Ypg Haberleri

Ypg haber, Ypg son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ypg - 23.10.2020
Son dakika haber: İran Devrim Muhafızları Ordusu ve emrindeki teröristlerden İdlib'deki cephe hattına takviye
Fırat Nehri'nin doğusunda kalan Deyrizor toprakları ise ABD destekli terör örgütü YPG/PKK'nın işgalinde bulunuyor.
Ypg - 23.10.2020
Büyükelçi Kılıç'tan ABD'li Demokrat senatöre "insan hakları" tepkisi
Kılıç, açıklamasında, Schumer'e atfen, "Kendi iç siyasi ajandanız için Türkiye'ye karşı (ortaya atılan) asılsız iddialara tevessül etmeniz çok yazık. Eğer bölgedeki insan hakları ihlallerine ilişkin gerçekten endişeniz varsa, 'ortağınızın' (YPG/PKK) Rakka'daki eylemlerine ve Türkiye ile Suriye'deki terör saldırılarına baksanız daha iyi olur.
Ypg - 22.10.2020
Son dakika haberleri... DHA YURT BÜLTENİ - 25
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Aracın adliye bahçesine girişi -Zanlıların araçtan inişi -Zanlıların adliyeye girişi -Adliye detay HABER- KAMERA: Ali Fuat GÜÇLÜER/AFYONKARAHİSAR, ================================= 7 SAAT SÜREN ARAMA ÇALIŞMALARI SONA ERDİ Diyarbakır'da, HDP'nin il ve ilçe binalarına polis operasyonu (5) Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma kapsamında, evlatları terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan ailelerin önünde oturma eylemi sürdürdüğü HDP İl Başkanlığı ile Yenişehir Başkanlığı binalarında öğle saat 12.30'da başlatılan aramalar saat 19.30'da sona erdi.  Polis ekiplerince 7 saat süren arama çalışmalarında HDP binalarında ele geçirilen çok sayıda örgütsel doküman, örgütsel notlar, dijital malzemeler, toplatma kararı bulunan çok sayıda kitap-dergi-gazete, PKK/KCK terör örgütünün elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının bulunduğu posterler, tişört, resimler, YPG/PKK terör örgütünün sözde bayrak/flamasının olduğu bez parçalarına el konuldu.
Ypg - 22.10.2020
Son dakika gündem: Diyarbakır'da, HDP'nin il ve ilçe binalarına polis operasyonu (4)
Öte yandan HDP binalarında yapılan aramada çok sayıda örgütsel doküman, örgütsel notlar, dijital malzemeler, toplatma kararı bulunan çok sayıda kitap-dergi-gazete, PKK/KCK terör örgütünün elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının bulunduğu posterler, tişört, resimler, YPG/PKK terör örgütünün sözde bayrak/flamasının olduğu bez parçaları ele geçirildi.
Ypg - 22.10.2020
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan Ruhani ile görüştü
BÖLGESEL KONULAR Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'nin birliğini ve bütünlüğünü tehdit eden PKK/YPG terör örgütüne karşı ortak hareket etmenin ve İdlib'de ateşkesin korunmasının, istikrarın sağlanmasına yönelik ortak çabaların müspet sonuçlar doğurması için gerekli olduğunu dile getirdi.
Ypg - 22.10.2020
Son dakika haberleri: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RUHANİ İLE GÖRÜŞTÜ
BÖLGESEL KONULAR Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'nin birliğini ve bütünlüğünü tehdit eden PKK/YPG terör örgütüne karşı ortak hareket etmenin ve İdlib'de ateşkesin korunmasının, istikrarın sağlanmasına yönelik ortak çabaların müspet sonuçlar doğurması için gerekli olduğunu dile getirdi.
Ypg - 22.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'nin birliğini ve bütünlüğünü tehdit eden PKK/YPG terör örgütüne karşı ortak hareket etmenin ve İdlib'de ateşkesin korunmasının, istikrarın sağlanmasına yönelik ortak çabaların müspet sonuçlar doğurması için gerekli olduğunu dile getirdi.
Ypg - 22.10.2020
MSB: 3 PKK/YPG'li terörist, etkisiz hale getirildi
MİLLİ Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesinde sızma girişiminde bulunan 3 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Ypg - 22.10.2020
Son dakika gündem: Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 3 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Ypg - 22.10.2020
MSB: "Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 3 PKK/YPG'li terörist, Kahraman Komandolarımız tarafından etkisiz hale getirildi."
MSB: "Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 3 PKK/YPG'li terörist, Kahraman Komandolarımız tarafından etkisiz hale getirildi.
Ypg - 22.10.2020
MSB: "Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi."
MSB: "Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.
Ypg - 22.10.2020
ANALİZ – Saldırgan politikalar Ermenistan'ı Güney Kafkasya'da yalnızlaştırıyor
Bu mesnetsiz iddialar, işgal altındaki Dağlık Karabağ'da gerilla savaşı başlatmaları için Asala, YPG ve PKK teröristlerinin Ermenistan tarafından bölgeye davet edildiği sırada ortaya atıldı.
Ypg - 21.10.2020
TBMM Genel Kurulu
"6-7 Ekim olayları deyince aklımıza Yasin Börü geliyor" AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, "6-7 Ekim olayları deyince aklımıza Yasin Börü, insanları kaosa, yakıp yıkmaya çağıranlar, vatandaşlarımızın kanı eline bulaşanlar, kaostan beslenenler, terör örgütleri YPG/PKK ile DEAŞ geliyor.
Ypg - 21.10.2020
Tel Abyad'da iyileştirme çalışmaları devam ediyor
Barış Pınarı Harekatı ile terör örgütü YPG/PKK'dan temizlenen Tel Abyad ilçesinde numarataj çalışmaları başlatıldığı bildirildi.
Ypg - 21.10.2020
Esed rejimi akaryakıt fiyatlarını iki katına çıkardı
Esed rejiminin yakıt krizi İç savaştan önce kendi çıkardığı petrolü rafine ederek akaryakıt ihtiyacını karşılayabilen Suriye'de, petrol sahalarının yüzde 70'i terör örgütü YPG/PKK'nın işgali altında bulunuyor.
Ypg - 21.10.2020
HDP'nin topladığı fitre ve kurban derileri, PKK'ya gitmiş
HDP ve PKK'nın özerkliği andıran yapılanmasının deşifre edildiği Kars'ta, tutuklanan HDP'li İl Başkanı Cengiz Anli'nin, topladığı fitre paralarını cezaevindeki teröristlere yolladığı ortaya çıktı. HDP'li belediye encümeni Hamit Taşdelen'in de PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG'ye maddi destek sağlamak amacıyla kurban derisini HDP'ye bağışladığı tespit edildi.
Ypg - 21.10.2020
Barış Pınarı bölgesinde 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine havan ve çok namlulu roketatar ile taciz ateşi açan 9 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Ypg - 21.10.2020
Son dakika haberi! MSB: 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika haberlerine göre MİLLİ Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan 9 PKK/YPG'li teröristin, etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Ypg - 21.10.2020
MSB: "Barış Pınarı bölgesine havan ve çok namlulu roketatar ile taciz ateşi açan terör örgütü PKK/YPG'ye ateş destek vasıtaları ile müdahale edilmiş,...
MSB: "Barış Pınarı bölgesine havan ve çok namlulu roketatar ile taciz ateşi açan terör örgütü PKK/YPG'ye ateş destek vasıtaları ile müdahale edilmiş, 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirilmiştir.
Ypg - 21.10.2020
Son dakika haberi: FLAŞ
Son dakika gündem haberi... MSB: Barış Pınarı bölgesine havan ve çok namlulu roketatar ile taciz ateşi açan terör örgütü PKK/YPG'ye ateş destek vasıtaları ile müdahale edilmiş, 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirilmiştir.
Ypg - 21.10.2020
MSB: "Barış Pınarı bölgesine havan ve çok namlulu roketatar ile taciz ateşi açan 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi."
MSB: "Barış Pınarı bölgesine havan ve çok namlulu roketatar ile taciz ateşi açan 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.
Ypg - 20.10.2020
Türkmen Alevilerinden Azerbaycan'a destek
Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı ve Derneği yaptığı yazılı açıklamada, Ermenistan tarafından Azerbaycan'ın sivil yerleşim bölgelerine yaptığı saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirterek, "Ermenistan'ın 27 Eylül 2020 tarihinde kardeş ülke Azerbaycan'ın sivil yerleşim yerlerine saldırarak bölgede bir kargaşa ve bölgeyi etkileyecek bir olaya sebebiyet vermesi kabul edilemez. Bölge barışına darbe vurmak isteyenler sivil insanların öldürülüşüne katkı sağlamışlardır. PKK ve YPG'li terör örgütlerinin Karabağ'a getirilmesi de daha vahimdir.
Ypg - 20.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
ARŞİV GÖRÜNTÜLERLE (GÜNCEL GÖRÜNTÜ GEÇİLECEK) Ramazan SARIKAYALI- Suat SÖĞÜT/KUMLUCA- FİNİKE (Antalya), ============================ PKK'nın sözde komutanı ve örgüt üyeleri adliyede  KOCAELİ İl Jandarma Komutanlığı, Suriye'de bölücü terör örgütü PKK/YPG'nin sözde komutanlarından olan W.
Ypg - 20.10.2020
Zeytin Dalı bölgesinde 4 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Zeytin Dalı bölgesinde 4 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Ypg - 20.10.2020
MSB: "Zeytin Dalı bölgesinde biri Kandil kadrosunda olmak üzere tespit edilen 4 PKK/YPG'li terörist Kahraman Komandolarımız tarafından etkisiz hale...
MSB: "Zeytin Dalı bölgesinde biri Kandil kadrosunda olmak üzere tespit edilen 4 PKK/YPG'li terörist Kahraman Komandolarımız tarafından etkisiz hale getirildi.
Ypg - 20.10.2020
MSB: "Zeytin Dalı bölgesinde 1'i Kandil kadrosundan olmak üzere 4 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi."
MSB: "Zeytin Dalı bölgesinde 1'i Kandil kadrosundan olmak üzere 4 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.
Ypg - 19.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Suriyeli 50 aşiret temsilcisinden YPG/PKK ve Ermenistan'a tepki ŞANLIURFA'da bir araya gelen Suriyeli 50 aşiret temsilcisi, Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırmasına ve ülkelerindeki terör örgütü YPG/PKK'ya tepki gösterdi.
Ypg - 19.10.2020
Terör örgütü YPG/PKK, DEAŞ'lıları serbest bırakıyor
Terör örgütü YPG/PKK, Suriye'nin kuzeydoğusunda yer alan Hol Kampı'nda tuttuğu, aralarında DEAŞ'lıların da bulunduğu 290 kişiyi serbest bıraktı.
Ypg - 19.10.2020
MHP'li Durmaz: "CHP'nin içine HDP'nin kaçtığı ayan beyan ortadadır"
"CHP'nin içine HDP'nin kaçtığı ayan beyan ortadadır" Durmaz konuşmasının son bölümünde, "Atatürk'ün ardına gizlenip bölücülerle ele ele kol kola siyaset yapan bir CHP söz konusudur. Artık CHP'nin içine HDP'nin kaçtığı ayan beyan ortadadır. CHP'nin Atatürk maskesi düşmüş, HDP kafalıların yüzü görünmüştür. Atatürk'ün milliyetçilik anlayışının kırıntısı bile bunlarda yoktur. Libya'da Hafter'ci, Suriye'de Esad'cı, Pelsinvanya'da FETÖ'cü, Kandil'de PKK'lı olmuş, bir kere bile Türk milletinin ve devletinin yanında olamamışlardır. YPG'ye terör örgütü diyemeyenler ile sırtını YPG'ye dayayanlar yan yana gelmiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ypg Haberleri | Ypg Haber - Haberler - Ypg haberleri, son dakika ypg haber ve gelişmeleri burada. Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG'li 2 terörist etkisiz hale getirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 11:11:08. #1.14#
title