Haberler

Malatya Arapgir'de Hıdırellez Şenliği Düzenlendi

Güncelleme:

Malatya'nın Arapgir ilçesinde Hıdırellez Şenliği, Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Arapgir Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirildi. İl Kültür ve Turizm Müdürü Yener Oba, Arapgir'in turizmdeki başarısı ve güzel etkinliklerle daha iyi bir noktaya gelmesi için çalışmaların devam edeceğini belirtti. Program, konuşmalar ve sunumlarla sona erdi.

Malatya'nın Arapgir ilçesinde Hıdırellez Şenliği düzenlendi.

Program, Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Arapgir Belediyesi iş birliğiyle Samime Aydınlar Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Burada konuşan İl Kültür ve Turizm Müdürü Yener Oba, Malatya'nın kültür ve turizm noktasında önemli ilçesi Arapgir'de güzel bir etkinlik olan Hıdırellez'de bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

Doğa ve tarihi mekanlarıyla önemli bir yere sahip olan Arapgir'in turizmdeki başarısıyla daha iyi bir noktaya gelmesi için Kaymakam Fikri Bedioğlu ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ile yaptıkları istişarelerin verimli ve güzel bir noktada buluştuğunu kaydeden Oba, misafirperverlikleri için yetkililere ve Arapgir halkına teşekkür etti.

Yener Oba, ilerleyen dönemlerde daha güzel çalışmaları birlikte yapmak istediklerini vurguladı.

Program, antropolog Hüseyin Şahin'in "Hıdırellez'in kültürümüzdeki yeri ve önemi" ve turizm araştırmacısı Bülent Korkmaz'ın "Arapgir'in Malatya turizmi ve kültüründeki yeri" konulu sunumlarıyla sona erdi.

Şenliğe, Arapgir Kaymakamı Fikri Bedioğlu ve Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu da katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Hıdırellez Arapgir Malatya Oba Kültür Etkinlik Kültür Sanat Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title