Güney Ege Haberleri

Güney Ege haber, Güney Ege son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güney Ege - 03.03.2021
Muğla Valisi Tavlı, Kıyı Kenar Kanunu'na aykırı ve kaçak yapıların yıkılacağını bildirdi Açıklaması
Tavlı'ya denetimleri sırasında, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Marmaris Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Süleyman Ercan ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömür Özdil eşlik etti.
Güney Ege - 28.02.2021
Türkiye'nin kıyı kesimleri ile Hatay, Diyarbakır, Şırnak ve Siirt çevrelerinde yarın sağanak bekleniyor
Denizlerde ise Güney Ege ve Batı Akdeniz'de fırtınamsı rüzgar öngörülüyor.
Güney Ege - 26.02.2021
Turizm sektörü yeni sezonda da Kovid-19 tedbirleriyle misafirlerine "güven" verecek
Rezervasyonlar başlıyor TÜROFED Başkan Yardımcısı ve Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Bülent Bülbüloğlu da Muğla'nın en büyük pazarının İngiltere olduğunu söyledi.
Güney Ege - 26.02.2021
Son dakika haberleri: GÜNDEM / 26 Şubat 2021
(Ankara/15.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- MİLLET İRADESİNE DARBE: 28 ŞUBAT - FETÖ elebaşı Gülen, açıklamalarıyla "postmodern darbe" zihniyetinin imdadına koştu Dönemin seçilmiş Refahyol hükümetini istifaya çağıran örgüt elebaşı Fetullah Gülen, 28 Şubat darbesi sürecinin mimarları için "demokrat" yorumu yaptı Samanyolu TV'de katıldığı programda, "Bu hükümeti değiştirin demek daha demokratik olur. Askeriye, 'muhtıra verdi' diye suçlanmak isteniyor. Askerler isteselerdi, 'Bu böyle olacak' diyebilirlerdi. Ama böyle yapmadılar ve oturup meseleyi 6 saat mülahaza ettiler. Demokratik yollarla problemler çözülsün istediler." diyen elebaşı Gülen, tavrını darbeden yana belirledi 28 Şubat'ın antidemokratik uygulamalarının en büyük destekçisi Gülen, "başörtüsü füruattır" çıkışı yaparak, başörtüsü yasağını uygulayanların imdadına koştu (Tanju Özkaya-Sefa Şahin/Ankara) 2- YATIRIMCILARA ALTIN FIRSATLAR - Türk ürünleri kalite, fiyat ve lojistik avantajıyla öne çıkıyor İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Başkanı Livio Manzini: "Türkiye, dış ticaretinin yarıdan fazlasını AB üyeleri ile gerçekleştirmekte ve Türk ürünlerinin gerek kalite/fiyat oranı gerekse de lojistik avantajı söz konusu. Salgın süreci, Türkiye'nin Avrupa'ya yönelik ticaretindeki önem ve avantajını bir kez daha ortaya çıkardı" "Geçen yıl Türkiye'ye yaklaşık 1 milyar dolara ulaşan bir İtalyan doğrudan sermaye girişi gerçekleşti. Şüphesiz içinde bulunduğumuz bu kırılgan süreçte geleneksel sektörler olarak görebileceğimiz enerji, çevre ve otomotiv ön plana çıkmaktadır. 2021'in ikinci yarısında normalleşmeye dönme süreciyle birlikte İtalya'dan gelebilecek yatırımlarda yeni bir ivmenin başlamasını bekleyebiliriz" "Amacımız ve gayretimiz, üretim çarklarının yeniden normale dönmesi ve karşılıklı ticaretimizin öncelikle tekrar 20 milyar dolara ulaşması, akabinde 30 milyar dolar hedefine doğru yeni bir büyüme ivmesi yakalamasını sağlamaktır" (Ergin Garip/İstanbul) 3- Turizm sektörü yeni sezonda da Kovid-19 tedbirleriyle misafirlerine "güven" verecek Türkiye Otelciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Erkan Yağcı: "Misafirlerimizi aldığımız tedbirler çerçevesinde ağırlayacağız. Beklentimiz geçen yıl elde ettiğimiz rakamların üzerine çıkmak" Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Bülent Bülbüloğlu: "Hazirandan itibaren İngiliz misafirlerimizi kentimizde ağırlamaya başlarız.
Güney Ege - 20.02.2021
Muğla'da Kovid-19 tedbirlerine ve trafik kurallarına uymayan 114 kişiye ceza kesildi
İl Emniyet Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanlığı ekiplerinin de destek verdiği denetimlerde Kovid-19 tedbirlerine ve trafik kurallarına uymayan 114 kişiye 41 bin 652 lira ceza kesildi.
Güney Ege - 14.02.2021
Güney Ege'de kuvvetli fırtına bekleniyor
Güney Ege'de yarın sabah saatlerinden itibaren kuvvetli fırtına bekleniyor.
Güney Ege - 13.02.2021
Son dakika! Muğla'da Kovid-19 tedbirlerine ve trafik kurallarına uymayan 156 kişiye ceza kesildi
İl Emniyet Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanlığı ekiplerinin de destek verdiği denetimlerde Kovid-19 tedbirlerine ve trafik kurallarına uymayan 156 kişiye 56 bin 185 lira ceza kesildi.
Güney Ege - 08.02.2021
Muğla'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 103 kişiye ceza uygulandı
Muğla'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uymadığı belirlenen 103 kişiye 202 bin 966 lira ceza kesildi.
Güney Ege - 07.02.2021
Ege Denizi için kuvvetli fırtına uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, Kuzey Ege'de rüzgarın, yarın günün ilk saatlerinden itibaren, Güney Ege'de ise sabah saatlerinden itibaren güney ve güneydoğudan, akşam saatlerinde yer yer güneybatıdan 7 ila 9 kuvvetinde eseceği tahmin ediliyor.
Güney Ege - 01.02.2021
Meteorolojiden iç ve doğu kesimler için buzlanma ve sis uyarısı
Güney Ege kıyılarında yer yer gök gürültülü sağanak öngörülüyor.
Güney Ege - 31.01.2021
Marmara, Ege ve Batı Akdeniz'de yarın fırtına bekleniyor
Ege Denizi'nde de rüzgarın yarın günün ilk saatlerinden itibaren güney ve güneydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 kilometre/saat) fırtına, güneyinde yer yer 9 kuvvetinde (90 km/sa) kuvvetli fırtına şeklinde esmesi bekleniyor. Fırtınanın yarın akşam Kuzey Ege'de, akşam saatlerinden sonra Güney Ege'nin kuzeyinde, salı günü öğle saatlerinden sonra Güney Ege'nin güneyinde etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor.
Güney Ege - 29.01.2021
GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Denizli'de yapıldı
Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Yönetim Kurulu Toplantısı, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'un başkanlığında Denizli'de gerçekleştirildi.
Güney Ege - 29.01.2021
Meteorolojiden 5 bölge için fırtına uyarısı
Denizlerde fırtına Denizlerde ise rüzgarın, Güney Ege'de yarın sabah saatlerinden sonra güney ve güneybatıdan 6 ila 8 (50-75 kilometre/saat) kuvvetinde fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.
Güney Ege - 26.01.2021
Meteorolojiden Ege Denizi için kuvvetli fırtına uyarısı
Güney Ege'de de rüzgarın bugün akşam ve gece, çarşamba ise sabah 6 ila 8 kuvvetinde fırtına, yer yer 9 kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde eseceği öngörülüyor.
Güney Ege - 24.01.2021
Ege Denizi ve Marmara Denizi'nde fırtına bekleniyor
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, gece saatlerinden sonra Kuzey Ege'de, yarın Güney Ege ve Marmara Denizi'nde güney ve güneybatı yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-74 kilometre/saat) fırtına öngörülüyor.
Güney Ege - 18.01.2021
Son dakika haberleri | İngilizlerin tercihi 2020'de yine Muğla oldu
- En büyük kaynak pazar İngiltere Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Bülent Bülbüloğlu, AA muhabirine, Muğla'nın en büyük kaynak pazarının İngiltere olduğunu söyledi.
Güney Ege - 17.01.2021
Yunanistan'a kaçmaya çalışırken yakalanan 11 FETÖ şüphelisi tutuklandı
Marmaris Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alınan 13 zanlıdan emniyetteki işlemleri tamamlanan 12'si adliyeye sevk edildi.
Güney Ege - 15.01.2021
Son dakika gündem: Yunanistan'a kaçmaya çalışan 13 FETÖ şüphelisi yakalandı
Marmaris Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, FETÖ şüphelilerini yakalamaya yönelik çalışmalarına devam ediyor.
Güney Ege - 11.01.2021
Meteorolojiden Marmara, Kıyı Ege ve Batı Karadeniz için yağış uyarısı
Denizlerde ise Güney Ege ve Batı Akdeniz'de fırtına, Kuzey Ege'de ise fırtınamsı rüzgar olacağı tahmin ediliyor.
Güney Ege - 31.12.2020
Muğla'da bulunan vaşağın ölüm nedeni kriminal incelemeyle belirlendi
Vaşağın Türkiye'de önemli bir yaban kedisi türü olduğunu vurgulayan İlemin, "Vaşak, ülkemizde yaşayan 5 kedi türü içerisinde Anadolu parsından sonra en büyüğü. Nesli tükenmek üzere diyebiliriz. Çünkü sayıları her geçen gün azalıyor. Özellikle Doğu Anadolu, Karadeniz ve İç Anadolu'nun dağlık bölgelerinde görülüyor. Hayvanın Akdeniz ile Güney Ege'de görülüyor olması önemini artırıyor.
Güney Ege - 28.12.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın batısı, Ege, Batı Akdeniz ve İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile İstanbul, Yalova, Bursa, Bilecik ve Bolu çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Güney Ege kıyıları ile Antalya çevrelerinin yer yer...
Güney Ege - 28.12.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın batısı, Ege, Batı Akdeniz ve İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile İstanbul, Yalova, Bursa, Bilecik ve Bolu çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Güney Ege kıyıları ile Antalya çevrelerinin yer yer...
Güney Ege - 28.12.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın batısı, Ege, Batı Akdeniz ve İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile İstanbul, Yalova, Bursa, Bilecik ve Bolu çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Güney Ege kıyıları ile Antalya çevrelerinin yer yer...
Güney Ege - 25.12.2020
Muğla'daki "Stratonikeia Antik Kenti ve Lagina Kutsal Alanı" GEKA projeleriyle hayat buluyor
Muğla'nın Yatağan ilçesindeki Stratonikeia Antik Kenti ve Lagina Hekate Kutsal Alanı, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen projelerle korunacak.
Güney Ege - 15.12.2020
Son Dakika | Türkiye'nin büyük bölümünde yarın yağış bekleniyor
Ayrıca, Doğu Karadeniz'de fırtına, Güney Ege ve Akdeniz'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Güney Ege Haberleri | Güney Ege Haber - Haberler - Güney Ege haberleri, son dakika güney ege haber ve gelişmeleri burada. Meslek lisesi öğrencileri, elbise ile tutumu birleştirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 05:13:04. #1.15#
title