Milletvekili Geçici Aday Listeleri Belirlendi

Milletvekili Geçici Aday Listeleri Belirlendi

Yüksek Seçim Kurulu, 22 Temmuz'da Yapılacak Genel Seçimine İlişkin Geçici Milletvekili Aday Listelerini İlan Etti.

Milletvekili Geçici Aday Listeleri Belirlendi

Yüksek Seçim Kurulu, 22 Temmuz'da yapılacak genel seçimine ilişkin geçici milletvekili aday listelerini ilan etti.

YSK'nın açıkladığı listeye göre iller ve patilerin adayları şöyle:

Kayseri:



AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ



1 ORHAN ŞİMŞEK


2 HÜSEYİN ÖNER


3 ASLIHAN KARAASLAN


4 SEZAİ KILIÇ


5 MÜKREMİN TAŞDÜZEN


6 FİLİZ KILIÇASLAN


7 MELİHA CENGİZ


8 MEHMET HACIALİOĞULLARI



BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ



1 MUSTAFA YAVUZ KÖKER


2 MUSTAFA TEKİN


3 BEHZATİ UÇAR


4 ALİ AYGAN


5 RÜŞTÜ KARATAŞ


6 CEMAL MÜKREMİN KARAKAYA


7 OLCAY PEHLİVANLIOĞLU


8 ALİ KEMAL ŞİMŞEK



SAADET PARTİSİ



1 DURAN SOYUĞUR


2 MAHMUT ARIKAN


3 İSA ESER


4 İBRAHİM YAMAN


5 OSMAN ÖZCAN


6 MAHMUT AKINCI


7 MUSTAFA ŞAHİN


8 ZAFER SEÇKİN



İŞÇİ PARTİSİ



1 BÜLENT MEHMET HODUL


2 EMİN YILDIRIM


3 EMİŞE ERTUĞRUL


4 FERİDE SAKARYA


5 ORHAN KESİCİ


6 BEKİR DURMAZ


7 OSMAN TEKE


8 MUHARREM KUMLU



CUMHURİYET HALK PARTİSİ



1 MEHMET ŞEVKİ KULKULOĞLU


2 ALİ AYDIN


3 FEYZULLAH KESKİN


4 MUSTAFA OLCAYTO ÖZHAN


5 RECAMİ BURSA


6 VEDAT NALBANTOĞLU


7 MEHMET ERDOĞAN


8 ALİ PAŞA TAN



HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ



1 SİNAN DAYAN


2 MUSTAFA KAHVECİ


3 AYŞE ADLIM


4 LEYLA ÖZHAN


5 KUDRET BAYGÜR


6 AYSUN ÖZTÜRK


7 HÜLYA ÇALIŞKAN


8 DEMİREL EKER



ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ



1 DERYA İLKER


2 SONER ERDEN


3 İSMAİL RÜŞTÜ EMECAN


4 HACI ALİ YİĞİT


5 DÜZGÜN KARABULUT


6 YUSUF AYDIN


7 İSMAİL YALÇIN


8 HASAN KIVIRCIK



GENÇ PARTİ



1 MESUT UÇAN


2 BEKİR KÖK


3 ERCAN DEMİR


4 GÜLÜMSER ANGAY


5 ERGİN SAVRUM


6 ŞÜKRİYE ULUHAN


7 ERDAL YILMAZ


8 EYÜP KUTAY



DEMOKRAT PARTİ



1 MUSTAFA ERASLAN


2 COŞKUN ARIK


3 NEJLA ERDOĞAN


4 MÜMTAZ YILDIRIM


5 MEHMET BAYRAKLI


6 ZÜHAL GÖZÜKÜÇÜK


7 DOĞAN GÜVEN


8 MUALLA GÜRSES



LİBERAL DEMOKRAT PARTİ



1 AHMET ERİNKURT


2 HASAN TARIK ÖZDEMİR


3 ÖMER FARUK ERİNKURT


4 YUNUS EMRE TUTAN


5 ÖMER GÜLYUVA


6 MAHMUT ŞAHİN


7 ÖMER ULUÇAY


8 ÖZER BAĞMEN



MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ



1 SABAHATTİN ÇAKMAKOĞLU


2 ÖMER FARUK MURAT


3 MAZHAR GÜNDOĞ


4 RECEP MEDENİ


5 ÜNAL POLAT


6 KEMAL SANDIK


7 NEVZAT ARIK


8 İBRAHİM SARIKOÇ



ADALET VE KALKINMA PARTİSİ



1 ABDULLAH GÜL


2 SADIK YAKUT


3 TANER YILDIZ


4 YAŞAR KARAYEL


5 MUSTAFA ELİTAŞ


6 AHMET ÖKSÜZKAYA


7 MEHMET BAHAETTİN CEBECİ


8 MURAT CAHİD CINGI



EMEK PARTİSİ



1 HASAN DAŞKIN


2 SAADETTİN AYKIRI


3 DOĞAN ÖNER


4 HALİL METİN


5 HATİCE KESKİN


6 BUKET SARIASLAN


7 AYTEN YAVUZ


8 MUSTAFA ÖNCEL



TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ



1 MUZAFFER TEKİN


2 SÜLEYMAN HAMARAT


3 ŞÜKRÜ YALÇIN ORTA


4 İBRAHİM ÇAYIR


5 ÖZDEMİR GÜNDOĞAN


6 ERSİN ÇELİK


7 FARUK ALGEÇ


8 ORHAN DAŞDEMİR



BAĞIMSIZ



AHMET ÜLGEN


VEYSEL TAŞ


ÖMER DALKIRAN


ALİ ELGÜN


İSMAİL TOPUZ


MUSTAFA YAVUZ


METE DENİZ

Kars:



AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ



1 YAKUP GÜLER


2 DAVUT TOPÇU


3 ERKAN AK



BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ



1 ZAFER TAŞCI


2 GENCAY AYTAŞ


3 VEYSEL KAZEL



SAADET PARTİSİ



1 ATIF ÖZBEY


2 VEYSEL BAHTİYAROĞLU


3 İBRAHİM KARAOĞUL



İŞÇİ PARTİSİ



1 MUHARREM YERLİ


2 BİNNUR ZUHAT YOKUŞ UZUN


3 SÜLEYMAN SENEM



CUMHURİYET HALK PARTİSİ



1 SELAHATTİN FİLTEKİN


2 MUHAMMET ÜSTEBAY


3 ERDOĞAN ÇEÇEN



HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ



1 RAHİM ÇELİK


2 AŞKIN KILIÇ


3 NURAY CANBAZOĞLU



ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ



1 MELİKŞAH YEKE


2 İSMAİL AKÇORA


3 HASAN SEÇKİN



GENÇ PARTİ



1 MEHMET SABRİ GÜNER


2 SUAT KOSTAKOĞLU


3 YILMAZ ÇAKAY



DEMOKRAT PARTİ



1 İLHAN AKÜZÜM


2 MİRZE ÇELİK


3 MİKAİL AKBAY



LİBERAL DEMOKRAT PARTİ



1 ÖZGÜN RUNA


2 ERCAN ARSLAN


3 ÇETİN AVCI



MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ



1 GÜRCAN DAĞDAŞ


2 FAHRETTİN GÜLTEKİN


3 YUSUF SİFİL



ADALET VE KALKINMA PARTİSİ



1 ZEKİ KARABAYIR


2 MAHMUT ESAT GÜVEN


3 YÜCEL AYDIN



TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ



1 GÜLCAN ALTUNDAŞ


2 ÖZGÜR DEVRİM KILIÇ


3 TURGUT GÜLEN



BAĞIMSIZ



MEHMET EMİN ALBAYRAK


MEHMET CENGİZ


YARGIÇ HARMANKAYA


MAHMUT ALINAK

Kırşehir:



AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ



1 METİN ORHAN


2 MELAHAT ÖNER


3 HAŞİM ELKOCA



BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ



1 SADRETTİN TEĞMEN


2 NECATİ ŞAHİN


3 ŞÜKRÜ BARUTCU



SAADET PARTİSİ



1 CAFER GÜNEŞ


2 MUSTAFA ÇAKIR


3 HÜSEYİN DAĞ



İŞÇİ PARTİSİ



1 VAHİP ER


2 YAVUZ ÇELİK


3 KUTLUAY ÖZER



CUMHURİYET HALK PARTİSİ



1 MEHMET AKYÜREK


2 DERVİŞ AYDIN


3 DENİZ AKPINAR



HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ



1 MUSTAFA BEYZADEOĞLU


2 ALİM ASA


3 SELÇUK ALTUNİŞ



ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ



1 GÜLÜZAR KILIÇ


2 SEMİNE ŞEKERTÜRK


3 ŞAKİR ŞENOL



GENÇ PARTİ



1 MURAT ATABEY


2 AYNUR YILMAZ


3 ERDAL URCAN



DEMOKRAT PARTİ



1 RAMAZAN MİRZAOĞLU


2 BİLAL IŞIKLI


3 ARİF KAPLAN



LİBERAL DEMOKRAT PARTİ



1 HASAN SAMİ İLGEN


2 SEZGİN ÇATAL


3 GÜLTEKİN ERDUR



MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ



1 METİN ÇOBANOĞLU


2 ERHAN TALU


3 HASAN HÜSEYİN KÖŞKER



ADALET VE KALKINMA PARTİSİ



1 MİKAİL ARSLAN


2 ABDULLAH ÇALIŞKAN


3 MUZAFFER ASLAN



EMEK PARTİSİ



1 ZEHRA BAŞKAYA


2 HÜSAMETTİN ÜNAL


3 NİZAM KAYA



TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ



1 ERKAN YILDIZ


2 EFRAYİM GENÇ


3 TUNCAY BARAN



BAĞIMSIZ



BÜLENT SUNGUR

Kocaeli:



BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ



1 MENSUR YILDIRIM


2 MUSTAFA DÜLGER


3 MUHARREM CAN


4 ADEM BULUT


5 HÜSEYİN ÜNAL


6 CAHİT BARUTÇU


7 AHMET ÇELİK


8 ÖZER İNCE


9 ADİL ŞENGÜL



SAADET PARTİSİ



1 ŞEVKET KAZAN


2 MEHMET BATUK


3 ALAETTİN KÖKSAL


4 MAŞALLAH SÖĞÜT


5 KAYHAN BAYTAR


6 RUZİYE TAN


7 AHMET ÜNLÜ


8 ALİ ŞÜKRÜ BAYRAKTAR


9 ALİ OSMAN AYDIN



İŞÇİ PARTİSİ



1 AHMET FAHRETTİN UZUNER


2 NURETTİN KORKMAZ


3 ŞÜKRAN ETİLER


4 GÖKHAN ONATER


5 HAFİZ DEDE


6 MUSTAFA CERİT


7 HATİCE ALP


8 BURHAN CAHİT DOĞAN


9 SEYCAN GÜNDAY



CUMHURİYET HALK PARTİSİ



1 MEHMET CEVDET SELVİ


2 HİKMET ERENKAYA


3 CEVDET BARIŞ


4 İSAMETTİN AKKURT


5 MEHMET HİLAL KAPLAN


6 MAHİR DÖNMEZ


7 MÜZEYYEN TAN


8 SEMRA BAŞLAK


9 MUSTAFA TÜRKER



HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ



1 ADEM ÖZZAİM


2 MUZAFFER ORKUN SOYSAL


3 MUSTAFA ÖZBEK


4 HÜSEYİN ALBAYRAK


5 AHMET KAZIM ZORLU


6 NURTEN DEMİR


7 CANAN ER


8 SEHER DAVUT SINAR


9 ŞEVKİYE NESLİHAN ÖZTÜRK



ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ



1 ERDOĞAN DİLBER


2 SAVAŞ YILMAZ


3 FATMA DANYILDIZ


4 ŞENAY KINA


5 YETER KARADENİZ


6 CEMİLE ÇAKMAK


7 AHMET YAĞCIOĞLU


8 MEVLÜT ÇİFTCİ


9 DURSUN SEVİM



GENÇ PARTİ



1 SELAHATTİN BAL


2 AYHAN ALİŞAN


3 AYŞE YALÇINKAYA


4 AYŞE SİBEL YELMAN


5 TİMUR CAPGULAŞ


6 MUHARREM ÇAKMAK


7 MEHMET ESMER


8 TAHSİN ÖZER


9 ASİLE İREM



DEMOKRAT PARTİ



1 CENGİZ ÖZDEMİR


2 MURAT AKTÜRKOĞLU


3 BEKİR USTA


4 ERCÜMENT ŞAHİN


5 NADİR ARİF AŞIK


6 AYŞE YÜCE


7 ADNAN KOÇ


8 SERDAR KAMAN


9 BAŞAK SARAL



LİBERAL DEMOKRAT PARTİ



1 İSMET HAKAN ERDAL


2 MEHMET KARAYEL


3 İSMAİL KEREM KOLAYLI


4 MÜCAHİT KAÇAR


5 NEHAR TANINMIŞ


6 MURAT YALÇIN


7 ŞENGÜL UŞAK


8 MERAL KÖKSOY


9 CİHAT YOĞURTÇUOĞLU



MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ



1 CUMALİ DURMUŞ


2 LÜTFÜ TÜRKKAN


3 HALUK AKYÜZ


4 MEHMET VEYSEL BESNİLİ


5 ERCAN İNCİ


6 İLYAS AKTARAN


7 RIZA TEVFİK ERDOĞAN


8 HALİL ÖZCAN


9 SAİT YILDIRIM



ADALET VE KALKINMA PARTİSİ



1 NİHAT ERGÜN


2 OSMAN PEPE


3 FİKRİ IŞIK


4 EYÜP AYAR


5 AZİZE SİBEL GÖNÜL


6 MUZAFFER BAŞTOPÇU


7 NEVZAT DOĞAN


8 AHMET SADİ GÜNGÖR


9 İSMAİL HAKKI ŞAHİN



TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ



1 BARBAROS TANTAN


2 ALPASLAN SAVAŞ


3 GÜL ŞERBETÇİOĞLU


4 MUSTAFA TOZKOPARAN


5 İLYAS ŞİMŞEK


6 SELMA KORKMAZ


7 RESUL AYTAŞ


8 CİHAT ÖZKAL


9 ALİ ANILMIŞ



BAĞIMSIZ



ERDOĞAN TURAN


ABDULKADİR CEYLAN


ENGİN TURAN


İSMAİL YILMAZ


YILMAZ POSPOR


LEVENT BAKKAL


TAHSİN BEŞBAŞ


NEVZAT ALLAHVERDİ


AHMET YÜCEL ÇİFTÇİ


ABDULBAKİ YILDIRIM


YAŞAR SEZGİN


NECMİ ÖZBAY


KÖKSAL GÖK


MUSTAFA AVCİ


FEVZİ BİLGE


CAVİT KESKİN

İzmir 1. Bölge:



AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ



1 MUSTAFA KAPANCIOĞLU


2 ZAFER ERÇETİN


3 KAZIM BEYAZTEPE


4 KADİR KIRAK


5 GÜRKAN ESEN


6 ASUMAN ÇAKAN


7 RÜSDEM BAĞCI


8 MEHMET TURAN


9 GÜLSEREN AĞLAMAZ


10 NUSRETTİN UZUN


11 HALİL İBRAHİM ÖDEN


12 ÖMER ARAS



BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ



1 MUSTAFA KAYA


2 İSMET EKREN


3 AHMET ERİMHAN


4 HASAN KADI


5 ORÇUN BAYSAL


6 ZÜBEYDE USLU


7 HÜSEYİN TAKMAZ


8 CEMİL ERDOĞAN


9 CAVİT ŞİMŞEK


10 YAŞAR GÜZELYAZICI


11 KEMALETTİN ÇELİK


12 OSMAN KASIM



SAADET PARTİSİ



1 ŞERAFETTİN KILIÇ


2 KAMİL BİLGİLİ


3 CEMAL ARIKAN


4 SUNA CANITEZ


5 MUMİN GÜZEL


6 CİHAD YAVUZ


7 HASAN AKGÜL


8 BAYRAM AKGÜN


9 MEHMET ALPAT


10 İSMAİL ÖZTÜRK


11 AHMET SERTCAN


12 HATİCE DEMİRKAYA



İŞÇİ PARTİSİ



1 YAŞAR MÜJDECİ


2 MEHMET LEVENT BUDAK


3 HASAN ALİ KARŞILAYAN


4 MUSTAFA YAŞAR


5 BÜLENT KARAGÖZ


6 FATMA FÜSUN ÖZÇAĞLAR


7 HASAN FEHMİ İBRAHİMHAKKIOĞLU


8 MEMDUH ÖZDEMİR


9 RAHMİ SERT


10 ÜLKER KUTLU


11 MUSTAFA ÖZÇELİK


12 AHMET ÖNGEN



CUMHURİYET HALK PARTİSİ



1 ŞÜKRAN GÜLDAL MUMCU


2 HARUN ÖZTÜRK


3 BÜLENT BARATALI


4 ABDURREZZAK ERTEN


5 AHMET ERSİN


6 EKREM BULGUN


7 ERDAL KARADEMİR


8 RIFAT TURUNTAY NALBANTOĞLU


9 FAHRETTİN DEMİR


10 HÜSEYİN MUTLU AKPINAR


11 AYDIN ÖZCAN


12 UMUT ORKUN UĞRAŞ



HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ



1 NUSRET SEVENOĞLU


2 NAİL TANRIÖĞEN


3 YILDIRIM ATIL


4 NURAN OĞUZ


5 ARMAĞAN KARS


6 TALİA KUNDAKÇI


7 SUAT TAMAY


8 SAİM DENİZ


9 NAZAN BİLDİK


10 CANAN ADALI


11 FERHAT YÜCEL HEPOLGUN


12 EMİNE ŞADOĞLU



ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ



1 HAKKI KARADENİZ


2 EMİNE ARZU KASAP


3 BADEGÜL GÜLER


4 GÜNER ELİÇİN


5 İPEK SAMGAN


6 AHMET SAMGAN


7 MAHMUT EŞİTMEZ


8 NURAY ADALET ÇİNAR


9 HATİCE BEKTAŞ


10 TURHAN TUNA


11 HARUN CİCİ


12 TÜLAY CENGİZ



GENÇ PARTİ



1 CEM CENGİZ UZAN


2 HÜSEYİN ONUR AKYÜZ


3 NEDİM TÜRKMEN


4 ALİ YÜKSEL ONURAL


5 METİN ALTMIŞKARA


6 MUSTAFA KARA


7 İSMAİL HAKKI BEKİROĞLU


8 SEMA NİŞLİ


9 NURCİHAN ÖZTÜRK


10 ALİ SEDAT CANDAŞ


11 NECATİ ERDOĞAN


12 BÜLENT KÖROĞLU



DEMOKRAT PARTİ



1 IŞILAY SAYGIN


2 NECİP KALKAN


3 FATİH DALAN


4 SERDAR YILMAZ


5 AYSEL ÖZTEZEL


6 METİN DÖKMECİLER


7 GÜLER ASLAN


8 BÜLENT KIRILMAZ


9 BORA AKSEKİ


10 ŞERİFE TÜLİN DİLŞEN


11 PERİHAN GENÇ


12 ALİ ŞENOL



LİBERAL DEMOKRAT PARTİ



1 ORKUN KÖKSOY


2 SEVİL BİRSEN İZDAL


3 MEHMET VOLKAN YARDIMCI


4 METİN FERİT TÜRKELİ


5 NİHAT ARIKAN


6 ORHAN YUTMAZ


7 AHMET BARDAKOĞLU


8 OSMAN BİRİCİK


9 FÜSUN HATİCE COSENTİNO


10 HÜLYA BİLGİ YARGIÇ


11 SAİDE DIRDIR


12 ŞEVKİ BAKIRBAŞ



MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ



1 OKTAY VURAL


2 ŞENOL BAL


3 HASAN ALİ TÜRKARSLAN


4 ORHAN ABDULLAH KÖYMEN


5 ALPAY GÖKMEN


6 HASAN ZEREK


7 SAMİ ÖZDEMİR


8 AHMET ER


9 BİLGİ KÜÇÜKÖREN


10 ÖMER ASLAN


11 ŞÜKRÜ ÖZKAN ERDEMLİ


12 NECATİ ŞAKAR



ADALET VE KALKINMA PARTİSİ



1 MEHMET AYDIN


2 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR GÖKSEL


3 MEHMET SAYIM TEKELİOĞLU


4 İBRAHİM HASGÜR


5 TUĞRUL YEMİŞCİ


6 ALİ AŞLIK


7 CEMAL İPEKOĞLU


8 ŞULE BAYILMAZ GERGÖZ


9 NAZMİ KALYONCU


10 ZAFER KÜRKCÜ


11 BETÜL CANFEZA ŞEN


12 TALAT YALVAÇ



TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ



1 İBRAHİM BULUT İŞÇİ


2 ZÜHAL OKUYAN


3 ÖZGÜR SARI BURHAN AKSAKAL


4 SAVAŞ AL


5 İBRAHİM GENÇ


6 SELDA AKDEMİR


7 MÜLAHİM YILMAZ


8 ARİF ÇELEBİ


9 MUHARREM KIRKIM


10 MERT SARAÇOĞLU


11 MURAT İNCİR



BAĞIMSIZ



BARIŞ GEZER


HAYDAR DURGEÇ


MÜRŞİT VEDAT DENİZ ALBAY


SİNAN YÜREKLİ


ABDULLAH LEVENT TÜZEL


ÖMER GÖKALP


YUSUF ADEM KARABULUT


NECATİ ABAY


YUNUS EMRE ÖZGÜN


EKREM ÖNALAN


HASAN ATAN


EDİBE DİNÇEL


MEHMET AYDOĞAN


MEHMET FİLİZ


MEHMET ALİ ÖNAL


MEHMET ALİ ŞİRİN


AHMET LÜTFÜ ATAMANER


ADİL DAĞ


MUSTAFA DEĞİRMENCİOĞLU


HÜSEYİN ERCİYAS


İSMAİL HAKKI ERKANİ


AYHAN SARUHAN


MUSTAFA HAKİ BÜYÜKERKMEN


MUSTAFA TARKAN GÜMÜŞ


ŞERAFETTİN EFE

Afyonkarahisar:



BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ


1 YUSUF ÖZÇAM


2 TEOMAN ÖZTÜRK


3 İSMAİL TERZİ


4 İSMAİL HAKKI BAYSAL


5 İBRAHİM KOÇ


6 NUSRET AKSOY


7 AHMET ALTINTOP



SAADET PARTİSİ


1 OSMAN HAZER


2 HAYATİ ÇELİKTAŞ


3 MUSTAFA VARLIK


4 MEHMET ÇAPAN


5 CEMAL KARKI


6 HAKAN DOĞAN


7 EKREM DEMİREL



İŞÇİ PARTİSİ



1 HÜSEYİN KARANLIK


2 HALİL ŞAHİN


3 MEHMET ÖNDER


4 TANJU BEYAZIT


5 HAMİT GÖZALAN


6 MUSTAFA KOÇAK


7 EMRULLAH EĞİLMEZ



CUMHURİYET HALK PARTİSİ



1 HALİL ÜNLÜTEPE


2 İSMET GÜLER


3 ŞERİF CEYLAN


4 İBRAHİM KADIOĞLU


5 VELİ CENGİZ


6 ADNAN ÇELİK


7 AHMET KAMİLOĞLU



HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ



1 HÜSEYİN CAVİT GÖKTEPE


2 CANAN KART


3 GÜLTEKİN ÖZCAN


4 MEVLÜT TEKİN


5 ALİ İHSAN USTA


6 GÖKNUR TOPCU


7 NURTEN DAĞDEMİR



ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ



1 AHMET YAKUT


2 DOĞAN TAŞKIRAN


3 FUAT DERE


4 MEHMET DEMİREL


5 İBRAHİM YILMAZ


6 TEVFİK KEMALİ ÜÇBAŞ


7 KADİR AKCELEP



GENÇ PARTİ



1 MUSTAFA ASIM BOZCA


2 MUSTAFA KARANFİL


3 YILMAZ ÇETİNEL


4 AYSEL YALÇINKAYA


5 HÜSEYİN HAKAN AKMAN


6 NAZİRE KESER


7 İRFAN DOĞAN



DEMOKRAT PARTİ



1 GÜLTEKİN UYSAL


2 UĞUR TÜRKMEN


3 İSMAİL AKTÜRK


4 CEYLAN EMET


5 MUHARREM USLU


6 NESRİN ÇELİKBİLEK


7 İSMAİL ÖZDİLEK



LİBERAL DEMOKRAT PARTİ



1 RIZA KOÇAK


2 EMİNE SİLİK


3 İSA BULUT


4 MEMET BAĞCAN


5 HAMİT KOÇ


6 ÖZKAN MEYDAN


7 ALTAN KÜLTE



MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ



1 ABDÜLKADİR AKCAN


2 SEFA ÇETİN


3 KEMALETTİN YILMAZ


4 AZİZ ASLAN


5 ÖNCÜL KAZANCI


6 İSMAİL KURUTEPE


7 İBRAHİM TEKEŞ



ADALET VE KALKINMA PARTİSİ



1 SAİT AÇBA


2 VEYSEL EROĞLU


3 HALİL AYDOĞAN


4 AHMET KOCA


5 ZEKERİYA ASLAN


6 TÜRKAN BUĞRA


7 ALİ ÖZKAYA



EMEK PARTİSİ



1 VEHBİ ERSÖZ


2 HASAN KOÇAK


3 LÜTFİ KARADEMİR


4 AZİZ AHMET BARLAK


5 BEKİR TUNA


6 SAİM ÇAKANŞİMŞEK


7 HALİL GÜRTOKLU



TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ



1 ERİŞ KARANLIK


2 SAKİNE BULUT


3 MUSTAFA TOP


4 ÇETİN DİLİ


5 HARUN YILDIRIM


6 YÜKSEL YÜKSEK


7 MEVLÜT BAŞ



BAĞIMSIZ



ALİ YILMAZ


CEMİL ÇOKER


HALİL KILINÇ


VEYSEL BAKIRCI


MENDERES KOÇAK


LOKMAN YARIMAY (ANKA)