ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI HABERLERİ

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı Haberleri

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı haber, Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 25.11.2021
Kapadokya'da rüzgar, balon turlarını iptal ettirdi
Kapadokya'da sıcak hava balon turları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünce (SHGM) yapılan değerlendirmelerin ardından uygun hava koşullarında düzenlenebiliyor.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 23.11.2021
Elektrikte TRT payını kaldıran düzenlemeyi de içeren kanun teklifi TBMM Sanayi ve Ticaret Komisyonunda kabul edildi (3)
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından belirlenen politikalar dahilinde dağıtım şirketleri, şarj ağı işletmecisi ile elektrikli araç üreticisi ve ithalatçılarından temin ettiği verilerden yararlanarak her iki yılda bir, elektrikli araç kullanımı gelişimi ve şarj altyapısı ihtiyacına yönelik projeksiyonlar hazırlayacak.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 23.11.2021
Kış Lastiği Kullanma Zorunluluğu ile İlgili Duyuru
Kış Lastiği Kullanma Zorunluluğu ile İlgili DuyuruUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nca hazırlanan Kış Lastiği Kullanma Zorunluluğu ile İlgili Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ 01. 04.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 22.11.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, KalDer'den "Türkiye Mükemmellik Ödülü" aldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM) Mükemmellik Modeli kapsamında Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından verilen "Türkiye Mükemmellik Ödülü"ne layık görüldü.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 19.11.2021
AFAD: Erzurum'da 12 saniye süren depremde 1 kişi yaralandı
AFAD'dan yapılan açıklamada, saat 15.40'ta Köprüköy ilçesinde 5.1 büyüklüğünde, 12 saniye süren depremin, yerin 5.18 kilometre derinliğinde meydana geldiği ve merkeze 52 kilometre uzaklıkta olduğu belirtildi. Depremin, en yakın yerleşim birimi olan Köprüköy ilçesi Alaca Mahallesi'ne uzaklığının ise 3.04 kilometre olduğu belirtilerek, şunlar kaydedildi:  "SAKOM'dan alınan bilgiye göre Marifet Köyü'nde 1 vatandaşımız yaralanmıştır. Olay yerine 5 adet 112 ambulansı ve 2 UMKE ekibi görevlendirilmiştir. Erzurum İl AFAD Müdürlüğü tarafından olay yerine 6 araç ve 24 personel sevk edilmiştir. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan alınan bilgiye göre, haberleşmede kesintiye yol açan olumsuz bir durum oluşmamıştır.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 18.11.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 2022 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Üzerimizde 700 bin çalışma arkadaşımızın sorumluluğu var. İyi işler yaptığımıza, devletin, milletin parasını kendi paramız gibi koruduğumuza inanın.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 18.11.2021
Plan ve Bütçe Komisyonundan Kılıç için taziye
Plan ve Bütçe Komisyonunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bütçesi görüşüldü.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 16.11.2021
Elektrikte TRT payını kaldıran düzenlemeyi de içeren kanun teklifi TBMM'de (3)
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından belirlenen politikalar dahilinde dağıtım şirketleri, şarj ağı işletmecisi ile elektrikli araç üreticisi ve ithalatçılarından temin ettiği verilerden yararlanarak her iki yılda bir, elektrikli araç kullanımı gelişimi ve şarj altyapısı ihtiyacına yönelik projeksiyonlar hazırlayacak.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 16.11.2021
İtalya'da artan Kovid-19 vakaları nedeniyle toplu taşımada tedbirler genişletildi
İtalya'da Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında vaka sayılarındaki artış sebebiyle toplu taşımada kontrolleri sıkılaştıran yeni tedbirler getirdi.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 15.11.2021
KTO dijital ehliyet yetkisi aldı
Yük veya yolcu ulaştırma sektöründe dijital ehliyet olarak anılan sayısal takograf kartı hizmeti yalnızca il merkezlerinde, il odalarında karşılanıyordu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile artık KTO da bu hizmet verilmeye başlandı.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 13.11.2021
İstanbul Boğazı gemi trafiğine açıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, İstanbul Boğazı'nda görüşün bir milin üzerine çıkması ile birlikte gemi trafiğinin saat 13.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 12.11.2021
Türkiye'nin en uzun bayrak direklerine Türk bayrağı çekildi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından dikilen bayrak direklerinin açılışı için her iki yerde de tören düzenlendi.
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı - 11.11.2021
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının 2022 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının iklim krizi konusunda daha dikkatli olması gerektiğini dile getiren Çepni, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın denetimine tabi olması gerektiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı Haberleri | Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı Haber - Haberler - Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı haberleri, son dakika ulaştırma ve altyapı bakanlığı haber ve gelişmeleri burada. AFYONKARAHİSAR - Turkcell Genel Müdürü Erkan, fiberde ortak altyapı çağrısında bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 14:21:44. #1.16#

title