Mhp Genel Başkanı Haberleri

Mhp Genel Başkanı haber, Mhp Genel Başkanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp Genel Başkanı - 1.12.2020
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir CHP milletvekilinin kalkıp Türk ordusuna 'satılmış' demesi, bize göre hesabı sorulması gereken şerefsizliktir, kepazeliktir, Türkiye husumetinin kök salmasıdır.
Mhp Genel Başkanı - 1.12.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısında konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kılı kırk yaran tarihi ve tecrübi aklın yol göstericiliğinde diyebiliriz ki, kadınların yok sayıldığı, görmezden gelindiği, geri plana itildiği, şiddete maruz bırakıldığı toplumların medeniliğinden, gelişmişliğinden, hatta insani değerlerinden bahsetmek mümkün...
Mhp Genel Başkanı - 1.12.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP milletvekilinin Türk ordusuna 'Satılmış' ifadesinin hesabını sorulmalıdır."
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "CHP milletvekilinin Türk ordusuna 'Satılmış' ifadesinin hesabını sorulmalıdır.
Mhp Genel Başkanı - 1.12.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bir CHP milletvekilinin kalkıp Türk ordusuna 'satılmış' demesi, bize göre hesabı sorulması gereken şerefsizliktir,...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bir CHP milletvekilinin kalkıp Türk ordusuna 'satılmış' demesi, bize göre hesabı sorulması gereken şerefsizliktir, kepazeliktir, Türkiye husumetinin kök salmasıdır"
Mhp Genel Başkanı - 29.11.2020
MHP Adana Milletvekili Varlı ve İl Başkanı Avcı ziyaretlerle sorunları dinledi
MHP İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Milletvekili Varlı ve İl Başkanı Avcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mesajlarını iletme, partinin görüşlerini paylaşma ve vatandaşların sorunlarını dinlemek amacıyla saha çalışmalarını sürdürdü.
Mhp Genel Başkanı - 29.11.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- Burkina Faso'da İlerleme İçin Halk Hareketi (MPP) Partisinden Roch Marc Christian Kabore, oyların yüzde 43,3'ünü alarak devlet başkanı seçildi.? 2016- Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için ilk adım atıldı. Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çankaya Köşkü'nde bir araya gelerek Anayasa değişikliği teklifini görüştü.
Mhp Genel Başkanı - 25.11.2020
Bahçeli: "Cumhur İttifakı siyaseti pazarlık üzerine inşa etmemiştir" (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP ile AK Parti Türk tarihinin iki ucunu bir sevdayla kavrayıp geleceğin parlak ve onurlu kucağına doğru taşıyan iki kahraman millet eseridir.
Mhp Genel Başkanı - 24.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, partisinin grup toplantısında, Eski HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a "terörist" dediğini hatırlatan Beştaş, "Ama kendisi mafya liderleriyle kol kola yürümeye devam ediyor.
Mhp Genel Başkanı - 24.11.2020
Bahçeli: Cumhur İttifakı, siyaseti pazarlık üzerine inşa etmemiştir
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP ile AK Parti Türk tarihinin iki ucunu bir sevdayla kavrayıp, geleceğin parlak ve onurlu kucağına doğru taşıyan iki kahraman millet eseridir.
Mhp Genel Başkanı - 24.11.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısında konuştu: (3)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Halen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan siyaset eskisi bir şahsın, televizyona çıkıp Sorosçu Osman Kavala ile terörist Demirtaş'a güzellemeler yapması, kelimenin tam anlamıyla çarpıklık, hatta ahmaklıktır.
Mhp Genel Başkanı - 24.11.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanımız ile hukukumuz Türkiye düşmanlarının kafalarının almayacağı kadar tutarlı, dengeli, hesapsız, plansız, ilkeli, karşılıklı hürmet ve muhabbete dayalıdır.
Mhp Genel Başkanı - 24.11.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Demirtaş teröristtir, Devran isimli kitap terör propagandasıdır.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Demirtaş teröristtir, Devran isimli kitap terör propagandasıdır.
Mhp Genel Başkanı - 24.11.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısında konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Yüksek hedefleri gözüne kestirmiş, milletinin refahını ve mutluluğunu ilke edinmiş bir devletin önce öğretmenlerini mutlu etmesi kaçınılmaz bir zorunluluk ve gerekliliktir.
Mhp Genel Başkanı - 24.11.2020
Mhp Genel Başkanı - 24.11.2020
Son Dakika | MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Sayın Cumhurbaşkanı ile hukukumuz Türkiye düşmanlarının kafalarının alamayacağı kadar tutarlıdır."
Son dakika haberi... MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Sayın Cumhurbaşkanı ile hukukumuz Türkiye düşmanlarının kafalarının alamayacağı kadar tutarlıdır.
Mhp Genel Başkanı - 23.11.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz CHP ve İYİ Parti'ye yüklendi
Karabük Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. MHP Genel Başkanı Dr.
Mhp Genel Başkanı - 22.11.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Kendisinin onlar üzerine bir şey söylemesinin doğru olmayacağını belirten Kalın, şöyle devam etti: "Bu iki isim üzerinden tartışmak istemem. Meseleyi sadece bu iki kişinin davasına indirgemek doğru olmaz. Bunlar zaten yargı reformu içerisinde konuşulan konular. Hukukun kendi sistematiği içerisinde de değerlendirmeleri var. Toplumdaki bazı hassasiyetleri de göz ardı etmemek lazım. Yani, diyelim ki Demirtaş meselesini Sayın Arınç bu şekilde konuştuğunda belki kendisi tamamen hukuki açıdan bir mülahazada bulunuyor ama bunu yaşanan siyasi olaylardan bağımsız ele almak mümkün değil. Kobani Olayları, Çukur Olayları, Yasin Börü ve diğer bütün olaylarla birlikte düşündüğünüzde o dönemde HDP'nin ve Demirtaş'ın aldığı tavırları, pozisyonları dikkate aldığınızda toplumun bir kesiminde de başka bir tepki oluşuyor. Burada güvenliği ve toplumun o hassasiyetlerini de dikkate alan bir bakış açısının daha sağlıklı şekilde ortaya konması gerekiyor." "Türkiye'de kimsenin kimseyi bu şekilde tehdit etmesi hukuk devleti normları açısından kabul edilebilir değil" Kalın, Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik tehdit ve hakaret içeren paylaşımı ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuya ilişkin açıklamalarına Cumhurbaşkanlığının yaklaşımının sorulması üzerine, şöyle konuştu: "Savcılık bir soruşturma başlattı.
Mhp Genel Başkanı - 21.11.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan CHP'ye tepki
Yalçın, yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve parti yetkililerinin açıklama ve uyarılarına rağmen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer parti sözcülerinin, "Benim oğlum bina okur, döner yine okur.
Mhp Genel Başkanı - 19.11.2020
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Ben soruşturmayı görmeden inanmam" Altay, gazetecilerin, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin, "Kılıçdaroğlu'nun terörist Demirtaş'a hürmet ve hayranlığı bellidir" açıklamasını sorması üzerine, "Abdullah Öcalan'ın mektubundan medet uman Cumhur İttifakı, Abdullah Öcalan'ın da kardeşini televizyona çıkarmıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mhp Genel Başkanı Haberleri | Mhp Genel Başkanı Haber - Haberler - Mhp Genel Başkanı haberleri, son dakika mhp genel başkanı haber ve gelişmeleri burada. ESOB Başkanı Keskin'den işyeri sahiplerine asgari ücret desteği önerisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 11:57:28. #1.14#
title