Forbes Haberleri

Forbes haber, Forbes son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Forbes 27.7.2020
Bitcoin yeniden 10 bin doların üzerinde
Kasparov, Forbes yazarı Roger Huang ile röportajında, şöyle dedi: "Bitcoin'in iyi yanı, en fazla 21 milyon adet olabileceğini bilmenizdir.
Forbes 11.7.2020
Koç Holding İK Direktörü Akkol, 100 bin çalışanı bulunan Koç'ta pandemi dönemini anlattı
Oya Ünlü Kızıl'ın, "Son 5 yılda insan kaynakları süreçlerimizde çok ciddi, yenilikçi, iyi model olarak gösterilebilecek adımlar attınız. Forbes'un 'Dünyanın En İyi İşverenleri' listesinde iki bin şirket arasında 35'inci sıradayız ve ilk 100'de yer alan Türkiye'den tek şirketiz.
Forbes 29.6.2020
ABD'de Kovid-19 nedeniyle 45 milyon kişi işini kaybetti
Öte yandan Washington DC merkezli Politika Çalışmaları Enstitüsünün Forbes rakamlarına dayandırarak yayımladığı verilerde, 18 Mart-17 Haziran tarihlerinde 614 Amerikan milyarder, toplam 584 milyar dolar kazandı.
Forbes 20.6.2020
ABD'deki Hollywood Şöhretler Yolu'na adını yazdıracak ilk Türk oldu
DR. MEHMET ÖZ KİMDİR?   Mehmet Öz, 11 Haziran 1960'da babasının görev yaptığı Cleveland'da doğdu. Harvard Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Kliniksel uzmanlık alanları minimal invasif kalp cerrahisi, kalp cerrahisi, kalp kapakçığı ve aort cerrahisi, yetişkin kalp nakli, mekanik kalp yardımcılığı ve koroner baypastır. Mehmet Öz, minimal invasif kalp cerrahisi, tamamlayıcı ilaç, kalp bakımı sonuç analizi ve kalp değişimi ile ilgili araştırmalarda bulundu. Kendisi gibi doktor olan Lisa Öz ile evli olan Mehmet Öz'ün, Defne Nur, Anabella Sezen, Zoe Yasemin ve Oliver Mustafa adında dört çocuğu vardır. Mehmet Öz, halen Columbia Universitesi Tıp Merkezi Kardiyoloji Direktörlüğü'nün yanı sıra Columbia Üniversitesi Doktorlar ve Cerrahlar Fakültesi'nde, cerrah olarak mesleğini devam ettirmektedir.  FORBES 2011 YILI EN ETKİLİ 3'ÜNCÜ KİŞİSİ SEÇİLDİ Ekonomi dergisi Forbes, 2011 yılının en etkili 3.
Forbes 16.6.2020
Çin'in en zengin iş insanlarından He Şianjian evinde rehin alındı, nehri yüzerek geçen oğlunun...
Polisin açıklamasında "İhbarın alınmasından sonra teyakkuza geçen eyalet ve belediyeye bağlı güvenlik birimlerinin hızla olay yerine intikal ettiği" kaydedildi. He Şiangjian, Forbes Dergisi'nin dünyanın en zenginleri listesinde 45'inci sırada yer alıyor.
Forbes 11.6.2020
Credit Europe Bank, Rusya'nın en iyi 10 bankasından biri seçildi
FİBA Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, grubun yurt dışı finans yatırımı Credit Europe Bank, ekonomi ve iş dünyası dergisi Forbes tarafından düzenlenen ankette tüketicilerin oylarıyla geçen yıla göre 9 basamak birden yükselerek 10.
Forbes 8.6.2020
Kovid-19'un laboratuvarda üretildiğine dair yeni iddia
Forbes dergisinde yer alan habere göre, Norveçli virolog Birger Sorensen ve İngiliz onkoloji uzmanı Angus Dalgleish, sonuçlarını "Quarterly Review of Biophysics" dergisinde yayımladıkları çalışmada, Kovid-19'un insan vücuduna tutunmasını sağlayan "çivi proteinin" DNA dizisine yapay olarak eklenmiş kodlar olduğunu ileri sürdü.
Forbes 28.5.2020
Koç Topluluğu staj programlarını online platforma taşıdı
Koç Holding açıklamasına göre, geçen yıl Forbes'in Dünyanın En İyi İşverenleri Listesi'nde 35'inci sıraya yükselen Koç Holding, 2020 yaz ve güz dönemleri için 20'den fazla Koç Topluluğu Şirketleri'nde açılacak online staj programlarına sadece Türkiye'den değil, dünyanın her yerinden başvuruları kabul edecek.
Forbes: Japon tenisçiden rekorForbes 23.5.2020
Forbes 22.5.2020
37,4 milyon dolarla en çok kazanan kadın sporcu Naomi Osaka
Forbes dergisinin maaş, sponsor gelirleri ve bonusları dahil ederek hazırladığı listede, en çok kazanan kadın sporculara yer verildi.
Şu an buradasınız: Forbes Haberleri | Forbes Haber - Haberler - Forbes haberleri, son dakika forbes haber ve gelişmeleri burada. Dünyanın en zengin ikinci kadını yazar Mackenzie Scott eski eşi Jeff Bezos'tan ayrıldıktan sonra....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 05:58:54. #1.15#
title