TİCARET VE SANAYİ ODASI HABERLERİ

Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Ticaret Ve Sanayi Odası haber, Ticaret Ve Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ticaret Ve Sanayi Odası - Dün
Son dakika haberleri! Kırklareli'nden kısa kısa
LTSO Başkanı Cebelli'ye ziyaret Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli'yi ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 15.01.2021
Trakya'nın gelişimi için tarım, sanayi, turizm alanlarında iş birliği protokolü imzalandı
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Keşan Ticaret Borsası, İpsala Ticaret Borsası, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ve Üniversite arasında imzalanan protokole ilişkin, "Bölgemiz özellikle tarım, sanayi, turizm ve ticarette önemli potansiyele sahip.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Milletvekili Öztürk'ten GTSO'ya ziyaret
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu'nu ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan uzaktan eğitime tablet desteği
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na gönderilen 55 klavyeli tablet bilgisayar, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere düzenlenen programda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Bilecik'ten kısa kısa
Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleşen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cuma İvrendi, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Düzgün, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Şişman, Genel Sekreter Doğan Gürkan Akyol ve Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yücel Gürsoy katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Şırnak Milletvekili Birlik, Cizre TSO Başkanı Sevinç ile görüştü
AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Sevinç ve Yönetim Kurulu üyeleri ile görüştü.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 14.01.2021
Karapınar'da vergi rekortmenlerine plaket verildi
Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası, (KATSO) 2019'da ilçede vergi rekortmeni olan iş insanları ve kurumları plaketle ödüllendirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 13.01.2021
Kiralanan taşıtlarda trafik cezasının araca değil, kiralayana yazılacak olması
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, taşıt kiralama sektörünün en önemli sorunlarından biri olan trafik cezalarının kiralayan kişiye değil de araç sahiplerine kesilmesi konusunun çözüme kavuşturulduğunu bildirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 13.01.2021
Erdemli'de öğrencilere tablet desteği
Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından uzaktan eğitim alan öğrencilere destek olmak amacıyla alınan 65 klavyeli tablet düzenlenen törenle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 13.01.2021
TOBB'dan Çorum'daki öğrencilere 150 tablet desteği
Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Naki Özkubat, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı'yı ziyaret ederek, TOBB'dan gönderilen tabletleri teslim etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 13.01.2021
STSO'dan Sivas Belediye Başkanı Bilgin'e ziyaret
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'i ziyaret ederek Taşhan çevresi, Atatürk ve Bankalar caddelerindeki koruma kararı ile fuar alanının yer tahsisi konusunda istişarede bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.01.2021
Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan uzaktan eğitime tablet desteği
Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası'nca, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında 55 tablet bilgisayar Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan'a teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.01.2021
TOBB'dan gelen tablet bilgisayarlar Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası'nda (KTSO) gerçekleştirilen törende, 55 tablet bilgisayar KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş'a teslim edildi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.01.2021
Akşehir Devlet Hastanesi'ne destek olan iş insanlarına plaket
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilen törene, Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Erdem, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı ile maddi destek sağlayan iş insanları katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 12.01.2021
Tarsus'ta öğrencilere tablet desteği
Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Tarsus Ticaret Borsası, uzaktan eğitim sürecinde erişim sorunu yaşayan öğrencilere ulaştırılmak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 55 tablet bilgisayar desteğinde bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 11.01.2021
Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasından eğitime destek
Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerin uzaktan eğitime erişebilmeleri için 100 tablet bağışında bulunuldu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 11.01.2021
Düzce'de öğrencilere tablet dağıtıldı
Kentteki yaklaşık 30 köyde Eğitim Bilişim Ağı (EBA) destek merkezleri kurduklarını anımsatan Yiğit, "Bu merkezlere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızla beraber tabletler aldık. En son Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığımız da 68 adet tablet verdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.01.2021
"Türkiye ekonomiyi konuşuyor" etkinliği gerçekleştirildi
EGD'den yapılan açıklamaya göre, etkinliğe TOBB Başkan Yardımcısı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Ardahan Valisi Hüseyin Öner ile Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çekin Demirci, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Muş'un Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, İYİ Parti Karabük İl Başkanı Erol Serin, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Bostancı, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
KTSO'ya ziyaret Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Pınarhisar ilçesine bağlı Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker'i makamında kabul etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 09.01.2021
Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odasından eğitime tablet desteği
Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası, ihtiyaç sahibi öğrencilerin uzaktan eğitime erişebilmeleri için 55 tablet bağışında bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 08.01.2021
Van'da 'İller ve Destinasyonlar Tanıtım Toplantısı' düzenlendi
Toplantıya, YYÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elvan Ocak, Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Van ESOB Başkanı İsa Berge, TÜRSAB Doğu Anadolu Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Cevdet Özgökçe, DAKA Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, Elite World Van Otel Genel Müdürü Oktay Aksoy, Van Müzesi Müdürü Erol Uslu, VANODER Başkanı Reşat Yeşilağaç, Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, VAHATUDER Başkanı Abdullah Tunçdemir ve turizmciler katıldı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.01.2021
"Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu 1. Türk Tarafı Toplantısı" yapıldı
Türkiye ile Bulgaristan arasındaki ticaret ve yatırım ilişkilerinin gelişimine destek olmak amacıyla Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (BULTİŞAD) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında imzalanan anlaşma ile kurulan Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu'nun "1.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.01.2021
Diyarbakır Valisi Karaloğlu, OSB'deki bir fabrikada kaynak yaptı
OSB'dan yapılan açıklamaya göre, Vali Karaloğlu, beraberindeki Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan ile OSB'de yer alan fabrikalarda incelemelerde bulundu.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.01.2021
Yayladağı'nda tütün üretim ve pazarlama kooperatifi kuruldu
Açıklamada, "Başta AK Parti Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ile kooperatifin kurulmasında desteklerini esirgemeyen çiftçilerimize ve üyelere teşekkür ederiz.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 07.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Cebelli, kamu bankalarının son dönemde KOBİ'lere yönelik güzel imkanlar sunduğunu belirtti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.01.2021
Sakarya'dan ihracat rekoru
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, kentin geçen yılın aralık ayında 572 milyon 844 bin dolarlık ihracat performansıyla tarihinin en yüksek aylık ihracat rakamını yakalayarak rekor kırdığını bildirdi.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.01.2021
SATSO ve Halkbank arasında işbirliği protokolü imzalandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halkbank arasında imzalanan "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" kapsamında, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Halkbank Bölge Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 06.01.2021
STSO Başkanı Eken'den Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Kalın'a ziyaret
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü Ömer Kalın'ı ziyaret etti.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 03.01.2021
STSO'nun eski hizmet binasının yıkımına başlandı
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nın (STSO) Bankalar Caddesi'nde bulunan eski hizmet binasının yıkımına başlandı.
Ticaret Ve Sanayi Odası - 31.12.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay yeni yıl mesajı yayımladı, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel vatandaşların yeni yılını kutladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri | Ticaret Ve Sanayi Odası Haber - Haberler - Ticaret Ve Sanayi Odası haberleri, son dakika ticaret ve sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! Kırklareli'nden kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:28:17. #1.15#
title