Adıyaman Üniversitesi Haberleri

Adıyaman Üniversitesi haber, Adıyaman Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adıyaman Üniversitesi - 25.02.2021
Son dakika haber: Korkut Belediye Başkanı Pekbay, tıp fakültesini kazanan öğrenciyi ödüllendirdi
Son dakika haber... Muş'un Korkut Belediye Başkanı Sami Pekbay, Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanan Enes Demirtaş'a dizüstü bilgisayar hediye etti.
Adıyaman Üniversitesi - 06.02.2021
Cumhurbaşkanı kararıyla 20 üniversitede 26 yeni fakülte, enstitü ve yüksekokul kuruldu
6 üniversitedeki 9 fakülte ve yüksekokulun adı değiştirildi Dokuz Eylül Üniversitesindeki Reha Midilli Foça Turizm Fakültesinin adı Turizm Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesinin ismi Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi, Seferihisar Fevziye Hepkon Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun adı Uygulamalı Yüksekokulu, Kocaeli Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesinin ismi Ziraat Fakültesi, Malatya Turgut Özal Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesinin adı Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Adıyaman Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesinin ismi Ziraat Fakültesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin adı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin ismi Mühendislik Fakültesi ve Trabzon Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin adı Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi olarak değiştirildi.
Adıyaman Üniversitesi - 27.01.2021
Adıyaman'da yeni bitki türü keşfedildi
Adıyaman Üniversitesinde görevli Iğdır Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Zafer Tel yeni bir bitki türü keşfetti.
Adıyaman Üniversitesi - 27.01.2021
Son dakika haberleri... Gaziantep'ten kısa kısa
GAÜN ile Adıyaman Üniversitesi arasında iş birliği protokolü Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ve Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ) arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Adıyaman Üniversitesi - 23.01.2021
Son dakika haber! GÜNDEM / 23 Ocak 2021
(İstanbul/14.30/16.00) (Fotoğraflı - Görüntülü) EKONOMİ 1- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Adıyaman Valiliğini ziyaret edecek ve il koordinasyon toplantısına iştirak edecek. Karaismailoğlu, Altınşehir (Adıyaman Üniversitesi) Kavşağı açılış törenine katılacak ve Adıyaman Karayolları Şube Şefliğine ziyarette bulunacak.
Adıyaman Üniversitesi - 22.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Ocak 2021
(Diyarbakır/14.00) 2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Adıyaman Valiliğini ziyaret edecek ve il koordinasyon toplantısına iştirak edecek. Karaismailoğlu, Altınşehir (Adıyaman Üniversitesi) Kavşağı açılış törenine katılacak ve Adıyaman Karayolları Şube Şefliğini ziyaret edecek.
Adıyaman Üniversitesi - 22.01.2021
Adıyaman'ın trafik yoğunluğunu azaltacak kavşak yarın hizmete açılacak
Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Adıyaman'ın trafik yoğunluğunu azaltacak Altınşehir (Adıyaman Üniversitesi) Köprülü Kavşağı, yarın Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun katılacağı törenle hizmete açılacak.
Adıyaman Üniversitesi - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut ve Gap Gazeteciler Cemiyeti Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adıyaman Üniversitesi Haberleri | Adıyaman Üniversitesi Haber - Haberler - Adıyaman Üniversitesi haberleri, son dakika adıyaman üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Mehmet Erdemoğlu Mimarlık Fakültesi 'Turuncu Bayrak' sahibi oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 00:51:51. #1.11#

title