Amazon Haberleri

Amazon haber, Amazon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Amazon - 03.05.2021
UNCTAD: Internet satışları perakendenin yüzde 19'una çıktı
Raporda, internet satışlarının büyük ölçüde, neredeyse 2020 yılının tamamında süren Covid-19 pardemisi kaynaklı kısıtlamalar ve kapanmalar kaynaklı olduğu ve bu alandaki lider şirketler Alibaba ve Amazon gibi şirketlerin bu gelişmede önemli payı olduğu belirtildi.
Amazon - 03.05.2021
Amazon Prime Video Türkiye'nin Mayıs 2021 takvimi açıklandı
Amazon Prime Video Türkiye, mayıs ayında yayına girecek yeni içerikleri açıkladı.
Amazon - 03.05.2021
Son dakika haber... Küresel e-ticaretin toplam perakende satışları içerisindeki payı 2020'de yüzde 19'a yükseldi
En büyük 13 e-ticaret şirketinden 11'inin Çin veya ABD merkezli olması dikkati çekti. Çin merkezli Alibaba, brüt ürün hacmi sıralamasında ilk sırada yer alırken, Çinli şirketi ABD merkezli Amazon izledi.
Amazon - 30.04.2021
Amazon.com.tr'de "Gaming Store" açıldı
Amazon.com.tr, Amazon Gaming Store'un açıldığını duyurdu.
Amazon - 29.04.2021
Amazon'un satışları ilk çeyrekte yüzde 44 arttı
Amerikalı e-ticaret devi Amazon'un geliri, bu yılın ilk çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 44 artarak 108,5 milyar dolara yükseldi.
Amazon - 29.04.2021
Son dakika haber... Deloitte, "Perakendenin Küresel Güçleri" raporunu yayımladı
"Tüketim alışkanlıklarında gelecek 10 yılda yaşanabilecek değişim 6 ayda gerçekleşti" Büyüme sağlayan oyuncuların online kanalları daha iyi kullanan ve yeni pazarlarda etkinliklerini artıranlar olduğunu belirten Yıldırım, şu değerlendirmelerde bulundu: "Global düzeyde Amazon, bir kez daha rekor büyüme gösterdi.
Amazon - 28.04.2021
ÇiçekSepeti, yabancı yatırım hisselerini geri satın aldı
ÇiçekSepeti yatırımcıları Amazon ve Hummingbird'ün azınlık hisselerini geri satın alarak tamamıyla bir Türk şirketine dönüştü.
Amazon - 27.04.2021
Oppo Reno5, Türkiye'de satışa sunuldu
Reno5, Netflix HD ve Amazon Prime Video HD sertifikalarına da sahip bulunurken, test edilmiş, doğrulanmış ve belgelenmiş düşük mavi ışıklı ekran uzun kullanımlarda kullanıcının gözlerini koruyacak şekilde tasarlandı.
Amazon - 27.04.2021
New York borsası karışık seyirle açıldı
Apple, Microsoft, Alphabet ve Amazon gibi büyük teknoloji şirketlerinin bu hafta açıklanması beklenen ilk çeyrek bilançolarının da piyasaların odağında olacağı belirtilirken, ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın karının bu yılın ilk çeyreğinde 438 milyon dolarla rekor seviyeye ulaştığı duyuruldu.
Amazon - 26.04.2021
New York borsası karışık seyirle kapandı
Başta ABD'nin ilk çeyrek büyüme verisi olmak üzere bu hafta açıklanacak ekonomik veriler ile Apple, Microsoft, Alphabet ve Amazon gibi büyük teknoloji şirketlerinin ilk çeyrek bilançolarının da piyasaların odağında olacağı kaydedildi.
Amazon - 26.04.2021
Son dakika haber: New York borsası yükselişle açıldı
Başta ABD'nin ilk çeyrek büyüme verisi olmak üzere bu hafta açıklanacak ekonomik veriler ile Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon ve Tesla gibi büyük teknoloji şirketlerinin ilk çeyrek bilançolarının da piyasaların odağında olacağı kaydedildi.
Amazon - 21.04.2021
Amazon, market alışverişlerinde avuç içi ile ödeme sistemini başlatıyor
ABD'li e-ticaret devi Amazon, ödeme işlemlerini daha hızlı ve kolay hale getirmek için şirketin merkezinin bulunduğu Seattle'daki bazı marketlerde avuç içi ile ödeme teknolojisinin kullanıma sunulacağını duyurdu.
Amazon - 21.04.2021
SKA Etki Hızlandırıcısı programı
Getir, dünyada en hızlı yiyecek perakendecisi olduğuna işaret eden Salur, "Getiri 2015 yılında kurduğumuzda, en hızlı teslimat Amazon tarafından 1 ila 2 saat arasında yapılıyordu.
Amazon - 21.04.2021
DiCaprio ve Fonda dahil 35 sanatçıdan Biden'a "Brezilya ile iklim anlaşması imzalamayın" çağrısı
Mektupta "Amazon'a, iklimimize ve insan haklarına yönelik tehditlere ilişkin alınması gereken acil önlemler konusunda endişelerinizi paylaşıyoruz.
Amazon - 19.04.2021
"Türk Markalarını Dünyaya Açan Kapı: E-İhracat" paneli
Ticaret Zirvesi kapsamında düzenlenen "Türk Markalarını Dünyaya Açan Kapı: E-İhracat" panelinde, Amazon mağazaları üzerinden e-ihracat operasyonlarını başarıyla büyüten 3 Türk markasının e-ihracat hikayeleri ve e-ihracata başlayacak diğer marka ve girişimcilere verdikleri tavsiyeler ele alındı.
Amazon - 19.04.2021
Yunus Emre Enstitüsü "Türk Belgesel Haftası" başladı
Türk Belgesel Haftası bütün sosyal medya platformlarının dışında Spotify, Apple Podcast, Google Podcast ve Amazon Podcast platformlarında yayımlanacak.
Amazon - 19.04.2021
Amazon, Türkiye'de uzun vadeli bir stratejiyle hareket ediyor
Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, gıda ve içecek kategorisini Türkiye'de hizmete sunmuş olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ederek, "Türkiye için uzun vadeli bir stratejimiz var. Önümüzdeki dönemde yapılacak çok işimiz var.
Amazon - 16.04.2021
Brezilya 2030'a kadar yasa dışı ormansızlaşmayı bitirme sözünü yineledi
Mourao, yasa dışı ormansızlaşmanın sona ermesi için hükümetin izleme sistemlerine daha fazla yatırım yapması ve Amazon İşbirliği Anlaşması Örgütü aracılığıyla Amazon yağmur ormanlarını paylaşan komşu ülkelerle iş birliği yapılması gerektiğini söyledi.
Amazon - 14.04.2021
New York borsası karışık seyirle kapandı
ABD'nin büyük teknoloji şirketlerinden Tesla'nın hisseleri ise yüzde 4'e yakın değer kaybederken, Netflix ve Facebook'un hisseleri yüzde 2'nin, Amazon, Microsoft ve Apple'ın hisseleri ise yüzde 1'in üzerinde düşüş gösterdi.
Amazon - 14.04.2021
Twitch: Ludwig Ahgren 31 gün aralıksız yaptığı yayınla abonelik rekoru kırdı
Amazon'un 2014'te satın aldığı Twitch platformu, farklı kademelerde ücretli abonelikler sunuyor.
Amazon - 14.04.2021
Çip krizi sadece bir arz şoku mu?
Bir yandan ülkeler çip krizini atlatmak için önlemler üzerinde düşünürken diğer yandan Amazon ve Microsoft gibi firmalar da kendi yarı iletkenlerini geliştirme planları yapıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Amazon Haberleri | Amazon Haber - Haberler - Amazon haberleri, son dakika amazon haber ve gelişmeleri burada. Kolombiya nerede? Kolombiya nüfusu ne kadar, dini nedir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 23:10:35. #1.14#

title