Cumhurbaşkanı Haberleri

Cumhurbaşkanı haber, Cumhurbaşkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberleri! Gine'de cumhurbaşkanı adaylarından seçim sonuçlarına itiraz
Son dakika haberler: Gine'de 18 Ekim'de yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminde yarışan 12 adaydan 10'u sonuçlara itiraz etti.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Tacikistan Cumhurbaşkanı Rahman 378 mahkumu affetti
Tacikistan'da, cumhurbaşkanı seçimlerini kazanmasının ardından dün yemin ederek görevine başlayan İmamali Rahman, 378 mahkumu affetti.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İzmir'deki deprem bölgesinde incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İzmir depremi sonrası ortaya çıkan tüm ihtiyaçların anında karşılandığını bildirdi.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
İran'da 25 kentte korona virüs kısıtlamaları yeniden uygulanacak
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'da artan korona virüs vakalarının ardından 4 Kasım tarihinden itibaren 25 kentte 10 gün boyunca korona virüs kısıtlamalarının yeniden uygulanacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika... TBMM Başkanı Şentop, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu Açıklaması
Son dakika haberler: TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İzmir'deki depremde ilk anlardan itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla ilgili bakanlar, bütün kamu kurum ve kuruluşlarının teyakkuza geçtiğini belirterek, "Çalışmalar şu anda koordinasyon içerisinde dikkatle devam ediyor.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haber | Filistin Diasporası Halk Konferansı'nın etkinliğinde Filistin meselesinin geleceği konuşuldu
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı tutumuna yönelik tepkilere işaret eden Hanfer, "İslami bir yapı halen varlığını koruyor.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Endonezya Devlet Başkanı Widodo, Macron'un açıklamalarını kınadı
Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Müslümanları hedef alan sözlerini kınadı.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Fas'ta Macron'un ülke topraklarına girmesi halinde yakalanması talep edildi
Fas'ta bir insan hakları derneği, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron hakkında suç duyurusunda bulunarak, ülke topraklarına girmesi halinde yakalanmasını ve İslam karşıtı söylemleri nedeniyle yargılanmasını talep etti.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Afrikalı liderlerden Türkiye'ye başsağlığı mesajı
Afrika ülkelerinin liderleri, İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkına başsağlığı diledi.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Evleri yıkılanlara yenilerini yapacağızCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Van'da düzenlenen 7'nci Olağan İl Kongresi'nde, İzmir'de yaşanan depreme değindi.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Van 7. Olağan İl Kongresinde konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizi ekonomi alanında kuşatmaya çalışanlara cevabımızı, yeni bir ekonomik kurtuluş savaşıyla veriyoruz.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Ermenistan, "sivilleri hedef almama" mutabakatını ihlal ediyor
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Müşaviri Hikmet Hacıyev, Ermenistan ordusunun Terter, Ağdam, Goranboy ve Ağcabedi illerine top ve füze saldırısı düzenlendiğini belirtti.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberi | Yemen'in Taiz kentinde Macron'un İslam karşıtı tutumuna ikinci protesto
Son dakika haberlerine göre Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı tutumu ve Hazreti Muhammed'i hedef alan karikatürleri savunması Yemen'in Taiz kentinde bir kez daha protesto edildi.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Pakistan Cumhurbaşkanı Alvi ve Başbakan Khan'dan Türkiye'ye başsağlığı mesajı
Pakistan Cumhurbaşkanı Arif Alvi ve Başbakan İmran Khan, İzmir'de meydana gelen depremdeki can kayıplarından dolayı Türkiye'ye başsağlığı diledi.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresi başladı.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Van 7. Olağan İl Kongresinde konuştu: (1)
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İzmir'deki depremde evleri yıkılan vatandaşlarımıza inşallah en kısa sürede yenilerini yapıp teslim edeceğiz.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İzmir'e gidiyor
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İzmir'e gidiyorCUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, incelemelerde bulunmak bugün İzmir'e gidiyor.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberleri: DHA YURT BÜLTENİ - 6
VATANDAŞLARA 'BİNALARA GİRMEYİN' UYARISI Vatandaşların hasar tespit çalışmaları yapılana kadar binalara girmemeleri konusunda uyaran Bakan Kurum, şöyle konuştu: "Dün kamu binalarını inceledik, bugün fiilen hasar tespit çalışmalarını, vatandaşlarımızın konutlarını inceleyeceğiz, etkinlik oluru aldığımız tüm alanlarda bakanlığımız tüm binalara girmek suretiyle hasar tespit çalışmalarını yapacaklar. Vatandaşlarımızdan ricamız, bakanlığımızın hasar tespitlerini tamlamalarına müteakip binalarına girmeleri konusunda bir kez daha uyarmak istiyorum. Ağır hasarlı yıkılma riski olan binalar olduğu düşüncesindeyiz. Mobil laboratuvarlarımız sahamızda gerek karot numunesi almak gerek demirden numune almak suretiyle dolananımla bir şekilde sahada tespitlerimizi yapmak hızlı bir şekilde tespitlerimin yapıp en kısa sürede bitireceğiz. Arama kurtarma faaliyetlerini çok hassas bir şekilde yürütmek zorundayız. Ekiplerimiz hassasiyetle çalışıyor. Depremin olduğu andan itibaren şu ana kadar 100 vatandaşımızı sağ olarak kurtardık. Arama kurtarma faaliyetlerini bu titizlikle sürdüreceğiz. Ekiplerimiz gece boyunca büyük bir özveriyle çalıştılar. Ben tüm ekiplerimize huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. İşte Emine Eren Hanımefendiyi Barış Sitesi'nde, yıkımından 14 saat sonra canlı olarak kurtardık. Ekiplerimiz, 15. saatte Fadime Tolu Hanımefendi'yi, Yılmaz Erbek Apartmanı enkazından sağsalim çıkarmayı başarılar. Yine 17 saat sonra Rıza Bey Apartmanı enkazından da 16 yaşındaki İnci kızımız kurtuldu. Yılmaz Erbek Apartmanı enkazından da Hülya Özmet Hanımefendi yaklaşık 17 saat sonra kurtarıldı. İnşallah yeni Hülyalar, Fatmalar, Ayşeler, Mehmetlerimizi enkaz altından ekiplerimiz sağsalim çıkaracaklar. Yine Barış Sitesi'nde Nurcan Tosun Hanımefendiyi kurtardık, eşi İbrahim Bey'in de bu noktada sevincine de tüm ekiplerimiz şahidi oldu. İnşallah aynı sevinci kurtarma faaliyetleri yürüttüğümüz diğer alanlarda da yaşayacağız." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İzmir'deki çalışmaları yakından takip ettiğini dile getiren Kurum, "Cumhurbaşkanımız, tüm bakanlarımızla birlikte burada koordinasyonu yakinen takip edip, buradaki eksiklere ve varsa ihtiyaçlara ilişkin talimatlarını vermektedirler.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberi... Gürcistan Cumhurbaşkanı Zurabişvili'den Türkiye'ye başsağlığı mesajı
Son dakika haberi: Gürcistan Cumhurbaşkanı Salome Zurabişvili, İzmir'de meydana gelen deprem dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Türk halkına başsağlığı mesajını iletti.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberleri! Fildişi Sahili, cumhurbaşkanını seçmek için sandık başında
Edinilen son dakika gelişmesine göre Fildişi Sahili'nde cumhurbaşkanlığı seçimi için oy verme işlemi başladı.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Pakistanlı liderlerden Türkiye'ye başsağlığı mesajı
Pakistan Cumhurbaşkanı Arif Alvi ve Başbakanı İmran Han, İzmir'de meydana gelen deprem dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Türk halkına başsağlığı dileklerini iletti.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberleri: İran Cumhurbaşkanı Ruhani, İzmir'deki depremle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a taziye mesajı gönderdi
Son dakika haberlerine göre İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a İzmir'de meydana gelen depremle ilgili taziye ve geçmiş olsun dileklerini sunarak, her türlü yardım için hazır olduklarını belirtti.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
"Macron'u kınıyoruz, lanetliyoruz" Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslamofobik nefret ürünü olan karikatürlerin hamiliğine soyunduğuna dikkati çeken Erbakan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Batı'nın zihniyeti maalesef ırkçıdır, İslam ve Müslüman düşmanıdır.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberi... Bakan Kurum, İzmir'deki depreme ilişkin çalışmalar hakkında bilgi verdi Açıklaması
İşte Emine Eren Hanımefendiyi Barış Sitesi'nde, yıkımından 14 saat sonra canlı olarak kurtardık. Ekiplerimiz, 15. saatte Fadime Tolu Hanımefendi'yi, Yılmaz Erbek Apartmanı enkazından sağsalim çıkarmayı başarılar. Yine 17 saat sonra Rıza Bey Apartmanı enkazından da 16 yaşındaki İnci kızımız kurtuldu. Yılmaz Erbek Apartmanı enkazından da Hülya Özmet Hanımefendi yaklaşık 17 saat sonra kurtarıldı. İnşallah yeni Hülyalar, Fatmalar, Ayşeler, Mehmetlerimizi enkaz altından ekiplerimiz sağsalim çıkaracaklar. Yine Barış Sitesi'nde Nurcan Tosun Hanımefendiyi kurtardık, eşi İbrahim Bey'in de bu noktada sevincine de tüm ekiplerimiz şahidi oldu. İnşallah aynı sevinci kurtarma faaliyetleri yürüttüğümüz diğer alanlarda da yaşayacağız." "İzmirli kardeşlerimizin yarasını en hızlı şekil saracağız" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın süreci ilk andan itibaren anbean takip ettiğini anımsatan Kurum, "Cumhurbaşkanımız, tüm bakanlarımızla birlikte burada koordinasyonu yakinen takip edip, buradaki eksiklere ve varsa ihtiyaçlara ilişkin talimatlarını vermektedirler.
Cumhurbaşkanı - 31.10.2020
Son dakika haberi: Kazakistan'dan Türkiye'ye başsağlığı mesajları
Son dakika gündem haberi... NUR Kazakistan'ın Kurucu Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, İzmir'de meydana gelen deprem nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a başsağlığı mesajı gönderdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cumhurbaşkanı Haberleri | Cumhurbaşkanı Haber - Haberler - Cumhurbaşkanı haberleri, son dakika cumhurbaşkanı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! Gine'de cumhurbaşkanı adaylarından seçim sonuçlarına itiraz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 19:28:03. #1.14#
title