DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi haber, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi - 09.06.2021
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bitki üretim merkezi inşa ediyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kente estetik görünüm kazandırmak için belirlenen alanlara diktiği bitkilerin üretimi için merkez kuruyor.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi - 08.06.2021
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu sınavlarına adayları ücretsiz hazırlayacak
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı'nın, gençlerin hayallerine kavuşmaları için "Ücretsiz Özel Yetenek Kursları" adıyla açtığı ve ilk antrenmanların 21 Aralık 2020'de başladığı spor lisesi, BESYO, PMYO, askeri okullar ve bekçilik kursları devam ediyor.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi - 23.05.2021
Diyarbakır Havalimanı'ndaki çalışmalar nedeniyle uçuşlar Mardin ve Batman havalimanlarına yönlendirildi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, Diyarbakır, Mardin, Batman valilikleri ve belediyelerce bu süreçte, uçuş için Diyarbakır'dan, Batman ve Mardin'e gidecek olan ve Diyarbakır'a gelmek üzere Batman ve Mardin'e iniş yapan yolcular için ulaşım imkanı sağlanması için çalışma yapıldığı bildirildi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi - 16.05.2021
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 360 bin mevsimlik çiçekle şehri süsledi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" döneminde değişik çeşit ve renkte 360 bin mevsimlik çiçekle kenti süsledi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi - 07.05.2021
Diyarbakır'da Bilgi Evi faaliyetlerini çevrimiçi olarak sürdürüyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evi öğrencileri, tam kapanmada çevrimiçi etkinliklere katılarak vakitlerini öğrenerek ve eğlenerek geçiriyor.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi - 06.05.2021
Diyarbakır'ın Yenişehir Belediyesi temizlik çalışmalarını artırdı
İlçedeki cadde ve sokaklarda yıkama çalışmalarının devam edeceğini belirten ekipler, ayrıca Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile 4 yıkama tankeri, 2 yol süpürge aracı, 2 sıkıştırma aracı ve 10 mini kaldırım temizleme aracıyla Sur ilçesindeki Gazi ve Melikahmet caddelerinde yapılan temizlik çalışmalarına da katkı sundu.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi - 06.05.2021
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, değerlendirme toplantısına katıldı
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü'nün çalışmalarının ele alındığı değerlendirme toplantısına katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika diyarbakır büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kısıtlamayı fırsata çevirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 17:08:07. #1.15#

title