Durağan Haberleri

Durağan haber, Durağan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Durağan - 18.12.2020
Son dakika haber! Rize İl Sağlık Müdürlüğü'nden, "zaman tedbir, sabır ve fedakarlık zamanıdır" mesajı
Açıklamada, çok daha zor duruma düşmemek, çaresiz kalmamak, yaşanılan acıların katlanmasına izin vermemek için devlet otoritesinin yanı sıra en büyük sorumluluğun bireylere düştüğü belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Herkes tavize, ihmale, boşverciliğe meydan bırakmayacak şekilde kendi tedbirini almak ve kendi karantinasını uygulamak zorundadır. Çünkü bu işin asla şakası yoktur. Lakin kaybedecek olduğunuz değer kendiniz veya yakınınızın hayatıdır. Ebetteki bunun değeri de hiçbir şeyle ölçülemeyecektir. Ülke genelinde uygulanan kısıtlamaların yansıması ilimizde de kendini göstermeye başlamış, vaka sayılarındaki yükselme durağan eğilimine girmiştir.
Durağan - 18.12.2020
Son dakika haberi... ANALİZ – Kızıldeniz'den Afrika Boynuzu'na uzanan bölgesel ve uluslararası güç mücadelesi
Her ortamda kendine güç devşirmeyi başaran Mısır, şu an itibariyle durağan bir duruma sahip.
Durağan - 16.12.2020
Son dakika haberleri... Finansal piyasalarda 2020 böyle geçti (3)
Yılın üçüncü çeyreğinde kredi derecelendirme kuruluşlarının Türkiye'nin kredi notuna ilişkin not değerlendirmeleri de yakından takip edildi. Türkiye'nin kredi notunu Standart & Poor's (S&P) "B+" olarak teyit ederken, Fitch Ratings "BB-" olan notun görünümünü "durağan"dan "negatif"e çevirdi.
Durağan - 16.12.2020
Finansal piyasalarda 2020 böyle geçti (4)
17 Ekim: Moody's, İngiltere'nin kredi notunu "Aa2"den "Aa3"e düşürdü, görünümünü "durağan" olarak belirledi.
Durağan - 15.12.2020
Türkiye'de son 24 saatte 32 bin 102 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 235 kişi hayatını kaybetti
"Kapalı ve kalabalık ortamlardan uzak durarak sevdiklerimizi koruyalım" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'daki paylaşımında şu bilgileri verdi: "Bugün tespit edilen 5 bin 105 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız durağan seyrediyor.
Durağan - 15.12.2020
Son dakika haberleri: Sağlık Bakanı Koca: "Bugün tespit edilen 5 bin 105 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız durağan seyrediyor. Kayıplarımızı azaltmak zorundayız."
Son dakika haberine göre Sağlık Bakanı Koca: "Bugün tespit edilen 5 bin 105 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız durağan seyrediyor.
Durağan - 12.12.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'daki paylaşımında, "Bugün tespit edilen 5 bin 203 hastamız var. Ağır hasta sayısındaki artış hızının durağan olması sevindirici.
Durağan - 12.12.2020
Son dakika haber: Türkiye'de son 24 saatte 29 bin 136 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 222 kişi hayatını kaybetti
"Ağır hasta sayısındaki artış hızının durağan olması sevindirici" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'daki paylaşımında, "Bugün tespit edilen 5 bin 203 hastamız var.
Durağan - 12.12.2020
Bakan Koca: "Kısıtlamalara tam uyum ve tedbirlere riayetle mücadelemizi sürdürelim. Aşının yaygın uygulaması ve etkisinin görülmesine kadar...
Bakan Koca: "Kısıtlamalara tam uyum ve tedbirlere riayetle mücadelemizi sürdürelim. Aşının yaygın uygulaması ve etkisinin görülmesine kadar sevdiklerimizi koruyalım"
Durağan - 12.12.2020
İngiliz Savunma Bakanı Wallace, Türk SİHA'larının üstünlüğünü örnek gösterdi
Wallace, değişen küresel güvenlik sistemine tam olarak nasıl tepki vereceklerini geliştirmek için yaklaşımlarını belirlemek zorunda olduklarını söyleyerek, potansiyel düşmanların değişken, kendilerinin durağan ve öngörülebilir olduğu yorumunu yaptı.
Durağan - 11.12.2020
Son dakika haberleri... Sinop'ta kaçak kazı yapan 4 kişi gözaltına alındı
Son dakika haberine göre Sinop'un Durağan ilçesinde kaçak kazı yaptıkları belirlenen 4 kişi gözaltına alındı.
Durağan - 30.11.2020
MÜSİAD SAMEKS kasımda 49 puana geriledi
Söz konusu dönemde sanayi sektörüne yönelik ivme kaybının devam ettiği gözlenirken, hizmetler sektöründe ise 3 aylık durağan görüntü sona erdi ve ibre yeniden pozitife döndü.
Durağan - 24.11.2020
Bergama'da uyuşturucu bulunan araçtaki 2 kişi gözaltına alındı
Bu sırada olay yerine yakın konumda bulunan İlçe Emniyet Müdürü Bayçora Durağan'ın da makam aracıyla katıldığı kovalamaca sonucu araç, sanayi bölgesinde durduruldu.
Durağan - 22.11.2020
Dünyanın en pahalı şehri Zürih
Endekse ilişkin yayımlanan raporda, temel ihtiyaç ürünlerinin fiyatlarının nispeten durağan seyretmesine rağmen, örneğin salgın döneminde bilgisayar gibi bazı ürünlere olan talebin arttığı, bunu da bazı ürün fiyatlarının yükselmesine neden olduğu ifade edildi.
Durağan - 15.11.2020
Sinop'ta bir köy karantinaya alındı
Sinop'un Durağan ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bir köy karantinaya alındı.
title