Cumhurbaşkanı Haberleri

Cumhurbaşkanı haber, Cumhurbaşkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Kırgızistan'da cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler askıya alındı
Ülkede 5-6 Ekim'de yaşanan protesto olayları sırasında cezaevinden çıkarılan Milliyetçi Ata Yurt Partisi eski milletvekili Caparov, başbakan ve cumhurbaşkanının istifa etmesinin ardından bu görevleri üstlenmişti.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Sri Lanka'da parlamento, Cumhurbaşkanının yetkilerini artıran Anayasa değişikliğini kabul etti
Sri Lanka'da Cumhurbaşkanı Gotabaya Rajapaksa'nın yetkilerini artıran Anayasa değişikliği parlamentoda onaylandı.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
Avustralya'nın başkentinde 104 gün sonra yeniden Kovid-19 vakası görüldü İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Kovid-19 salgınının kriz seviyesine çıktığı 43 şehirde sıkı kısıtlamalara gidilmesi ve ülke genelinde yaygın testler yapılması talimatını verdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Tunus Cumhurbaşkanı Said: "Tunus, Libya'daki krizden en çok etkilenen ülkelerden"
Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said, ülkesinin Libya'daki krizden en çok etkilenen devletlerden biri olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Eski Başyaver Yazıcı'nın suikast suçuna "asli fail" olarak iştirak etmesi gerekçeli kararda
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davada ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilen eski başyaver Ali Yazıcı'ya verilen cezanın...
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Sudan'da hayat pahalılığı, ekmek ve yakıt krizi protestoları sürüyor
Sudan'da eski Cumhurbaşkanı Ömer el-Beşir'in 30 yıllık iktidarını sona erdiren protestolara liderlik eden Özgürlük ve Değişim Bildirgesi Güçleri ittifakının en önemli bileşenlerinden Meslek Odaları Birliğinden (SPA) yapılan açıklamada, halkın hayat pahalılığı, ekmek, ilaç, yakıt gibi temel tüketim maddelerinin yetersizliğini protesto için sokağa çıktığı, geçiş hükümetinin ifade özgürlüğü ve barışçıl protesto hakkına saygı duymadığı belirtilerek eylemcilere yapılan müdahale kınanmıştı.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Bosna Hersek'in ilk cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'in yakın çalışma arkadaşlarından İsmet Kasumagiç öldü
Bosna Hersek'in ilk cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'in yakın çalışma arkadaşlarından Prof. Dr. İsmet Kasumagiç 93 yaşında yaşamını yitirdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Eğitim Bir Sen Diyarbakır Şube Başkanı Tekdemir Açıklaması
Tekdemir, şube binasında yaptığı açıklamada, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'a yönelik olarak yaptığı açıklamaların tam bir hezeyan hali olduğunu, İslam'ı hedef alan çağrıda bulunmasının, çaresizliğin ve acizliğin ifadesi olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan Ruhani ile görüştü
Son dakika haberleri... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Son dakika haberleri: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RUHANİ İLE GÖRÜŞTÜ
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile telefonda görüştü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Markar Esayan'ın cenaze töreninde konuştu Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 51 yaşında hayatını kaybeden AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan'ın cenaze töreninde, "Markar deyince herkes gibi bizim de aklımıza önce bu ülkeye, millete olan aşkı, sevdası geliyordu.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Ruhani, Kovid-19'un kriz seviyesine ulaştığı 43 şehirde sıkı kısıtlamalar getirilmesi talimatı verdi
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının kriz seviyesine çıktığı 43 şehirde sıkı kısıtlamalara gidilmesi ve ülke genelinde yaygın testler yapılması talimatını verdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Eskişehir'de eğitimlerini tamamlayan mahalle bekçileri göreve başladı
Göreve başlayan bekçilere seslenen Dinç: "Kent halkının huzur ve güvenliği adına faaliyet gösteren meslektaşlarınıza önemli destek olacaksınız. Özellikle önleyici asayiş hizmetleri ve polislik uygulamalarında caydırıcı bir güç olarak teşkilatımıza ve Eskisehir polisine önemli katkıda bulunacağınıza inanıyorum. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, İçişleri Bakanımız ve Emniyet Genel Müdürümüze bu bekçilik müessesesinin tekrar canlandırılması ve etkin hale getirilmesinden dolayı teşekkürü borç biliyoruz.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Canalp, Pazan ve beraberindeki Softbol Asbaşkanı Feridun Acar ve Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak'ı makamında kabul etti. Ziyarette, federasyonun çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Van depreminin yıl dönümü AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Van depreminin yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı. İba, mesajında, depremde hayatını yitiren vatandaşların acısının ilk günkü tazeliğini koruduğunu belirtti. Van'da meydana gelen depremin maddi ve manevi hasarlar oluşturduğunu hatırlatan İba, şunları kaydetti: "Devletimiz ve hükümetimizin ayrıca ülkemizin dört bir yanından vatandaşlarımızın da yardımları ile Van'ın büyük bir kısmı yeniden inşa edilerek yaralar sarıldı. Büyük yıkımın etkileri bir nebze hafifletildi. Bir yanda Van'a yardım göndermek için adeta yarışan fedakar milletimiz, diğer yanda çok kısa sürede deprem bölgesine ulaşan dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleriyle devletimizin göstermiş olduğu sürat ve koordinasyon tüm dünyaya açıkça örnek gösterilmiştir.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
İYİ Parti'li Erozan: "Uygur Türkleri sıkıntı içerisinde"
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un "İslam'ın Fransızlaşması" ifadelerini aktaran Erozan, hükümetin Fransa'ya hakkettiği tepkiyi gösterdiğini söyledi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Milletvekilleri Gökcan ve Demir'den çocuk yoğun bakım müjdesi
Muğla'daki vatandaşlara en modern bir şekilde sağlık hizmeti sunmaya devam ettiklerini aktaran milletvekilleri, "Bu süreçteki destekleri için başta Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya sevgili hemşerilerimiz adına en kalbi teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Genel Başkan Arslan, Hak-İş'in 45. kuruluş yıl dönümünde değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
Sivil yerleşim alanlarına saldıran terörist devlet Ermenistan'ın, uluslararası mahkemelerde yargılanması ve sivil yerleşim alanlarına saldırıların durdurulması için uluslararası toplumu duyarlı olmaya davet ediyoruz. Özellikle bölgesel konfederasyonlara buradan çağrı yapıyoruz. Bu vahşete, adeta soykırıma dönüşen bu saldırılara artık dur denmesi gerekiyor. Hak-İş olarak Azerbaycan Sendikalar Konfederasyonu ile tam bir dayanışma içindeyiz." KKTC'deki cumhurbaşkanı seçimi Arslan, Hak-İş olarak uluslararası alandaki mücadelesinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) her zaman yanında olduklarını dile getirdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
AP'nin "Sakharov Ödülü", Belarus muhalefetinin oldu
İnsan hakları ve temel özgürlükleri savunan kişilerle kuruluşlara veriliyor Belarus'ta 9 Ağustos'ta yapılan ve mevcut Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko'nun kazandığı açıklanan seçimden sonra muhalefet, "seçime hile karıştırıldığı" gerekçesiyle gösteriler düzenlemeye başlamıştı.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Son dakika haberi! Lübnan'da hükümeti kurma görevi eski Başbakan Hariri'ye verildi
Gelen son dakika haberine göre Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, ekonomik kriz nedeniyle düzenlelen protestolar sonucu 29 Ekim 2019'da istifa etmek zorunda kalan eski Başbakan ve Müstakbel Hareketi lideri Saad Hariri'yi yeni hükümeti kurmakla görevlendirdi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycanlı aydınları kabul etti
Gelen son dakika haberlerine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Azerbaycan Dostluk İşbirliği ve Dayanışma Vakfı (TADİV) Başkanı Prof. Dr. Aygün Attar ve Star gazetesi yazarı Sevil Nuriyeva'yı kabul etti.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Son dakika haber | Fuat Oktay, Tatar'ın göreve başlama törenine katılacak
Son dakika haberleri... CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın göreve başlama törenine katılmak üzere yarın KKTC'ye gidecek.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Saraçoğlu Mahallesi Koruma Yenileme ve Yaşatma Projesi'ni tanıttı Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'yi baştan sona imar, inşa ve ihya etmeye kararlılıkla devam ettiklerini belirten Kurum, Ankara'yı, şehirleri, Türkiye'yi en güzel şekilde geleceğe hazırladıklarını söyledi.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
ANALİZ – Saldırgan politikalar Ermenistan'ı Güney Kafkasya'da yalnızlaştırıyor
Görevi, menfaat gereği cehalet ve yalanın yayılmasını incelemek olan "agnotoloji" denen bir bilim dalı bulunuyor. Bugün işgal altındaki Dağlık Karabağ'da "cihatçı güçlerin" varlığına dair haberler bu bilim dalının konusu olacak nitelikte. Fransız medyasının başını çektiği bu girişimler, eski Fransa Cumhurbaşkanı François Mitterrand'ın PKK'lı terörist unsurlara yönelik politikalarını çağrıştırıyor.
Cumhurbaşkanı - 22.10.2020
AK Parti Konya İl Başkanı Angı gündemi değerlendirdi Açıklaması
Erken seçim tartışmalarının yaşandığını dile getiren Angı, "Bu tartışmaların ciddiye alınacak hiçbir tarafı da görünmüyor. En yetkili ağızlardan, hem Cumhurbaşkanımızdan hem de Cumhur İttifakı'nın ortağı olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı'ndan net bir şekilde seçimlerin 2023 haziran ayında yapılacağına dair mesajlar verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cumhurbaşkanı Haberleri | Cumhurbaşkanı Haber - Haberler - Cumhurbaşkanı haberleri, son dakika cumhurbaşkanı haber ve gelişmeleri burada. Kırgızistan'da cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler askıya alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 23:06:37. #1.14#
title