Şarkı Haberleri

Şarkı haber, Şarkı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şarkı - 23.10.2020
BUSİAD felsefe toplantıları başladı
İnam, "Türkçe ile bilim yapılamaz, felsefe yapılamaz yaygın kanısının" olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Bu durum, gençlerde yaygın görülmeye devam ediyor. Kötümser bir şekilde yapılıyor. Türkçe düşünen insanımızı üzen kendi dilini küçümser ve karamsar bir hale sokuyor. Türkçe ile düşünülemez savı, kendisinin ana dilinin Türkçe olduğunu kabul edip, anadiliyle çok fazla işi olmamış, şarkı, türkü söylemeyi, masalları, edebiyatı irdelememiş, onları tatmamış, onlarla yolculuk yapmamış, belki küçük yaşlarda yabancı dil öğrenip onunla tanış olmuş, kendi dilini tanımamış.
Şarkı - 22.10.2020
Son dakika haberi! Yunanistan'daki Altın Şafak yöneticilerine tutuklama kararı
Yunan mahkemesi, 13'er yıl hapis cezasına çarptırılan aşırı sağcı Altın Şafak Partisi'nin lider kadrosunun yaptığı ceza erteleme talebini reddettiği ifade edildi.  Yunan mahkemesi, 13'er yıl hapis cezasına çarptırılan aşırı sağcı suç örgütü Altın Şafak Partisinin lideri Nikos Mihaloliakos ve örgütün yönetici kadrosunun tutuklanarak hapse girmesine karar verdi. Yunanistan'ın başkent Atina'daki Temyiz Mahkemesi, Altın Şafak Partisi'nin lideri Mihaloliakos ve örgütün diğer yöneticileri Ilias Kasidiaris, Ilias Panagiotaros, Yiannis Lagos, Giorgos Germenis, Nikos Papas ve Panagiotis Iliopoulos'a verilen hapis cezalarının ertelenmesi talebini reddetti. Söz konusu kararın ardından 7'si suç örgütü yönetmekten suçlu bulunan lider kadrosu olmak üzere Altın Şafak'ın toplam 39 üyesi hapse girecek. Dava kapsamında yargılanan 51 sanıktan diğer 12'sinin cezaları ise ertelendi. Öte yandan, tutuklanma kararı verilen Altın Şafak üyelerinin kendi rızalarıyla polise giderek teslim olmaya başladığı belirtildi.  ALTIN ŞAFAK SUÇ ÖRGÜTÜ OLARAK İLAN EDİLMİŞTİ Atina'daki Temyiz Mahkemesi, 5 yılı aşkın süredir devam eden davada, Altın Şafak'ın suç örgütü olduğuna hükmetmişti. Başkent Atina'nın Keratsini semtinde 2013'te sabaha karşı Altın Şafak Partisi üyesi Yorgo Rupakias, şarkıcı Pavlos Fissas'ı kalbinden bıçaklayarak öldürmüştü.
Şarkı - 22.10.2020
Müzik duyunca oynamadan duramıyor
GÖBEK ATTI, CEZADAN KURTULDU  Bir gün trafik cezası yemek üzereyken, radyoda çalan şarkıyla göbek atmaya başladığını anlatan Bulut, Bir gün arabamla giderken, benzinim bitti.
Şarkı - 21.10.2020
Hakan Taşıyan'dan sevindiren  haber
Arabesk müziğinin usta isimlerinden Hakan Taşıyan ayağındaki ağrılar yüzünden tedavi görmeye başlayınca karaciğer ve böbrek rahatsızlığı olduğu ortaya çıktı. Dün sevenlerinden dua isteyen Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu hakkında yeni bir gelişme yaşandı.Şarkıcı Işın Karaca sosyal medya hesabından güzel haberi duyurdu; Sevim Emre Gencebay'dan aldığım bilgiye göre sevgili Hakan Taşıyan şu an da hastanede tedaviye alınmış ve en güzel haber de organ nakline ihtiyacı olmaması! Buradan bu müzisyen kardeşimize sahip çıkan Sağlık Bakanlığı ve tüm sağlıkçılarımıza şükranlarımızı sunuyorum.
Şarkı - 21.10.2020
TRT 2'den "Bir Yeşilçam Hikayesi" konseri
Yeşilçam'a damga vuran filmlerin unutulmaz şarkıları, TRT sanatçılarının yorumuyla "Bir Yeşilçam Hikayesi" konserinde yankılanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şarkı Haberleri | Şarkı Haber - Haberler - Şarkı haberleri, son dakika şarkı haber ve gelişmeleri burada. Aslı Bekiroğlu şan eğitimi almaya başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 12:40:55. #1.14#
title