Taşdelen Haberleri

Taşdelen haber, Taşdelen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taşdelen 30.5.2020
KADIKÖY'DE DURAKLARDA OTOBÜS BEKLEDİLER
 KADIKÖY'de iki gün sürecek olan sokağa çıkma kısıtlamasında yollar boş kaldı. İşe gitme mecburiyeti olan vatandaşlar maske ve sosyal mesafe kuralına uyarak durakta otobüs bekledi. 15 İlde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında yollar boş kaldı. Kısıtlamadan muaf olanlar işlerine gitmek için otobüs duraklarına geldi. Otobüslerini beklerken vatandaşların maske ve sosyal mesafeye uyduğu gözlemlendi.  "İKİ SAATTİR YOLDA BEKLİYORUZ" İşe gitmek için Kadıköy Kozyatağı otobüs durağında bekleyen Murat Özkan, "İşe gidiyorum. Yasak devam etsin. En azından mikrop yayılmasın. Otobüsler biraz daha sık gelse daha iyi olacak. İki saattir yolda bekliyoruz." dedi. Murat Taşdelen ise, "İşe yetişmeye çalışıyoruz.
Taşdelen 29.5.2020
Çankaya Belediyesinden yenidoğan bebeklere hediye seti
Açıklamada görüşlerine yer verilen Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, insan odaklı sosyal demokrat belediyecilik anlayışı gereği insanları mutlu edecek hizmetler verdiklerini belirtti.
Taşdelen 28.5.2020
"Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması"na başvurular 8 Haziran'a uzatıldı
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen UTİB Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Taşdelen Engin, başvuruda bulunamayanların da Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması'na katılabilmesi adına başvuru tarihini ileriye aldıklarını belirtti.
Taşdelen 28.5.2020
Çankaya Belediyesinden, dar gelirlilere gıda yardımı
Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ramazan boyunca erzak yardımında bulunduklarını hatırlattı.
Taşdelen 27.5.2020
Çankaya Belediyesi, sokağa çıkan çocuklar için eğlence düzenledi
Kuğulu Park'taki etkinliklere katılarak çocukların dans ve oyunlarını izleyen Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, çevre bilincinin anlatıldığı kitapları miniklere hediye etti.
Taşdelen 27.5.2020
Ankara'da çocuklar bir kez daha sokağa çıktı
Kitap dağıtımının da yapıldığı etkinlikte bir konuşma yapan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, evde sıkılan çocukları izinli oldukları saatlere denk getirdikleri programlarla eğlendirmeye çalıştıklarını söyledi.
Taşdelen 26.5.2020
Sanal ortamda düzenlenen "Makamda Şifa" konseri izleyicilere moral oldu
Edirne Devlet Türk Müziği Topluluğu Müdürü Fadıl Atik ve topluluğun solisti Halil Arseven sanat yönetmenliğinde sanal ortamda gerçekleştirilen konsere, sanatçılar Furkan Bilgi, Şükrü Fırat, Deniz Göktaş, Levent Öztürk, Anıl Kanarya, Göksu Can Ar ve Kaan Taşdelen de enstrümanlarıyla eşlik etti.
Taşdelen 22.5.2020
Türkiye ev tekstili ve giyimde "antivirüs kumaş" trendine hazır
Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) Başkanı Pınar Taşdelen Engin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle maske kullanımının hayatın bir parçası haline geldiğini belirterek, "Günümüzün yeni gereksinimlerine göre Ar-Ge çalışmalarımız devam ediyor.
Taşdelen 19.5.2020
Çankaya'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle evde kalan vatandaşların 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı otobüsle ilçeyi dolaşarak kutladı.
Taşdelen 19.5.2020
Beyoğlu'nda 2 ay önce yanan binada yanmış kafatası bulundu
Başka bir sokak sakini Çetin Taşdelen "İki ay önce yangın çıktı burada.
Taşdelen 18.5.2020
(BEYOĞLU'NDA 2 AY ÖNCE YANAN BİNADA YANMIŞ KAFATASI BULUNDU
Başka bir sokak sakini Çetin Taşdelen "İki ay önce yangın çıktı burada.
Taşdelen 18.5.2020
Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen: "19 Mayıs, ulusumuzun yeniden doğuş günüdür"
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, "19 Mayıs, ulusumuzun yeniden doğuş günüdür.
Taşdelen: 'Maske takmaya devam edin'Taşdelen 17.5.2020
Taşdelen 16.5.2020
Cumhurbaşkanı Atama Kararları Resmi Gazete'de
Ayrıca, Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğüne Necmi Özben, Personel Genel Müdürlüğüne Ahmet Yılmaz, Personel Genel Müdürlüğü Yardımcılığına Adem Dinç ve Mehmet Ertuğrul Karsu, Strateji Geliştirme Başkanlığına İhsan Çimen ve Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Fatih Taşdelen uygun görüldü.
Taşdelen 16.5.2020
Atama kararları Resmi Gazete'de
Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğüne Necmi Özben, Personel Genel Müdürlüğüne Ahmet Yılmaz, Personel Genel Müdürlüğü Yardımcılığına Adem Dinç ve Mehmet Ertuğrul Karsu, Strateji Geliştirme Başkanlığına İhsan Çimen ve Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Fatih Taşdelen atandı.
Taşdelen 14.5.2020
Çankaya Belediyesi, "Akıllı Sınav" ile öğrencilere kendilerini sınama imkanı sunacak
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, konuyla ilgili şunları kaydetti: "Online deneme sınavı sonunda gençlerimiz performanslarını ve akranları arasında yerini görme imkanı bulacak.
Taşdelen 13.5.2020
Bez maskede standartların belirlenmesinin üretim ve ihracatı artıracağı öne sürüldü
Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Taşdelen Engin, "Kullan at maskelere alternatif olarak antibakteriyel özellikleri olan, yıkanabilen, tasarımı, hatta modası olan fonksiyonel maskelere geçiş, üretim ve ihracatta katma değeri 3-4 kat artıracaktır.
Şu an buradasınız: Taşdelen Haberleri | Taşdelen Haber - Haberler - Taşdelen haberleri, son dakika taşdelen haber ve gelişmeleri burada. Çankaya asfaltta yeni normale döndü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 17:34:35. #1.14#
title