Ziraat Odası Haberleri

Ziraat Odası haber, Ziraat Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ziraat Odası - 3.12.2020
Yalova'da çiftçilere 10 bin fidan dağıtıldı
Programa, encümen üyeleri Ali Çorbacı ve Resul Çiftçi, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Burhan Bitirgiç, Altınova İlçe Müdürü Mesut Ünal, Çiftlikköy Ziraat Odası Başkanı Mehmet Anaçardı ve çiftçiler katıldı.
Ziraat Odası - 1.12.2020
Erfelek kestanesinde rekolte düşüklüğü
Erfelek Ziraat Odası Başkanı Ali Koca, AA muhabirine, bu yıl kestanede son yılların en kurak sezonunu yaşadıklarını söyledi.
Ziraat Odası - 1.12.2020
Tarımsal danışmanlık hizmet için 46 bin lira destek verilecek
Bakanlık tarafından yetkilendirilerek tarımsal yayım ve danışmanlık hizmeti sunan, üretici örgütü, ziraat odası ve bunların şubeleri de dahil olmak üzere bünyelerinde çalıştırdıkları en fazla 5 tarım danışmanı için TYDD ödemesi yapılacak.
Ziraat Odası - 30.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Kuraklık kapıda; Meriç Nehri'nde kum adacıkları, Karadeniz'de yağış sorunu, İzmir'de barajların dibi göründü   ** EDİRNE'de yaşanan kuraklık ve Bulgaristan'ın barajlarındaki suyu tutması nedeniyle Meriç Nehri'nde kum adacıkları oluştu. Edirne Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Arabacı, kuraklığın sürmesi halinde buğdayda sıkıntı yaşanacağını belirterek, suyun depolanması için Çömlekköy Barajı'nın yapılması gerektiğini söyledi.
Ziraat Odası - 28.11.2020
Alaplı'da fındık bahçelerinin yenilenmesi talebi
Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu, 100 yıldır hizmet veren fındık bahçelerinin yenilenmesi gerektiğini bildirdi.
Ziraat Odası - 28.11.2020
FAO Program Sorumlusu Ahaduzzaman'dan zeytin yetiştiriciliği kursiyerlerine ziyaret
Ziyarete, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Yaşar Alptekin ve Bahçe Bitkileri Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Nikpeyma, Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Bozkurt, Dulkadiroğlu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Çetinkaya ve proje teknik personelleri katıldı.
Ziraat Odası - 27.11.2020
Bafra'da 36 kişiye manda combası verildi
Programa İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Dursun, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ile üreticiler katıldı.
Ziraat Odası - 27.11.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Vali Bilgin, Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ali Fuat Şeker, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Kahraman, Ziraat Odası Başkanı Ekrem Şaylan, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, Damızlık Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bülent Oral ile bir araya geldi.
Ziraat Odası - 27.11.2020
Kaymakam Şekerci sertifikalı mercimek tohumu dağıtımına katıldı
Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci sertifikalı mercimek tohumu dağıtımı nedeniyle düzenlenen etkinliğe katıldıPrograma Gercüş Ziraat Odası Başkanı Şefik Öner, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Metin Kaplan ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Mehmet Salih Orak katıldı.
Ziraat Odası - 26.11.2020
Baskil Kaymakamı Yılmaz'dan Ziraat Odasına ziyaret
Baskil Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, Baskil Ziraat Odasını ziyaret etti.
Ziraat Odası - 26.11.2020
Zara Ziraat Odası besicilere ucuz yem temin edecek
Zara Ziraat Odası Başkanlığı ile özel bir firma arasında imzalanan protokolle çiftçilerin ucuz yem temin etmesi sağlanacak.
Ziraat Odası - 26.11.2020
Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Aydemir: "Yıl sonuna doğru fındık fiyatının artmasını bekliyoruz"
Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, yıl sonuna doğru fındık fiyatının artacağını tahmin ettiklerini belirtti.
Ziraat Odası - 26.11.2020
"Alıç"ı kurutarak ekonomik değerini yaklaşık 8 kat artırdı
İlk olarak Battalgazi ve Akçadağ ilçelerine kurulan tesisin üçüncüsü İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Yeşilyurt Ziraat Odasının iş birliğiyle Yeşilyurt ilçesine bağlı Şahnahan Mahallesi'nde kuruldu.
Ziraat Odası - 25.11.2020
Kızılcahamam Kırsal Hizmetler, Tarım ve Hayvancılık Grubu kuruldu
Kızılcahamam Belediyesi, Kızılcahamam Ziraat Odası, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü, Kızılcahamam Yerel Eylem Grubu ve Tiftik Birlik'in katılımıyla "Kızılcahamam Kırsal Hizmetler Tarım ve Hayvancılık Grubu" kuruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ziraat Odası Haberleri | Ziraat Odası Haber - Haberler - Ziraat Odası haberleri, son dakika ziraat odası haber ve gelişmeleri burada. Yalova'da çiftçilere 10 bin fidan dağıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 06:04:42. #1.15#
title