Cumhurbaşkanı Haberleri

Cumhurbaşkanı haber, Cumhurbaşkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş'tan Fransa ürünlerini boykot çağrısı
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı açıklamalarına tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
AK Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu'ndan Cumhuriyet Bayramı mesajı
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Durmuşoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, bin yıldır üzerinde en çok oyun ve senaryo planlanan bu coğrafyada yaşamak, varlığımızı ve geleceğimizi korumak amacıyla devamlı bir mücadele içinde olduklarını kaydetti. Son dönemde terör örgütlerinin saldırılarından 15 Temmuz hain darbe girişimine kadar yaşadıkları tüm hadiselerin üzerlerinde oynanan oyunlarından biri olduğunu belirten Durmuşoğlu, şöyle devam etti: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti iktidarıyla birlikte cumhuriyet tarihi boyunca görülmemiş yatırımlar ve kalkınma hamleleri gerçekleştirilmiştir.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar ile görüştü
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar ile görüştü.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Wilders hakkında suç duyurusu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hollanda aşırı sağcı Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders hakkında, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan suç duyurusunda bulundu.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Türkiye Yazarlar Birliğinden Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepki
Türkiye Yazarlar Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, "Peygamberimize yönelik saygısızlık içeren karikatürleri yeniden gündeme getiren, ülkesindeki ve tüm dünyadaki Müslümanları infiale sürüklemek için elinden geleni yapan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u şiddetle kınıyorum.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika haberi... KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nu kabul etti
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı seçildikten sonra ilk resmi ziyaretini Türkiye'ye gerçekleştiren Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu kabul etti.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
BM raportörü Marin: "Belarus kendi halkına baskı uygulamaktan vazgeçmeli"
Marin, BM İnsan Hakları Komitesi'nde yaptığı konuşmada, cumhurbaşkanı seçim sonuçlarına karşı düzenlenen protestolarda ağustos ve eylülde en az 20 bin kişinin gözaltına alındığını belirterek, yüzlercesinin de işkence ve kötü muamele gördüğünü söyledi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika gündem: İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin liderlik ettiği Kültür Devrimi Yüksek Konseyi'nden Fransa'ya tepki
Bir son dakika haberine göre İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin başkanlığını yaptığı Kültür Devrimi Yüksek Konseyi, Fransa'da Müslümanların mukaddesatına ve ilahi dinlere hakaretlerden Fransız hükümetinin sorumlu tutulması gerektiğini belirtti.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika gündem: Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Yardımcı: "Terörden temizlenen sahaları sporla doldurmak için buradayız"
Böyle bir hedeflerinin olduğunu söyleyen Yardımcı, "Gelecek yıllarda Zap'ta çalışmaya devam edeceğiz. Zap bağlantılı Şırnak, Siirt, Batman bölgelerinde doğa sporlarının tümünü geliştirmek için elimizden geleni yapacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da bu konuda destekleri var.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
IKBY Fransa Temsilciliği, tepkiler üzerine Fransa'ya destek mesajını sildi
25 milletvekilinden kınama bildirisi IKBY'de farklı partilerden 25 milletvekili dün, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı açıklamalarını kınayan bildiri yayımlamıştı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika haberleri... İran, Fransa Maslahatgüzarını Dışişleri Bakanlığına çağırdı
Son dakika haberine göre İran, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı söylemlerinin ardından Fransa Maslahatgüzarı Florent Aydalot'u Dışişleri Bakanlığına çağırdı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Fransız mallarını boykot çağrısına Perakendeciler Federasyonu'ndan destek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Fransız mallarına yönelik olarak başlatılan boykot çağrısına Türkiye Perakendeciler Federasyonu'ndan (TPF) destek geldi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Muş'ta içme suyu sorununu çözecek proje hayata geçiriliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla 2020 yatırım programına alınan ve şehrin en büyük sorununun çözüme kavuşturacak olan içme suyu projesinin birinci etabının ihalesi ilana çıktı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
İran, İslam karşıtı açıklamalar nedeniyle Fransa maslahatgüzarını Dışişleri Bakanlığına çağırdı
İran, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron başta olmak üzere Fransız yetkililerin Hazreti Muhammed'i hedef alan karikatürleri savunmaları ve İslam karşıtı açıklamaları nedeniyle Fransa'nın Tahran'daki maslahatgüzarını, Dışişleri Bakanlığına çağırdı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Avustralya'daki Müslüman kurumlardan Macron'a tepki
Avustralya İslam Konseyleri Federasyonu (AFIC) ve Avustralya Ulusal İmamlar Konseyi (ANIC), Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslamiyet'i ve Müslümanları hedef alan açıklamalarına sert tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Cezayir'de Yüksek İslam Konseyi: Fransa'daki kuduza yakalanmış bu kampanyayı şiddetle kınıyoruz
Cezayir Cumhurbaşkanlığına bağlı Konsey'den yapılan yazılı açıklamada, Fransa Cumhurbaşkanı ve ülke yetkililerinin İslamiyet ve Hz.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika haberi... Kudüs'te Filistinlilerden Fransa'nın İslam karşıtı tutumuna protesto
Gelen son dakika haberlerine göre Filistinliler, İsrail işgali altındaki Doğu Kudüs'te, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ifadeleri ve bazı Fransız yetkililerin İslam karşıtı uygulamalarını protesto etti.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Bakan Selçuk'tan kısa çalışma ödeneği ve fesih kısıtının 2 ay daha uzatılmasına ilişkin değerlendirme Açıklaması
Selçuk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde kısa çalışma ödeneği ve fesih kısıtının 2 ay daha uzatılmasına yönelik Cumhurbaşkanı kararlarına ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika gündem: İsrail'den İslam karşıtı tutumuyla Müslümanların tepkisini çeken Fransa'ya destek
Gelen son dakika haberlerine göre İsrail'den, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtlığı nedeniyle Fransız mallarına karşı başlatılan boykot çağrılarına tepki geldi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Kısa çalışma ödeneği ve fesih kısıtı 2 ay daha uzatıldı
Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı Kararları, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Macron'un İslam karşıtı söylem ve adımlarına ilişkin açıklama Açıklaması
Altun, sosyal medya hesabından, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam karşıtı söylem ve adımlarına ilişkin açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Kısa çalışma ödeneğinin 2 ay uzatılması Karar'ı Resmi Gazete'de
Koronavirüs (covid-19) nedeniyle dışsal etkilerden kaynaklanan dönemsel durumlar kapsamındaki zorlayıcı sebep gerekçesiyle kısa çalışma uygulanan işyerleri için kısa çalışma ödeneğinin süresinin 2 ay uzatılması hakkındaki Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Bakan Selçuk'tan kısa çalışma ödeneği paylaşımı
Kısa Çalışma Ödeneği, Fesih Kısıtı ve Nakdi Ücret Desteği Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 'ın tensipleriyle 2 ay uzatıldı" ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son Dakika | Kısa çalışma ödeneği ile işten çıkarma yasağının süresini 2 ay daha uzatan Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Son dakika haber: Kısa çalışma ödeneği ile işten çıkarma yasağının süresini 2 ay daha uzatan Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Fas'ta iktidar ve muhalefetteki milletvekillerinden Fransa'nın İslam karşıtı tutumuna tepki
Diğer siyasi partiler de Meclis oturumunda Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ifadeleri ve bazı Fransız yetkililerin İslam karşıtı uygulamalarına tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı - 27.10.2020
Son dakika haberi... Fransız Bakan Riester: "Türk ürünlerine yönelik boykot gündemimizde yok"
Riester, RTL radyosunda yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam hakkındaki açıklamaların, Müslümanlar'a ve İslam'a karşı saldırı olmadığını savundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cumhurbaşkanı Haberleri | Cumhurbaşkanı Haber - Haberler - Cumhurbaşkanı haberleri, son dakika cumhurbaşkanı haber ve gelişmeleri burada. Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş'tan Fransa ürünlerini boykot çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 12:33:27. #1.14#
title