Tsk Haberleri

Tsk haber, Tsk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tsk - Dün
AK Parti'den yeni kanun teklifi
AK Parti, Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi Hakkında Kanun Teklifi'ni TBMM Başkanlığına sundu.
Tsk - Dün
Balyoz sanığı 7 kişinin beraati bozuldu (2)
Seminerde, Çetin Doğan ve bir kısım sanıkların, Milli Güvenlik Kurulu aracılığı ile hükümeti uyararak, gidişatın kötü olduğunu dikte ederek, bunun sonunun iyi olmayacağı şeklinde hükümeti tehdit etmek de dahil, demokratik bir toplumda kabullenilmesi ve katlanılması mümkün olmayan ve TSK'nın görev, yetki ve sorumlulukları ile bağdaşmayan, doğrudan hükümeti cebren ıskata yönelen içerikte konuştuklarının açık olduğu kaydedildi.
Tsk - Dün
Balyoz sanığı 7 kişinin beraatı bozuldu (1)
FETÖ'nün TSK'ye kumpası Türkiye, darbe planı olduğu iddia edilen "Balyoz" adını ilk kez Taraf gazetesinin 20 Ocak 2010 tarihli haberiyle duydu.
Tsk - 15.06.2021
Son dakika haberleri... Kocaeli merkezli FETÖ/PDY operasyonu: 4 gözaltı
Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamaya göre, FETÖ/PDY'nin "Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) yapılanması"na yönelik soruşturma doğrultusunda 5 zanlı hakkında yakalama kararı verildi.
Tsk - 14.06.2021
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 9. gün tamamlandı
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 2020-2021 sezonu, bugün oynanan 9. gün maçlarıyla devam etti.
Tsk - 12.06.2021
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 7. gün tamamlandı
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 2020-2021 sezonu, bugün oynanan 7. gün maçlarıyla devam etti.
Tsk - 12.06.2021
Bakan Akar: "Türkiye, 500 yıllık tarihi kardeşlik bağı bulunan Libyalı kardeşlerinin yanında olmaya devam edecek"
"Önümüzdeki dönem görüşmelerimiz daha da artacak" Akar, Sicilya'da İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ve İtalya Savunma Bakanı Lorenzo Guerini ile gerçekleştirdiği toplantılara ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: "Hem ikili hem de ittifak içindeki bazı konuları görüşme ve bu konuda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunma fırsatı bulduk. Memnuniyetle belirtmek isterim ki görüştüğümüz konuların büyük bir bölümünde mutabık olduğumuzu, anlayış birliğine sahip olduğumuzu da görmüş bulunuyoruz. Önümüzdeki dönemde bu anlayışla ilişkilerimizin, görüşmelerimizin daha da artması için mutabık kaldık. Bunu da gerçekleştireceğiz. Bir taraftan personelin eğitimi, personel değişimi, tatbikatlara katılımın yanı sıra savunma sanayi alanında mevcut ilişkilerimizi nasıl daha da geliştirebileceğimizi de görüşme fırsatı bulduk." TSK'nın yoğun çalışmalarla hem ülkesinin hak ve menfaatlerini korumak ve kollamak için gayret gösterdiğini hem de ittifakın, dost ve müttefik ülkelerin, hak ve hukukuna önemli katkılar sağladığını dile getiren Akar, "Hem finansal hem operasyonlara sağlanan katkı hem de karargahlardaki personel sayımız bakımından TSK olarak NATO içinde önemli, seçkin ve saygın bir yerimiz var.
Tsk - 12.06.2021
KONYA'YA ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
Yıldırım Harekatı kapsamında Irak'ın kuzeyinde Kalyanı Dağı üs bölgesinde teröristlerle düzenlenen füze saldırısında yaralı olarak kaldırıldığı hastanede şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Muhammed Ali Akın'ın (23), memleketi Konya'daki baba evine ateş düştü.
Tsk - 11.06.2021
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 6'ncı gün maçları oynandı
Bugün oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: Malatya BBSK-Trabzon Ortahisar Belde: 0-3 Şişli Yeditepe Engelliler-Anadolu Erciyes Engelliler: 3-1 Şahinbey BBGSK-TSK Reh.
Tsk - 11.06.2021
Bakan Akar, NATO Deniz Güvenliği Mükemmeliyet Merkezi Komutanlığı açılış töreninde konuştu Açıklaması
Bakan Akar, NATO Deniz Güvenliği Mükemmeliyet Merkezi Komutanlığı (MARSEC COE) açılışındaki konuşmasında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), ülkesinin ve 84 milyon vatandaşının güvenliğini sağlamanın yanı sıra, pandemi şartlarına rağmen NATO'ya katkılarını da aralıksız sürdürdüğünü belirtti.
Tsk - 11.06.2021
Son dakika haberleri! MSB: 1 askerimiz şehit oldu
Son dakika haberi: MİLLİ Savunma Bakanlığı, Mardin Nusaybin'de silah kazası sonucu yaralanan bir askerin, tedavi gördüğü hastanede şehit olduğunu açıkladı.
Tsk - 11.06.2021
MSB: 1 askerimiz şehit oldu
MİLLİ Savunma Bakanlığı, Mardin Nusaybin'de silah kazası sonucu yaralanan bir askerin, tedavi gördüğü hastanede şehit olduğunu açıkladı.
Tsk - 11.06.2021
Son dakika haberleri: MSB: "Silah kazası sonucu 1 asker şehit oldu"
Bir son dakika haberine göre Milli Savunma Bakanlığı, Nusaybin'de silah kazası sonucu yaralanan bir askerin şehit olduğunu bildirdi.
Tsk - 10.06.2021
TSK'nın koronavirüs salgını başarılı mücadelesinin formülü: Katı ve sert tedbirler
TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK) koronavirüs salgını ile mücadele 'katı ve sert' tedbirlerle devam ediyor.
Tsk - 08.06.2021
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 4'üncü gün maçları oynandı
Bugün oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: Malatya BBSK-Anadolu Erciyes Engelliler: 5-0 TSK Reh.
Tsk - 08.06.2021
TSK Spor Gücü'nden 89. Turkcell Türkiye Büyükler ve 23 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası'nda başarı
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Spor Gücü 4x400 Takımı, 89. Turkcell Türkiye Büyükler ve 23 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası'nda birinci oldu.
Tsk - 07.06.2021
Ampute Futbol Süper Ligi'nde üçüncü gün maçları oynandı
Bugün oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: Konya Engelliler Gücü-Şişli Yeditepe Engelliler: 0-2 İzmir BBSK-Pendik Engelliler: 1-1 Anadolu Erciyes Engelliler-Etimesgut Belediye Ampute: 0-12 Trabzon Ortahisar Belde-TSK Reh.
title