Toplum Haberleri

Toplum haber, Toplum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toplum - Dün
Eşit Bir Toplum İçin ve Her Türlü Ayrımcılığa Karşı İnteraktif Atölye Çalışması
Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı faaliyetlerine başladıEşit bir toplum için ve her türlü ayrımcılığa karşı interaktif atölye çalışmasıAdana Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı'nın ilk etkinliği hizmet içi eğitim semineri oldu.
Toplum - Dün
Son dakika haberleri: Cezayir'deki İslami eğilimli Barış Toplumu Hareketi Partisinden "ulusal uzlaşı hükümeti" kurulması çağrısı
Edinilen son dakika haberine göre Cezayir'de İslami eğilimli Barış Toplumu Hareketi Partisi, Başbakan Abdulaziz Cerad'ın istifasını sunmasının ardından halkın çıkarlarını gözeten yeni bir ulusal uzlaşı hükümeti kurulması çağrısında bulundu.
Toplum - 23.06.2021
Antalya'da toplu taşıma araçları denetlendi
Antalya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında toplu taşıma araçlarına yönelik yapılan denetimde, 4 araca trafik kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle cezai işlem uygulandı.
Toplum - 23.06.2021
Toplu ulaşım sorunları masaya yatırıldı
Düzce Ulaşım A.Ş. yetkilileri hem şoförlerin sorunlarını dinledi, hem de vatandaşların şikayetlerini şoförlere iletti.
Toplum - 22.06.2021
Bosna Hersek'te son bulunan toplu mezarda 9 kişinin kemik kalıntılarına ulaşıldı
Bosna Hersek'in güneyindeki Kalinovik kentine bağlı Dobro Polje'de 31 Mayıs'ta bulunan toplu mezarda en az 9 kişinin kemik kalıntısına ulaşıldı.
Toplum - 21.06.2021
Erdoğan: "(Kovid-19 tedbirleri) Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona eriyor."
Erdoğan: "(Kovid-19 tedbirleri) Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona eriyor.
Toplum - 18.06.2021
Erdoğan: "Uluslararası toplum salgının yıkıcı etkilerini yönetmede iyi bir imtihan veremedi.
Erdoğan: "Uluslararası toplum salgının yıkıcı etkilerini yönetmede iyi bir imtihan veremedi.
Toplum - 17.06.2021
DSP Genel Başkanı Aksakal: "Erken seçim için toplumda açık beklenti olduğu konusunda izlenim edinmedik"
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, muhalefet partilerinin erken seçim çağrılarının hukuksal zeminde karşılığının bulunmadığını belirterek, "Toplumda da bu yönde açık beklentinin olduğu konusunda izlenimimiz olmadı.
Toplum - 17.06.2021
Merkez Bankası: "Aşılamanın toplumun geneline yayılarak hızlanması salgından olumsuz etkilenen hizmetler ve turizm sektörlerinin canlanmasına olanak...
Merkez Bankası: "Aşılamanın toplumun geneline yayılarak hızlanması salgından olumsuz etkilenen hizmetler ve turizm sektörlerinin canlanmasına olanak tanımaktadır.
Toplum - 15.06.2021
ABD'de bu yıl 272 silahlı toplu saldırı gerçekleştirildi
NEW ABD'de sene başından bu yana 272 silahlı toplu saldırı gerçekleştirildiği, bunun bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 40 artışa karşılık geldiği belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Toplum Haberleri | Toplum Haber - Haberler - Toplum haberleri, son dakika Toplum haber ve gelişmeleri burada. Eşit Bir Toplum İçin ve Her Türlü Ayrımcılığa Karşı İnteraktif Atölye Çalışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 08:24:23. #1.15#

title