Hakkari Haberleri

Hakkari haber, Hakkari son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakkari 14.8.2020
Son dakika! Hakkari'de şehit polisler için mevlit okutuldu
Son dakika haberi: Hakkari'de, Yüksekova ilçesinde zırhlı aracın kaza yapması sonucu şehit olan 2 özel harekat polisi için mevlit okutuldu.
Hakkari 14.8.2020
Son dakika haberi... Çukurca'da çocuklar için etkinlik
Son dakika haberleri: Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ekipleri, Çukurca ilçesinde çocuklar için etkinlik düzenledi.
Hakkari 14.8.2020
Son dakika haberi! İstanbul'da PKK operasyonu; 12 gözaltı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, PKK/KCK terör örgütüne yönelik bugün erken saatlerde operasyon düzenledi. İstanbul merkezli olarak 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 12 şüpheli gözaltına alındı. Irak'ın kuzeyinde ve Türkiye'de devam etmekte olan operasyonlara misilleme yapmak isteyen PKK terör örgütü üyelerinin İstanbul'da orman yakma, araç, işyeri kundaklama ve sansasyonel etki yaratabilecek eylem arayışı içerisinde olduğu belirlendi. Irak'taki PKK terör örgütü üyeleri ile bağlantısı olduğu ve eylemleri planlayanların arasında yer aldığı tespit edilen Suriye uyruklu U.Y.A.  ile 7 şüpheli gözaltına alındı.  Öte yandan Suriye'deki örgüt üyeleriyle iletişimde olduğu, Suriye'de sorumlu düzeyindeki örgüt üyelerinin arasında yer aldığı, 4 yıl boyunca ağır silahların sorumlusu ve eğitmeni olduğu bilgisine ulaşılan T.H. de operasyonda gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında 2018 yılında uzun süre terör örgütü içerisinde Tall Tami bölgesinde silahlı eylemlerde yer aldığı öğrenilen M.M. isimli şüphelinin de olduğu öğrenildi. Terör örgütü adına çeşitli eylemlere katıldığı tespit edilen K.K.'nın da gözaltında olduğu bildirildi.  PKK terör örgütünün gençlik yapılanması olan Devrimci Gençlik Hareketi (DGH) içerisinde Esenler'de faaliyet gösteren ve Esenler'de örgütlenme çalışması yaptığı belirlenen İ.Ç. de operasyonda gözaltına alındı. PKK terör örgütünün Hakkari Şemdinli ve Siirt Eruh'ta 15 Ağustos 1984 günü gerçekleştirdiği ilk silahlı saldırının yıl dönümü olmasını bahane ederek DGH içerisinde faaliyet gösteren ve İstanbul'da yasadışı eylemler gerçekleştirebileceği düşünülen A.
Hakkari 14.8.2020
Son dakika haberleri: İSTANBUL'DA PKK OPERASYONU; 12 GÖZALTI
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, PKK/KCK terör örgütüne yönelik bugün erken saatlerde operasyon düzenledi. İstanbul merkezli olarak 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 12 şüpheli gözaltına alındı. Irak'ın kuzeyinde ve Türkiye'de devam etmekte olan operasyonlara misilleme yapmak isteyen PKK terör örgütü üyelerinin İstanbul'da orman yakma, araç, işyeri kundaklama ve sansasyonel etki yaratabilecek eylem arayışı içerisinde olduğu belirlendi. Irak'taki PKK terör örgütü üyeleri ile bağlantısı olduğu ve eylemleri planlayanların arasında yer aldığı tespit edilen Suriye uyruklu U.Y.A.  ile 7 şüpheli gözaltına alındı. Öte yandan Suriye'deki örgüt üyeleriyle iletişimde olduğu, Suriye'de sorumlu düzeyindeki örgüt üyelerinin arasında yer aldığı, 4 yıl boyunca ağır silahların sorumlusu ve eğitmeni olduğu bilgisine ulaşılan T.H. de operasyonda gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında 2018 yılında uzun süre terör örgütü içerisinde Tall Tami bölgesinde silahlı eylemlerde yer aldığı öğrenilen M.M. isimli şüphelinin de olduğu öğrenildi. Terör örgütü adına çeşitli eylemlere katıldığı tespit edilen K.K.'nın da gözaltında olduğu bildirildi.  PKK terör örgütünün gençlik yapılanması olan Devrimci Gençlik Hareketi (DGH) içerisinde Esenler'de faaliyet gösteren ve Esenler'de örgütlenme çalışması yaptığı belirlenen İ.Ç. de operasyonda gözaltına alındı. PKK terör örgütünün Hakkari Şemdinli ve Siirt Eruh'ta 15 Ağustos 1984 günü gerçekleştirdiği ilk silahlı saldırının yıl dönümü olmasını bahane ederek DGH içerisinde faaliyet gösteren ve İstanbul'da yasadışı eylemler gerçekleştirebileceği düşünülen A.
Hakkari 14.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------------------------- -Gözaltına alınan PKK/KCK şüphelilerinin adliyeye getirilmesinden görüntü Haber: Derya EVREN/BURSA, ========================= Hakkari Belediyesi ekiplerinden, yarasaların yuva yaptığı evde inceleme  HAKKARİ'nin Biçer Mahallesi'nde, Şükrü Saraçoğlu'nun yaşadığı 3 katlı binanın çatısında yuva yapan yarasalar, belediye ekiplerini harekete geçirdi.
Hakkari 14.8.2020
Son dakika haber: Terör örgütünün ilk saldırılarına tepkiler
Son dakika haberleri: Hakkari'de vatandaşlar, PKK'lı teröristlerin 36 yıl önce Şemdinli ilçesinde gerçekleştirdiği ilk silahlı saldırıyı kınadı.
Hakkari 13.8.2020
Son Dakika | İçişleri: Bitlis'te 3 terörist etkisiz hale getirildi
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "İç güvenlik operasyonları kapsamında; Bitlis kırsalında, İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Komando birliklerince gerçekleştirilen hava destekli  operasyonda, 3 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir. Böylelikle Hakkari'de 3, Bitlis'te 3 olmak üzere son iki günde 6 terörist ölü olarak ele geçirilmiştir.
Hakkari 13.8.2020
Son dakika haber! Bitlis'te 3 terörist etkisiz hale getirildi
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İç güvenlik operasyonları kapsamında Bitlis kırsalında İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Komando birliklerince gerçekleştirilen hava destekli operasyonda, 3 terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir. Böylelikle Hakkari'de 3, Bitlis'te 3 olmak üzere son 2 günde 6 terörist ölü ele geçirilmiştir.
Hakkari 13.8.2020
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığı: "İç güvenlik operasyonları kapsamında; Bitlis kırsalında, İl Jandarma...
İçişleri Bakanlığı: "İç güvenlik operasyonları kapsamında; Bitlis kırsalında, İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Komando birliklerince gerçekleştirilen hava destekli operasyonda, 3 terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir. Böylelikle Hakkari'de 3, Bitlis'te 3 olmak üzere son iki günde 6 terörist ölü olarak ele geçirilmiştir.
Hakkari 13.8.2020
Son dakika! İçişleri: Bitlis'te 3 terörist etkisiz hale getirildi
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "İç güvenlik operasyonları kapsamında; Bitlis kırsalında, İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Komando birliklerince gerçekleştirilen hava destekli  operasyonda, 3 terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmiştir. Böylelikle Hakkari'de 3, Bitlis'te 3 olmak üzere son iki günde 6 terörist ölü olarak ele geçirilmiştir.
Hakkari 13.8.2020
Çatıya yarasalar yuva yaptı, binadakiler korona korkusu yaşıyor
HAKKARİ'nin Biçer Mahallesi'nde, Şükrü Saraçoğlu'nun yaşadığı 3 katlı binanın çatısına yuva yapan yarasalar korkuya neden oldu. Binanın en üst katında yaşayanlar, yarasalar nedeniyle koronavirüs endişesi yaşadıklarını bu nedenle eve girmeye korktuklarını söyledi.  Dünya, Çin'in Wuhan kentinden yayılan koronavirüsle mücadele etmeye devam ederken, kaynağının yarasalar olduğunun ileri sürülmesi, Hakkari'de de bir ailenin endişeye kapılmasına ve korkmasına neden oldu.
Hakkari 13.8.2020
12 Ağustos 2020 Haberleri
12 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Hakkari 12.8.2020
Son dakika haber: İçişleri Bakanlığı: Hakkari'de 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika gelişmesine göre İÇİŞLERİ Bakanlığı, Hakkari'nin Yüksekova ilçesine bağlı Alandöz bölgesinde gerçekleştirilen hava destekli operasyonda, 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Hakkari 12.8.2020
Son dakika haber! İçişleri Bakanlığı: "Yüksekova'da 3 terörist etkisiz hale getirildi"
Son dakika gündem haberine göre İçişleri Bakanlığı, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Hakkari 12.8.2020
Son dakika haberi | İçişleri Bakanlığı: Hakkari'de 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika haberleri... İçişleri Bakanlığı, Hakkari'nin Yüksekova Alandüz bölgesinde jandarma tarafından gerçekleştirilen hava destekli operasyonda 3 teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini bildirildi.
Hakkari 12.8.2020
Son dakika haberleri! İçişleri Bakanlığı: "Hakkari'nin Yüksekova Alandüz bölgesinde jandarmanın hava destekli...
Gelen son dakika haberine göre İçişleri Bakanlığı: "Hakkari'nin Yüksekova Alandüz bölgesinde jandarmanın hava destekli operasyonunda 3 terörist silahlarıyla etkisiz hale getirildi"
Hakkari 12.8.2020
Hakkari'de 325 kişi istihdam edilecek
Hakkari'de Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında 325 kişi istihdam edilecek.
Hakkari: Hakkari'de kan bağışıHakkari 12.8.2020
Hakkari 12.8.2020
Hakkari'de kan bağışı
Türk Kızılayı Hakkari'de kan bağışı kampanyası başlattı.
İmsak03:43
Öğle12:15
İkindi16:00
Akşam19:06
Yatsı20:31
Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Hakkari ili, 9.521 kilometre kare yüz ölçümüne sahiptir. Şehrin Hakkari, Yüksekova, Şemdinli, Çukurca adında dört ilçesi vardır. Tarihte Hurri, Urartu, Arap ve Pers İmparatorluklarına ev sahipliği yapmıştır. 1536 tarihinde Osmanlı topraklarına dahil olmuştur. Sert iklimi olan Hakkari’de kışlar soğuk ve sert, yazlar ise kurak geçer. Seyrek nüfuslu bölgede nüfusun büyük kısmı tarım ve hayvancılıkla uğraşır. Bu şehrimiz için özel olarak hazırladığımız Hakkari haberleri sayfasında, şehre ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmeleri güncel olarak sizlere sunuyoruz. Ayrıca şehrin tüm ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Hakkari son dakika haber sayfamızda günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şu an buradasınız: Hakkari Haber, Hakkari Son Dakika Haberleri - Haberler - Hakkari haber sayfamızda Hakkari haberleri okuyabilir, Hakkari son dakika haberleri ve güncel Hakkari gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haber: Şehit polisler için mevlit okutuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.8.2020 20:19:40. #1.14#
title