Tsk Haberleri

Tsk haber, Tsk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tsk 26.5.2020
22. Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı vefat etti
Karadayı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Şeref Madalyası, TSK Üstün Hizmet Madalyası, TSK Altın Şeref Madalyası, Güney Kore TONG ILJANG Madalyası, Pakistan Nişan-ı İmtiyaz Madalyası, ABD Liyakat Madalyası, Ürdün Birinci Derece İstihkak Nişanı, Fransız Liyakat Nişanı (Commander Dans L'ordre de La Legion D'Honneur) ve ABD Liyakat Madalyası (ikinci kez) sahibiydi.
Tsk 25.5.2020
Afrin'de terör saldırısı
SURİYE'nin Afrin kentinde teröristler elektrik trafosuna yerleştirdikleri bombayı infilak ettirdi.
Tsk 25.5.2020
Bakan Akar: 1 Ocak'tan itibaren 1458 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar, beraberinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Komuta Kademesi ile 10'uncu Tanker Üs Komutanlığı ziyareti sonrasında 12'nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı'nda incelemelerde bulundu.
Tsk 25.5.2020
Bakan Akar: 1 Ocak'tan itibaren 1458 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar, beraberinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Komuta Kademesi ile 10'uncu Tanker Üs Komutanlığı ziyareti sonrasında 12'nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı'nda incelemelerde bulundu.
Tsk 25.5.2020
Milli Savunma Bakanı Akar bayramlaşma sırasında gündemi değerlendirdi Açıklaması
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Türk Silahlı Kuvvetleri asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı ilhamla duygusal, kişisel, ön yargılı bilgi ve yorumların dışında, vazifesini hukuk çerçevesinde ve şeffaf şekilde yapma gayreti içindedir." dedi. Akar, beraberinde TSK Komuta Kademesi ile 10.
Tsk 25.5.2020
Milli Savunma Bakanı Akar: "Türk Silahlı Kuvvetleri, asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından...
Milli Savunma Bakanı Akar: "Türk Silahlı Kuvvetleri, asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı ilhamla duygusal, kişisel, ön yargılı bilgi ve yorumların dışında, vazifesini hukuk çerçevesinde ve şeffaf şekilde yapma gayreti içindedir"
Tsk 25.5.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
ABD'li Müslümanların Ramazan Bayramı'nı tebrik eden Erdoğan, şunları kaydetti: "Koronavirüs salgını süreci, küresel tehditler karşısında uluslararası kurumların işe yararlılığının ve güvenilirliğinin daha derin şekilde sorgulanmasına yol açtı. Bu vesileyle bir kez daha 'Dünya beşten büyüktür.' diye ifade ettiğimiz küresel sistemin adil şekilde yeniden tasarlanması çağrımızı yineliyoruz. Türkiye olarak, küresel salgın ile mücadele kapsamında, Amerika Birleşik Devletleri dahil, bizden destek talep eden her ülkeye cevap vermeye gayret gösterdik. Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmiş kardeşlerimize Allah'tan rahmet ve ailelerine sabır diliyor, tedavi görmekte olanlara acil şifa niyaz ediyorum. Hiç şüphesiz bu iklimde yaptığımız dualar, her zamankinden daha içten ve samimidir. Ramazan ayını ve bayramı buruk geçirmiş olsak da kalplerimiz bir ve beraberdir." "Koronavirüs belasından kurtularak nice bayramlara Rabbim kavuştursun inşallah" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesinin ziyaretleri sırasında, Deniz Kuvvetlerinin Akdeniz, Ege ve Karadeniz'de görev yapan muharip unsurları ile İdlib ve Afrin bölgelerindeki faaliyetlerde görev alan Mehmetçik'e telefonla ayrı ayrı hitap etti.
Tsk 24.5.2020
Bakan Akar ve komutanlar İskenderun Deniz Üs Komutanlığı'nda bahriyelilerle bayramlaştı
Bakan Akar ve komutanlar İskenderun Deniz Üs Komutanlığı'nda bahriyelilerle bayramlaştı Milli Savunma Bakanı Akar: "İyi komşuluk ilişkileri konusunda tüm girişimlerimize, anlayışımıza, sabrımıza rağmen son günlerde Ege'de yapılan tacizlerin izahı mümkün değildir" ANKARA - Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile Suriye sınırının sıfır noktasındaki birliklerde bayramlaşmanın ardından İskenderun Deniz Üs Komutanlığı'na geçti. İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik tarafından karşılanan Bakan Akar, tören kıtasını selamladı. TCG Karpaz, TCG Karataş karakol gemileri ve Üs Komutanlığı personeli ile bayramlaşan Bakan Akar, daha sonra Akdeniz Kalkanı Harekatı'nda görev alan TCG Barbaros fırkateynine geçti. Burada personel ile bayramlaşan Bakan Akar ve TSK komuta kademesi, daha sonra Akdeniz, Ege ve Karadeniz'de yani Mavi Vatan'da görev yapan muharip unsur komutanları ile video konferans ile görüştü.
Tsk 24.5.2020
Bakan Akar ve TSK komuta kademesinden bayram kutlaması
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) komuta kademesi, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı ile İncirlik'teki 10. Tanker Üs Komutanlığı'nı ziyaret etti.
Tsk 24.5.2020
BAKAN AKAR, SINIR HATTINDA KOMANDOLARLA BAYRAMLAŞTI
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Suriye'nin kuzeyinde teröristlere yönelik düzenlenen operasyonlarda görev alan komandolarla bayramlaştı.
Tsk 24.5.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmetçiğin bayramını kutladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesinin ziyaretleri sırasında, Deniz Kuvvetlerinin Akdeniz, Ege ve Karadeniz'de görev yapan muharip unsurları ile İdlib ve Afrin bölgelerindeki faaliyetlerde görev alan Mehmetçiğe telefonla ayrı ayrı hitap etti.
Tsk 24.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
İRAN'IN SIFIR NOKTASINDA HUDUT KARTALLARI BAYRAMLAŞTIHAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinin İran'a sıfır noktasında bulunan Hudut Taburu'nda görevli Hudut Kartalları, hem birbirleriyle hem de komutanlarıyla bayramlaştı.
Tsk 24.5.2020
Haftanın tarihine bakış
27 Mayıs darbesi Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratikleşme hedefi, 27 Mayıs 1960'ta Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ülke yönetimine el koymasıyla sekteye uğradı.
Tsk 24.5.2020
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Ege'de "taciz" tepkisi
Burada personel ile bayramlaşan Bakan Akar ve TSK komuta kademesi, daha sonra Akdeniz, Ege ve Karadeniz'de yani Mavi Vatan'da görev yapan muharip unsur komutanları ile video konferans ile görüştü.
Tsk 24.5.2020
Şehit yakınları Ramazan Bayramı'nın ilk günü evlatlarının mezarına koştu
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü operasyonlar sırasında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ali Akdoğan'ın annesi Fatma Akdoğan, şehit ailelerinin bayramda sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulduğunu söyledi.
Tsk 24.5.2020
Mehmetçik Suriye'de yol güvenliğini sağladığı halkın bayramını kutladı
Suriye'de terörden arındırılan Barış Pınarı bölgesindeki yol kontrol noktasında görev alan Mehmetçik, Suriyelilerin bayramını kutladı.
Tsk 24.5.2020
Tel Abyad ve Rasulayn'da yıllar sonra "huzurlu bayram" sevinci
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) destekli Suriye Milli Ordusu (SMO) tarafından PKK/PYG'li teröristlerden temizlenen, Şanlıurfa'nın karşısındaki Tel Abyad ve Rasulayn'da cadde ve sokaklarda yaşanan hareketlilik, ilçede iç savaş öncesi dönemleri andırıyor.
Tsk 24.5.2020
Milli Savunma Bakanı Akar ve TSK'nin komuta kademesinden sınır hattında bayram
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin komuta kademesi, geceyi hudut hattında geçirdi.
Tsk 24.5.2020
23 Mayıs 2020 Haberleri
23 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Tsk 23.5.2020
Bakan Akar ve TSK komuta kademesi Suriye sınırında (2)
BAKAN AKAR, SON İFTARI MEHMETÇİK İLE YAPTIMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile...
Şu an buradasınız: Tsk Haberleri | Tsk Haber - Haberler - Tsk haberleri, son dakika tsk haber ve gelişmeleri burada. MSB: Tıbbi yardım malzemelerini taşıyan uçak Çad'a indi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 21:35:32. #1.14#
title