Nişantaşı Haberleri

Nişantaşı haber, Nişantaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nişantaşı - 17.10.2021
16 Ekim 2021 Haberleri
16 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Nişantaşı - 17.10.2021
AK Parti'den evlat nöbetindeki ailelere ziyaret
"Yüreklerindeki sızıyı haykırarak ama sızı kadar büyük bir cesaret göstererek dünyaya mesaj veriyorlar" Ailelerin yaz kış demeden 775 gündür eylemlerini sürdürdüğünü ve bu süreçte de 32 annenin evladına kavuştuğunu anımsatan Karaaslan, şöyle devam etti: "Bir yandan devletimiz, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, güvenlik güçlerimizin fedakar çabalarıyla sınırlarımızın içinde ve ötesinde terörle mücadele ederken bir yandan bizler terörün temsilcisi olduklarını inkar etmeyenlerle TBMM başta olmak üzere her platformda mücadeleyi sürdürürken bir yandan da işte buradaki anneler gerçeği yine tüm dünyaya duyurarak, yüreklerindeki sızıyı haykırarak ama sızı kadar büyük bir cesaret göstererek dünyaya mesaj veriyorlar." "Onurlu direnişi gösteren annelerin ziyaret edilmesi, yanında durulması gerekmektedir" AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın ise, "Kürtlerin gerçek sahibi bu topraklarda AK Parti'dir. Kürtlerle ilgili bütün sorunları, bütün sıkıntıları, bütün ihtiyaçları ekonomik anlamda, kültürel anlamda, sosyolojik anlamda, siyasal anlamda çözümleyen, bu sorunların ortadan kaldırılması için mücadele eden, bu mücadeleyi CHP'nin ve HDP'nin bütün direncini, bütün karşı çıkmalarına rağmen gerçekleştiren AK Parti'dir. AK Parti iktidarlarıdır ve liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Diyarbakır kadim bir medeniyet, bu coğrafyanın en önemli şehirlerinden biridir. İnsanların Diyarbakır'a gelmeleri, Diyarbakır'dan feyz almaları her zaman için tarihsel bir durumdur. Fakat Diyarbakır'ı, Diyarbakır'daki çocukları, Diyarbakır'ın kalkıp kendi siyasi geleceklerini payanda etmeye çalışanların şunu bilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Diyarbakır gelip ciğer yiyip gidilecek bir şehir değildir. Burada bu onurlu direnişi gösteren bu ulvi direnişi gösteren annelerin de ziyaret edilmesi, onların da yanında durulması gerekmektedir. Bugüne kadar HDP'nin yapmış olduğu şey siyasal anlamda Kürt gençlerinin kanlarını Türk solunum pespayelerine peşkeş çekmekti. Biz buradaki şehrin gerçek sahipleri olan asıl bu coğrafyadaki AK Partili Kürtler olarak daha fazla çocuklarımızın yeni bir neslimizin insanların romantik düşüncelerine, Nişantaşı'nda geliştirmiş oldukları o romantik, siyasal geleceklerine, payanda edilmesine, kurban olmasına asla kesinlikle izin vermeyeceğiz.
Nişantaşı - 17.10.2021
Nişantaşı'nda kuyumcuyu soyan gaspçılar yakalandı
Nişantaşı'nda bir kuyumcudan 20 milyon TL değerinde mücevheri silah zoruyla gasp eden iki kişi yakalandı.
Nişantaşı - 13.10.2021
Şişli'de ABD'li turist, konakladığı otelin çalışanını darbetti
Alınan bilgiye göre, Nişantaşı'ndaki bir otelde konaklayan ABD'li turist E.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nişantaşı Haberleri | Nişantaşı Haber - Haberler - Nişantaşı haberleri, son dakika nişantaşı haber ve gelişmeleri burada. Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen makyajsız yakalandı! Görenler gözlerine inanamadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 04:42:18. #1.16#

title