UĞUR MUMCU HABERLERİ

Uğur Mumcu haber, Uğur Mumcu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uğur Mumcu

Uğur Mumcu

Doğum Yeri Kırşehir / Türkiye
Doğum Tarihi 22.8.1942 - 24.1.1993

Uğur Mumcu Kimdir ?

Uğur Mumcu (22 Ağustos 1942, Kırşehir - 24 Ocak 1993, Ankara), Türk gazeteci, araştırmacı ve yazar. Annesi Nadire Mumcu, babası Tapu Kadastro memuru Hakkı Şinasi Bey idi. Uğur Mumcu, 22 Ağustos 1942 tarihinde, Kırşehir'de, dört kardeşin üçüncüsü olarak doğdu.Eşi Şükran Güldal Mumcu (Homan) ile olan evliliğinden bir oğlu (Özgür) ve bir kızı (Özge) olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Uğur Mumcu - 21.11.2020
Samsun ve çevre iller sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sessizliğe büründü
Sinop'ta kısıtlamanın başlamasıyla kentin işlek caddeleri ile Uğur Mumcu Meydanı'nın boş kaldığı görüldü.
Uğur Mumcu - 13.11.2020
Çaycuma'da Umumi Hıfzıssıhha Meclisi alınan kararı açıkladı
Alınan kararlar şöyle açıklandı: "Atatürk Bulvarı, Nihat Kantarcı Caddesi, Mustafa Zeren Sokak, Uğur Mumcu Caddesi, İnönü Meydanı, Yalı Caddesi ve paralelindeki sette kenarındaki yürüyüş yolları, Pehlivanoğlu Caddesi, Kenan Aydın Caddesi, Ömer Kalaycı Caddesi, genelgede belirtilen trafiğe kapalı alan Atatürk Bulvarı ile Esengin Caddesi.
Uğur Mumcu - 12.11.2020
Sinop'ta 65 yaş üstü vatandaşlara sokak kısıtlaması
Sinop Valiliği'nden konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Toplantıda; ilimiz merkez ilçesinde maskenin doğru ve sürekli şekilde kullanımını temin amacıyla 12 Kasım'dan itibaren vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu/bulanabileceği Derviş Sarabil Caddesi, Atatürk Caddesi, Uğur Mumcu Meydanı, Gazi Caddesi, Enver Bahadır Caddesi(Tekinoğlu Sokağın başlangıcına kadar), Sakarya Caddesi, İtfaiye Caddesi, Okullar Caddesi(Tekke Sokağın başlangıcından), Meydan eteği Sokak, Kademci Sokak, Görgün Sokak, Bülent Ecevit Caddesi, İskele Caddesi, Kurtuluş Caddesi, Derin Boğaz Ağzı Sokak(Buzhaneye Kadar), tüm toplu taşıma durakları, Aşıklar Parkı ve Barış Manço Parkı'nda sigara içme yasağı getirilmesine, ilimiz diğer ilçelerinde vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu, bulunabileceği cadde ve sokaklar(özellikle trafiğe kapalı alanlar) İlçe Kaymakamlıklarınca belirlenerek 12 Kasım'dan itibaren sigara içme yasağı getirilmesi için İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Kararı alınmasına ve ilimiz genelinde 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın gün içerisinde saat 10.
Uğur Mumcu - 8.11.2020
Haftanın tarihine bakış
2006- Yargıtay 9'uncu Ceza Dairesi, Gazeteci yazar Uğur Mumcu, Prof.
Uğur Mumcu - 18.10.2020
Haftanın tarihine bakış
Kışlalı suikastına ilişkin ilk yargılama Devlet Güvenlik Mahkemesinde (DGM) yapıldı. Ahmet Taner Kışlalı, Uğur Mumcu, Muammer Aksoy ve Bahriye Üçok'un öldürülmesi eylemlerinin de arasında bulunduğu çok sayıda olayı kapsayan dava, "Umut Operasyonu" olarak tarihe geçti.
Uğur Mumcu - 17.10.2020
Kırşehir Belediyesi, asfalt çalışmalarına devam ediyor
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Ekicioğlu, Uğur Mumcu Basın Anıtı civarında tamamlanan çalışmaları yerinde inceledi.
Uğur Mumcu - 16.10.2020
Uşak'ta Kovid-19 denetimleri
Vali Funda Kocabıyık, kent merkezindeki Uğur Mumcu Caddesi'nde gerçekleştirilen denetimlere katılarak vatandaşlara maske ve sosyal mesafe konusunda uyarılarda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Uğur Mumcu Haberleri | Uğur Mumcu Kimdir - Haberler - Uğur Mumcu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Uğur Mumcu kimdir, hayatı ve biyografisi. Motosikletli yayaya çarptı, kaçtı, geri geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 15:02:07. #1.15#
title