Cumhurbaşkanı Haberleri

Cumhurbaşkanı haber, Cumhurbaşkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Özbekistan'da devlete ait 600'den fazla işletme özelleştirilecek
Özbekistan'da devlete ait 600'den fazla işletme ve bina özelleştirilecek. Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev tarafından imzalanan kararnameyle, devlete ait 600'den fazla işletme ve bina özelleştirilecek veya hisselerinin bir kısmı satılacak.
Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Müşaviri Hacıyev'den Charlie Hebdo'ya tepki Açıklaması
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Müşaviri Hikmet Hacıyev, İslam karşıtı kışkırtıcı yayınlarıyla bilinen Fransız dergisi Charlie Hebdo'nun Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef almasını kabul edilemez bulduklarını ve şiddetle kınadıklarını bildirdi.
Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan Cumhuriyet Bayramı mesajı
"Bu büyük zaferin ardından Türkiye Cumhuriyeti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, bu milletin ortak eseri olarak kurulmuştur." ifadesini kullanan Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Bugün 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' ilkesi ile kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin 97'nci yıl dönümünü kutlamanın gururunu ve kıvancını yaşıyoruz. Aradan geçen 97 yıl boyunca, milletçe nice zorluklarla, nice badirelerle karşılaştık, çok büyük imtihanlardan geçtik. Ancak Rabbimize hamdolsun, her zorluğu, her badireyi aşmasını bildik, her imtihandan başarıyla çıktık ve bugünlere ulaştık. Geldiğimiz noktada Türkiye Cumhuriyeti devleti, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.
Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Ödemiş'te Celal Bayar Anıt Çeşmesi açıldı
Ödemiş'te Türkiye'nin 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar anısına kurulan çeşme, törenle hizmete açıldı.
Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Cumhuriyet 97 yaşında
Ardından cumhurbaşkanlığı seçimine geçildi. Yapılan gizli oylamada 158 milletvekilinin tamamının oyunu alan Gazi Mustafa Kemal Paşa, TBMM tarafından yeni Türk devletinin ilk cumhurbaşkanı seçildi.
Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Son dakika haberleri: GÜNDEM / 29 Ekim 2020
Edinilen son dakika haberine göre Cumhuriyetimiz 97 yaşındaTürkiye Cumhuriyeti'nin 97. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki devlet erkanı, Anıtkabir'i ziyaret edecek.
Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Mali Yüksek İslam Konseyinden Macron'un açıklamalarına tepki
Mali'de, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Müslümanları hedef alan sözlerine tepki gösterildi.
Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Son dakika haber | AP'nin Fransız milletvekili Aubry: "Laiklik, Müslümanlara nefretini kusmak için bir bahane değil"
Gelen son dakika haberine göre Avrupa Parlamentosunun (AP) Fransız milletvekili Manon Aubry, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetiminin İslam karşıtı tutumuna ilişkin, "Laiklik, sabah, öğlen ve akşam Müslümanlara nefretini kusmak için bir bahane değil." ifadesini kullandı.
Cumhurbaşkanı - 29.10.2020
Son dakika haber! Senegal'de 2 devlet bakanı görevden alındı
Cumhurbaşkanı Macky Sall tarafından imzalanan kararla, devlet bakanlarının ve Sosyal, Çevre ve Ekonomi Konseyi Başkanı Aminata Toure'nin görevine son verildiği duyuruldu.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Son dakika haber: New York borsası sert düşüşle kapandı
Dünya genelinde Kovid-19 vaka sayısı 44 milyonu aşarken, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, vakalardaki hızlı artış nedeniyle 30 Ekim itibarıyla Fransa genelinde "sokağa çıkma" kısıtlaması uygulanacağını bildirdi.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan Fransız dergisi Charlie Hebdo'ya tepki Açıklaması
İlgili yayının, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un tavrından bağımsız olmadığını belirten Arslan, İslam'ı ve Hazreti Muhammed'i siyasi emeller uğruna araçsallaştırmanın utanç verici olduğu değerlendirmesinde bulundu.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Son dakika haberi! Fransa genelinde Kovid-19 nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak
Son dakika haber... Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarındaki hızlı artış nedeniyle 30 Ekim itibarıyla ülke genelinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını bildirdi.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Kovid-19 tedavisi gören Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun, Almanya'ya nakledildi
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hastanede tedavi altına alınan Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun (74) detaylı kontrol için Almanya'ya nakledildi.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Fransız siyaset bilimci Burgat, Charlie Hebdo'nun cemaziyelevvelini ortaya döktü
Burgat, Twitter mesajında, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un, Charlie Hebdo'nun İslam Peygamberi Hazreti Muhammed ile ilgili karikatürlerine karşı çıkanların artık Cumhuriyet'te yaşayamayacağı görüşünün eski zamanların yansıması olduğunu belirtti.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Bangladeş'te yüzlerce kişi Fransa karşıtı protesto düzenledi
Dakka'daki Baitul Mokarram Camisi'nde toplanan İslami Oikya Jote Partisinden yüzlerce kişi, Fransa'da başta Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron olmak üzere yetkililerin Hazreti Muhammed'i hedef alan karikatürleri savunmaları ve İslam karşıtı açıklamaları nedeniyle protestoda bulundu.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
İlham Aliyev, İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Arakçi'yi kabul etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Dağlık Karabağ'daki gelişmeleri görüşmek üzere Bakü'ye gelen İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Abbas Arakçi'yi kabul etti.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Son dakika... 2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
TBMM başkanlarının bu konularda bakanlıklara uyarı yazıları yazdığını dile getiren Şentop, 27. Yasama Dönemi'nde 2018, 2019 ve 2020 yıllarında Cumhurbaşkanı Yardımcılığı ile bakanlıklara, yazılı soru önergelerine süresi içerisinde cevap verilmesinin ve cevapların TBMM'nin saygınlığına uygun olacak şekilde soruları tam olarak karşılayan, yeterli ve tatminkar nitelikte hazırlanması hususunun yazıyla iletildiğini anlattı.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Lübnan, Suriyeli mültecilerin dönüşü için "hızlı bir çözüm" arıyor
Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, ülkesindeki Suriyeli mültecilerin yurtlarına dönüşünü sağlayacak "hızlı bir çözüm" aradıklarını belirtti.
Cumhurbaşkanı - 28.10.2020
Son dakika haber: Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Kazakistan Kazakistan Biyolojik Güvenlik Sorunları Bilimsel Araştırma Enstitüsü Direktörü Kunsulu Zakarya, Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev tarafından kabulde, kendisine Kazak Kovid-19 aşısına ilişkin bilgi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cumhurbaşkanı Haberleri | Cumhurbaşkanı Haber - Haberler - Cumhurbaşkanı haberleri, son dakika cumhurbaşkanı haber ve gelişmeleri burada. Özbekistan'da devlete ait 600'den fazla işletme özelleştirilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 11:05:32. #1.15#
title