Cumhurbaşkanı Haberleri

Cumhurbaşkanı haber, Cumhurbaşkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Hizbullah Lideri Nasrallah, Nice saldırısını kınadı
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Nice'teki saldırı için "İslamcı terör saldırısı" ifadesini kullanmıştı.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberleri! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'deki deprem hakkında bilgi verdi Açıklaması
Depremin seviyesinin ulusal seviye yani seviye 3 olarak belirlendiğini, ihtiyaç duyulan tüm illerden İzmir'e ekiplerin sevk edildiğini kaydeden Kurum, şöyle konuştu: "Güvenlik ve trafik hizmet grubundan 260 çevik kuvvet, 32 trafik personeli olmak üzere bölgedeki ulaşımı, güvenliği sağlamak üzere buraya yönlendirildi. Trafikle ilgili bir olumsuzluk, sorun yaşanmamaktadır. Bütün yollarımız açıktır. Altyapı tesislerimizde herhangi bir olumsuzluk veya hasar söz konusu değildir. Deprem bölgesinde hasar tespit çalışması yaptığımız alanlarda ailelerimize psikososyal destek vermek adına 95 personel ve 23 araçla sahada ailelerimizle bir arada olmak suretiyle psikososyal destek sürecinin takip ediyoruz." Kurum, kamu binalarında herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını belirterek şu bilgileri verdi: "Hasar tespit çalışmalarını kamu binalarından başlattık. Kamu binalarına ilişkin herhangi bir olumsuzluk yok. Bir hastanemizde olumsuzluk yaşandı, oradaki hastalarımızın tamamını diğer hastanelere sevk etmek suretiyle hastanemizi boşalttık. Bunun dışında herhangi bir kamu binasında sorun yaşanmadı. Bölgeye çalışmalarda kullanılmak üzere hem AFAD başkanlığımızca hem Aile Sosyal Çalışma Bakanlığımızca kaynak aktarıldı. İhtiyaç olması halinde gerekli kaynaklar Cumhurbaşkanımızın talimatıyla aktarılacaktır.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Fransa, Cezayirli direnişçilerin kemiklerinden sabun yapmış
Cezayir Cumhurbaşkanı Müsteşarı Abdulmecid Şeyhi, "Fransa, sömürge döneminde Cezayirli direnişçilerin kemiklerini Fransa'ya taşıyıp onları sabun ve şeker yapımında kullandı.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberleri... Senegal'deki Gineliler, ülkelerindeki cumhurbaşkanı seçimini protesto etti
Son dakika haberler: Senegal'in başkenti Dakar'da, Gine'de 18 Ekim'de düzenlenen cumhurbaşkanı seçimleri protesto edildi.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika... Irak'ın Halepçe kentinde, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslam karşıtı açıklamaları protesto edildi
Son dakika gündem haberine göre ERBi Irak'ın Halepçe kentinde, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı tutumu ve Hazreti Muhammed'i hedef alan karikatürleri savunması protesto edildi.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Bangladeş'te milyonlar Fransa'yı protesto etti
Bangladeş'te Fransa karşıtı protestoları devam ediyor. Ülkede, Hz. Muhammed (Sallallahü aleyhi ve sellem)'i hedef alan karikatürler ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı kullandığı ifadelerine yönelik protestolar oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Teröristlerin kaçırdığı çocuklarına kavuşmak için eylemlerini sürdürüyorlar
"Sizin yolunuzu gözlüyoruz, kaçıp gelin" Kızının fotoğrafını gidişinden bir yıl sonra öldü diyerek internet sitelerine attıklarını ve onlara asla inanmadıklarını belirten anne Levent, "Ben asla onlara inanmıyorum ve benim çocuğum sağdır. Benim çocuğumu bana versinler. Ben çocuğumu istiyorum. Fadime kızım beni duyuyor ve görüyorsa kaçıp teslim olmasını istiyorum. Kızım devletimiz ve cumhurbaşkanımız ile İçişleri Bakanımız bizim arkamızdadır.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haber | Kosova Cumhurbaşkanı Thaçi: "Kosova, bu zor dönemde Türkiye halkının ve hükümetinin yanındadır"
Son dakika politika haberi... Kosova Cumhurbaşkanı Hashim Thaçi, Türkiye'de meydana gelen depremin ardından sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Kosova, bu zor dönemde Türkiye halkının ve hükümetinin yanındadır" dedi.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "5 bina yıkıldı, enkaz altında vatandaşlarımız var"
Batman İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılmak üzere Batman'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, burada İzmir'de meydana gelen depreme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Kurum, "Bugün Ege Denizinde İzmir'imizin Seferihisar ilçesi sınırları içerisinde 6.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem çevresinde Bornova ve Bayraklı'da 5 binanın yıkıldığı bilgisini aldık. Enkaz altında da vatandaşlarımız var. Hemen AFED Koordinasyon Merkezi valiliğimiz bünyesinde oluşturuldu ve tüm bakanlıklarımız, İçişleri Bakanlığımız, AFAD'ımız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak tüm birimlerimiz İzmir ilimize ve ilçelerimize yönlendirilmiş durumdadır. İnşallah tüm ekiplerimizi seferber etme suretiyle vatandaşlarımızın yaralarını hızlı bir şekilde saracağız. AFAD Koordinasyon Merkezi kuruldu valiliğimiz bünyesinde. Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla ilgili bakanlıklar olarak olay yerine hemen intikal ediyoruz.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Fransa'da Nice'deki saldırıyla ilgili ikinci kişi gözaltına alındı
Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, yaptığı açıklamada, "Sentinelle" (Nöbetçi) operasyonunda görev yapan asker sayısının ibadethaneler ile okulların güvenliğinin artırılacağını bildirmişti.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Son dakika gündem: GÜNDEM ÖZETİ / 31 Ekim 2020
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Atatürk Şehir Stadyumu'nda düzenlenecek 7.Olağan İl Kongresi'ne katılacak.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
İzmir depremi nedeniyle Avrupa ülkeleri dayanışma mesajları gönderdi
Kuzey Makedonya Cumhurbaşkanı Stevo Pendarovski, resmi Facebook hesabında yaptığı paylaşımda, depremde yakınlarını kaybedenlerle dayanışma içinde olduğunu belirterek, "İzmir yakınlarında meydana gelen depremin oluşturduğu korkunç trajediden dolayı Türk halkına başsağlığı diliyorum.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Fransız Başpiskopos Le Gall, Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürlerin yayımlanmasını tehlikeli buldu
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un bu karikatürlerin yayımlanması için gerekçe gösterdiği ifade özgürlüğünün sınırının olduğunun altını çizen Le Gall, "Dinlere hakaret etme hakkını kendinizde göremezsiniz.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Sudan'da Fransa'nın İslam karşıtı tutumu ve İsrail'le normalleşme protesto edildi
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Hazreti Muhammed'i hedef alan karikatürleri savunması ve İslam karşıtı tutumu Sudan'da protesto edildi.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Cezayir, Nice'daki saldırı sonrası İslam'ın terörizm ile ilişkilendirilmesine tepki gösterdi
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ise Nice'teki saldırı için "İslamcı terör saldırısı" ifadesini kullanmıştı.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Depremin ardından dünyadan Türkiye'ye destek mesajı yağdı
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak yardıma hazır olduklarını belirtirken Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin de telgraf göndererek "taziye" ve "geçmiş olsun" mesajını iletti.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum İzmir'deki deprem hakkında konuştu Açıklaması
Vatandaşların toplanma alanlarında, kaymakamlıklar eliyle barınma ihtiyaçlarını giderebileceğini dile getiren Kurum, "Biz bugüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bütün afetlerde bakanlarımızla yapılması gereken tüm çalışmaları el birliğiyle vatandaşlarımızın yarasını sarmak amacıyla hızlı bir şekilde yaptık.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
BM Genel Sekreteri Guterres'ten KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'a kutlama mesajı
Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığına seçilen Ersin Tatar'ı kutladı.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Son dakika haberleri: Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarındaki artış sürüyor
Öte yandan, Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, sosyal medya paylaşımında, Kovid-19'un yayılmasıyla ilgili durumun birçok ülkede endişe verici olduğunu belirterek, vatandaşları karantina kurallarına uymaya çağırdı.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Son dakika haberleri! Pakistan'da Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslam karşıtı açıklamaları protesto edildi
Bir son dakika haberine göre Pakistan'da başkent İslamabad başta olmak üzere çeşitli şehirlerde binlerce kişi, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam ve Hazreti Muhammed karşıtı açıklamalarını protesto etti.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
İzmir depremi nedeniyle Arap ülkelerinden Türkiye'ye dayanışma mesajları
Filistin resmi ajansı WAFA'da yer alan açıklamaya göre Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a telgraf göndererek taziyelerini sundu.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Gazze'de Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslam karşıtı tutumu protesto edildi
İsrail ablukası altındaki Gazze Şeridi'nde, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı tutumu ile Charlie Hebdo dergisinin Hz. Muhammed'e hakaret içerikli karikatürleri yayınlaması protesto edildi.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
İzmir depremi nedeniyle Avrupa'dan Türkiye'ye dayanışma mesajları
Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander Van der Bellen, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Dualarım, Türkiye ve Yunanistan'da hayatını kaybedenlerin yakınları ve yaralılarla.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Son dakika haberleri: Fransa ve Macron, Londra'da protesto edildi
Bir son dakika haberine göre Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı sözleri ve Charlie Hebdo dergisinin Hz. Muhammed'e hakaret içerikli karikatürleri yayınlaması, Fransa'nın Londra Büyükelçiliği önünde protesto edildi.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Tacikistan'da Cumhurbaşkanı seçilen İmamali Rahman, yemin ederek görevine başladı
Tacikistan'da 11 Ekim'de düzenlenen seçimleri kazanarak beşinci kez cumhurbaşkanı seçilen İmamali Rahman, yemin ederek görevine başladı.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Pakistan'da Fransa karşıtı protesto
Fransa, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'ın İslam ve Hz.
Cumhurbaşkanı - 30.10.2020
Son dakika haber... Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Bursa'da açılış töreninde konuştu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuyu bizzat takip ettiğini belirten Varank, "Şu anda başta İçişleri Bakanımız olmak üzere tüm kurumlarımız teyakkuz halinde.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cumhurbaşkanı Haberleri | Cumhurbaşkanı Haber - Haberler - Cumhurbaşkanı haberleri, son dakika cumhurbaşkanı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber: Ege Denizi'ndeki deprem İzmir'i vurdu: 21 ölü, 804 yaralı (14).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 08:28:00. #1.15#
title