SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HABERLERİ

Sağlık Bilimleri Fakültesi Haberleri

Sağlık Bilimleri Fakültesi haber, Sağlık Bilimleri Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sağlık Bilimleri Fakültesi - 19.07.2021
Hem sağlık hem lezzet için ilk gün kurban eti bekletilmeli
Kurban Bayramı'na sayılı günler kaldı. Uzmanlar önümüzdeki bayramda en çok dikkat edilmesi gereken öncelikli unsurun sağlıklı bir kurbanlık seçimi olduğuna vurgu yapıyor. Bayram öncesi özellikle et tüketimi ile ilgili sağlık açısından uyarılarda bulunan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 10.07.2021
"Demir eksikliği doğru beslenme ile giderilebilir"
Beykent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Arş.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 09.07.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Engelsiz Üniversiteler Ödül Töreni'nde Mekanda Erişilebilirlik Kategorisi'nde farklı alanlarda 4 "Turuncu Bayrak Ödülü"ne aday oldu. "Yeni YÖK" tarafından 2018 yılından bu yana geleneksel olarak verilen Engelsiz Üniversite Ödülleri, üniversiteler tarafından yoğun bir ilgi görüyor. Sonuçları 2022 yılında açıklanacak olan Ödüllerin başvuruları Nisan 2021'de tamamlandı. Bursa Uludağ Üniversitesi'nin farklı alanlarda yaptığı başvurulardan 4'ü Turuncu Bayrak Kategorisi'nde aday olmaya hak kazandı. YÖK Başkanlığı, BUÜ'nün Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi-İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Fuat Sezgin Kütüphanesi Ek Binası'nın mekanda erişilebilirlik kategorisinde Turuncu Bayrak ödüllerine aday olmasına karar verdi.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 08.07.2021
Dr. Öğr. Üyesi Gönül Ertunç Gülçelik çalışmasını Uluslararası Katılımlı 8. Ulusal Otoloji ve Nörotoloji Kongresi'nde sundu.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyemiz, Dr. Öğr. Üyesi Gönül Ertunç Gülçelik'in "Effect of Vestibular Rehabilitation on Bilateral Hypofunction According To Etiological Factors" isimli çalışmasını Uluslararası Katılımlı 8. Ulusal Otoloji ve Nörotoloji Kongresi'nde sundu.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 08.07.2021
"Sağlık Okuryazarlığı ile Kaliteli Yaşam" Projesi Tanıtıldı
Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Feridun Gülgeç, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Koordinatörü Ural Sevener, Çölyak ve Organik Beslenme Derneği Başkanı Halim Şivecan, Manisa CBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve Türk Hemşireler Derneği Manisa Şube Başkanı Dilay Açıl, Vali...
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 07.07.2021
Sosyal sorumluluk projesi ile aşırı tuz tüketimine dikkat çektiler
Aşırı tuz tüketiminin azaltılması konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan proje kapsamında Kemalpaşa Anaokulunda etkinlik düzenlendi. Etkinliğe; EÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 06.07.2021
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Tarlak'ın Uluslararası İş Birliği ile Yaptığı Çalışma Yayınlandı
Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyemiz, Dr. Öğr. Üyesi Fatih TARLAK'ın Uluslararası iş birliği ile yaptığı çalışma, Uluslararası Bilimsel Platformdaki en önemli veri tabanlarından olan Web of Science Core Collection verilerine göre Emerging Sources Citation Index kapsamındaki (WOS-ESCI)...
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 02.07.2021
Adü Hemşirelik Bölümü Mezunları Buluşuyor Paneli Gerçekleşti
Mezunları İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Seher Sarıkaya Karabudak koordinatörlüğü ve moderatörlüğünde gerçekleşen panelde, Hemşirelik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yelda Özsunar'ın açılış konuşmasının ardından Hemşirelik Fakültesi tanıtım videosu gösterimi yapıldı Etkinlikte konuşmacı olarak Erzurum Teknik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Halk Sağlığı Hemşireliği AD Dr.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 01.07.2021
İşitme kaybı çocukların gelişimini etkiliyor
Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü Dil ve Konuşma Terapisi Bölüm Başkanı Prof. Dr.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 26.06.2021
Somali Mogadişu Recep Tayyip Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 70 mezun verdi
Törene Somali Federal Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Sayın Fevziye Abikar, Adalet Bakanı Abdulkadir Muhammed Nur, Türkiye'nin Mogadişu Büyükelçisi Mehmet Yılmaz, SBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Elevli, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Somali Mogadişu Recep Tayyip Erdoğan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 24.06.2021
Bebeğiniz kelime yerine işaret dili kullanıyorsa dikkat!
Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Öğretim Görevlisi Merve Yüksel, çocuklarda dil gelişiminin süreçlerine ilişkin bilgi verdi.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 23.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı tarafından gerçekleştirilen tören ile 165 hemşire mezun edildi.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 18.06.2021
Üniversitemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğüne, Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi...
Üniversitemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğüne, Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 15.06.2021
Edirne'den kısa kısa
TÜ Hemşirelik Lisans Programı akredite süresi uzatıldı Trakya Üniversitesi (TÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Lisans Programı'nın akreditasyon süresinin uzatıldığı bildirildi.
Sağlık Bilimleri Fakültesi - 14.06.2021
Ankara Üniversitesinin araştırmasına göre gençler iş yerinde daha fazla yaş ayrımcılığına maruz kalıyor
Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (YAŞAM) Müdürü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sağlık Bilimleri Fakültesi Haberleri | Sağlık Bilimleri Fakültesi Haber - Haberler - Sağlık Bilimleri Fakültesi haberleri, son dakika sağlık bilimleri fakültesi haber ve gelişmeleri burada. 9 makamlı rektör skeç oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.7.2021 13:45:57. #1.16#

title