Edirne Belediyesi Haberleri

Edirne Belediyesi haber, Edirne Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edirne Belediyesi - 11.07.2021
EDİRNE'YE MUHTEŞEM KREŞ
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından söz alan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, tüm katılımcıları saygıyla selamlayarak, Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi'ni Edirne'ye kazandıran Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin efsane ağası, 11...
Edirne Belediyesi - 10.07.2021
BEYAZIT SANSI'NIN İSMİ ÖLÜMSÜZLEŞTİ
Beyazıt Sansı'nın oğlu Seven Sansı ise Beyazıt Sansı'nın vasiyeti üzerine 60 yıl boyunca kullandığı ve Kırkpınar Marşı'nı bestelediği kemanı Edirne Belediyesi'nin envanterinde yer alması için Başkan Gürkan'a hediye etti.
Edirne Belediyesi - 09.07.2021
PEHLİVANLAR HEYKELİ, SARAÇLAR CADDESİ'NDE
Edirne Belediyesi'nin Cumhuriyet'imizin 50.
Edirne Belediyesi - 06.07.2021
Üretici Kadınlarımız Köylerinde Ziyaret Ediliyor
Edirne Belediyesi Üretici Kadınlar ve Antika Pazarı'nda yer alan üretici kadınlarla birlikte her zaman daha iyisini hedeflediklerini belirten Tanrıkulu, "Edirne Belediyesi Üretici Kadınlar ve Antika Pazarı'nda yetiştirdiği ve ürettiği ürünleri tüketici ile buluşturan üretici kadınların yaşam alanlarına giderek, ahırlarını, mutfaklarını, pişirme yerlerini ve tarım alanlarını denetlemeye devam ediyoruz.
Edirne Belediyesi - 05.07.2021
Edirne'den kısa kısa
Meriç Nehri'ne arıtma yapmadan suların bırakıldığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığını ifade eden Gaytancıoğlu, "Edirne'nin atık suları Meriç Nehri'ne arıtılarak bırakılmaktadır. Edirne Belediyesi'nin dört yıl önce İller Bankası'ndan kullandığı krediyle son sistem biyolojik arıtma tesisi vardır.
Edirne Belediyesi - 02.07.2021
Edirneli Müzisyenler Gençlerle Buluştu
Gençlerin heyecanla beklediği konser, kısıtlamanın son bulduğu 1 Temmuz Perşembe akşamı gerçekleşti. Edirne Belediyesi tarafından Barış Parkı'na sahne kuruldu, gençler başta olmak üzere çok sayıda vatandaş konsere saatler kala alanda yerini aldı.
Edirne Belediyesi - 28.06.2021
Üretici Kadınlar Köylerinde Ziyaret Ediliyor
Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Gıda Denetim Birimi, Gıda Mühendisleri ve Veteriner Hekim eşliğinde Edirne Belediyesi Üretici Kadınlar ve Antika Pazarı'nda yer alan üretici kadınların ahırlarında, mutfaklarında, pişirme yerlerinde ve tarım alanlarında denetim gerçekleştirdi.
Edirne Belediyesi - 22.06.2021
Üretici Kadınlara Eğitim Verildi
Edirne Belediyesi Üretici Kadınlar ve Antika Pazarı'nda yer alan üretici kadınlara yönelik eğitimlere Edirne Belediyesi Kültür Merkezi'nde devam edildi.
Edirne Belediyesi - 08.06.2021
Edirne'den kısa kısa
Belediyeden dolandırıcılık uyarısı Edirne Belediyesi, sosyal medya üzerinden belediyeye şoför alınacağı yönünde yapılan bir duyurunun dolandırıcılık konusu olabileceğini belirterek, vatandaşlardan söz konusu paylaşıma itibar etmemelerini istedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Edirne Belediyesi Haberleri | Edirne Belediyesi Haber - Haberler - Edirne Belediyesi haberleri, son dakika edirne belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Popülasyonu artan dantel böceğiyle mücadele.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 13:19:00. #1.15#

title