Hollywood Haberleri

Hollywood haber, Hollywood son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hollywood - 27.02.2021
Altın Küre Ödülleri'ni veren Hollywood Yabancı Basın Birliği, bünyesine siyahi üyeler alacak
ABD'de Altın Küre Ödülleri'ni (Golden Globe Awards) veren kuruluş, farklı kesimlerden üyelerinin olmadığına ilişkin eleştirilerin artmasının ardından, siyahilere üyelik vereceğini duyurdu.
Hollywood - 27.02.2021
26 Şubat 2021 Haberleri
26 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Hollywood - 26.02.2021
Hollywood yıldızları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum gününü kutladı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 67. doğum günü, ünlü aktör Jason Statham'ın da aralarında bulunduğu Hollywood'un ünlü isimleri tarafından kutlandı.
Hollywood - 26.02.2021
LG, 2021'de öne çıkacak teknolojileri derledi
"Yapay zeka" Yapay zeka, kısa bir süre içinde hayal gücünden gerçeğe dönüştü ve hayatın rutinine karışmaya başladı. LG de yapay zeka ile daha iyi bir gelecek hedefi doğrultusunda çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor, insan merkezli tasarıma odaklanırken yapay zekanın getirdiklerinden faydalanıyor. Bu doğrultuda da, geçen ay, tüketici yapay zekasındaki ilerlemeler alanında ortak bir tanım önermek amacıyla "Yapay Zeka Deneyimi Çerçevesinin Seviyeleri" üzerine inşa edilen dijital bir rapor olan AIX Exchange'i açıkladı Sosyal mesafe uygulamaları yeni normal olurken, çevrimiçi "Sanal" etkinlikler daha yaygın hale gelmeye başladı. Bu trendle birlikte, bu yıl ilk kez tamamen dijital olarak düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES etkinliğinde, LG sanal sahnesinde yeni ürünlerini tanıtmak için sanal bir fenomenin yardımına başvurdu. Bu etkinliğin, video oyunları ve Hollywood dışında hem sektörün hem de halkın sanal insan kavramına ısınmakta olduğunun bir işareti olarak ifade edildi.
Hollywood - 26.02.2021
Lady Gaga, bakıcıyı yaralayıp köpeklerini çalan hırsızlara 500 bin dolar teklif etti
CNN haber kanalının Lady Gaga'ya yakın bir kaynağa dayandırdığı haberde, Los Angeles'ta ünlülerin yaşadığı Hollywood bölgesinde, ünlü ismin köpeklerini gezdiren bakıcıyı silahla yaralayan hırsızların Fransız bulldog cinsi iki köpeği alarak kaçtığı, Gaga'nın, 500 bin dolar fidye vermeyi taahhüt ettiği köpeklerinin ismiyle açtığı e-posta adresi üzerinden hırsızlarla irtibata geçmeye çalıştığı belirtildi.
Hollywood - 24.02.2021
Son dakika haber | "221B Polisiye Festivali"nde Türkiye'de polisiyenin tarihi anlatıldı
Türkiye'de yeterince polisiye filmlerin de yapılmadığını dile getiren Ümit, "Bugün Avrupa ve Hollywood sinemasına baktığımızda başyapıt olan polisiye filmler vardır.
Hollywood - 24.02.2021
ABD eski düşmanlarına mı dönüyor?
Yirminci yüzyıl boyunca süren Soğuk Savaşın kazananı ABD ve Batı bloğu, biraz da Müslüman karşıtı Ortadoğu uzmanlarının iteklemesi, 11 Eylül hadiseleri, Taliban, el-Kaide ve DEAŞ gibi (aslında bizzat kendilerinin oluşturduğu şartların yarattığı) radikal terörist grupların eylemleri nedeniyle, 1990'lı yıllardan itibaren Sovyetler Birliği ve Varşova Paktı'nın yerine İslam'ı ve Müslümanları hedefe koymuşlardı. S. Huntington, B. Lewis ve D. Pipes gibi neo-conların kamuoyu "guruları" tarafından ABD muhayyilesinde yaratılan ve Hollywood senaryolarıyla sahneye konulan bu dönem, Ortadoğu'nun tarumar edilerek "hak ile yeksan" edilmesi ve Müslümanların tüm dünyada tahkir ve tezyifiyle sonuçlanırken bu arada fırsatı ganimet bilen Vladimir Putin yönetimindeki Rusya, geri dönüşünün ilk adımlarını önce Gürcistan'da ve daha sonra Ukrayna'da (Kırım) atmaktaydı.
Hollywood - 21.02.2021
20 Şubat 2021 Haberleri
20 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Hollywood - 18.02.2021
Jason Statham filmi, pandemide esnafa can suyu oldu
Dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie ve İngiliz aktör Jason Statham'ın bir araya geldiği 'Five Eyes' filminin çekimlerine, 21 Ocak'ta başlandı. 1.8 milyar TL'ye inşa edilen ve dev bir film platosuna dönüşen Expo alanında başlayan çekimler, tarihi semt Kaleiçi ile Cumhuriyet Meydanı'nda devam etti. Bir hafta süresince Kaleiçi ve Cumhuriyet Meydanı'nda çekim yapıldı. Pandemi nedeniyle zor günler yaşayan Kaleiçi esnafına, çekimlerin ardından para ödendi. Kaleiçi'nde bulunan mağaza ve iş yerlerindeki güvenlik kameraları kapatılıp, cep telefonluyla set çevresinde gezinmeye izin verilmedi ve sonunda çekimler tamamlandı.  200'ÜN ÜZERİNDE ESNAFA PARA ÖDENDİ Antalya Kaleiçi Esnaf ve Otelciler Derneği Başkanı Hasan Yetgil, filmin 12 dakikalık bölümünün Kaleiçi'nde geçeceğini söyledi. Hasan Yetgil, çekim öncesi film ekibinin derneklerini ziyarete geldiğini söyleyerek, şöyle konuştu 3-4 gün sürecek çekim olduğunu, esnafı da mağdur etmek istemediklerini söylediler. Biz de kendilerine Kaleiçi'nde küçük büyük 200'ün üzerinde esnaf olduğunu anlattık. Günlük kazançlarıyla evlerine bakan arkadaşlarımız olduğunu ilettik. Bu konuda bütçe ayırmalarını kendilerinden istedik. Esnafı ziyaret ederek mağduriyetlerini minimuma indirmeye çalıştık. Esnafa iyi kötü bir şeyler dağıtıldı ki, çekimler için müşteri kabul edemeyen esnafa bir nebze de can suyu oldu. Asıl önemli olan Kaleiçi'nin bir Hollywood filminde dünyaya tanıtılması.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hollywood Haberleri | Hollywood Haber - Haberler - Hollywood haberleri, son dakika hollywood haber ve gelişmeleri burada. Akademi Beyoğlu'nda film müziği eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 12:17:08. #1.16#
title