Ay Yıldız Haberleri

Ay Yıldız haber, Ay Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ay Yıldız - Dün
Malatya'da Fırat Mahallesi'ne içerisinde Ay-Yıldız Anıtı bulunan park yapılacak
Malatya'da Battalgazi Belediyesince Fırat Mahallesi'ne içerisinde Türk bayrağının simgesi olan Ay-Yıldız Anıtı bulunan park yapılacak.
Ay Yıldız - 17.09.2021
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Mersin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı: (1)
Salgın şartlarının hafiflemesiyle illeri ziyaret edip, vatandaşlarla hasret giderdiklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: "Yapımı tamamlanan eserlerin toplu açılış heyecanını vatandaşlarımızla birlikte yaşıyoruz. Sadece bu ayın başından itibaren ülkemizin farklı illerinde pek çok eser, hizmet ve tesisin açılışını yaptık. Adli yıl açılışında 10 bloktan oluşan 422 bin metrekare kapalı alana sahip yeni Yargıtay binamızı Ankara'da hizmete aldık. Ağustos ayında bir taraftan yangın ve sel felaketleriyle mücadele ederken, diğer taraftan taarruzi insansız hava aracı Akıncı'nın teslimatını, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Projesi'nin temel atmasını gerçekleştirdik.
Ay Yıldız - 11.09.2021
Son Dakika | Plaj Futbol Milli Takımı finale yükseldi
Son dakika spor haberi... Avrupa A Ligi'ne yükselme müsabakalarında mücadele eden Plaj Futbolu Milli Takımı, üçüncü maçında Kazakistan'ı 9-2 yenerek finale yükseldi.
Ay Yıldız - 31.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MSÜ Deniz ve Hava Harp Okulu Diploma Alma ve Sancak Devir Teslim Töreni'nde konuştu: (3)
Bugün mezun olan teğmenlerin her birinin bu köprünün birer tuğlası olarak hayata başlayacaklarına inandığını dile getiren Erdoğan, konuşmasını şöyle tamamladı: "2 gün önce Ankara'da ay yıldız formatında devasa milli savunmamızın, silahlı kuvvetlerimizin dev karargahının temelini attık.
Ay Yıldız - 31.08.2021
30 Ağustos 2021 Haberleri
30 Ağustos 2021 Manşet Haberleri.
Ay Yıldız - 30.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi Temel Atma Töreni'nde konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığının Ay Yıldız Projesi kapsamındaki yerleşkesinin 19 Mayıs 2023'te açılacağını bildirdi.
Ay Yıldız - 30.08.2021
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi Temel Atma Töreni'nde konuştu: (1)
Son dakika habere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ay Yıldız Projesi'ne ilişkin, "Her şeyiyle, duruşuyla düşmana korku, dosta güven veren bir yapıyı burada meydana getirmiş olacağız." dedi.
Ay Yıldız - 30.08.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ay Yıldız Projesi kapsamındaki yerleşkenin 19 Mayıs 2023'te açılacağını bildirdi.
Son dakika politika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ay Yıldız Projesi kapsamındaki yerleşkenin 19 Mayıs 2023'te açılacağını bildirdi.
Ay Yıldız - 30.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Ay Yıldız Projesi gibi abide yapıların, temel işlevleri yanında millet ve devletlerin gücünün...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Ay Yıldız Projesi gibi abide yapıların, temel işlevleri yanında millet ve devletlerin gücünün sembolleri olduğuna inanıyorum.
Ay Yıldız - 30.08.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ay Yıldız Projesi) Merkezi bir savunma sistemini, müşterek bir savunma sistemini bulunduracağız."
Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ay Yıldız Projesi) Merkezi bir savunma sistemini, müşterek bir savunma sistemini bulunduracağız."
Ay Yıldız - 30.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ay Yıldız Projesi ile Milli Savunma Bakanlığımızı, Genelkurmay Başkanlığımızı, tüm kuvvet komutanlıklarımızı bir araya...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ay Yıldız Projesi ile Milli Savunma Bakanlığımızı, Genelkurmay Başkanlığımızı, tüm kuvvet komutanlıklarımızı bir araya toplamış oluyoruz.
Ay Yıldız - 30.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ay Yıldız Projesi) Her şeyiyle, duruşuyla düşmana korku, dosta güven veren bir yapıyı burada meydana getirmiş olacağız."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ay Yıldız Projesi) Her şeyiyle, duruşuyla düşmana korku, dosta güven veren bir yapıyı burada meydana getirmiş olacağız."
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ay Yıldız Haberleri | Ay Yıldız Haber - Haberler - Ay Yıldız haberleri, son dakika ay yıldız haber ve gelişmeleri burada. 29 EKİM'E ÖZEL KOREOGRAFİ; 1000 KİŞİ HİLAL OLDU, AKROBASİ UÇAĞI YILDIZ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 15:06:34. #1.15#

title