve yurt dışından gelen bazı kişilerin Darende, Hekimhan, Arapgir, Pütürge ve Kuluncak ilçelerindeki yakınlarının yanlarına gitmesinin ardından 7 kişi, yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvurdu.
İmsak03:17
Öğle12:37
İkindi16:30
Akşam20:00
Yatsı21:39
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şu an buradasınız: Arapgir Haber, Arapgir Son Dakika Haberleri - Haberler - Arapgir haber sayfamızda Arapgir haberleri okuyabilir, Arapgir son dakika haberleri ve güncel Arapgir gelişmelerini görebilirsiniz. Başkan Gürkan'dan gönül belediyeciliği vurgusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 17:51:15. #1.14#
title