Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret Ve Sanayi Odası - Bugün
Kırklareli'nden kısa kısa
KTSO bireyler için finansal okuryazarlık eğitimi düzenleyecek Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Habitat Derneği tarafından bireyler için finansal okuryazarlık eğitimi düzenlenecek.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Bugün
Trafik durdu, hareket başladı
Avrupa Komisyonu tarafından 2002 yılından bu yana kutlanan, ulusal koordinasyon görevini ise Türkiye Belediyeler Birliği'nin yürüttüğü Avrupa Bisiklet Haftası Bursa'da da renkli görüntülerle devam ediyor. Hüdavendigar Kent Parkı'nda yapılan sabah sporu ve bisiklet, paten ve kaykayla sağlıklı hayat turunun ardından bu kez de Arabasız Gün faaliyeti gerçekleştirildi. Kükürtlü Caddesi trafiğe kapandı. Bisikletli gençler trafiğe kapanan caddeyi bisikletle turlamanın keyfini yaşarken, Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu öğrencileri de beden eğitimi derslerini trafikten arındırılmış cadde üzerinde yaptı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
"Bisküvi ve çikolatanın başkenti" Karaman'dan 5 kıtada 149 ülkeye ihracat
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, AA muhabirine, Türkiye'de bisküvinin serüveninin, 1920'li yıllarda İstanbul'da küçük imalathanelerde elde yapılan üretimle başladığını söyledi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 21.09.2021
Yabancı Misafir Temsilcileriyle Toplantı Yapıldı
İlimizde yaşayan ve aralarında Iraklı, Suriyeli, Afganistanlı, İranlı ve diğer ülke misafirlerimizin temsilcileriyle toplantı yapıldı. Toplantıda birlik, beraberlik ve huzur içinde yaşayabilmek için ilimizde bulunan yabancı uyruklu misafirlerin bazı konularda daha hassas ve duyarlı olmaları istendi. Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda Bolu Valisi Ahmet Ümit'in başkanlığında düzenlenen toplantıya, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Haluk Saygılı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 21.09.2021
EVCİLER KÖYÜ İÇME SUYU İSALE HATTI YAPIM İŞİ AÇIK İHALE
d) Son teklif verme tarihie) Son teklif verme saati: 29/09/2021 Saat : 10: 00: Bayramiç Köylere Hizmet Götürme Birliği Camikebir Mahallesi Yağcılar Sokak No: 11 Özel İdare Binası Bayramiç / ÇANAKKALE: 29/09/20214-İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik...
Ticaret Ve Sanayi Odası - 21.09.2021
Başkan Yıldırım'dan yatırım atağı
YEREL YÖNETİMLER İLE GENİŞ KAPSAMLI TOPLANTI Daha sonra Adıyaman'a geçen MESİAD heyeti Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım'ın organize ettiği toplantıda Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu, Samsat Belediye Başkanı Halil Fırat ve Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı ile bir araya geldi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 20.09.2021
KARESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İHALE İLANI
KARESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İHALE İLANI 4 ADET SÜRÜCÜSÜZ İŞ MAKİNASI KİRALAMA HİZMET ALIMI KARESİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 4 adet Sürücüsüz İş Makinası Kiralama Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: İhale Kayıt Numarası : 2021/552548 a) Adresi : Eski Kuyumcular Mah. Yeşil Yol Sokak. No: 5/A 10100 Karesi KARESİ/BALIKESİR b) Telefon ve faks numarası : 2662430400 - 2662499887 c) Elektronik Posta Adresi : destek@karesi. bel. tr ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi : https://ekap. kik. gov. tr/EKAP/ 2-İhale konusu hizmetin a) Niteliği, türü ve miktarı : 4 adet Sürücüsüz İş Makinası Kiralama Hizmet Alım işi Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. b) Yapılacağı yer : BALIKESİR/KARESİ c) Süresi : İşe başlama tarihi 01. 01. 2022, işin bitiş tarihi 30. 09. 2024 3- İhalenin a) Yapılacağı yer : ESKİ KUYUMCULAR MAH. YEŞİLYOL SOK. NO: 5/A KARESİ BELEDİYESİ/DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KARESİ/BALIKESİR b) Tarihi ve saati : 13. 10. 2021 - 11: 00 4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler: 4. 1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler: 4. 1. 2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren belgeler, 4. 1. 2. 1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi, 4. 1. 2. 2. Tüzel kişi olması halinde, teklif mektubunu imzalayanın noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP'tan alınır. EKAP'a kayıtlı olmayan yabancı istekliler tarafından ise, ilgili ülke mevzuatı dikkate alınarak, belirtilen hususlara ilişkin gerekli belgeler sunulur. 4. 1. 3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu. 4. 1. 4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat. 4. 1. 5 İhale konusu işin tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz. 4. 1. 6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren, standart forma uygun belge, 4.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Sivas sanayisi Kazakistan'dan dünyaya açılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 21:39:32. #1.16#

title