Bayram Haberleri

Bayram haber, Bayram son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bayram 27.5.2020
İstanbul'da trafik yoğunluğu arttı
Ramazan Bayramında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından İstanbul'da ilk iş günü akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşandı.
Bayram 27.5.2020
Bayram bile kavgaya engel olmadı
Eskişehir'de, sokağa çıkma kısıtlamasının yaşandığı Ramazan Bayramının son gününde iki komşu arasında 'gürültü' meselesi yüzünden kavga çıktı.
Bayram: Taban esnafla buluştuBayram 27.5.2020
Bayram 27.5.2020
Karabük'te 14 yaş ve altı çocuklar yeniden sokağa çıktı
Karabük'te, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 14 yaş ve altındaki çocuklar, bayramın ardından yeniden dışarıda olmanın keyfini yaşadı.
Bayram 27.5.2020
Elazığ, Diyarbakır ve Siirt'te 14 yaş ve altı çocuklar sokağa çıkmanın keyifini yaşadı
Elazığ, Diyarbakır ve Siirt'te sokağa çıkmaları kısıtlanan 14 yaş altı çocuklar, bayramın ardından yeniden dışarıda olmanın keyfini yaşadı.
Bayram 27.5.2020
Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı belediye çalışanlarıyla bayramlaştı
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın, bayram sonrası ilk mesai gününde belediye personeli ile bayramlaştığı bildirildi.
Bayram 27.5.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay bayram dönüşü esnafı ziyaret etti
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak esnaf ve vatandaşların bayramını tebrik ettiği bildirildi.
Bayram 27.5.2020
AK Parti İlçe Başkanı Öner, güvenlik güçlerinin bayramını kutladı
AK Parti Gercüş İlçe Başkanı Şefik Öner, Ramazan Bayramı dolayısıyla uygulama noktalarında görevli güvenlik güçlerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.
Bayram 27.5.2020
Sokağa çıkma kısıtlamasının ardından sebze ile giysi pazarları açıldı
Zabıta ekipleri, sürekli pazarda dolaşarak vatandaşları ve pazarcı esnafını maske kullanımı, sosyal mesafe ve açıkta satılan ürünlerin elle seçilmemesi hususunda uyardı. Pazarcı esnafı, bayram sonrasında yeniden tezgah açtıkları için memnun olduklarını ifade etti.
Bayram 27.5.2020
Meram Belediye Başkanı Kavuş, belediye personeliyle bayramlaştı
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla toplu şekilde gerçekleştirilemeyen bayramlaşma geleneğinin yerine personeliyle tek tek bayramlaştı.
Bayram 27.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-10
'TÜM TEDBİRLERİ ALDIK' Yeni süreçte sorumluluğun çok büyük olduğunu, hem Türkiye hem diğer ülkelerin turizmi açma kararının çok zor olduğunu söyleyen Tamince, şöyle konuştu: "Bu süreçte her gün kendimizi denetleyeceğiz. Misafirimizi arayacağız, 'Biz sizin için çok steril, güvenli ve huzurlu bir ortama sahibiz ama sizden ricamız siz zaten çok bilinçli ve kendinizden eminsiniz ama yolda gelirken alıp getirmeyin. Çünkü buraya yüzlerce misafirimiz ve çalışanımızla yaşamak için geliyorsunuz. Sizden ricamız gelirken dikkatli olun. Üçüncüsü de tesis içinde hem çalışma arkadaşlarımız hem misafirlerimize şunu sürekli rica edeceğiz. Biz fiziki, hijyenik, steril, sağlık ne gerekiyorsa bütün tedbirleri aldık ve ne gerekiyorsa da alırız. Kendinizi en ufak kötü hissettiğinizde bize söyleyin. Size anında rehberlik edecek ekibimiz var. Binde bir ihtimal de olsa bu riski almayın ve beraber bu süreci yönetelim diyeceğiz." SALGIN SÜRECİNDE 60, BAYRAMDA 550 MİSAFİR Rixos Premium Belek'te, bayram öncesinde 60 yabancı turist bulunurken, bayramda ise yerli turistler de 5 günlük tatile geldi.
Bayram 27.5.2020
Şanlıurfa'da sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 731 kişiye ceza
Şanlıurfa'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramı için getirilen sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 731 kişiye, 1 milyon 831 bin lira ceza uygulandı.
Bayram 27.5.2020
Çorlu'da sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından meydanlarda hareketlilik arttı
Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında, Ramazan Bayramı'nı kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesi ile Çorlu ilçesinde cadde ve sokaklarda hareketlilik yaşandı.
Şu an buradasınız: Bayram Haberleri | Bayram Haber - Haberler - Bayram haberleri, son dakika bayram haber ve gelişmeleri burada. İstanbul'da trafik yoğunluğu arttı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.5.2020 18:11:41. #1.15#
title