AHMET AKIN HABERLERİ

Ahmet Akın haber, Ahmet Akın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Akın

Ahmet Akın

Doğum Yeri Balıkesir / Türkiye
Doğum Tarihi 13.8.1973

Ahmet Akın Kimdir ?

Ahmet Akın, 13 Ağustos 1973 yılında Balıkesir/Gönen’de doğdu. Baba adı Erdal, anne adı Nejla’dır. İlk ve ortaokul eğitimlerini Gönen’de tamamladıktan sonra İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Ardından, İngiltere’de Cambridge Eurocenter’da Dil ve Ekonomi eğitimleri aldı. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset eğitimi gördü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Akın - 10.09.2021
Edip Uğur son yolculuğuna uğurlandı
Tarihi Zağnos Paşa Camisi'nde kılınan cenaze namazına, Edip Uğur ile birlikte siyaset yapan Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Meclis eski Başkanlarından ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın yanı sıra ilçe belediye başkanları, iş ve siyaset dünyasının ileri gelenleri katıldı.
Ahmet Akın - 06.09.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın, özel elektrik üretim şirketlerine verilen desteklemeleri değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, özel elektrik üretim şirketlerine verilen desteklemelere ilişkin, "Desteklemelerdeki amaç, kaliteli hizmet, faturaların düşmesi, vatandaşın enerjiye daha ucuza ulaşmasıysa bu sistem gelinen aşamada amacından sapmış durumda.
Ahmet Akın - 29.08.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın'dan elektrik tüketim desteğine ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, elektriğe her ay zam üstüne zam yapıldığını öne sürerek, "Sayın Bakan, ihtiyaç sahibi 2,1 milyon haneye 2,9 milyar lira destek verilmesini adeta bir lütuf gibi duyururken özel elektrik üretim şirketleri ile özel elektrik dağıtım şirketlerine ödenen...
Ahmet Akın - 27.08.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın'dan "elektrik faturaları şeffaf olsun" çağrısı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, vatandaşların ödedikleri elektrik faturasındaki her ayrıntıyı bilme hakkı olduğunu kaydetti.
Ahmet Akın - 25.08.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın'dan elektrik faturalarında "eşelmobil sistemine geçilsin" çağrısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, akaryakıtta uygulanan eşelmobil sisteminin benzerinin elektrik faturaları için de hayata geçirilmesi çağrısında bulundu.
Ahmet Akın - 13.08.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın'dan enerjide "Yeşil Tarife" açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının yeşil enerjide yeni bir dönemi başlatmak amacıyla uygulamaya koyduğu Yeşil Tarife'yi (YETA) herkesin ulaşabileceği bir seviyeye getirmesi gerektiğini bildirdi.
Ahmet Akın - 27.07.2021
CHP'li Akın: "Yap-işlet-devret projelerinde rekoru anlamak için bir güne değil, 365 güne bakılmalı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, yap-işlet-devret projelerinin rekor kırıp kırmadığını anlamak için tek güne değil, 365 günün tamamına bakılması gerektiğini bildirdi.
Ahmet Akın - 16.07.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın'dan "Yeşil Mutabakat Eylem Planı"na ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, "Yeşil Mutabakat Türkiye için olmazsa olmazdır.
Ahmet Akın - 14.07.2021
CHP'li Akın: "Elektrik ve doğal gaza yapılan zamlar yanlış ekonomi politikalarından kaynaklanmakta"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, elektrik ve doğal gaza yapılan zamların yanlış ekonomi ve enerji politikalarından kaynaklandığını öne sürdü.
Ahmet Akın - 03.07.2021
CHP'den TEİAŞ'ın özelleştirme kapsamına alınmasına tepki
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, enerji alanındaki çok kritik kamu kurumlarının özelleştirme kapsamına alınmasının, Türkiye'nin enerji güvenliğini tehlikeye atacağını ifade etti.
Ahmet Akın - 01.07.2021
CHP'li Akın, elektrik ve doğal gaza yapılan zamları değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, elektrik ve doğal gaz fiyatlarına yapılan zamların domino etkisi yaratarak enflasyonu daha da artıracağı değerlendirmesinde bulundu.
Ahmet Akın - 16.06.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın'dan "Kanal İstanbul'un maliyetine ilişkin" değerlendirme Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Kanal İstanbul'un maliyetiyle ilgili 12 milyar dolar ile 20 milyar dolar arasında değişen tutarların dile getirilmesinin, projenin finansmanına ilişkin belirsizliği gösterdiğini savundu.
Ahmet Akın - 11.06.2021
CHP'den Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun KKTC'deki temaslarına ilişkin açıklama Açıklaması
CHP'den, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun dünkü KKTC ziyaretine ilişkin yapılan açıklamada, ziyarette Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, İstanbul Milletvekili ve Başdanışman Erdoğan Toprak, Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Genel Başkan Dış İlişkiler Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Ünal Çeviköz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve CHP KKTC Temsilcisi Mustafa Yürükçü'nün eşlik ettiği ifade edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Akın Haberleri | Ahmet Akın Kimdir - Haberler - Ahmet Akın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Akın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bandırma'nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:55:02. #1.14#

title