Cumhurbaşkanı Haberleri

Cumhurbaşkanı haber, Cumhurbaşkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Bakan Selçuk'tan kısa çalışma ödeneği ve fesih kısıtının 2 ay daha uzatılmasına ilişkin değerlendirme Açıklaması
Selçuk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde kısa çalışma ödeneği ve fesih kısıtının 2 ay daha uzatılmasına yönelik Cumhurbaşkanı kararlarına ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika gündem: İsrail'den İslam karşıtı tutumuyla Müslümanların tepkisini çeken Fransa'ya destek
Gelen son dakika haberlerine göre İsrail'den, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtlığı nedeniyle Fransız mallarına karşı başlatılan boykot çağrılarına tepki geldi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Kısa çalışma ödeneği ve fesih kısıtı 2 ay daha uzatıldı
Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı Kararları, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Macron'un İslam karşıtı söylem ve adımlarına ilişkin açıklama Açıklaması
Altun, sosyal medya hesabından, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı söylem ve adımlarına ilişkin açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Kısa çalışma ödeneğinin 2 ay uzatılması Karar'ı Resmi Gazete'de
Koronavirüs (covid-19) nedeniyle dışsal etkilerden kaynaklanan dönemsel durumlar kapsamındaki zorlayıcı sebep gerekçesiyle kısa çalışma uygulanan işyerleri için kısa çalışma ödeneğinin süresinin 2 ay uzatılması hakkındaki Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Bakan Selçuk'tan kısa çalışma ödeneği paylaşımı
Kısa Çalışma Ödeneği, Fesih Kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 'ın tensipleriyle 2 ay uzatıldı" ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son Dakika | Kısa çalışma ödeneği ile işten çıkarma yasağının süresini 2 ay daha uzatan Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Son dakika haber: Kısa çalışma ödeneği ile işten çıkarma yasağının süresini 2 ay daha uzatan Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Fas'ta iktidar ve muhalefetteki milletvekillerinden Fransa'nın İslam karşıtı tutumuna tepki
Diğer siyasi partiler de Meclis oturumunda Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ifadeleri ve bazı Fransız yetkililerin İslam karşıtı uygulamalarına tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika haberi... Fransız Bakan Riester: "Türk ürünlerine yönelik boykot gündemimizde yok"
Riester, RTL radyosunda yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam hakkındaki açıklamaların, Müslümanlar'a ve İslam'a karşı saldırı olmadığını savundu.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 27 Ekim 2020
6 Nisan 19201-TBMM Başkanı Mustafa Şentop, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile görüşecek.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Senegalli aktivistlerden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fransız mallarını boykot çağrısına destek
Senegalli aktivistlerden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransız mallarının boykot edilmesi çağrısına destek geldi.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Fransa'nın İslam karşıtı tutumuna Arap ülkelerinin tepkisi sürüyor
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ifadeleri ve bazı Fransız yetkililerin İslam karşıtı uygulamalarına Arap ülkelerinden tepkiler gelmeye devam ediyor.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank Denizli'de konuştu Açıklaması
"Öyle bir liderimiz var ki" Azerbaycan'ın 30 yıldır işgal altında olan topraklarını kurtarmaya çalıştığını hatırlatan Varank, şöyle devam etti: "Burası öyle bir dünya ki topraklarınızı işgal etmişlere karşı 30 yıldır haksız, hukuksuz sizin topraklarınızı işgal edenlere karşı mücadele verdiğinizde bile dünya sizin karşınızda durabiliyor. Kendi değerlerine rağmen size karşı taraf olabiliyorlar. Birleşmiş Milletler ve AGİT kararlarına göre Azerbaycan toprakları Ermenistan tarafından işgal edilmiş durumda ama Azerbaycan bu toprakları 30 yıldır alamayınca mecburen bir askeri harekatla bu toprakları kurtarmaya çalıştığında görüyorsunuz. Amerika'sından Avrupa'sına, Uzak Doğu'sundan Rusya'sına kadar herkes Ermenistan haklıymış gibi bir tavır takınıyor. Azerbaycan'ın yanında olan tek ülke Türkiye'ye karşı da bir tehdit dili kullanma cüretini gösteriyor. Bizim öyle bir liderimiz var ki asla bu tehdit diline pabuç bırakmaz. Biz haklı olduğumuz noktada tüm dünya karşımızda olsa bile gereğini yapıyoruz. Azerbaycan'ın yanındayız ve bundan sonrada yanında olmaya devam edeceğiz." "AK Parti davası basit bir dava değil" Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cesaretini milletinden aldığını belirterek, sözlerine şöyle devam etti: "Milletimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında dimdik durdukça, o da Türkiye'nin tezlerini, haklılığını ve kararlılığını cesur bir biçimde bütün platformlarda, Amerika Birleşik Devletleri'nde, Avrupa'da, Birleşmiş Milletler nezdinde ve sayabileceğiniz bütün platformlarda cesaretle savunabiliyor.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Erdoğan-Tatar ortak basın toplantısı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Denizdeki kaynaklar ic¸in bile bizimle uzlas¸maya yanas¸mayan Rum tarafından bizimle anlas¸masını beklemek hayaldir.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Son dakika haber... Pakistan Ulusal Meclisi ve Senatosundan Fransa'ya kınama
Gelen son dakika haberine göre Pakistan'da federal parlamentonun alt kanadı Ulusal Meclis ile üst kanadı Senato, "küfür içeren" karikatürleri ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'a karşı "nefret dolu" açıklamalarını oy birliği ile kınadı.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Son dakika haberleri | İran Devrim Muhafızları'ndan Fransa'ya tepki
Edinilen son dakika gelişmesine göre İran Devrim Muhafızları tarafından yapılan açıklamada, Hz. Muhammed'e yapılan saygısızlık ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un açıklamaları kınanarak, "İslam karşıtlığı başarısız olmuş bir projedir ve ABD ile birlikte Siyonist İsrail rejiminin çöküşünü hızlandırmaktadır" denildi.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
İSTİB Başkanı Kopuz'dan, "Fransız mallarını boykot etme" çağrısı Açıklaması
İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) Başkanı Ali Kopuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransız mallarına yönelik boykot çağrısına destek vererek, "Fransız mallarını boykot etmeliyiz.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Son dakika haberi: Gine'de cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası tartışmalar sürüyor
Son dakika haber: Gine'de 18 Ekim'de yapılan cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına hem muhalefetten hem de Bağımsız Seçim Komisyonu üyelerinden itiraz gelirken, sandıktan zaferle çıkan Cumhurbaşkanı Alpha Conde ise birlik çağrısında bulundu.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
TBMM Başkanı Şentop: "Fransız mallarına boykot bir zarurettir"
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Fransız mallarına yönelik boykotun bütün İslam dünyasının desteğiyle de güçlü bir şekilde gerçekleşmesi bir zarurettir" dedi.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Erdoğan-Tatar ortak basın toplantısı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Tu¨rkiye'nin bes¸li konferans o¨nerisi, Kıbrıs konusunda bir anlas¸ma için son şanstır.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fransız mallarını boykot çağrısına TBMM Başkanı Şentop'tan destek Açıklaması
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransız mallarının boykot edilmesi çağrısını destekleyerek, boykotun, bütün İslam dünyasının desteğiyle de güçlü bir şekilde gerçekleşmesinin bir zaruret olduğunu bildirdi.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Son dakika haberleri: KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Bizim kimsenin hakkında go¨zu¨mu¨z yoktur ama halkımızın, milletimizin hak ve hukukunun c¸igˆnenmesine asla razı olmayız"
Son dakika haberleri: KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Bizim kimsenin hakkında go¨zu¨mu¨z yoktur ama halkımızın, milletimizin hak ve hukukunun c¸igˆnenmesine asla razı olmayız"
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
FLAŞ
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Birilerinin hala Türkiye'yi suçlamaya kalkması anlamsızdır.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
FLAŞ
KKTC CumhurbaşkanıTatar: Beşli konferans önerisi son şanstır.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Son dakika... KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Tu¨rkiye'nin bes¸li konferans o¨nerisi, Kıbrıs konusunda bir anlas¸ma için son şanstır"
Son dakika haber: KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Tu¨rkiye'nin bes¸li konferans o¨nerisi, Kıbrıs konusunda bir anlas¸ma için son şanstır"
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
FLAŞ
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye bizim kardeş devletimizin olmasının yanında anavatanımızdır.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Son dakika haber | Endonezya'daki Muhammadiyah Cemaati'nden Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a kınama
Son dakika gündem haberi... Endonezya'da ikinci büyük İslami kuruluş Muhammadiyah Cemaati, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı açıklamalarını kınadı.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Son dakika haber: Fransa İslamofobi ile Mücadele Kolektifi güvenlik nedeniyle çalışmalarını yurt dışında sürdürecek
Son dakika haberler... Fransa'da çalışmalar yapan Fransa İslamofobi ile Mücadele Kolektifi (CCIF), Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetiminin Müslümanlar'a yönelik tutumu nedeniyle ülkede güvende olmadıklarını ve çalışmalarını bundan sonra yurt dışında sürdüreceklerini bildirdi.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Ermenistan'ın ateşkes ihlalleri sürüyor
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Müşaviri Hikmet Hacıyev, Ermenistan ordusunun yerel saatle 08.00'de ilan edilen ateşkesi alenen ihlal ederek Azerbaycan sivil yerleşim birimlerine 200'den fazla mermi attığını duyurdu.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
AK Parti Sakarya İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
Tever, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla "Gönül Seferberliği" kapsamında 81 ilde üye çalışmaları yaptıklarını dile getirerek, şunları kaydetti: "Sakarya teşkilatları olarak 200 bin yeni üye yapmayı hedeflemiştik ve şu anda 162 bin üye sayısına ulaştık.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Fransa'da muhalefet lideri Melenchon: "Macron, kontrolünü kaybetti"
Fransa'da eski Cumhurbaşkanı adayı, aşırı sol hareket "Boyun Eğmeyen Fransa"'nın lideri ve milletvekili Jean-Luc Melenchon, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tartışmasında destek vermeyeceğini, Macron'un durumun kontrolünü tamamen kaybettiğini bildirdi.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Katar, Hazreti Muhammed'e yönelik hakaret açıklamalarına tepki gösterdi
Fransa'da 16 Ekim'de Hazreti Muhammed'e hakaret içerikli karikatürleri derste öğrencilerine gösteren bir öğretmenin başı kesilerek öldürülmesinin ardından, siyasetçilerin büyük bir kısmının İslam'ı ve Müslümanları hedef alan açıklamalarda bulunması tartışma ve İslam dünyasında protestolara yol açtı. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron son dönemdeki bir açıklamasında, Hazreti Muhammed'e yönelik karikatürleri yayınlamaktan geri durmayacaklarını söylemişti.
Cumhurbaşkanı - 26.10.2020
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fransız mallarını boykot çağrısına ATO'dan destek
Bir son dakika haberine göre Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransız mallarının boykot edilmesi çağrısını desteklediklerini belirterek, "Ne Fransa'da ne de dünyanın herhangi bir yerinde Müslümanlar'a yapılan zulme kayıtsız kalamayız." ifadesini kullandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cumhurbaşkanı Haberleri | Cumhurbaşkanı Haber - Haberler - Cumhurbaşkanı haberleri, son dakika cumhurbaşkanı haber ve gelişmeleri burada. Bakan Selçuk'tan kısa çalışma ödeneği ve fesih kısıtının 2 ay daha uzatılmasına ilişkin değerlendirme Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 01:38:43. #1.14#
title