İstanbul Boğazı Haberleri

İstanbul Boğazı haber, İstanbul Boğazı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstanbul Boğazı - Dün
Rusya, Karadeniz'e giren ABD savaş gemisini takibe aldı
ABD'ye ait USS Laboon isimli savaş gemisinin bugün Karadeniz'e girmesinden sonra Rusya tarafından yapılan açıklamada geminin takibe alındığı duyuruldu.
İstanbul Boğazı - 10.06.2021
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan akademisyenlerle 'müsilaj' toplantısı (2)
Gelen son dakika haberine göre SONUÇ BİLDİRGESİNDE KİRLİLİĞE YOL AÇAN SEBEPLER YER ALDIYÖK tarafından oluşturulan akademik heyetin düzenlediği toplantının sonuç bildirgesinde, insan kaynaklı tehditlerin yoğunluğunun ve dağılımının şu anda insanlık tarihinde görülmemiş seviyelere ulaştığı vurgulanarak, Marmara Denizi'nde...
İstanbul Boğazı - 09.06.2021
TBMM KİT Komisyonunda Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünün, 2017-2018 hesapları görüşüldü
TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonunda, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ile Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş'nin, 2017-2018 yıllarına ilişkin bilanço ve netice hesapları görüşüldü.
İstanbul Boğazı - 09.06.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nin tamamının "Koruma Alanı" ilan edilmesi kapsamında uygulayacakları plan çerçevesinde yatırımını yapmayan tesisi kapatacaklarını ve her türlü cezai işlemi uygulayacaklarını belirterek, "Hiçbir tesis Marmara'dan, vatandaşımızın...
İstanbul Boğazı - 08.06.2021
Marmara Denizi'ndeki müsilaj temizliği çalışmaları, internetten anlık takip edilebilecek
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Marmara Denizi'nde ortaya çıkan müsilaj (deniz salyası) sorununu çözmek için yapılan çalışmaların "marmarahepimizin.com" internet adresinden anlık takip edilebileceğini bildirdi.
İstanbul Boğazı - 07.06.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Başkanlığında Kocaeli'nde Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.
Marmara Belediyeler Birliğince Kocaeli'de düzenlenen Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı,...
İstanbul Boğazı - 05.06.2021
Filyos Limanı Türkiye'nin kuzey ticaretinde kilit nokta olacak
Osmanlı Padişahı Sultan 2. Abdülhamit'in 150 yıl sonra gerçekleşen hayali Filyos Limanı'nın, Türkiye'nin "mavi vatan"daki hakimiyetini güçlendireceği ve ülke ticaretinin "kuzeye açılan geçidi" görevini üstleneceği öngörülüyor.
İstanbul Boğazı - 04.06.2021
Düzce Üniversitesi 23 türde 81 kuşu halkalayarak incelemeye aldı
Düzce Üniversitesi (DÜ) tarafından göçmen kuş hareketliliğinin takip edilmesi amacıyla 23 türden 81 kuş halkalanarak incelendi.
İstanbul Boğazı - 04.06.2021
TÜBA Müsilaj Değerlendirme Raporu açıklandı Açıklaması
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA), halk arasında "deniz salyası" olarak bilinen ve özellikle Marmara Denizi'nde görülen müsilaj sorununun çözülebilmesi için bu denizi çevreleyen tüm alanlarda ve Trakya'nın Karadeniz'e drene olan bölgelerinde kent, sanayi ve tarım kaynaklı besin...
İstanbul Boğazı - 03.06.2021
İski , Boğaz'a atıksu girişini kesecek çalışmayı başlattı
İSKİ, Üsküdar'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Vaniköy Mahallesi arasında kalan bölgede, Boğaz'a atıksu girişini engelleyecek çalışmaları başlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İstanbul Boğazı Haberleri | İstanbul Boğazı Haber - Haberler - İstanbul Boğazı haberleri, son dakika istanbul boğazı haber ve gelişmeleri burada. Rusya, Karadeniz'e giren ABD savaş gemisini takibe aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 00:28:28. #1.15#

title