Sahibinden Haberleri

Sahibinden haber, Sahibinden son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sahibinden - 14.06.2021
"sahibindex Konut Piyasası Görünümü" raporunun 6'ncısı yayımlandı
sahibinden.com ve Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi (BETAM) iş birliğiyle hazırlanan sahibindex Konut Piyasası Görünümü raporuna göre, konut piyasası, küresel salgının etkisinden sıyrılmaya çalışırken, İstanbul'daki kira fiyatlarında dikkati çekici artış kaydedildi.
Sahibinden - 11.06.2021
Metruk Yapı İlanı
Metruk Yapı İlanı 10 Temmuz 2019 tarih ve 30827 sayılı Resmi Gazete 'de yayımlanan 7181 sayılı Tapu Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun 12. Maddesine göre, 3194 sayılı İmar Kanunun düzenlenen 39. Maddesi; " Genel güvenlik ve asayiş bakımından tehlike arz ettiği valilikçe tespit edilen metruk yapılar ile bir kısmı veya tamamının yıkılacak derecede tehlikeli olduğu belediye veya valilik tarafından tespit edilen yapıların sahiplerinin adrese dayalı nüfus kayıt sistemindeki adreslerine tehlike derecesine göre bunun izalesi için belediye veya valilikçe üç gün içinde tebligat yapılır. Yapı sahibine bu şekilde tebligat yapılamaması halinde bu durum tebligat yapan idarenin internet sayfasında 30 gün süre ile ilan edilir ve tebligat varakası tebliğ yerine kaim olmak üzere tehlikeli yapıya asılır ve keyfiyet muhtarla birlikte bir zabıtla tespit edilir. Malik dışında binada ikamet amacıyla oturanlara da ayrıca tahliye için tebligat yapılır. (Değişik fıkra: 4. 7. 2019-7181/12 md. ) Tebligatı veya ilanı müteakip 30 günü geçmemek üzere ilgili idarece belirlenen süre içinde yapı sahibi tarafından tehlikeli durumun ortadan kaldırılmaması halinde, tehlikenin giderilmesi veya yıkım işleri belediye veya valilikçe yapılır ve masrafı % 20 fazlası ile yapı sahibinden tahsil edilir.
Sahibinden - 08.06.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Bir Allah'ın kulu kalem bile oynatmıyor, oynatamıyor. Sonra da dönüp bize 'Demokrasi var.' diyorlar. Sen onu benim külahıma anlat. Açık ve net ifade ediyorum; Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devleti olmaktan çıkmıştır. Yargı asla ve asla tarafsız ve bağımsız değildir. Talimatla iş yapan bir yargı vardır. Türkiye Cumhuriyeti'nde hiç kimsenin can ve mal güvenliği yoktur. Her sabah, sabahın köründe kapınız kırılabilir ve içeri polisler gelebilir. Çocuğunuza da eşinize de akrabanıza da silah dayatılabilir. Yeri geldiğinde öldürülebilir. Bununla da karşılaştık çünkü. Nerede, hangi zamanda yaşıyoruz, Ortaçağ'da mı? Hayır. 21'inci yüzyılın Türkiye'sinde böyle bir tabloyla karşı karşıyayız." "Mafyadan talimat alıyorsunuz" Yeraltı dünyasının önemli bir aktörünün açıklamalar yaptığını anlatan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Gazeteler, televizyonlar tartışıyor, iktidar sahibinden tık yok.
Sahibinden - 07.06.2021
sahibinden.com Global Wellness Day'in 7. kez ana sponsoru oldu
sahibinden.com, Türkiye'den doğarak tüm dünyaya yayılan ve herkesi iyi yaşam konusunda bilinçlenmeye davet eden Global Wellness Day'in 7. kez ana sponsoru oldu.
Sahibinden - 05.06.2021
Temizliğe gittiği evden altınları çaldı, cezaevini boyladı
Temizlik için gittiği evin yatak odasındaki altınları çaldığı iddiasıyla mahkum edilen hırsızlık zanlısı, "Ev sahibinden fakir olduğum için bana bu iftira atıldı" savunması da işe yaramadı.
Sahibinden - 03.06.2021
Sahibinden.com'da karavan ilanlardaki artış, otomobil ilanlardaki artışı geçti
sahibinden.com verilerine göre mayıs ayında verilen otomobil ilanı sayısı geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla yüzde 12 arttı.
Sahibinden - 02.06.2021
Karabük'ten kısa kısa
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ile sahibinden.com iş birliğinde gayrimenkul danışmanlarına yönelik ücretsiz eğitimlerin başlayacağı bildirildi.
Sahibinden - 28.05.2021
sahibinden.com'dan "S-Param Güvende" hizmeti
sahibinden.com, "İkinci El ve Sıfır Alışveriş" kategorisinde yer alan ürünlerin güvenli ve kolay bir şekilde alınıp satılmasına imkan tanıyan "S -Param Güvende" hizmetini hayata geçirdi.
Sahibinden - 25.05.2021
Sahibinden - 24.05.2021
TOBB, TOBB ETÜ ve sahibinden.com eğitim alanında iş birliği yapıyor
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) ve sahibinden.com ile eğitim alanında yaptıkları iş birliğiyle emlak danışmanları ve ikinci el araç ticareti yapan üyelere verilen hizmetleri bir adım daha öteye taşıdıklarını belirterek, "Pandemi...
Sahibinden - 22.05.2021
Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'dan Emlak Bankası konutları hakkında açıklama Açıklaması
Tugay, plan kararı askıya çıkarıldığı zaman 135 bağımsız birim sahibinden itiraz geldiğini, bunun tüm mülk sahiplerinin yaklaşık yüzde onuna karşılık geldiğini belirterek, şunları kaydetti: "Plana hukuk yoluyla itiraz edilmesi, ülkenin her yerinde hemen her plan kararından sonra mutlaka yaşanan bir süreçtir.
Sahibinden - 20.05.2021
İstanbul Boğazı yelken yarışları yapıldı
IRC 0 sınıfında Çılgın Sigma, IRC 1 sınıfında Yılport Goblin, IRC 2 sınıfında Helly Hansen Cheese, IRC 3 sınıfında sahibinden.
Sahibinden - 17.05.2021
Türk Telekom: 96-71
Maça iki takım da tutuk başladı. Semih'in pota altından, Henry'nin dışarıdan basketleriyle üstünlüğü eline alan Karşıyaka, 18-9'la farkı 9 sayıya kadar çıkardı. Türk Telekom, Samet'le farkı eritmeye çalışsa da ilk periyot, ev sahibinden Morgan'ın son saniye basketiyle 20-13 sonuçlandı.
Sahibinden - 12.05.2021
Başkan Tugay'dan Boğa Ferdinand'ın çiftliğine destek
VİŞNELİ'DE KURULDU İlk olarak Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'yı ziyaret eden Başkan Tugay, daha sonra Karakayalı ve Karşıyaka Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Çağlayan İnanlı ile birlikte 5 yıl önce Vişneli köyünde kurulan, çoğunlukla çiftlik hayvanlarının koruma altına alındığı Angels Farm Sanctuary'ye geçti. 2019'da Kurban Bayramı'nda sahibinden kaçarak Rize'nin İyidere ilçesinden denize atlayıp Trabzon'un Sürmene ilçesi sahiline kadar yüzen ve mücadelenin sembolü haline gelen, sanatçı Haluk Levent'in sahiplenmesi sonrasında korumaya alınan boğa Ferdinand'ın da aralarında bulunduğu hayvanlarla ilgili bilgi alan Tugay, destek olacaklarını belirtti.
Sahibinden - 11.05.2021
Sahibinden - 07.05.2021
Özelleştirme İdaresi, Taşucu Limanı'nın 40 yıllığına özelleştirilmesi için ihale ilanına çıktı
İhale, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarf içinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle "pazarlık usulü"yle gerçekleştirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sahibinden Haberleri | Sahibinden Haber - Haberler - Sahibinden haberleri, son dakika sahibinden haber ve gelişmeleri burada. Edirne'de park alanının imara açılmasına karşı koyan Kıymet Teyze'nin hayali gerçek oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 17:42:12. #1.13#

title