TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Karabük'te sanal ortamda uluslararası demir çelik fuarı düzenlenecek
Karabük Üniversitesi ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 1-5 Nisan'da "Uluslararası Demir-Çelik ve Demir Dışı Metaller Sanayi Sanal Fuarı" (FENOFEM) gerçekleştirilecek.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Niğde'de "Dinamik Denetim Süreci" faaliyetleri başladı
Vali Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alim Yeşil'in katıldığı denetimde, işletmelerde yüzde 50 kapasite şartına uyulması, HES kodu denetiminin yapılıp yapılmadığı, maske, mesafe ve hijyen kurullarına uyum kontrol edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık'tan Kovid-19 tedbirlerine uyulması çağrısı
Arık, Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonundaki toplantıda, Kovid-19 risk değerlendirme haritasında Osmaniye'nin "çok yüksek riskli" iller arasında olduklarını hatırlattı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Kırklareli'nden kısa kısa
KTSO Başkanı Ilık'tan ziyaret Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne atanan Nihat Kınık'ı ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Anamur Gazeteciler Cemiyeti olağan kongreye hazırlanıyor
Toplantıda 29 aktif üye ile gidilecek olan kongrenin Anamur Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşmesine oy birliğiyle karar verildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Burdur'da şubat ayı ihracatı önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 93,7 arttı
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, yaptığı yazılı açıklamada, Burdur'un ihracat performansının artmaya devam ettiğini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Muğla'da "Teknopark" için yapılan 35 başvuru değerlendirildi
Toplantıya, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan, DOKTOB Başkanı Yücel Okutur ve Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Mustafa Ercan da katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Son dakika haber: Karaman'da hedef Kovid-19 risk haritasında "mavi" kategoride yer almak
Toplantıya, Vali Yardımcısı Mustafa Kamuran Ballı, İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, İl Yazı İşleri Müdürü Metin Görcü, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gökhan Alkan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bayram Uysal ve diğer oda başkanları katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.03.2021
Cizre TSO, hastaneye tekerlekli sandalye bağışında bulundu
Cizre Ticaret ve Sanayi Odası, Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesine 10 tekerlekli sandalye bağışında bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.03.2021
Son Dakika | Karabük'ten kısa kısa
TSO ve KBÜ işbirliğiyle FENOFEM Sanayi Sanal Fuarı Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Karabük Üniversitesi (KBÜ) işbirliğiyle çalışmaları tamamlanan Uluslararası 3 Nisan FENOFEM 'Demir ve Demirdışı Metaller' Sanal Sanayi Fuarı 1-5 Nisan 2021 tarihlerinde yedi dilde çeviri imkanıyla yapılacak.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.03.2021
5 bin kişinin istihdam edileceği OSB için imzalar atıldı
Tarım ve Orman Bakanlığı, Kahramanmaraş Valiliği, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası arasında kuruluş protokolü imzalanan Elbistan TDİOSB, Doğan Mahallesi'nde 2 bin 800 dönümlük alana yapılacak.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 02.03.2021
Vakıf Katılım Şanlıurfa Şubesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı
Vakıf Katılım Şanlıurfa Şubesi ile Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası arasında protokol imzalandı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 01.03.2021
Beyşehir Kaymakamı Özdemir'den ziyaret
Kaymakam Özdemir ve Başkan Bayındır, beraberindeki Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık ile birlikte ziyareti gerçekleştirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 01.03.2021
Vakıf Katılım Yalova Şubesi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı
Vakıf Katılım Yalova Şubesi ile Yalova Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan protokol kapsamında, Oda üyeleri Banka'nın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları finansmana çok daha rahat ulaşabilecekler.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 01.03.2021
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası "pandemi ekonomisi" konulu çevrim içi panel düzenledi
Trakya Üniversitesi (TÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının dünya ekonomisinin yüzde 4 küçülmesine neden olduğunu belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 28.02.2021
TRAKYAKA toplantısı Edirne'de yapıldı
Toplantıya Edirne Valisi Ekrem Canalp, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Tekirdağ Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve ajansın uzmanları katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 27.02.2021
Siirt Organize Sanayi Bölgesi genişletiliyor
Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, organize sanayi bölgesinin genişlettirileceğini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.02.2021
Hatay'daki sivil toplum kuruluşlarından çağrı: Mehmet Şah Vakıf arsası yeşil alan olsun
HATAY'daki bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri, yaptıkları basın açıklamasıyla kent merkezinde bulunan ve yıkılıp yeniden inşa edilmesi planlanan Mehmet Şah Vakıf İşhanı'nı yerinin, yeşil alan olarak kazandırılmasını istedi.  Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, çeşitli STK temsilcileri ile birlikte ATSO Toplantı Salonu'nda yaptığı ortak basın açıklamasında, Antakya ilçesi köprübaşında bulunan Mehmet Şah Vakıf İşhanı'nı yerinin, yeşil alan olarak kazandırılması gerektiğini söyledi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.02.2021
YATIRIMCILARA ALTIN FIRSATLAR - Türk ürünleri kalite, fiyat ve lojistik avantajıyla öne çıkıyor
İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Başkanı Livio Manzini, Türkiye'nin, dış ticaretinin yarıdan fazlasını AB üyesi ülkelerle gerçekleştirdiğini belirterek, "Türk ürünlerinin gerek kalite/fiyat oranı gerekse de lojistik avantajı söz konusu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.02.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (KTSO) Soner Ilık, Kırklareli Üniversitesi akademik personelini kabul etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.02.2021
Sivas'ta 279 kişilik işbaşı eğitim programı ile istihdama katkı sağlanacak
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken ise kurumsal yapılarıyla şehrin ekonomisi ve istihdamına katkı sağlayan firmaların, devletin verdiği desteklerden en iyi şekilde istifade ettiğini belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.02.2021
LTSO, Vize ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet hediye etti
Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere 40 klavyeli tablet, Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 26.02.2021
Son dakika haberleri: GÜNDEM / 26 Şubat 2021
(Ankara/15.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- MİLLET İRADESİNE DARBE: 28 ŞUBAT - FETÖ elebaşı Gülen, açıklamalarıyla "postmodern darbe" zihniyetinin imdadına koştu Dönemin seçilmiş Refahyol hükümetini istifaya çağıran örgüt elebaşı Fetullah Gülen, 28 Şubat darbesi sürecinin mimarları için "demokrat" yorumu yaptı Samanyolu TV'de katıldığı programda, "Bu hükümeti değiştirin demek daha demokratik olur. Askeriye, 'muhtıra verdi' diye suçlanmak isteniyor. Askerler isteselerdi, 'Bu böyle olacak' diyebilirlerdi. Ama böyle yapmadılar ve oturup meseleyi 6 saat mülahaza ettiler. Demokratik yollarla problemler çözülsün istediler." diyen elebaşı Gülen, tavrını darbeden yana belirledi 28 Şubat'ın antidemokratik uygulamalarının en büyük destekçisi Gülen, "başörtüsü füruattır" çıkışı yaparak, başörtüsü yasağını uygulayanların imdadına koştu (Tanju Özkaya-Sefa Şahin/Ankara) 2- YATIRIMCILARA ALTIN FIRSATLAR - Türk ürünleri kalite, fiyat ve lojistik avantajıyla öne çıkıyor İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği Başkanı Livio Manzini: "Türkiye, dış ticaretinin yarıdan fazlasını AB üyeleri ile gerçekleştirmekte ve Türk ürünlerinin gerek kalite/fiyat oranı gerekse de lojistik avantajı söz konusu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 25.02.2021
Fethiye, Travel Turkey İzmir Fuarı'nda yerini aldı
Fethiye'nin etkili tanıtımı için aylar öncesinden hazırlıklarını yapan Fethiye Belediyesi ve Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO), Fethiye Turizm Konseyi'nde alınan kararlar doğrultusunda fuar standını dijital reklam panoları ve ilçenin görselleriyle donattı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 25.02.2021
Mersin Agropark yönetimi Tarsus'ta toplandı
Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır'ın yönetiminde Agropark'ın kurulacağı Alifakı Mahallesi'nde düzenlenen toplantıya şirketin kurucu ortağı ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası'nın Başkanı Ruhi Koçak da katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 25.02.2021
Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Güldere: "Serbest ticaret anlaşmasının imzalanması için gayret gösteriyoruz"
Türkiye-Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası Forumu Ortak Toplantısı çevrim içi olarak yapıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 25.02.2021
KTSO Başkanı Ilık, Kırklareli Defterdarı Durusoy'u ziyaret etti
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Vergi Haftası dolayısıyla Kırklareli Defterdarı Mehmet Durusoy'u ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 24.02.2021
"Bolu Kanlıca Mantarı" coğrafi işaret aldı
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Türker Ateş, "Bolu Kanlıca Mantarı"nın coğrafi işaret aldığını bildirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 24.02.2021
Oltu Tuğla Fabrikası'nda devir teslim töreni yapıldı
Tapu teslim törenine, MÜSİAD İl Başkanı Fuat Demir, Oltu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Baki Karaca ile Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası yetkilileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. KİLİS Türk bayrağı Kilis'ten Çanakkale'ye uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 14:03:46. #1.16#
title